MUDr. Bellan. Kto chodí k nemu a aké máte skúsenosti?

husky
27. okt 2006

Ahojte tehulky. Chodím k Dr. Bellanovi do Mt a rada by som si poklábosila z nejakou z Vás ktorá ho tiež navštevuje...
Budem rada ak niekoho najdem...tak zatial...
🙂

ilona3
1. apr 2012

ja som u Dr. Bellana tiez spokojna. Predtym som chodila ku Pecovej a odisla som odtial ked som sa chystala otehotniet. Musim povedat ze s Pecovou sme sa nerozisli v najlepsom (ale to tu nebudem rozpitvavat)
@miss_shy odkedy ma aj sono? uz som tam nebola od porodu asi je cas to napravit. 🙂

zefa
1. apr 2012

@husky ja som u Bellana v opatere od narodenia a to doslova 😉 😀 ...my sme kedysi boli susedia a on ma kočíkoval aby si mama oddýchla nakoľko som bola nespavec celodenný 😉 ..ale po prvých krámoch som nastúpila k Péčovej(pretože som sa vtedy hanbila ísť 1x k chlapovi a ešte k tomu bývalému susedovi)...k Péčovej by som tu popísala veľmi veľa zlého(chodila k nej aj moja mama a tiež od nej šla preč)...ak chceš o nej info napíš IP...proste tú ženskú nikdy viac ...prešla som k Bellanov,i potom keď som sa vydala a už mala rozum...a už má aj sono,vyšetruje jemne,sestričku má fajn,ja nemením...a nie preto,že je to známy 😉

ilona3
2. apr 2012

@zefa vidim ze mame podobne skusenosti s gynekologmi. tiez som zacala u Pecovej lebo tam chodila moja mama ale nikdy viac. kym som si tam chodila len pre recept na antikoncepciu a nic ine tak sa to este dalo. ale po svadbe ked som chcela odist ku niekomu spolahlivemu lebo som planovala otehotniet mi robila problem s kartou a ze som podpisala dohodu tak ma nemoze vyradit, potom mi robila 1/2 roka vypis z karty.... skratka nechcela ma pustit. odisla som odtial s velkym krikom a tresnutim dveri (bola som taka nasr.ta ) nakoniec vypis z karty mi nedala doteraz (vyse 10 rokov). ale bolo toho viac len tu nechcem pokracovat. urcite nelutujem a Bellana len odporucam.

kattija
10. sep 2012

@ilona3 ahoj nevies ci uz ma aj Bellan sono? Lebo som uz vyse roka nebola a sa mi zda, ze niekto mi vravel, ze si uz zaobstaral. hm?

ilona3
10. sep 2012

@kattija Ano uz má Sono a robi ho vsetkym takže to tam teraz trochu dlhsie trva 🙂

monilik
14. jan 2013

ahojte tak ja som nakoniec tiez skoncila u Bellana. ake s nim mate skusenosti co sa tyka starostlivosti pocas tehotenstva?

niky1141997
14. apr 2016

@zuzu13 Mne pani doktorka Režňaková nezistila že mam v sebe mrtve dieťa a neposlala ma ani na žiadne vyšetrenia. 😊 taká je moja skúsenosť s ňou.Takže buďte opatrné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre