MUDr. Breštanský, Hlohovec. Máte s ním skúsenosti?

aknomis
15. júl 2009

Dobrý den, aké máte všeobecné skúsenosi s MUDr. Breštanským v Hlohovci? On je iba gynekolog alebo aj porodnik? Ak k nemu chodite, kde budete rodit?

lucka26duo
10. júl 2012

caute mamičky, ja som bola v oktobri na 4D , mam dvojicky chlapcov a Dr. Brešťanský mi povedal že oba plody majú "bejzbalky" . Aj tak bolo🙂 4D ultrazvuk bol zazitok na cely zivot... Doktor je upne najsamlepsi , lepsieho ani nepoznam. Vrelo odporúčam!!! 🙂 PS: Ten 4D ultrazvuk stál 60 eur.

domeli
12. júl 2012

@lucka26duo dík za info.

emmuska11
12. júl 2012

mas pravdu, ten doktor nema chybu. Je prijemny a odbornik. Aj ja odporucam 🙂 🙂

lucka26duo
29. aug 2012

Aj 11.9. 2012 ideme na 4D ultrazvuk, aby nám p. Dr. Brešťanský oznámil, či nám k dvojičkám pribudne dievčatko 🙂 K tým mojim dvom chalanom by sa to celkom hodilo 🙂

kemonka
24. sep 2012

@lucka26duo ahoj tak čo budete mať? 😉 Mňa by zaujímalo kolko sa teraz platí je ta suma vyššia?

lucka26duo
26. sep 2012

Ahoj kemonka, tak aj do tretice to bude chlapček 🙂 Platila som 50 eur a treba si vziat uterak

dadaga
26. sep 2012

aj ja odporucam bola som pri oboch detickach ,... povedal pohlavie pomeral povedal,ze su ok..... tak isto kamoska bola a nepacil sa mu malicky a aj sa narodil z vadou...takze on to tam vidi a povie...ze co a ako.... ale maly je uz ok...tak vrele odporucam... je to super pamiatka aj pre dieta aj pre rodicov....

evunaa
26. okt 2012

Ja chodím Brešťanskému už niekoľko rokov. Odkedy som tehotná, chodím mladšiemu a môžem povedať, že obaja sú úplne super. Keď som prišla do ordinácie a bol tam namiesto staršieho mladší, nebolo mi všetko jedno 😀, ale mladší je tuším ešte lepší 😀 také usmievavé slniečko! Bola by som veľmi rada, kebyže ma aj odrodí 🙂
Brešťanských chválim, kade chodím 🙂

nellakiss
29. okt 2012

Ahojte, mozte prosim Vas niekto napisat kontakt na pana doktora? Dakujem pekne 😵

cemi
29. okt 2012

Bola ste tam niektora aj pred 20 tt?

zuzimino
22. jan 2013

A v ktorom týždni sa môže ísť k nemu na sono?? A koľko dopredu ste sa objednávali?Ďakujem

phalaenopsys
8. feb 2013

@evunaa ja idem ku nemu prvy krat buduci utorok.kamoska mi vybavila ku nemu chodit..tak som zvedava,hovoris,ze je teda fajn?...a pocula som ,ze je to velky fesak :D

anjelik2509
8. feb 2013

tak ja som bola aj s manželom u p. dr.(u toho mladšieho) keď som bola asi v 29 tt na 3/4D sone a musím povedať, že sme boli obaja spokojní...boli sme tam v nedeľu, troška sme si priplatili, ale stálo to za to...Prístup skvelý, vybavenie ordinácie a aj sono perfektné...Ja ho všetkým mojim kamoškám odporúčam a keď budem opäť tehotná, pôjdeme zas 😉

michaelamilan
8. feb 2013

Ja chodím asi 2 roky k dr. Brešťanskému, mám skúsennosti aj s mladším aj so starším a som maximálne spokojná!!!! Určite by som nemenila, aj keď sa strašne dlho čaká.....radšej si počkám a viem, že dostanem dobrú starostlivosť, ako prísť niekam kde ma hneď zoberie a odfláka......A bola som aj na 3D-4D ultrazvuku a doporučujem každej mamičke, krásna pamiatka!!!!!

michaelamilan
8. feb 2013

@phalaenopsys no je fešák a je zábavný!!! Vždy si dobre pokecáme!!!!

phalaenopsys
8. feb 2013

@michaelamilan tak to sa teda tesim 🙂 dlho som sa tam nevedela dostat,uz nebrali pacientky a moja kamoska mi to u neho vybavila,je to jej dobry znamy...takze hadam mi vybavi aj tie dlhe cakania :D

diapozitiv01
20. mar 2013

ak na 3d/4d sono tak k seniorovi...

02061988
26. júl 2013

Ahojte chcela som sa opytat ked ste niektora bola u pana Brestanskeho tak za to 3D/4D kolko ste spolu platili.Ci za kazde zvlast alebo dokopy 60 eury.Dakujem moc 🙂

smutko4
26. júl 2013

ahojte, ja som bola u mladšieho na 3D v nedeľu, kvôli tomu, že som odmietla amnio kvôli veku, platila som 50 EUr, super prístup, všetko vysvetlí, škoda že som z TT inak k nemu chodím určite, vrelo odporúčam 🙂

allys
29. júl 2013

babulky a kolko sa u neho plati za porod?

allys
1. aug 2013

cafte, aj ja som bola u p.dr. brestanskeho ml. na 3D ultrazvuku... je veeeelmi mily, ochotny, vsetko nam poukazoval, vsetko vysvetlil, na kazdu otazku zodpovedal, proste uzasny pristup a sikovny doktor. to nemozem povedat o niektorích dr z antolskej!!! ja som bola max spokojna a popravde, mala som za nim do HC ist uz skor..baby, ked vahate ist za nim tak vam poradim, CHODTE!!! mne na antolskej povedali, ze mam hranicne prietoky a chodila som na antolsku ako na klavir a za tu naftu, co som dala tam som mala ist hned do HC-pretoze vsetky hodnoty su v NORME-podla grafu presne v strede a páni dr. ma zbytocne stresovali!!! veeeelmi rozmyslam o zmene gynekologa...
co sa tyka pana dr.brestanskeho- max odporucam 🙂

alesa666
19. aug 2013

ja chodím Brešťanskému staršiemu 5 rokov...možno čo sa týka tehotenstva tak je odborník, to mu neberiem, ja deti nemám takže to nebudem posudzovať, ale čo sa týka bežných prehliadok a záležitostí tak nie som spokojná, neuveriteľne dlhé čakanie...od 6 ráno pred tou bránou už stoja ženské a čakajú aby si mohli zobrať čísla a čím skôr sa vybaviť, ak prídete a zoberiete si číslo až po 8 hodine tak už sa možno v ten deň ani nevybavíte, nechápem ako môže tam mať každý deň tolko pacientiek, a pán doktor zoberie dovnútra za hodinu 2 pacientky takže viete si asi predstaviť , neskutočnéééé....čo sa týka vyšetrenia tak prístup o ničom, je milý a srandovný a všetko ale absolútne mi nič nepovie, len mi napredpisuje krémiky, čipky a čo ja viem čo a ani neviem prečo mi to predpísal, či mi niečo je, proste on nič nepovie.. musím sa sestričky potom pýtať...takže ja som nespokojná a mám známe, ktoré boli tak isto nespokojné a odišli od neho, ja by som tiež chcela ale zatiaľ som nenašla nikoho vhodného kto by ma zobral, možno som náročná ale tak čo sa týka zdravia chcem mať istotu a lekára s ktorým budem spokojná a kde nebudem musieť čakať na ulici pred bránkou od 6 ráno aby som sa stihla aspoň do 16 poobede vybaviť a zabiť tým celý deň...jediné pozitívum je, že sú tam hrozne milé sestričky

marianna1985
20. aug 2013

@allys ja sa k nemu tiez chystam a som rada dalsej pozitivnej sprave o tomto lekarovi. este by ma zaujimalo kolko cele vysetrenie trvalo

barbara088
21. aug 2013

ja chodim tiez brestanskemu,super lekar aj jeden aj druhy.dlhe cakanie sa da vyriesit objednanim na hod,za 5 eur...co sa plati vsade...na sone vzdy vsetko vysvetli...je velky srandista 🙂

tehulka_mk
27. aug 2013

Baby a berie nove pacientky?To je ten mlady ci stary?Za postou by mal ordinovat,chystam sa k nemu,tak nech mam infosky.

tehulka_mk
30. aug 2013

😕

clarissa
30. aug 2013

Ja som tam bola pri oboch detoch a velka spokojnost...Prvy krat bol mlady a potom stary tak som nevedela ze ktory je vlastne Brestansky ale obaja boli odbornici 🙂

tuqanqa
3. okt 2013

@michaelamilan ,,a me se zda ze mlady je taky nemluva, vsechno z neho musim tahat 😀

barbara088
4. okt 2013

mne sa zda v pohode praveze korej musim tahat o so mna

erikav
8. jan 2014

pomylil sa niektorej v urceni pohlavia babatka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre