MUDr. Breštanský, Hlohovec. Máte s ním skúsenosti?

aknomis
15. júl 2009

Dobrý den, aké máte všeobecné skúsenosi s MUDr. Breštanským v Hlohovci? On je iba gynekolog alebo aj porodnik? Ak k nemu chodite, kde budete rodit?

gabriellka
13. mar 2014

@erikav ževraj raz sa pomýlil starý, mladému sa to vraj ešte nestalo

laylinka
24. mar 2014

Pre mňa je MUDr. Brešťanský starší jednotka. Úžasný prístup na čokoľvek sa spýtam mi bez problémov odpovie je to veľký vtipkár čiže aj o uvoľnenú atmosféru je postarané. S mladším nemám dobré skúsenosti, robil mi aj 3D sono a poviem Vám že horšie 3D som nevidela. Malá sa nechcela ukázať takže trištvrte videa je vidieť ako mi trasie brucho aby dala ručičky dole. Čo mi rozprával k videu som absolútne nepočula keďže si neustále mumlá pod nos. Dokonca aj moja mamina čo sedela vedľa mňa sa ma pýtala čo hovoril že mu nič nerozumela. Čiže krásny zážitok s 3D sona sa nekonal skôr opačne keďže ma celú noc bolelo brucho ako mi s ním neustále triasol. Potom som ho schytala ako naschvál ešte 2x na poradni. Odvtedy sa objednávam na deň keď je tam Brešťanský starší nakoľko sa striedajú. Niekto môže mať samozrejme iný názor toto je moja skúsenosť s oboma..

mariannax
29. mar 2014

@laylinka ahoj, ja som objednaná na utz v pondelok... ktorý ordinuje v pondelok? dík za odpoveď 🙂

laylinka
29. mar 2014

@mariannax Ahoj, mal by byť mladý. Starší tam býva asi len vo štvrtok keďže sa objednávam len staršiemu a vždy ma sestrička objedná na štvrtok 🙂

kaja901
29. mar 2014

ahojte baby chcem sa opýtať, neviete mi poradit ci by ma osetril pan doktor aj ked nemam tu kartu? ja mam kartu na vychode a tu byvame len krátko a zdriedkavo, ale prave v stvrtok som zistila ze som tehona... 3 týždne mi meskali a urobila som si 2 testy a obe boli pozitivne... chcela by som si byt ista a hlavne vediet ci je vsetko ok.

laylinka
29. mar 2014

@kaja901 Ahoj, ja si myslím že určite áno. Skús zavolať majú veľmi milé sestričky vysvetli im to takto pekne. Skús sa spýtať či nebudeš platiť aj nejaký poplatok nakoľko tam nemáš kartu ale nebude to určite nejaká veľká cena asi len za sono ale pre istotu sa spýtaj. 🙂

kaja901
29. mar 2014

@laylinka dakujem velmi pekne a mohla by som ta poprosit cislo?

kaja901
29. mar 2014

@laylinka na doktora 🙂

laylinka
29. mar 2014

@kaja901 Páči sa 033 - 742 5754 a nech ti to dobre dopadne 🙂

kaja901
29. mar 2014

este raz dakujem velmi pekne @laylinka

katkamajka
15. apr 2014

Ahojte baby kolko sa teraz plati za 3D/4D? je ta cena rovnaka,ci pri 4D je vyssia
Dnes sa chcem obj,tak nech viem 🙂 dakujem ste zlate a som rada,ze tu je toto forum aspon viem,ze Dr.Breštansky su dvaja 🙂

lagunasa
23. apr 2014

tiez by som rada vedela co stoji to 3D/4D?
ja k Brestanskemu chodim na poradne a tiez som toho nazoru ze obaja su odbornici a po lekarskej stranke su obaja super. ale je pravda ze mnady si strasne mumle popod nos a nic poriadne mu neni rozumiet. jeho otec ordinuje len stvrtky a piatky ale piatku su tusim prsniky takze nikoho ineho neberu, len ked je nieco vazne. doteraz ma vzdy pozeral mlady ( u stareho som bola len uplne na zaciatku a este predtym na inych vysetreniach ) ale prave koli tomu som sa teraz dala objednat na stvrtok a dufam, ze chytim uz stareho Bresta. to idem zrovna na dalsi velky ultrazvuk v 20tt tak si to chcem uzit a beriem aj priatela lebo sestricka povedala ze to neni problem.
co sa tyka cakania..... no ti co nie su z HC to maju fakt blbe pokial si nezavolaju a neobjednaju sa na presnu hodinu. ja som z HC a rano si tam idem pre casenku okolo 7:15 a na radu sa dostavam okolo obeda, podla cisla. medzitym si idem riesit ine veci. ale posledne dva razi som sa uz objednala na hodinu lebo sa mi nechce rano vstavat 🙂 aj teraz s priatelom som to dala na hodinu aby tam aj on nemusel cakat.

katkamajka
10. máj 2014

ja som bola u dr.Brestanskeho st. vcera a musim povedat,ze je to velky profesional a pedant venuje sa kazdej kostice,kazdemu meraniu na 100%..aj ked nas maly nechcel moc spolupracovat vtipne a s velkou davkou trpezlivosti cakal, kym sa mu podari vsetko zmerat..
Klobuk dole nad profesionalitou a pristupom 🙂

zebrickaa
1. júl 2014

Baby a je tu niektora ktora chodi k Brestanskemu a mala nejake problemy zdravotne alebo potrat? Aku mate v to to skusenost s nimi? Dakujem

ivanaivana
8. aug 2014

Idem k MUDr. Brestanskemu na sono v 20tt. Ked som volala koli objednaniu, tak sestricka mi povedala, ze sa plati 20 €. Neviete mi povedat preco tak malo? A este jedna otazka: moze ist so mnou aj ina osoba, pripadne osoby? Nema s tym pan doktor problem?

asimama
10. aug 2014

@ivanaivana dnes sme boli u pana Brestanskeho..sestricka sa asi musela pomylit..my sme platili 50e.inak pri prvom bol aj moj ocino..tiez sme boli u neho..samozrejme,ze s tym nebol problem 🙂 vpohodke 🙂

cabby88
10. aug 2014

@ivanaivana aj my sme boli dnes a platili 50eur..a bol so mno muz aj trojrocna dcera 🙂

ivanaivana
16. aug 2014

Ahojte, tak vcera sme boli na morfo sono u MUDr. Brestanskeho. Tych 20€ bolo za morfo sono ( pomeranie babatka, urcenie pohlavia) dostali sme aj par fotiek. S videom by to bolo tych 50€. Kopec srandy sme si uzili. Pan doktor je velmi mily. 🙂

barny
18. aug 2014

@cabby88 ahoj kolko dopredu sa treba cca objednat? chcem ist okolo 22 tt, tak neviem ci mam cakat a objednat sa az v 20tt ci to nebude neskoro

kika8259
12. sep 2014

kočky boli ste niektorá u neho na screening v 1. trimestri? viem že robí sono ale nevyčítala som z jeho stránky či robí aj kombinovaný test teda sono + odber krvi?

senta_sofia
12. sep 2014

@kika8259 svojim pacientkam robi aj ultrazvuk aj odber krvi, ci to robi cisto len v ramci genetiky, neviem, najjednoduchsie mas zavolat si tam 😉

inffinity
12. sep 2014

@kika8259 zkus tam zavolat sestricka je velmi mila urcite ti rada odpovi 🙂

kika8259
12. sep 2014

@senta_sofia
@inffinity
ďakujem baby, včera som sa tam objednala a potom ma napadlo že som sa zabudla spýtať na tú krv 🙂
vždy si na všetko spomeniem neskoro 🙂

katuli3nocka
12. sep 2014

Ja som u neho bola 2. júla 2014. Bol úplne úžasný, všetko nám krásne ukázal, vysvetlil. Tak isto pohlavie nám povedal. Všetko pomeral, popočítal, grafy nám ukazoval. Nemôžem si ho vynachváliť a veľmi rada na ten deň spomínam. Bolo to jedno z najlepších vyšetrení aké som kedy zažila a vrelo odporúčam!🙂

katka211182
13. nov 2014

Ahojte, ja som bola u staršieho Brešťanského včera a musím povedať, že bol neskutočný... až mi to bolo nepríjemné že sa mi stále trasie brucho, no pri jeho hláškach som sa nevedela prestať smiať :D Po pozitívnom screeningu (riziko NTD 1 v 35) ma ukľudnil, povedal že bábätko na 1 000 000 % rázštep nemá :D A to som len v 17. týždni a povedal že všetko už vidieť, nie je potrebné čakať až do 20teho. Trvalo to celé asi 20 minút, vytlačil mi merania, 2 snímky z 3D ultrazvuku a platila som len 20 EUR. Ďakujem za Vaše príspevky, s ktorými musím po mojej skúsenosti súhlasiť a všetkým ho len odporučiť 🙂

evitana28
13. nov 2014

Ahojte, bol niekto na 3D ultrazvuku u Brestanskych v nedelu?Kto vtedy ordinuje, otec alebo syn?Dakujem za info....

lusily
13. nov 2014

@evitana28 my sme boli v nedeľu, ale bolo to ešte minulý rok v máji a bol tam syn

marttina333
18. nov 2014

ahojte, ja som dnes pisala do ambulancie a sestricka mi odpisala:
UZV robíme od 20 do 30 týždňa. Cena za vyšetrenie je 50 eur, v cene máte nahratie celého vyšetrenia na DVD, pomeranie a skontrolovanie babätka a fotky. UZV trvá tak 25-30 minút....Objednať sa môžte 2-3 týždne pred termínom, kedy by ste k nám chceli prísť.
Robíme ešte vyšetrenie morfologické alebo pri problémoch genetické, je to skôr o tom, či je babätko v poriadku, to je za cenu 20 eur.

Takže asi preto ste mali rozdiel v cene 🙂

blskas
26. nov 2014

Ahojte, neviete nehodou, ci chodi Brestansky aj k porodom?

zebrickaa
28. dec 2014

@blskas myslim ze mladý ano a tusim v Trnave?! Tl neviem presne... on ma casto aj služby v nemocnici...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre