MUDr. Breštanský, Hlohovec. Máte s ním skúsenosti?

aknomis
15. júl 2009

Dobrý den, aké máte všeobecné skúsenosi s MUDr. Breštanským v Hlohovci? On je iba gynekolog alebo aj porodnik? Ak k nemu chodite, kde budete rodit?

luka04
15. júl 2009

ja k nemu sice nechodim, ale je vraj gynekolog-porodnik a robil mi 3D sono...bol uzastny..velmi mily clovek a zabavny 😉

aknomis
autor
15. júl 2009

luka04:
A ak sa možem spýtat, ak chodíš ku gynekologovi v NR, komu chodíš? Počula som totiž o jednom moc dobrom, a budúci rok sa budem stahovat do NR, tak či sa mám dat preradit, alebo ostat v HC? Takže vravíš že Breštanský je v poho?

luka04
15. júl 2009

ano chodim v NR, MUDr. Gilan...ma sukromnu ambulanciu, vyborne vybavenu, vsetko tam robia, nikam ta neposlu..a je velky odbornik, ma roky praxe za sebou v Nemecku..som spokojna....no Breštansky bol vazne super, pokym robil sono a ukazoval nam drobceka, v kuse srandoval, vyborne som sa citila..vsetko nam vysvetlil, ukazal..

aknomis
autor
15. júl 2009

No MUDr. Breštanský má tiež súkromnú ambulanciu, takže... v pondelok tam idem prvý krát, som v 6tt a 2, ešte som nebola u doktora, tak uvidím čo mi povie, či bude niečo vidiet, poprípade počut.. som moc zvedavá a neviem sa dočakt.

luka04
15. júl 2009

to ti verim, ze si nedockava 😀 a zatial si si len test robila ci ako??

aknomis
autor
15. júl 2009

luka04: ano robila som si dva testy - mamatest a vyšli pozitivne. meška mi 3 tyždne menzes, pobolieva ma v bruchu ako pred menštruaciou...

luka04
15. júl 2009

tak to urcite si...a bolo planovane baby? 😀

kessiee
16. júl 2009

ahojte, tiez som bola u neho na 3D/4D a bola som velmi spokojna 😉 bola som u dr. brestanskeho mladsieho - bol mily, sympaticky, prijemny. gynekologicke poradne vedie dr. brestansky starsi, aspon podla toho, co som pocula, ista si nie som.

aknomis
autor
16. júl 2009

luka04: ano, bejby bolo planovane. sice nie sme svoji, ale staviame dom a buduci rok sa mozme stahovat, ale v okoli mame kopu znamych, co cakali kym dokoncia skoly, dostavaju domy a potom babo a teraz sa im babo nedari. tak sme si povedali, ze ideme do toho. ked bude babo a domcek hotovy potom sa vezmeme.. v pondelok idem k doktorovi, zatial nikto o nicom nic nevie, len ja a priatel.

aknomis
autor
17. júl 2009

niekto nejaké skúsenosti nemá? nielen zo sona, ale tak všeobecne..

spevacka
17. júl 2009

Joj dievčatá, aj ja som bolu u MUDr.Brešťanského a odvtedy ho vrelo odporúčam. Je naozaj príjemný, vtipný aj sestričky sú tam veľmi milé. Bola som na 3D sono dvakrát u neho, lebo som odmietla amniocentézu, ktorú mi chceli robiť len kvôli veku 😠 , iné indikácie som nemala. Bola som u staršieho, ale keďže som z Levíc, tam naša spolupráca (bohužiaľ) končila, lebo rodiť idem doma. Teda v nemocnici, ale v LV.

danulik500
17. júl 2009

aknomis, ja som bola v hlohovci na 3D sono, bol tam tedy pán doktor Brešťanský starší. Ten si myslím, že je len gynekolog. Ale jeho syn je aj pôrodník. Viem to preto, že pred nedávnom asistoval môjmu doktorovi pri mojom cisárskom. A môžem ti obidvoch vrelo odporučiť. Sú to veľmi príjemný ľudia a aj doktori. 🙂

maxiberuska
14. feb 2011

@spevacka ahoj, čitam si, že si bola u dr.Breštanskeho, chcela som sa spytat, ja som ten isty pripad, tiež som mala ist na amnio, len kvoli veku, neišla som, idem k nemu na 4d, a spravil ti aj vyšetrenie ohladom downovho s alebo raštepu chrbtice? dik Katka

spevacka
14. feb 2011

aho jKatka, no on robil sono vyšetrenie a tam všetko pomeral a povedal, že je všetko ok, ale nijaké iné špeciálne vyšetrenie nerobil (myslím nejaké odbery a tak) čisto len sono. Dvakrát sme boli u neho. Želám ti, nech ste zdraví a krásny, všetko naj. Ešte ak máš nejaké otázky, napíš.

sanny77
15. feb 2011

ahojte, ja budem mozno jediny pripad, bola som u dr. Brestanskeho starsieho na 3D a uz by som v zivote nesla, neodporucam...

lucyka1
19. feb 2011

@sanny77 preco?

lucyka1
19. feb 2011

ahojte. chodi niekto k dr. brestanskemu aj na poradne? myslim tak ci ste pacientky.....

sanny77
19. feb 2011

@lucyka1 pisem o tom v teme 3D/4D ultrazvuk Hlohovec - myslim, ze tak sa vola ta tema

klemente
16. mar 2012

baby, máte nejaké nové skúsenosti s dr. Brešťanským? Dnes som sa tam objednala na 3D sono, no trošku pochybujem, či to nie sú vyhodené peniaze. Sestrička bola po telefóne veľmi milá, to sa vlastne potvrdilo, čo som tu aj čítala 🙂, no trochu ma zaskočila zvýšená cena, už to stojí 50 eur aj cez týždeň. A plus čo písala dany v jednom príspevku - nie veľmi povzbudzujúce.

mily7
21. mar 2012

klemente ahoj, neviem co pisala dany a ja mam skusenost spred 4 roch mesiacov. Boli sme u Brestanskeho mladsieho a keby sme sa neboli stahovali do noveho bytu a nezariadovali si vsetko od piky, tak si ten ultrazvuk zaplatim aj v neskorsom stadiu tehotenstva. Bola to nadhera!!!! Prijemne vystupovanie lekara, velmi ludsky, prijemne prostredie, vsetko nam vysvetlil, pustil hudbu, doteraz som takyto pohodovy pristup na Slovensku nezazila!!! Krasny ultrazvuk, fotky, tiez som nevedela ci to bude stat za to, nesla som do toho, ze jasne, super, potrebovali sme morfologicky ultrazvuk, nasi lekari prave strajkovali, nemocnice nevedeli ci budu objednavat a odporucili ma k sukromnikovi!!!! Tak som sla a v ziadnom pripade nelutujem. Bol to nadherny zazitok pre nas oboch, pre mna aj manzela.

lucinka77pp
30. mar 2012

Ahojte baby...Chcem sa opýtať,čo myslíte na koľko percent je spoľahlivé pohlavie bábatka na 3D/4D ultrazvuku???Stalo sa niektorej,že bola na ultazvuku u Mudr.Bresťanského a povedal dievča a bol chlapček?Vopred ďakujem za info.Lucia

domeli
10. júl 2012

Kočky, bol niekto na utz u Dr. Brešťanského teraz niekedy? Tel. som tam, ale nespýtala som sa na sumu - vie niekto, nech tam nemusím znova telefonovať? Dík.

klemente
10. júl 2012

@mily7 teraz som si našla tvoj príspevok. Napokon som u dr. Brešťanského bola a aj ja na to doteraz spomínam ako na krásny zážitok, ktorý sme prežili spolu s manželom;)

danjelca
10. júl 2012

je výborný!

lucka26duo
10. júl 2012

caute mamičky, ja som bola v oktobri na 4D , mam dvojicky chlapcov a Dr. Brešťanský mi povedal že oba plody majú "bejzbalky" . Aj tak bolo🙂 4D ultrazvuk bol zazitok na cely zivot... Doktor je upne najsamlepsi , lepsieho ani nepoznam. Vrelo odporúčam!!! 🙂 PS: Ten 4D ultrazvuk stál 60 eur.

lucka26duo
10. júl 2012

@domeli ahoj ten 4D ultrazvuk stal v oktobri 2011 60 eur

lenuska20
10. júl 2012

mne robil mladý Brešťanský cisársky a bol super, ešte si aj posrandoval a na 4D bol tiež velmi príjemný, môžem len odporúčať 😉

lucka26duo
10. júl 2012

@lucinka77pp mne sa take nestalo. povedal ze su to chlapci aj tak je. mam Samka a Danka

lucka26duo
10. júl 2012

@maxiberuska ahoj co sa tyka downovho syndromu, to mi testy nerobil ale na 4D usv vidi ci dieta ma alebo nema rastep chrbtice ci pier..

trish22
10. júl 2012

Ja som bola u neho pred 5 rokmi a bol úžasný. Nepoznám lepšieho 🙂 UZV mi robil starší Brešťanský a bol to zážitok na celý život. Fakt veľká jednotka s hviezdičkou 🙂 🙂 🙂 🙂 a pohlavie nám povedal na 100% a aj mu to vyšlo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre