MUDr. Breštanský, Hlohovec. Máte s ním skúsenosti?

aknomis
15. júl 2009

Dobrý den, aké máte všeobecné skúsenosi s MUDr. Breštanským v Hlohovci? On je iba gynekolog alebo aj porodnik? Ak k nemu chodite, kde budete rodit?

mamca31
14. jan 2016

my sme boli u mladsieho, bolo to v nedelu, platili sme 50eur, vsetko vysvetlil, ukazal. skusenost dobra 🙂

darkchoco
14. jan 2016

Baby, treba chodiť k mladému 😉 normálne to aj povedzte sestre, že k nemu. On je podľa mňa super, vždy mi všetko vysvetlí a ukáže,niekedy zazartuje a vždy je s úsmevom na perách, po poradni mi ešte aj pekný deň zazela... Ešte tam občas pracuje aj jeho manželka, ale k nej som sa ešte nedostala

popoluska1976
14. jan 2016

A kolko sa teda plati za nedelu? Vsak mne ta sestricka do tel.nepovedala nic. A da sa vybrat ci mlady alebo stary?

darkchoco
15. jan 2016

@popoluska1976 50€,ak je to 4D,nepriplaca sa nič. A keď povieš sestre do telefónu, že chceš ísť k mladšiemu, tak ta dá k nemu,ale možno práve v tu nedeľu nebude mať čas... On to vie s ultrazvukom fakt lepšie.

popoluska1976
15. jan 2016

No morfologiu plodu. Vsak uvidim. Ale ako tu citam mladsieho kazdy chvali a starsieho nie.

anjelik2509
15. jan 2016

ja som bola u mladého ešte v roku 2010 a spokojnosť 🙂 fajn, mladý, príjemný.... a za nedeľu sme mali príplatok, ale už neviem presne koľko, šálila by som... ale viem, že sme si priplácali....

barbara088
29. feb 2016

Ja som spokojna som aj jeho pacientka...

1lucka13
21. mar 2016

Ahojte... Ja chodím tiež k Breštanskemu... aj k mladému aj k starému a už som zažila aj Brešťasnkú. Podla mna sú všetci odborníci. Starý mi ale príde naj. Ked sme v r. 2009 čakali malú tak sme boli na 3D u starého. Bol vtipný, nič prehnané, všetko pekne vysvetlil. Profesionálny prístup podla mna. Manžel bol dojatý🙂 teraz som tehotná a nikoho iného si na 3D neprajem len dr. Brešťanského staršieho. Mladý si vždy mrmle popod nos a nič mu nerozumiem. tvrdlo mi brucho a vôbec nič mi k tomu nepovedal. Až ked som ho skoro donútila mi len odpovedal že mi dal liečbu. Vždy radšej idem n kontrolu vo štvrtok. 🙂 nech mám istotku.

lucosa
21. mar 2016

No ja som zvedava, ideme k nemu teraz v stredu, ideme k mladému Breštanskému, ako popravde bolo tažko vybrat čo som čítala , su ozaj odborníci, no popravde, nadajú aj na starešieho Brestanskeho, ze je ticho nic nevysvetluje , že ked sa len pýtate tak vám hovorí, no to iste skoro písali aj na to mladšieho takže si vyberte, dúfam že to nebola pravda, respektíve že budu mať dobrú náladu

eliska811
1. apr 2016

@lucosa Ahoj, ako ste dopadli u Dr.? Rozmýšlam, že sa tam objednám. On robí špecializovanejšie vyšetrenie drobčeka však? Ďakujem za odpoveď

agathachristie
1. apr 2016

Ja som bola u starého na morfo a nemôžem povedať jedno zle slovko. Bol skvelý. Som zvedavá ci trafil pohlavie lebo on jediný to za celé moje tehotenstvo videl a povedal, ze na milión % v 16tt. Tak čoskoro uvidíme 😊

eliska811
1. apr 2016

@agathachristie Ďakujem 🙂 to ťa tvoj gyn. poslal na vyšetrenie či vlastná iniciatíva? Môj dr. nejako nič nehovorí a mňa všetko zaujíma. To už povedal pohlavie v 16tt?
Držím palce nech už máte drobčeka v náručí 🙂

agathachristie
1. apr 2016

@eliska811 moja gyn robila morfo az v 23tt a bola som z toho nervozna. tak som napisala DR. Brestanskemu, ze kedy najskor by som mohla prist k nim a ze som len v 15tt. Sestricka mi hned odpisala, ze od 16tt uz mozem a ze mam o tyzden prist. Tak som sla. Stalo to 35 eur. trvalo asi 40 minut. doktor pekne vsetko pomeral, aj sranda bola. pohlavie videl hned, ale pre istotu pocas tych 40 minut pozrel viackrat, ze aby si bol isty. Povedal, ze na milion percent baba. Tak som sa pytala ci uz isto mozem kupovat ruzovy kocik a on ze naisto :D odvtedy sa u mojej gynekologicky male neukazalo tak zatial neviem ci mal pravdu :D pytala som sa cez vysetrenie ci si mozem priplatit nejake foto a on mi povedal, ze mi ich uz vytlacil v cene. kvoli tym fotkam zapinal 3D 🙂 takze sme odchadzali velmi spokojni. na zaver este ukazal grafy, ze je vsetko v norme, pekne to zhrnul.

eliska811
1. apr 2016

@agathachristie tak to je super, veľmi si ma potešila 🙂 veľmi veľmi ďakujem 🙂 Hneď v pondelok píšem.
Čítala som tu o dr. Grochálovi ale ten je z Martina a to mám ďaleko. Hlohovec je super tak teraz študujem Breštanského. Na vyšetrení bol aj manžel ?

lucosa
1. apr 2016

@eliska811 ahoj mi sme boli na skrínning, suer mali sme mladeho dr. Breštanskeho, ako robil sono tak nam všetko rozprával, dokonca občas povtipkoval, manžel bol na sone so mnou, sedel hned vedla, mal s toho zážitok

zdencaaaa
1. apr 2016

@eliska811 keď som sa ja pytala či môže prísť aj manžel tak odpoveď bola že manžel je povinný 😁

eliska811
1. apr 2016

@lucosa Ďakujem 🙂 tak dúfam, že budem mať rovnaké skúsenosti a povedel aj čo to bude, či chcete prekvapenie?

eliska811
1. apr 2016

@zdencaaaa tak to je super u nás dr. až po 25tt a to sa musí mamička pýtať či už môže. Pekný prístup. Veď aj on bol účastný pri tvorení 😀

lucosa
1. apr 2016

@eliska811 boli sme tam v 13 týždni a povedal chlapcek že to bude že videl pipíka

agathachristie
1. apr 2016

@eliska811 ano bol manzel. este chcem povedat k tomu ci doktor pocas vysetrenia rozprava alebo nerozprava. pan doktor nejak vela nerozpraval. na kazdu otazku mi milo odpovedal. niekedy povedal, ze aha vidite rucicku nozicku a tu prstiky a tak. ale ked meral veci, co som na monitore ani nevedela co je, tak bolo vidno, ze je sustredeny na to, aby to presne odmeral. nesla som si tam pokecat, ale zistit, ci je moje dieta zdrave. bola som rada, ze je sustredeny.

eliska811
1. apr 2016

@agathachristie to nemusí keď vyšetruje 🙂 skôr myslím potom, keď to zapíše do pc. Skonštatovanie má dve ruky,dve nohy a jednu hlavu sa mi zdalo málo. Ešte raz ďakujem 🙂

motylik136
8. apr 2016

kedy sa dá k nemu dovolať?myslím hodinu...

mirkabe
8. apr 2016

ja som bola na 3D sone v 25.tt..... platila som 50 eur, ale bola som spokojná, super prístup

darkchoco
8. apr 2016

@motylik136 hocikedy, aspoň ja som volala doobeda,ale už aj o 17 a zdvihli

lucyyjja
8. aug 2016

Dnes sme boli na 4D a u mladeho...malo mu rozumiet,ale porozpraval nam co a ako...mily bol...spokojni sme

obituary712
18. aug 2016

Ahojte baby. Ja chodím k Brešťanským už pár rokov a u mladého budem teraz v septembri/októbri rodiť v Nitre. Dúfam, že to dopadne lepšie ako pred 7-mi rokmi v Trnave...

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macenkaa
27. aug 2016

Baby prosím číslo na doktora kresťanského...dakujem

macenkaa
27. aug 2016

@macenkaa brestanskeho

24martinka9
3. okt 2016

V piatok 30.09.2016 sme boli u pána doktora na 3D ultrazvuku, pán doktor bol veľmi milý, vtipný, všetko nám krásne pomeral a popozeral 🙂 celý ultrazvuk trvala cca 30 minút a pána doktora môžem len odporučiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre