MUDr. Chabadová Jana, Rusovce. Máte s ňou skúsenosti?

maximilian
21. aug 2008

Ahojte baby, potrbujem zmeniť gynekológa. Máte niekto skúsenosti s MUDr. Chabadovou z Rusoviec? Dakujem

ocka
21. aug 2008

ahoj, dr.Chabadovú osobne nepoznám, ale kolegyna aj jej 3 dcéry k nej chodia a sú veľmi spokojné. Ja som prednedávnom tiež menila gynekologa a chcela som ist k nej, ale vzhladom na to ze som tehotna a byvam v Raci, nechcelo sa mi tak casto chodit do Rusoviec 🙂

maximilian
autor
21. aug 2008

Dakujem pekne za odpoved. No ja som z mimo BA, ale za dobrym dokim budem radsej dochadzat, tak patram.

bambi7
21. aug 2008

ja chodim k dr Chabadovej a som spokojna 🙂

mirica
21. aug 2008

ahoj - aj ja chodím k nej - ja som absolútne spokojná - je hrozne milá a príjemná a svedomitá - a čo stretneš málokedy -aj veľmi citlivá pri vyšetrovaní......chodila som k nej aj teraz keď som bola tehu - všetko vysvetlí , má aj pochopenie , keď si vystresovaná . skrátka super

maximilian
autor
21. aug 2008

Dakujem za odpovede, pomohli ste mi. A berie bez problemu aj nove pacientky, Ako ma vybavenu ambulanciu , ma tam aj ultrazvuk a ako je to s platbami, Dakujem

mirica
22. aug 2008

neviem ako je to teraz, ale mna zobrala bez problémov , má aj sono , dá sa objednať aj na presný termín( to stojí 100 sk) iné platby nevien , ale v čakárni má cenník , ináč ma zmluvy aj s poisťovňami

peja
22. aug 2008

ahojte,pokial viem, stale berie nove pacientky, sama som tam jednu pred dvomi tyzdnami brala so sebou.
s platbami netusim, nikdy som nejake extra ciastky neplatila, aspon si nepamatam....

maximilian
autor
22. aug 2008

Baby dakujem velmi pekne za info.

ikke
20. máj 2009

luccka • 14. feb 2008 o 12:08
Ake mate skusenosti s pani doktorkou Chabadovou? Potrebujem zmenit lekara, prestahovala som sa do BA a ziadneho dobreho a citliveho gynekologa/icku nepoznam. Dakujem za vsetky rady.

rusovcanka • 1d, 44tt • 14. feb 2008 o 12:14
Ahoj,
ja k pani doktorke chodim uz asi tri roky a som velmi spokojna 😀 Vzdy si na cloveka najde cas,nie je to len take sup vysetrenie a sup dalsia pacientka.Mozes sa aj telefonicky poradit,nikto ti nebude frflat,ze otravujes...mam nejaky problem a moja stara gynekologicka mi stale len predpisovala capiky,ani poriadne nezistovala,co mi vlastne je.MUDr Chabadova mi urobila vsetky mozne aj nemozne vysetrenia a uz sme ten problem zvladli.Fakt ti ju mozem odporucit.

luccka • 18. feb 2008 o 08:03
Ahoj Rusovcanka, dakujem za info. Este by som sa Ta chcela spytat ci sa u pani doktorky platia nejake vykony alebo rocny pausal? Dakujem.

rusovcanka • 1d, 44tt • 18. feb 2008 o 08:41
No,tak to presne neviem...viem,ze sa plati za sono 200 Sk,ale nie som tehu,takze mozno tehulky neplatia...Da sa kupit rocna VIP karta,ktora stoji tusim 2500 Sk a mas tam dost vyhod.Ja som taka "obycajna" pacientka,takze som si nejako nevsimla,ci sa nieco extra plati,ale okrem sona som neplatila nic ine. 😀

inge23 • 1d • 20. feb 2008 o 15:15
ahojte. ja som zacala chodit k pani Dr. ako som otehotnela 🙂 a musim povedat, ze je to skvela gynekologicka a rovnako aj clovek. nedam na nu dopustit!!!!!!

peja • 20. feb 2008 o 15:18
jednoznacne ano 😉

barborik • 18. máj 2009 o 09:26
Ahojte! Ja sa k nej idem práve prehlásiť, tiež som počula na jej adresu len všetko najlepšie, dokonca poznám baby, čo sa k nej trepú cez celú BA. Však čoskoro napíšem vlastné skúsenosti 😉

lieenka13
4. jan 2010

Ahojte, neviete mi prosim niektora, ci p. doktorka Chabadová ešte berie nove pacientky? Dakujem

pocahontas35
4. jan 2010

ahoj lieenka13

skus jej zavolat a spytaj sa jej t. c. najdes pri tomto linku http://www.gyn-zena.sk/

martynnka
15. jan 2010

ahojte,
ja som zrovna bola u pani doktorky ako nova pacientka a v pohode ma zobrala 😉

danulka0011
16. jan 2010

Moja sesternica k nej chodi a tiez si ju velmi chvali 🙂

barcinka13
17. okt 2012

Ahojte baby chcela by som sa opýtať..Viete mi povedať niekto akutálne info ako to u nej chodí. Ja som volala sestrička nemala moc času, lebo sa musela venovať pacientkám, povedala mi že ročne sa žiadny poplatok neplatí a že všetko mi povie osobne 🙂 Ale zaujímalo by ma ako ste s nou spokojné a či sa teda za niečo platí ? Ďakujem

andrea_b
23. okt 2012

@barcinka13 plati sa len za veci nad ramec osetrenia - napr.objednanie na konkretnu hodinu a pocas tehotenstva som obcas tusim platila za UTZ, ale sestricka ti povie vsetko co treba 🙂
ja som s vyberom lekarky velmi spokojna

martynnka
24. okt 2012

@barcinka13 ja som tam este nedavno chodila ako tehotna, takze skoro stale 🙂 doktorka je perfektna, som s nou velmi spokojna. mrzi ma len to, ze ma sa tam straaasne dlho caka. ma vela pacientiek a nie kazdy den je v ambulancii doktorka Chabadova. ako tehotna som vzdy na poradnu chcela ist ku nej (nie k inemu dr.) a vtedy je totalne plna cakaren, takze vzdy som cakala 3 hodiny. da sa aj objednat za 10 EUR, ale vzdy som to nechcela platit, tak som si vystala rad. pokial prides neskor, ako o deviatej, sestricka ta uz nevezme. na druhej strane, ti zastupujuci lekari su tiez v pohode a vtedy v cakarni nie je az tolko ludi.

inak ja som ako tehotna platila za ultrazvuky poplatok 17 EUR na zaciatku. potom este za priepustku do prace 1 EUR, za odber na cukrovku, ale ten poplatok si uz nepamatam...

barcinka13
25. okt 2012

Ďakujem baby za odpovede, čiže budem platiť jedine za objednanie ? za sono sa teda neplatí ? akurát nabudúci týždeň by som tam mala ísť tak uvidím 🙂

masinka
25. okt 2012

@barcinka13 ahoj, ja som k nej chodila a za Utz sa platilo 6, 63 EUR.

evatrenkova
12. feb 2014

Ahojte, kolko ma rokov pani MUDr. Jana Lazarova Chabadova? Je starsia doktroka, alebo mlada? Lebo na internetovej stranek je mlada kucerava, a jedna moja znama bola na vysetreni a povedala, ze je to starsia pani doktorka? Dakujem.

katarina28
12. feb 2014

@evatrenkova ahoj, je to mlada pani doktorka, ta kucerava zo stranky, ale nie je v ambulancii kazdy den, v niektore dni je tam ina doktorka/doktor, takze znama natrafila asi na zastupovanie

evatrenkova
12. feb 2014

@katarina28 dakujem za informaciu. A kedy je mozne ju zastihnut v ambulancii, ordinuje aj inde?

katarina28
13. feb 2014

Tak to si uz nepamatam, kedy je mozne ju zastihnut, naposledy som tam bola pred porodom a mala uz ma dva roky 🙂 ale uz mam termin...treba si tam zavolat a spytat sa sestricky 🙂
Ja nemam take info, ze by ordinovala aj inde.
@evatrenkova

monika_semi
10. mar 2014

Dobry den, tiez by som sa chcela na pani doktorku opytat?? Plati sa aj za ultrazvuk, alebo len objednanie na cas, popripade poplatok za registraciu??? Dakujem za info monika

evadek
10. mar 2014

@monika_semi plati sa za vnutorne sono...a ja od nej momentalne odchadzam..
Velmi zanedbala moj stav..odkedy ma sama dieta uz nie je tak dobra mudr. ako pred rokmi.....odisli od nej aj moje tri kamaratky...Ja som sa zial musela poucit na vlastnej chybe :(

evadek
10. mar 2014

@monika_semi a mimochodom....velmi dlho sa u nej caka..aj ked som prisla 6.45..pritom ordinuje az od 8.00...bola som kolko krat aj tretia...a odchdzala po 10.00-11.00...
A urcite berie novych ludi....

monika_semi
10. mar 2014

fuha, tiez hladam novu gynekologicku, lebo som v 19tyzdni a na zaklade predchdzajucich nazorov som myslela, ze bude dobra volba. A mozem vediet aku ste si vybrali?

evadek
10. mar 2014

@monika_semi ale pozri sa...to je len moj nazor ...ja som ju poznala uplne inu...Neviem akeho si mala predchadzajuceho mudr...tak neviem s cim porovnavas....
Ja nemam vybrateho..stale hladam...

monika_semi
10. mar 2014

@evadek tiez som pocula ze sa u nej strasne dlho caka, ale tak to skoro vsade. Len aby to neflakala, tiez nazory vyssie su starsieho datumu ;) takze jasne ze vsetko sa meni, skoda ze obcas k horsiemu

evadek
10. mar 2014

@monika_semi ved prave...treba sa rozuhodnut..je to predsa nase zdravie...ja som zatial u nej....ale hladam sa po novom mudr..a lahke to nie je...(

monika_semi
10. mar 2014

@evadek ved prave to, ze ide o zdravie a najst teraz dobreho doktor nie je zial jednoduche

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre