MUDr. Chabadová Jana, Rusovce. Máte s ňou skúsenosti?

maximilian
21. aug 2008

Ahojte baby, potrbujem zmeniť gynekológa. Máte niekto skúsenosti s MUDr. Chabadovou z Rusoviec? Dakujem

merry9
3. sep 2014

Ja som s nou velmi spokojna. Chodila som tam teraz pocas celeho tehotenstva. Je jemna a mila. Na cakanie som si zvykla. Aj u predchadzajucej lekarky som vela cakala. Ale ta ma dost zanedbavala a ani cytologiu mi casto nespravila. Dr. Chabadova spravila vzdy vsetky testy a aj vsetko vysvetlila.

88bambulka88
9. dec 2014

@merry9 Ahojky..môžem sa opýtať a ako to u nej (Dr. Chabadová) vyzerá s poplatkami počas tehu..je potrebné nejaký "balíček služieb" zaplatiť...alebo vždy niečo pri vyšetreniach a pod.???na čo sa mám okolo financii pripraviť u nej? 🙂 dakujem

merry9
10. dec 2014

Platila som tusim 20 eur za sona - to som si predplatila na cele tehu a tusom raz 7 eur za nejake vysetrenie na cukrovku tusim. A 13 eur sa plati za objednanie, ale to som nikdy neplatila

misdan
10. dec 2014

Ja som donedavna tiez bola jej pacientkou, asi 8rokov..a hoci som chodievala len na prevencie-na to dlhe cakanie som si teda nikdy nezvykla + prakticky nemoznost dovolat sa telefonicky + ak sa aj clovek chce objednat, ze ma nieco akutnejsie,neda sa lebo ma plno + nie velmi vludna sestricka..A to sama pracujem v medicinskej obl.
Po odbornej stranke nemozem povedat nic zleho, no celu jej ambulanciu som zacala vnimat dost negativne odkedy isla na matersku a zastupovali ju striedavo 3 doktori /jej otec docent, mlady lekar z antolskej a starsia pani dr./ cisty chaos..Neviem ako je to teraz.
No ale cely problem vidim aj v tom, ze si nabrala prilis vela pacientiek- je to uz na ukor komfortu a ktovie ci nie aj kvality.
Viacere kamaratky sme od nej odisli..ja som sa aj prestahovala,takze dovod navyse..

niki89
10. jan 2015

Ja som teraz od Mudr. Chabadovej odisla. Mozno je ako lekarka dobra, ale to cakanie a dochadzanie su prilis. Som tehotna a aj napriek tomu som musela cakat 4h iba na jeden ultrazvuk, ktory bol za 5min hotovy. Okrem toho za vsetky vysetrenia som platila aj ked mam poistovnu. Kedze som z Noveho mesta-BA, tak sa mi to neoplati, nasla som si lekara na kramaroch kde maju aj vsetky vysetrenia a je to lepsie, aspon nemusim tak dlho cakat na vysledky. a pri porode budem mat vlastneho MUDr. A abz som nezabudla, sestricka u Chabadovej neni bohvie co, aj preto som od nej odisla. Ale kazdy si musi urobit vlastny nazor, to ze pred rokmi bola uplne super je pravda, ale teraz to uz upadlo.

evadek
10. jan 2015

@niki89 mozem sa opytat komu chodis a ci si spokojna?...Ja sa uz vyse roka snazim Chabadovu vymenit..ale neviem kt. je dobry :(

niki89
10. jan 2015

Ja som sa poradila s mojou vseobecnou na kramaroch a ona mi dala dobru recenziu na MUDr. Gaža alebo MUDr. Bardosovu. Sice sa u nich plati rocne, ale mne to vide lacnejsie ako dochadzat ku Chabadovej a platit za ultrazvuk ked som tehotna a ine vysetrenia, okrem toho sestricka u Gaža vypada byt ovela milsia nez ta od Chabadovej a cakas ovela menej.

zuzka_zabka
9. mar 2015

@niki89 prosim ta, vies mi povedat, ci stale ma ordinaciu v rusovciach? Lebo som nasla ja nejaku adresu v karlovke. Minuly rok som u nej nebola, tak neviem ci sa prestahovala alebo je stale tam. A tiez by som chcela vymenit, hlavne kvoli tym dlhym cakacim hodinam. Mozno tiez zvazim niekoho na Kramaroch, kedze som tiez z Noveho mesta.

katarina140
30. apr 2015

Ja som bola s MUDr. Chabadovou vzdy velmi spokojna po vsetkych strankach a ked ju porovnam s inymi gynekologmi co mam skusenost, tak je jednoznacne najlepsia. A sestricka je tiez uplne v pohode. Je pravda, ze sa u nej vzdy dlho cakalo ale stoji to za to 🙂

bubua
20. júl 2015

Chodila som k pani Chabadovej dost dlho....aj napriek tomu ze sa tam muselo velmi dlho cakat....pacilo sa mi ze sa vedela venovat pacientkam...a nie ako som mala predtým gyndu...ale postupom casu sa mi nepacilo to ze som rano dosla este ani pol 7 nebolo bola som niekedy az 5 v poradi a dostala som sa na rad o 13:00 :D 🙂 super vec ze? aby pomedzi normálnych pacientov brala aj objednaných...a este ked ju zacala zastupovat ta moja byvala gynda no koniec....otras a fuj....acele zleeeeee radsej som si nasla novu a lepsiu 🙂

lenka_13
31. okt 2015

@bubua Ahoj, a ku komu chodis teraz? Ja chcem zmenit gynekologa, rozmylam o Chabadovej ale trosku ma odradza hlavne to nekonecne cakanie ☹

bubua
2. nov 2015

lenka_13 teraz chodim do Petrzalky ako je zrkadlovy haj...vola sa Jana Marekova a je velmi dobra 🙂 aj tu ked si pockas ale nie pol dna

tana85
3. nov 2015

tuto lekarku mi odporucili, ale pred 2 rokmi som od nej proste musela odist. prisla som totiz zrovna v case kedy odchadzala na matersku a ten chaos s lekarmi, co potom nastal, bol zufaly...o cakani ani nevravim. akutny zapal, palenie a sestricka mi povie, ze nech pridem o tyzden, ze skor ma nevezme ... je to skoda, ale jednoducho 4 hodiny cakat v cakarni je nemyslitelne. je dost dobrych gynekologov, nie je jedina

norchen
12. nov 2015

Ahojte,viete mi poradit, ci sa da k p. doktorke objednavat?

bubua
13. nov 2015

Ahoj norchen ano da sa k nej objednavat 🙂

norchen
13. nov 2015

bubua dakujem 🙂

nikolka912
3. máj 2017

Túto lekárku som navštívila na základe recenzii, chodila som k nej celé tehotenstvo. Spokojná ale nie som. Hlavne po pár konzultáciách keď som sa opýtala aký je jej názor na odbornú vec, odpoveď bola osobná a nie odborná. A to napriek tomu

nikolka912
3. máj 2017

@nikolka912
Že sama mám zdravotnícke vzdelanie..čo sama vie.
Nehovoriac o tom, čo ma totálne šokovalo... Glukozovy tolerancny test na gestacny diabetes /cukrovku vám povedia, že doneste si horalku alebo 75g glukózy.
Tento test sa do žiadnou horalkou robiť nesmie! Neobsahuje ani len 75h cukru, sama má 40g tuším, nehovoriac že obsahuje tuky, bielkoviny, polysacharidy.. Čo ovplyvňuje vstrebávanie cukrov jednoduchých čo je aj gkukoza.
Tento test sa robí podľa medzinárodné uznanych postupov, neviem na základe čoho si to v tejto ambulancii zmenili!
Takže budúce maminy pre vlastnú bezpečnosť choďte do lekárne po glukozu.
Druhá vec celé dve hodiny sa nemá vykonávať namáhavá činnosť, najlepšie sedieť v čakárni.. Sestricka veselo posiela pacientky aj preč, nech sa vrátia o dve hodiny
No comment, keby odpadla, mala hyper alebo hypo gkykemiu tak neviem.... Takže toľko

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolka912
3. máj 2017

@akronop ten gkukozovy test potom ale nemá zmysel...veď nech si urobí názor každý sám. Mne sa na ňu sťažovali viaceré budúce maminy aj v čakárni.. Citlivá to áno.. Ale odbornosť o tej už mám ja pochybnosti. Vzhľadom na ten test.,ktorý je veľmi dôležitý... A že je skresleny je slabé slovo. Potom ako zistila, že mám ešte súkromného porodnika tak zmenila správanie, čo ma tiež zarazilo... Malú mi nezmerala už posledný mesiac vôbec a len ma rýchlo odbavila. Keď som sa pýtala sestričky aký test robia na downov syndróm lebo sú tri podtypy tak mi nevedela vysvetliť... Áno zbytočne nehovorí ale základné veci niekedy nepovedia.

ivlalia123
12. sep 2017

Ja mam s MuDr.chabadovou zle skusenosti...ano,na zaciatku sa mi pacilo aka je citliva a ospravedlni sa za studene ruky a nastroje, ze je mila,ale to je mojim reprodukcnym organom popravde jedno. Roky mi na USG nevidi vajecnik a nevadi jej to, tvrdi mi nejaku diagnozu a tiez ju neriesi, namiesto toho mi dala listok, nech to skonzultujem radsej s inym gynekologom...najvacsi problem je sestricka, je drza, ustipacna, navrieska na vas uz v cakarni pri kazdej navsteve, odber krvi okomentuje desiatimi vetami ako "zbytocne ukony na preplatenie poistovni", 2 tyzdne meskajucu menstruaciu a pozitivne teh.testy ako "milujem tieto zeny co im dva dni meska menzes a dojdu sem vysedavat, pritom tehotne nie su", "nechapem naco vam dava doktorka toto vysetrenie robit" a pod....proste by tam najradsej ordinovala sama. mohla by som napisat prirucku jej heftov. Dojdete o 8 rano, odvtedy ordinuje lekarka, dostanete sa na rad o 13, pre vysledky som sa snazila dovolat presne 3 mesiace a nemala som moznost ist osobne, bola som odcestovana, telefon zvonil a zvonil...ked ste v cakarni to pocujete, sestra ho proste nezdvihne aj ked tam sedi. Ja naozaj odbornost posudit neviem, ale navsteva tejto ambulancie je vycerpavajuca, stresujuca a neprijemna. Nezavidim tehotnym co tam travia cele dni kazdu chvilu a musia este znasat tie sproste reci.

elll
15. dec 2021

@ivlalia123 ďakujem Ti za úprimné slová, záver-ze návšteva tej ambulancie je stresujúca, náročná a vyčerpávajúca a taktiež pocity zo zdrav.sestry, sa ku koncu úplne zhodovali s mojimi pocitmi a potvrdilo mi to , že možno nebude na škodu po dlhých rokoch spontánne odísť - aj keď pani doktorka je jedna z najlepších aké som mala.Napriek tomu vôbec neľutujem.Ulavilo sa mi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre