MUDr.Čunderlík Anton. Na koľko % uhádne pohlavie?

megova.l
10. jan 2008

Ahojte všetky účastníčky tohto fóra!
Bola som poslaná od svojho gynekológa 2krát k doktorovi Čunderlíkovi do BA ale nie na Kramáre, do jeho súkromnej ambulancie. Jeho prístup bol senzačný, bol vynikajúci, všetko podrobne poprezeral len sa chcem spýtať či máte s ním nejaké skúsenosti s určovaním pohlavia. Či mu to vždy vyde na 100%, alebo sa môže zmýliť.ďakujem

chanel12345
24. aug 2013

@usacek79
Aspon, ze si mi to takto vysvetlila, ze ked budem v meste, aby som sa vyznala 🙂 ulica je to Hroboňova 4, ze? 🙂 ja vyrazam z Novych Zamkov a od Sale, alebo tak nejak sa odtial napajam na dialnicu 🙂

usacek79
24. aug 2013

@chanel12345 ano, Hrobonova 4, ale teda je to zastrcene vo dvore, tam su internaty vysokoskolske...
no tak ci tak si daj navigaciu radsej 😉

chanel12345
28. aug 2013

@usacek79
Uz to mam za sebou 🙂 nasla som to, pomohol mi aj tvoj opis 🙂 dakujem, len som tam cakala este asi hodinu, som mala pocit akoby som nebola objednana, lebo pacientky stale pribudali a mna sestricka nevolala, ale doktor je naozaj velmi mily a prijemny 🙂 stalo to za to 🙂

usacek79
28. aug 2013

@chanel12345 nuz tu hodku sa tam caka bezne 😅 my sme vcera cakali hodinu a pol vecer - vecer to je vzdy najhorsie, lebo sa nazbieraju sklzy.. 😕 treba hned dat tehu knizku po prichode, tak sa dostanes do poradia 😉
som rada, ze si bola spokojna 🙂

kaprik25
8. sep 2013

ahojte dievčatá.. v čom je lepšie zaplatiť si u neho v súkromnej tých 80 eur oproti tomu na kramaroch? viem za na ten na kramaroch nemoze otecko a je rychly.. ale nie je lepsie teraz absolvovat normalny rychly na kramaroch a otecko az pri 3D?

elise
8. sep 2013

u nás 100% dievčatko aj to že je zdravučke, venoval sa mi dosť dlho, odporučam

huslen
4. nov 2013

Ahojte, nezvyknem reagovat, tym netvrdim, ze si fora necitavam, ale musela som prispiet aj ja, aj ked nezapadnem do skupiny oslavnych od na pana doktora. Ja som totiz nemala az taku uzasnu skusenost s dotycnym. Bola som unho pred 3 rokmi na odporucanie mojej kamaratky a chcela som od neho 3D. Pan doktor evidentne nema rad kypre tvary, pretoze mi bolo povedane, ci pod takou vrstvou tuku ma nieco vidiet. Podotykam, ze nie som gula, ale ani zdaleka nemam idealne miery. Kedze zena je chulostiva na vek a na postavu, plus svoje robia aj tehotenske hormony, ostala som ako obarena a totalne ma udupal. Teraz mi navyse kamoska povedala, ze jej nakazal, aby pribrala v tehotenstve max. 10 kg, aby po porode bola opat slang. To by bolo v pohode, ved aj ma istym sposobom pravdu, ale aby sa ta dotycna zablokovala a chudla, lebo ma mindrak mu zahlasit pri najlizsej poradni vahu, je normalne? Neviem, je urcite skvely odbornik, to nepopieram, ale chyba mu akysi takt. To je moj nazor, ale nikomu ho nevnucujem. prosto, mala som takuto skusenost.

huslen
4. nov 2013

teraz som si uvedomila, ze to patri do inej diskusnej skupiny 🙂 🙂

ive82
14. nov 2013

@chanel12345 Ahoj, akurat zvazujem, ci by som mala prebehnut k MUDr. Cunderlikovi do jeho sukromnej ambulancie. Aky je, prosim Ta, jeho celkovy poplatok pre tehotne? Dakujem Ti za radu. Iva

chanel12345
14. nov 2013

@ive82 Ahoj, tak ja som nebola jeho pacientka, isla som tam kvoli zdravotnemu stavu dietatka. Robil mi morfologicky uz a platila som 80 EUR, aspon myslim 🙂 bola som tam cca 15 minut, objednana som bola o 17:30 a narad som sa dostala o 18:45, to ma sestricka zavolala a ked som vychadzala z ambulancie, tak este za mnou bolo asi cca 9 pacientiek. A pred vysetrenim som nemohla ist na WC. A inak je velmi prijemny 🙂

tanickapr
26. nov 2013

@chanel12345 ahoj aj ja by som chcela evdiet kontakt a hlavne cenu.bola si tam??dik

tanickapr
26. nov 2013

@kaprik25 prosim t amas kontakt na kramare?,dakovala

sarra01
26. nov 2013

ahoj, ak si dobre pamatam tak rocny poplatok ma 100€, pre tehotne je to viac myslim, ze som platila nieco nad 200€. Pristup tam bol ale uzasny, brali ma stale podla objednavky +/- 5minut a vsetci tam boli velmi mili a ustretovi. Vahu mojho babatka mi trafili na 20g presne 🙂

chanel12345
26. nov 2013

@tanickapr kontakt: 02/5479 2509
Na Kramare nemam, tam je doobeda a poobede je vo svojej sukromnej ambulancii, ak pojdes len na morfologicky ultrazvuk, cena je 80 EUR, ak chces celkovu starostlivost pocas celeho tehotenstva a sestonedelia, vychadza to cca 250-300 EUR. Ano, bola som unho, ale len na morfologickom ultrazvuku a nezobral ma presne na cas, ale to asi za to, ze nie som jeho pacientka 🙂

kaprik25
26. nov 2013

@tanickapr - nemam cislo na kramare.. mna tam objednaval moj gynekolog.. mam len cislo na tu sukromnu kliniku kde to stoji 80 eur.. ale popravde, ked by som sla na tie ultrazvuky este raz, tak si ten v 20tom a 30 tt odsedim na Kramaroch a 3D by som sla inde.. hlavne kvoli financiam.. dr.cunderlik je skvely, ale mala bola otocena naopak a tym padom som mala len ultrazvuk za 80 eur.. ok, bola som tam 20 min, videla babulu, aj manzel, ale nemame ziadne foto okrem jednej.. ale dr. je skvely..

tanickapr
26. nov 2013

a nevies mi niekoho odporucit?ja som uz zufala... 😔

tanickapr
27. nov 2013

baby uz som nasla, ruzinov. s vymennym listkom zadarmo🙂

redhairgirl
3. dec 2013

U koho v Ružinove? Dobrý dr.? Odborník? Robil 4D aj morfologický? Ďakujem.

sylvia20
1. apr 2014

@emelia80 vyborny napad😀 hned zajtra sa objednavam do KE , z BA to mam na skok 🙂 🙂 🙂 🙂

norosko
21. máj 2014

Ahojte,nuž ja Čunderlíka a nemocnicu na Kramároch už vobec neodporúčam!!!!!!!Hrozné,a to vôbec nepreháňam!Bola som tam zhruba pred rokom,najprv u Cunderlíka v súkromnej ambulancii,je to len obyčajný vypisovač bločkov,nič nepovie a ked sa ho opýtaš tak niečo odvrkne.A to my zistil,že jedno bábo má srdcovú vadu /čakala som dvojičky/ nezlučiteľnú so životom.....Aj po tomto náleze pekne vypísal bloček,zobral peniaze /k tomuto by som len dodala,že po nom, čo som bola všelikde na morfo utz.ani jeden lekár nezobral ani cent,pretože mali súcit - keď sa uz raz tak stalo,že to babo nie je v poriadku a to som bola v Martine,v Cechách aj v Komárne/ a na druhý deň ,že mám dojsť do nemocnice na Kramároch,že na odber plodovej vody,aby sa zistilo či to bábo nie je geneticky choré.To som už bola v 23 týzdni.Dal mi teda papier s ktorým som tam mala ist a ešte tam dal aj vyšetrenie bába kardiograficky.Nuž došla som teda na druhý deň na príjem,sestrička vyčitala zo správy co napísal Cunderlík,ze mne maju spraviť kardio vysetrenie!!!!!!jasne tam bolo napísané ,že plod B maju vysetriť!,no dobre povedala som si,isla som tam,spravili kardio mne a isla som teda dalej na ten odber plodovej vody,ked som tam uz stála v rade,tak v poslednej sekunde dosla jedna sestrička,že vraj nebude odobratá voda,lebo že Cunderlik sa rozhodol,ze som uz v moc pokročilom týzdni tehu!!!!!Pre boha!!!!a deň predtým som nebola?ked mito on sám vypísal na správu??????Potom dosiel z mnou a povedal,ze ma teda este niekto vysetrí,aby to videli aj iné oči - to bábo.mno to vám bolo vysetrenie!Došla mladá Dr.čo nevedela ani,že kde sa zapína sono!!!!!Pýtala sa sestričky!A ked ja som sa jej pýtala,že co je s bábom,tak že nevidí,lebo že je v tieni!!!!!!Je normálna?Po tomto všetkom som sa zblalila a povedala na prijme že idem preč,neostávam.Tak volali Cunderlikovi,ze chcem ist prec a ten len odkázal,že ked odídem,ze uz sa sem nikdy nemozem vrátit!!!!!!A kto je on????Boh,že rozhoduje o tom koho tam možu a koho nie prijať?Tak som sa spakovala a šla domov.Počkala som na svoju gynekologičku / bola totiž v tomto čase na dovolenke v zahraničí/ a začali sme riešiť situáciu,nakoniec diagnoza co urcil Cunderlík vobec nebola správna,malo síce problém so srdiečkom,ale nie ten co povedal on.A koniec?Zial,bábo sa nám nepodarilo zachránit,kedže sa jednalo o dvojičky,museli sme vždy uprednostňovat to druhé-zdravé,chýbali už len 2 týzdne,ale žial drobec nevydrzal.zomrel v brušku a tak sa narodil aj druhý predčasne,ale chvala bohu je v poriadku,uz máme 7 a pol mesiaca emoticon Tím v NZ bol neskutočný,týzdenne ma monitorovali, a prístup?neporovnatelný s Kramáre.Tak tolko stručne moj príbeh.

surincikova
7. okt 2014

@usacek79 ahoj, vies mi povedat kolko je rocny poplatok v sukromnej ambulacii Cunderlika? 🙂 dakujem

usacek79
7. okt 2014

@surincikova pre tehotne 250e, pre netehotne 100e

iva1009
27. okt 2014

@megova.ahoj, ja k nemu chodim, je uzasny a co sa tyka pohlavia, u mnato zistil uplne presne a to babo schovavalo vsetko c sa dalo ;)

iva1009
27. okt 2014

@surincikova ja som platila 270 za sprevadzanie pocas tehotenstva. a 100 ano rocny poplatok pre netehotne. Ale teraz kedze som tehotna sa mi tych 100euro presuva do dalsieho roka..

keterinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luckacik
22. jún 2017

@simona_k ja som objednana na 11.7.17 na kompletné prešetrenie
a platí sa 90€

erika1300
2. júl 2017

Ja idem k panovi doktorovi 4.7. na kompletne vysetrenie a plati sa 90€

miminkanase
2. júl 2017

Ahoj, my sme boli u MUDr. HOLAN z Procare prenatalne centrum a vyborny kolektiv, seriozne jednanie a odpovede na kazdu otazku. Pohlavie urcene na 100%.
Vrelo odporucam

kosan
24. júl 2018

Ahojte dneska idem k pánovi čunderlikovi na morfologicke visetrenie chcem sa spytat ze za tu cenu co tam zaplatim ci dava fotky alebo video nejake dakujem za odpoved

lenka066
20. aug 2018

@kosan ahoj...dnes mi gyn.povedal mam sa objednat k Dr.Cunderlikovy na konziliarne vysetrenie?prosim ta to vysetrenie je to 3D ci 4D?dakujem za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre