MUDr.Čunderlík Anton. Na koľko % uhádne pohlavie?

megova.l
10. jan 2008

Ahojte všetky účastníčky tohto fóra!
Bola som poslaná od svojho gynekológa 2krát k doktorovi Čunderlíkovi do BA ale nie na Kramáre, do jeho súkromnej ambulancie. Jeho prístup bol senzačný, bol vynikajúci, všetko podrobne poprezeral len sa chcem spýtať či máte s ním nejaké skúsenosti s určovaním pohlavia. Či mu to vždy vyde na 100%, alebo sa môže zmýliť.ďakujem

simona_k
17. jan 2008

Ja nemam osobne skusenosti s Dr. Cunderlikom, ale pocula som na neho len same chvaly, aj moj dobry kamarat, ktory posobi ako gynekolog na Orave mi ho doporucil s tym, ze je to najlepsi odbornik na sono na Slovensku.. Ja mam skor iny problem.. Nevedela by si mi prosim poradit, kde ma Dr. Cunderlik sukromnu ambulanciu, ci berie nove pacientky, resp. netehotne? Rada by som si k nemu dala kartu, ale vobec neviem, ci ordinuje aj tymto spôsobom..Velmi pekne dakujem za odpoved a zelam vsetko dobre.. 🙂

maso
17. jan 2008

Ja som bola u Cunderlika, ale viem, ze na Kramaroch bol k nemu na sono - to bolo vtedy konzilium nenormalny naval, bezalo to ako na beziacom pase, dobre, ze sme sa nevyzliekali uz v cakarni 😒
Nakolko je taky znamy, myslim, ze ma svoj stav pacientok plny, mna tiez jeden doktor uz nechcel zobrat, ale ja som chcela ist len k nemu a tak som u neho v jeho sukr. ambulancii, hoci ma aj statnu.

maso
17. jan 2008

A este, co sa tyka pohlavia, tazko hodnotit, kto ako presne urci pohlavie, ale podla mna jednoznacne je u chlapca, ked mu aj ty sama budes na sone vidiet jednoznacne pipika. Chod skusit 3D sono, ak sa babo ukaze, povedia ti to 100%ne.
Ak ti nebude vadit platit si u neho, tak k nemu chod ... je naozaj znamy a je odbornik.

simona_k
17. jan 2008

A co to znamena "platit si u neho"? Neviete mi prosim len tak orientacne povedat v akych sumach sa to pohybuje?

sue
17. jan 2008

Do súkromnej pacientky berie, je to na Horskom parku... cena je myslím 400sk UZV ...

gween
17. jan 2008

Čaute baby! On je ozaj perfektný, môžem vám ho doporučiť. Je to vynikajúci odborník.

simona_k
17. jan 2008

Ste velmi zlate.. A nemate tam nahodou telefonicky alebo iny kontakt?

simona_k
17. jan 2008

a este.. ci teda vedie aj beznu gynekologicku prax.. nie len buduce mamicky ?.. som vam vdacna za info..

sorbonka1
14. apr 2012

Nám zničil život!Synovi ublížil pri porode a máme ho na vozíku tak takýto je Čunderlik.

nevestickaaaa
24. aug 2012

@sorbonka1 veľmi ma to mrzí, ako mu ublížil? Napíš mi prosím viac, veľmi ma to zaujíma, ak nechceš tu, tak prosím aspoň do IP. Ďakujem.

lemach
22. apr 2013

Ahojte, prosím Vás máte niektorá telefonický kontakt na súkromnú ambulanciu MUDr. Antona Čunderlíka v BA? Ďakujem

lemach
22. apr 2013

veľmi pekne Ďakujem 🙂

bambulka12
2. jún 2013

@usacek79 ahoj,prosim Ta,ty si bola u neho?Kolko dopredu sa treba objednat?dakujem

usacek79
2. jún 2013

@bambulka12 ja som jeho pacientka, patrim k nemu... Netreba prilis dopredu, v priebehu tyzdna-dvoch dava v pohode termin 🙂

bambulka12
2. jún 2013

@usacek79 dakujem 🙂

tanicka8
17. jún 2013

Môj gynekológ ma poslal k Dr. Čunderlíkovi, no dovolať sa a objednať je nemožné... vyšetrenie musím podstúpiť tento týždeň, nuž ak sa nedovolám, neviem čo robiť, neviete náhodou či ma zoberie aj bez objednania?

chanel12345
22. aug 2013

@usacek79
Ahoj 🙂 prosim ta vies mi napisat, ze kolko u neho stoji morfologicke vysetrenie? A taktiez kolko sa plati za termin? Dakujem 🙂

michalllkkkaaa
22. aug 2013

ja som k nemu chodila pocas celeho tehotenstva. velmi milý človek, užasný prístup...každý ultrazvuk som videla syna normálne v telke , vsetko popísal -kde ma rucku, kde ma nohu 🙂 a vzdy zavolal aj otecka 🙂 milý príjemný clovek. bol aj pri porode syna. a nakolko sa trafil? na 100% uz v cca 3tom mesiaci 🙂)). odporúčam!!!!!!! on je lekár , ktorý je skutočný odborník, nic nezanebdá, starostlivost 100%

chanel12345
22. aug 2013

@michalllkkkaaa
Ahoj 🙂 ja ho este osobne nepoznam, len chcela by som ist k nemu na zaklade odporuceni, len by ma zaujimala aj cena za objednany termin a morfologicke vysetrenie, vies mi povedat? Dakujem 🙂))

prettybaby
22. aug 2013

Aj mne sa trafil pri oboch detoch na 100% a dost skoro🙂
Pre mna je to uzasny doktor

michalllkkkaaa
22. aug 2013

ja som k nemu chodila pocas 9 mesiacov, platila som 280 euro (ani muž si uz nepamata presne kolko 🙂 ) za 9 mesiacov plus kontrola po skonceni sestonedelia...a mala som starostlivost- ultrazvuky aj 3D, a hlavne mileho lekara...kolko sa unho plati za samostatne vysetrenie, neviem...

ludkas31
22. aug 2013

@chanel12345 ahoj ja som u neho bola na morfologickom a platila som 70 € a len mozem doporucit, je fakt velmi mily a je to odbornik na morfologicky ultrazvuk

hamca
22. aug 2013

@chanel12345 ahoj, ja som sa prave dnes k nemu objednavala na morfo ultrazvuk, lebo mi ho tiez moj doki odporucil. Avsak prvy volny termin ma az 10.9. A cena je 80 eur.

chanel12345
22. aug 2013

No ja som objednana na 27.08.2013, tak uvidime, ze co mi povie 🙂 dakujem vsetkym za info k cene vysetrenia 🙂 lebo o tom som sa so sestrickou nebavila pri objednavani.

emelia80
22. aug 2013

Babenky chodte do KE, tam je to lacnejsie a dovolim si tvrdit ze ovela profi doktory. No povedzte kto vie v Blave urobit CVS a HyCoSy, ked vobec viete co tie skratky znamenaju 😝 !!! Kuknite www.usg.sk alebo www.femicare.org, pche Bratislava nula bodov!!!

usacek79
23. aug 2013

@chanel12345 ahoj, no ja som jeho pacientka, takze ja platim rocny poplatok pre tehotne, ale z cennika si pamatam, ze samotne morfo pre nepacientky je tusim 80e, za termin sa samozrejme neplati 🙂 do 2tyzdnov ta urcite objednaju 😉

usacek79
23. aug 2013

@chanel12345 ahoj, no ja som jeho pacientka, takze ja platim rocny poplatok pre tehotne, ale z cennika si pamatam, ze samotne morfo pre nepacientky je tusim z70-80e, ako tu je napisane, za termin sa samozrejme neplati 🙂 o 2tyzdnov ta urcite objednaju..

chanel12345
23. aug 2013

@usacek79
Dakujem za info 🙂 objednana uz som na tento utorok. A prosim ta vies mi tak jednoducho napisat, kde sa to nachadza, ked by som zisla z dialnice? Lebo sestricka mi povedala, ale velmi som si to nezapamatala a nie som z BA :(

usacek79
23. aug 2013

@chanel12345 juj a z akej dialnice? Od zahoria ci od trnavy, ci cez most lafranconi..? No take lahke to nie je, odporucam navigaciu.. V kazdom pripade je hlavnym bodom Prazska-ak pojdes z centra BA, tak za nadchodom dolava, ak od zahoria tak za odhlucnovacim murom doprava, ale v oboch pripadoch nasledne este treba prejst ulickou, z nej doprava a potom po asi 100m po lavej strane sledovat trolejbus.zastavku a hned za nou je taka hnusna brana, tak do nej a na konci ulicky je miniparkovisko a tam to je 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre