MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

mirinda10
12. aug 2009

a kde ho tam najdem na kramaroch nevies aspon ktore dni ordinuje? dakujem

wewe4
12. aug 2009

V nemocničnej časti na 8. poschodí (alebo 9. 😅 teraz som si neni istá), ale neviem, ktoré dni tam je. Len to, že určite doobeda...

adinam
12. aug 2009

mirinda,myslím,že v stredu a v piatok. 😉

sannka
17. aug 2009

chodila som k MUDr Cunderlikovi na poradnu,osobne mam s nim dobre skusenosti

martina46
25. aug 2009

ahojte, asi tradicna otazka, chcem sa objednat k cunderlikovi na ultrazvuk a chcela by som vediet, kolko sa plati. tiez, ako dlho budem cakat na termin. som uz v 13tt a proste to teda suri.

wewe4
25. aug 2009

na aký UTZ chceš ísť? lebo na NT (to je ten špeciálny na odhalenie vád) sa tuším chodí v 11-13 tt, ale nechcem ťa klamať, lebo už si to presne nepamätám.
Tu je číslo na Dr. Čunderlíka, ale na súkromnú ambulanciu, kde sa platí : 02/54792509 .
na tie kramáre , kde sa nevieš dovolať som sa pokúšala vtedy aj ja, ale nakoniec som musela prísť osobne, lebo mi spojovateľka povedal, že tam telefóny nezdvíhajú...len zázrakom, ale ososbne ma hneď vybavila a mi dala termín.
a tam je to na tom 8.poschodí, nie v poliklinike

martina46
25. aug 2009

wewe, na kramare som sa dovolala, da sa tam len v nejakych casoch, ale obaj a dr su na dovolenke a kedze som v 13t, tak uz by bolo neskoro potom, preto mi dala ten kontakt na cunderlika, ale ten je tiez na dovolenke!!!!! 😖 no tak som sa objednala teda na antolsku, uf....

wewe4
25. aug 2009

tak aspoň, že stíhaš...chvalabohu, že nemám termín v lete...samé dovolenky a teraz je ževraj strašný nátresk 😖

katja78
25. aug 2009

Martina46 - aj na Antolskej robia kombinovaný prvotrimestrový skríning? som nevedela. U Dr.Čunderlíka v súkromnej ambulancii sa platí okolo 2000 sk (bola som pred rokom) a objednala som sa asi 4 týždne dopredu. Je to pohovor, podrobné USG vyšetrenie (špeciálny softvér na lepšom stroji, certifikovaný odborník) a odber krvi na 2 hormóny (vyšetriť sa môže tiež len v certifikovanom labáku).

melonik
5. sep 2009

caute baby ja mozen na dr.Cunderlika povedat len ze je to dobry odbornik,mily s ludskym pristupom,nie je ako ti ostatni ktori sa bavia s clovekom ako s "handrou".Bola som u neho na NT merania,lebo maoj mi nameral prilis vela tak ma poslal do BA a on ma ukludnil nameral ovela menej ako moj doki a bola som u neho aj na morfologickom UZV teraz v pondelok a tiez bolo vsetko v pohode a j pohlavie nam povedal a bol mily.Som rada ze som bola prave u neho.Fakt mozem len odporucat.Keby bol viac doktorov ako je on....

melonik
5. sep 2009

a este som zabudla myslim ze robi v stredu a piatok.

misss
6. sep 2009

Ahojte, aj ja chodievam k Dr. Čunderlíkovi..podľa mňa je doktor odborník..nemožem na neho povedať krivého slova..super prístup, príjemný, všetky merania vždy porobí, ukáže mi čo je čo, strašne trpezlivý,som absolútne spokojná..ešte aj sestričky ma strašne zlaté mladé baby..chodím k nemu od začiatku tehu..od mojej povodnej doktorky som doslova utiekla...takže p. doktorovi velka vdaka..

deni84
7. sep 2009

...úplne súhlasím s misss 🙂

durkakika
8. sep 2009

Cafte babule 🙂
No ja idem dnes k MuDr.Cunderlikovi na morfologicky UZV. 🙂 Tak s atesim, ze krpca zase po dlhom case uvidim 🙂
Bola som u neho aj na tom screeningu na vady (11-13tt) a bol supis...sice ma rychlo odbavil,ale to sa da pochopit pri tom natresku, co tam ma 🙂
A nevietem,ci mi Cunderlicek urobi aj fotecku? 🙂

wewe4
8. sep 2009

ahoj, ja som si vypýtala rovno DVD 😅 stojí tuším 10 eur, ale celý UTZ más nahraný...len mu to treba hneď povedať

beak
9. sep 2009

ahojte, tiez sa mam objednat k MUDr. Cunderlikovi na NT ultrazvuk, mozete mi prosim povedat, ci sa to vysetrenie robi cez posvu alebo brucho? Z mojho prveho ultrazvuku som mala zmiesane pocity.. dakujem za info.

wewe4
9. sep 2009

mne to už robili cez bruško...ale práve preto musíš mať plný mechúr a dosť mi tam na to tlačil 😝 ale pohoda

beak
10. sep 2009

ahojte dievcata, tak ja som mala neuveritelne stastie ale dovolala som sa na kramare na druhy pokus, mozno vam to pomoze, volala som 8:10 na t.c.02/59542194 🙂 wewe4, dakujem za info.

babu30
11. sep 2009

Ahojte..chcela by som sa vas spytat ci nahodou neviete od kolkej hodiny su u Dr.Cunderlika sestricky,bo moja doktorka mi dala cislo na Hrobonovu 4,ale nejako sa tam nemozem dovolat...Najhorsie je na tom,ze som mala pozitivny screening na Downov syndrom a bola som odporucena na morfol.vys.v 20t. gravidity a to uz mam na druhy tyzden...Ale popravde sa strasne bojim o dietatko...Dakujem Vam

wewe4
11. sep 2009

ahoj babu, skúšaj poobede, neviem presne odkedy sú tam, ale on je myslím doobeda n aKramároch a poobede na Hroboňovej...
a neboj zlé výsledky z tohto II.screeningu má asi každá tretia baba (či už na downa alebo rázštepy).
ja som mala na razštepy a tiež som bola u MUDr. Čunderlíka a dopadlo to dobre..
Držím palce 😉

ivush
24. sep 2009

kočky, chcem sa vás opýtať, hlavne tie, ktoré ste u Dr. Čunderlíka boli iba na UZV - brali ste si i tehot. knižku ? ja len, že či tam do nej píše nejaké záznamy, aj keď nie je on vašim Dr. na poradne....hm?

melonik
24. sep 2009

ivush...ja som si brala teh.knizku,ale nepisal mi do nej nic on mi dal svoje papiere s UZV fotkami a rozmermi tie som potom dala mojmu dokimu,ale radsej so zober keby nahodou.

wewe4
24. sep 2009

ivush, presno ako píše melónik...knižku si zober - sa mi zdá, že si ju len pozrel alebo sestrička, lae inak ti dá papier..a foto alebo DVD ako si vyžiadaš

luciamk
25. sep 2009

Ahojte babulky, viete mi poradiť aká vyšetrenie sa robí v 20tt u mudr Čunderlíka? Je to ten morfologický UTZ?
mala som zvýšené riziko na triple teste tak som sa u neho včera objednala.
Lucia

wewe4
25. sep 2009

lucia, ja som na tom bola rovnako a tiež som bola u neho v 20 tt...je to morfologický UTZ..poriadne ti tam prezre bábätko a aj povysvetluje čo je čo a ako má vyzerať..veď uvidíš.
my sme dopadli v poriadku, tak držím palce aj tebe

luciamk
25. sep 2009

wewe4 ďakujem 🙂 ešte sa chcem spýtať je to ako normálny ult. alebo ako 4D.. a dal Ti pán doktor aj fotečku?

wewe4
25. sep 2009

je to normálny ultrazvuk, ale myslím, že ak mu povieš spravil by ti ho aj 3D, ale za to sa určite pripláca...
ja som mala normálny..on sa v tom vyzná, na tom 3D je lepšie, že pre teba je to viditeľnejšie.
a ja som si pýtala rovno DVD, tak neviem ako je to s foto, ale myslím, že by to nemal byť problém.
a inak v pohode môžeš ísť aj s partnerom..Dr. je veľmi milý a nám obidvom všetko pekne vysvetlovaľ..potom podal ruku, zaprial všetko dobré...no super prístup 🙂

diapozitiv01
27. sep 2009

ahojte,
neviete ci nahodou robi MUDr. Cunderlik v ramci skriningu v 1. trimestri aj vysetrenie prietokov v DUCTUS VENOSUS?

wewe4
28. sep 2009

tak to netuším, ale veď tam zavolaj a určite ti bez problémov povedia.
t.c. : 02/59542194

lusi131
30. sep 2009

Ahojte baby, neviete mi prosim povedat, kolko sa plati u doktora (na tej Hrobonovej) za UTZ v 20tt?, mna tam posiela moj doktor, lebo bude mat teraz dovolenku a on mi hovoril, ze by som nemala nic platit, ale neviem...tak nech som radsej pripravena 😉. A robi ho cez brusko alebo zdola? Moze byt pri tom aj manzel?
Velmi pekne dakujem za informacie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre