MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

tehulka4
14. mar 2008

kvietocek , mam nejake cislo na objednavanie, ale ved skus..ja tam mam poznamku ze treba volat po 16:00, ja som k nemu objednana na utorok..takze to ciselko je 02/54792509

tehulka4
17. mar 2008

no takze zajtra idem na navstevu k tomu dr. cunderlikovi, takze som zvedava, ze co to bude... 😉 dam vediet ake boli moje pocity z neho..

kvietocek
17. mar 2008

kristianawawa ale ak ti spravil NT a bolo vsetko ok tak mozno to ani nepisal. Ak to robil a nieco by sa mu nepacilo urcite by povedal.

tehulka4
18. mar 2008

no takze akos omslubila,som tu...mozem povedat, ze vazne je dr. Cunderlik strasny pohodak a s usmevom ma privital..porobil mi sono a co som pocas vysetrovania chcela vediet som sa spytala a on mi odpovedal uplne bez problemov..nakoniec som ho chvilu nechala ne h sa este popozera, a on potom sam od seba zacala este rozpravat ze co a ako sa veci maju..takze moj zaver, naozaj je taky ako ho vacsina popisala, mily, pohodkovy pan doktor s ludskym pristupom..naozaj som rada ze som tamunho bola..

majula009
20. mar 2008

Čaute babulky, tehulky, netehulky.
Takže k pánovi Mudr. Antonovi Čunderlíkovi chcem povadať toľkoto:
Som tehotná prvý krát a samozrejme je pre mňa všetko nové, mám výborného lekára na Antolskej, lenže tam nemajú 3D ultrazvuk a chceli sme s mojim drahým vidieť nášho chrobáka ešte pred porodom, tak sme sa objednali v 21 týždni do PROSANUSU k pánovi Mudr. Gažovi-, čakali sme asi 10 minut kam lekar prisiel, vsak to sa dá pochopit, ale potom vo vnútri si partner nemal kam sadnút a celý čas tam stál ako taký kolík v plote a pozeral lekárovi cez plece na obrazovku. Zo záberu 3D mám akurát tak veľké gulové, trvalo to cca 10 minút, s tým že to bolo takmer celé v 2D a ked sa to preplo na 3D tak to bolo rozmazané a neidentifikovatelné..Velká žltá machula, on to totiž nezaostril. Vykašlal sa na to. Nemal trpezlivosť- absolutne žiadnu...možno preto lebo som nebola jeho pacientka...ale no a čo ved som platila 1500 SK za tento úžasný jav takže mu to mohlo byť jedno, nie? Vyšli sme odtial nasratí a sklamaní, a ešte aj moj drahý sa ma po 15 minutách pýtal že na čo to bolo dobré, že on tam nič nevidel a že sa mu zdal ten lekár na to že to bolo súkromné centrum velmi neochotný...Povedal že sme tých 1500 SK mohli vyhodiť rovno von oknom a mal pravdu!!!
Potom som stretla známu posťažovala sa jej čo sa nám stalo a tá na mňa pozerala že to sa jej ani veriť nechce že jej robil 3D pán Čunderlík a že to bol zážitok na celý život. Dala mi číslo. Dva týždne som zvažovala či mám ešte raz vyhodiť 1500 SK ale rozhodla som sa že to skúsim ešte raz...Oznámila som priatelovi že ideme v 25 týždni, a to bolo zhodou okolností dnes. Čakali sme polhodinu lebo tam mal velmi vela pacientiek ale ked nás zobral do vnutra, podal ruku mne, drahému, skrátka uplne iný prístup a polhodinu sa nám venoval s tým že nám poukazoval uplne vsetko od pršteka na nohe až po mozog našej malej bambulky. Skontroloval - vysvetlil- no proste úžasnéééééé. Boli sme ako v kine, drahý si tam sedel, držal ma za ruku a spoločne sme sa pozerali na našu malú ako si spokojne vegetí v brušku a cmúla si palček. Takže týchto 1500 SK nelutujem a som spokojná a chcem mu touto cestou aj podakovat, pretože bol veľmi milý napriek tomu že ma v živote nevidel.
Vrelo odporúčam každej budúcej mamine aby ho s partnerom navštívila - bol to naozaj nezabudnutelný zážitok pre mna a hlavne pre moju polovičku ktorá tam konečne všetko videla.....
Ďakujem

adinam
21. mar 2008

Mudr.Anton Čunderlík-úžasný človek,vynikajúci odborník s maximálnou trpezlivosťou...Hoci moje dve tehotenstvá dopadli veeeľmi zle,som mu nesmierne vďačná za odbornú pomoc pri hospitalizácii,ale aj za obrovskú psychickú podporu,ktorú dával mne aj mojmu manželovi v najťažích chvíľach nášho života.Pre nás to je "ANJEL V BIELOM PLÁŠTI".Patrí mu naše veľké ĎAKUJEME.

majula009
21. mar 2008

adinam, prečo Ti dopadli tehotenstvá zle?

adinam
22. mar 2008

Majula,čítala som si tvoj príspevok a keďže si budúca mamička,nechcem tu písať o negatívnych veciach,lebo vy musíte byť v psychickej pohode a myslieť pozitívne...Takže tak.Drž sa. 🙂

majula009
22. mar 2008

adinam, to mi je lúto... ☹ , dúfam že sa Vám podarí mať čoskoro malú ratolesť. 🙂 Držím palce a ďakujem

quetinka82
25. mar 2008

ja chodievam k MUDr. Cunderlikovi a tiez som s nim max. spokojna. je to velmi mily, ochotny clovek, ktory vie co robi. Je pravda, ze obcas chaosi, je trosku roztrzity v papieroch 🙂 , ale co sa tyka jeho prace je stopercentna.
Mal ma pod kontrolou cele tehotenstvo a ani raz som nemala pocit, ze by ma zanedbal - vsetko vysvetli, ma pochopenie a co je najdolezitejsie - ide mu o zdravie babatka a maminy 😉
takze ja osobne vrelo odporucam 🙂

lucatko
3. apr 2008

Bola som u Dr. Cunderlika dnes na UZV, kvoli zvysenim AFP testom a hoci vobec niesom jeho pacientka krasne nam s manzelom vsetko poukazoval, povysvetloval, dokonca sme kraaasne videli pusinku a nostek, ruciciky, prsteky, nozky, mala som krasny zazitok a Dr. Cunderlik je velmi mily clovek a dobry odbornik, a citim sa ovela pokojnejsie. 😉

ikke
29. apr 2008

jajvit • Dnes o 11:01
Ahojte, potrebujem poradiť, mám ísť do Bratislavy na ultrazvuk k doktorovi Čunderlíkovi ( alebo Čundrlíkovi - neviem presne ), má sídlo na ulici Hroboňovej 4 a kedže nepoznám Bratislavu rada by som vedela, že kde je to na tej ulici, nejaký orientačný bod. Budem rada, ak mi poradíte, lebo do ambulancie sa neviem dovolať, sestrička asi štrakjuje.

nellynka
29. apr 2008

Ahoj Ikke, sestricka ti nezdvihne telefon, lebo je na telefone od 16,00 do 18,00 cca. Cize volaj vtedy. A ako pride vlakom laebo budom? Lebo ja som tam bola trolejbusom č. 207 smer z mesta na amfiteater a ked vystupis tak to prejdes tak za roh k internatom a je to na rohu internatu. Ak budes chciet vediet presne napis mi do posty.

tessie
29. apr 2008

Aj ja chodím k MUDr. Čunderlíkovi na Hroboňovu a som veľmi spokojná.

Ikke - Nellynka ti to napísala správne, pozri si na stránke www.supernavigator.sk a zadaj tam Hroboňova ulica, ono ti to presne nájde, kde to je... Keď vojdeš do vnútra areálu (Dievčenský internát Ekonomickej univerzity) tak prejdeš pozdĺž celej budovy a na konci cestičky je malé parkovisko a vojdeš tam zo zadnej (resp. bočnej strany). Keby to nevieš nájsť, tak určite ti ľudia ochotne ukážu. Je tam urobené nové zdravotné stredisko, veľmi pekné prostredie, v čakárni plazma, aby ti rýchlejšie ušiel čas... Držím palce 🙂

jajvit
29. apr 2008

Ahojte, ja sa tam chystám zajtra a prídeme tam buď autom alebo autobusom č. 41 z Hlavnej stanice a neviem kde sa tam mám orientovať, lebo na tej ulici hroboňovej sú dve zastávky autobusu, poraďte mi prosím Vás, aby som tam neblúdila celý deň 🙂

chrumkova
6. máj 2008

🙂 halooo mna pan Dr. Cunderlik drzal prvy na rukach 🙂 mam 20rokov, som ziva a zdrava jasny dokaz 🙂)) dokonca k nemu teraz chodim a nie je lepsi odbornik a milsi lekar ako on!som s nim uuplne spokojna!!!!

gapa
6. máj 2008

jajvit, (síce neviem, či je tvoja otázka ešte aktuálna?) autobus stojí pri SAV, potom Sokolská, z viacprúdovej cesty odbočí za nadchodom pre chodcov dolava (myslím, že pod nadchodom nestojí, no to si nie som celkom istá, lebo na ceste spať určite áno) a po odbočení je tuším hned prvá zastávka Hrobonová. Potom odbočí doprava na ozajstnú Hrobonovú ulicu a druhá zástavka Hrobonová je pred "trolejbusovým depom", to by si mala vidieť (alebo povedz spolucestujúcim, tí to budú iste poznať a ťa navigujú) a z druhej strany cesty začína les. Ty prejdeš cez cestu, sa vrátiš cca o 20m späť a vojdeš do takého dvora-areálu "dievčenského internátu EU". Potom tou cestou stále rovno popri tuším troch drevených tzv. švedskych domčekoch sprava a budove internátu zlava. No a dalej už to opísali predo mnou.

A to tam robí Murd. čunderlík len ultrazvuk a normalne má ordinačné hodiny aj na Kramároch? (kedysi tuším v utorok)? Lebo som predtým k nemu chodila od 36týždna, no to ešte na Hrobonovej nebol. Alebo už je len na tej Hrobonovej?

silwietta
20. máj 2008

Ahojte baby neviete ako ma Dr. Čunderlík ordinacne hodinz na Kramaroch?

veracruz
22. máj 2008

Baby, vy vsetky pisete o Dr. Cunderlikovi z Kramarov a ja mam ist k nejakemu do Horskeho parku... to je nejaky iny?

veracruz
22. máj 2008

aha, az teraz citam, ze to bude ten isty...

wewusa
14. júl 2008

ja som zacala chodit k doktorovi cunderlikovi pred rokom, aj ked niesom tehotna a nemozem popisat ako sa sprava v tehotenstve ale ku mne bol uplne super, usmev na tvari, komunikoval so mnou a opadol zo mna aj strach a vsetko bolo v poriadku, snazi sa mi vyjst v ustrety, hladame spolocne vhodnu antikoncepciu a tym ze som mala problemy chodim pravidelne na kontroly a je to super. akurat dnes tam chcem zbehnut len pre recept tak dufam ze nebude mat dovolenku alebo nieco...

stanka80
12. sep 2008

ahojte, este stale plati, ze mam volat iba medzi 16-18hod. ? neviete ci mi to zdvihne aj dnes v piatok? a kolko ste asi cakalai na objednanie na morfo utz, ? ma aj nejaku i.-net stranku? dakujem pekne.

pass
12. sep 2008

Ahoj Stanka, este doplnim, ze mne kazali volat po druhej a vsetky utz som absolvovala v piatok 😉 Na objednanie som cakala 2 dni v sukromnej ambulancii.

deni84
12. sep 2008

ahojte,

ja som chodila k dr. Čunderlíkovi posledný mesiac tehotenstva a musím povedať, že s takým prístupom som sa nestretla... Bol veľmi milý, usmievavý aj napriek tomu, že na chodbe ho čakalo asi 30 pacientiek, každej sa naplno venoval, vysvetlil ak som mala nejaké otázky tak odpovedal bez nejakého náznaku nervozity... nikdy som nemala pocit že ho otravujem... čo ho chodila k dr. predtým som len mala pocit, že chce vybaviť veľmi rýchlo a keď som sa jej niečo spýtala, tak mi odpovedala len okrajovo... preto ma prístup dr. Čunderlíka milo prekvapil aj som sa do poradne tešila 😀

...síce som ho pri pôrode nemala, ale keď som ho potom stretla na chodbe vždy sa zastavil, opýtal sa ako sa mám, ako sa cítím...

...teraz k nemu chodím do ambulancie a keď mi robil UTZ vrámci preventívnej prehliadky, všetko mi opísal, vysvetlil... takže ho len odporúčam 😉

gapa
12. sep 2008

neviete mi povedať, v aké dni má MuDr. Čunderlík ordinačné hodiny pre tehule v posledných 4-och týždnoch tehotenstva a či stále treba prísť hned ráno (už si nepamätám do akej hodiny) a potom čakať. 🙂
Na nete sú uvedené len hodiny spolu s MuDr. Ferakovou.

deni84
12. sep 2008

gapa, čo si ja pamätám, tak ja som k nemu chodila v utorok od 11:00 (na Kramáre)

adinam
13. sep 2008

Ahoj gapa,Mudr.ČUNDERLÍK má ordinačné hodiny pre tehotné v posledných 4-och týždňoch v utorok od 11 do 13,č.dverí 222,ale na dverách majú napísané,že sa treba objednať.

gapa
14. sep 2008

dakujem 🙂

jarus1
15. sep 2008

Ahojte, viete mi poradiť? aj mám ísť k dr.Čunderlíkovi na morfologické sono na Hroboňovu ul. Neviete koľko sa tam platí a či dostanem napr.foto bábätka?

adinam
15. sep 2008

Ahoj Jarus,ja som tam bola tento týždeň a platila som 1800sk,ale asi to ešte nebol morfologický utz,lebo tam pojdem zase.Každopádne je to najlepší odborník na uzv a človek na svete,takže tie peniažky sú absolútne na mieste 😉 a okrem toho má špičkový utz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre