MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

miriem
15. dec 2011

@timietinka Uff, tak ta fotka je ako z nejakej dedinskej nemocnice v krajine tretieho sveta 😕
Inak tvoj pribeh ma matal este niekolko dni, tak som rada, ze po vsetkych tych peripetiach ste nakoniec v poriadku. Nevedela som, ze to v nemocke funguje tak, ze sa o teba stara/resp. nestara ten doktor, co ta odrodi a ostatni ta maju na haku. A co sluzbukonajuci lekar, s tym sa podobne veci nedali riesit? Alebo s primarkou novorodeneckeho, ked mala babo po porode zjavne nejaky problem?? Ta bezmocnost musela byt neskutocna, chcela by som, aby si to uz nik nemusel zazit. Si statocna, ze si to potom nenechala tak a riesila to s prednostom. Kto vie, ci to nieco zmeni, ale aspon si spravila vsetko co bolo v tvojich silach...

hajajanka
15. dec 2011

@timietinka Ja som nechcela povedat, ze ti neverim (mozno to tak vyznelo). Ja povazujem za spravne, ze si to riesila s prednostom (ja by som urobila to iste a este s peknym cirkusom 🙂 ) Pravdupovediac, viem, co je strach o dieta pri porode, lebo prve dietatko malo velmi tazky porod, ked ma namiesto jedneho lekara a jednej porodnej asistentky (ci sestricky) rodili dvaja lekari, tri sestry a namiesto jedneho neonatologa stali odrazu vo dverach traja. Po lekaroch sme sa tahali viac ako rok, nastastie sme v poriadku. Ja aj ked frflem na Kramare ohladom izieb (od cias tvojej fotky to uz aspon vymalovali tusim na bielo), musim povedat, ze vdaka lekarom na Kramaroch mam hlavne zive a co je najpodstatnejsie aj zdrave dieta (teda vlastne uz dve).
Ak niekto neurobi svoju pracu dobre, treba sa stazovat a nenechat to tak. Je mi fakt luto, ze tvoj porod prebiehal tak, ako prebiehal. Dufam, ze ak sa rozhodnes pre dalsie babatko, bude to pre teba naozaj krasny zazitok.
Tolko odo mna. Nase cerstviatko sa uz hlasi, ze je hladne, tak musim bezat.

vivi
25. dec 2011

Chcela by som sa spýtať koľko stojí u neho morfologický UTZ v 30 tt? Chcem len morfologický, nepotrebujem tie 3D fotky, tie už mám z Gynfivu. Teda, ak to nie je ako jeden balík ako v Gynfive a dá sa to bez toho. Objednal ma k nemu MUDr. Mašura, pre istotu, vraj je to najlepší odborník. Idem na Hroboňovú Horský park teraz 28.12.
Vďaka za odpovede

adetka
25. dec 2011

@vivi ahoj.. ja som u neho v lete platila 70 euro za morfologicky ultrazvuk bez fotiek

vivi
25. dec 2011

@adetka bola si spokojná?

vivi
25. dec 2011

@adetka dá sa tam platiť aj kartou?

adetka
25. dec 2011

@vivi bola som maximalne spokojna... venoval sa nam 40 minut... vsetko pekne popozeral... asi 15 minut sa venoval iba srdiecku ... platili sme v hotovosti... manzel vybehol k vchodu do internatu, kde bol bankomat...

palabra
28. dec 2011

ahojte baby, mam taku otazku. Pri prvom tehu som bola na meranie NT aj na morfologicky UZV v gynfive, trippletesty sa laboratoriu nezdali, avsak nikto mi nevedel povedat ze co to moze byt. Nakoniec som isla este na morfologicky k cunderlikovi, ktory sa mi silno venoval a povedal ze je vsetko v poriadku - mal pravdu 😉 teraz vyzera ze cakame druhe babo (zatial to nemam potvrdene doktorkou, kedze ma dovolenku). ale chcem sa opytat tych ktore chodia k cunderlikovi do sukromnej ambulancie. Da sa u neho za poplatok ist na morfologicky a zaroven aj na to meranie NT? resp. nejako u neho poriesit aj celkovo tie tripple testy? nechcem uz zazit to co minule, ze to vyslo zle a nikto nepovedal ze co vlastne sa im tam nezdalo. podotykam este, ze som napriklad meranie NT konzultovala este aj s jednym inym odbornikom a ten povedal ze vlastne to v Gynfive zmerali zle, merali to skor ako sa to vlastne ma... dakujem za vase info, nazory, poznatky

p4
28. dec 2011

cunderlik najlepsi gynekolog na UVZ na Slovensku. ja som snim (pred materskou) spolupracovala,takze naozaj sa to len tak nehovori.

katja78
28. dec 2011

@palabra - ahoj, dr.Čunderlík robí za poplatok tzv. skríning v I.trimestri (má sa to robiť v 12. tt.), zahŕňa podrobný morfologický 2-D ultrazvuk (aj zmeranie NT), odber krvi na 2 hormóny (PAPP-A a beta-HCG), ktoré sa vyšetrujú v akreditovanom labáku, odobratie podrobnej anamnézy, všetky dáta sa hodia do programu, ktorý hodí výsledok pravdepodobnosti na určité vrodené vývojové ochorenia. Takéto celkové vyšetrenie má vyššiu výpovednú hodnotu ako samotné meranie NT, alebo tripple-test v 16.tt., na SK ho vie robiť pár centier (v BA tuším len dr.Čunderlík), musia na to mať certifikát, špeciálne sono a onen program. U neho je spoplatnené, lebo mu ho nepreplácajú zdravotné poisťovne. Ja som pred 3-ma rokmi platila okolo 2400 Skk. Maximálna spokojnosť 🙂

palabra
28. dec 2011

@katja78 ahoj, dakujem za info. a ako dlho predtym sa k nemu treba objednat, nevies? a potrebuje na to odporucanie obvodneho gynekologa, alebo staci mu zavolat ze to chcemu neho take vysetrenie a on ma zoberie?

katja78
28. dec 2011

@palabra - čím skôr, ja som volala v nejakom 7.tt., netreba odporučenie od gynekológa, lebo si vyšetrenie hradíš sama 🙂 telefónne číslo bude aj tu niekde v téme, alebo ho ľahko vygúgliš.

palabra
29. dec 2011

@katja78 dik, tak buduci tyzden tam volam

palabra
4. jan 2012

baby nebola niektora teraz z vas u cunderlika na hrobonovej? ci nahodou nema dovolenku, lebo sa tam neviem dovolat - ak teda plati cislo 54792509?

jankohrasko
4. jan 2012

@palabra ja som bola v pondelok a idem zajtra, to cislo plati, treba volat po 15 😉

renatka737
4. jan 2012

Ahoj pan doktor mi robil skrining. Je to mily, usmievajuci a hlavne skuseny doktor. Same chvaly nanho.

usacek79
4. jan 2012

@palabra urcite nema dovolenku, predvcerom som u neho bola na Kramaroch, takze ked robi tam, robi na 90% aj u seba 😉

palabra
5. jan 2012

@usacek79 @jankohrasko dik baby skusim teda po 15 hod.

saska697
10. jan 2012

Pozna niekto chodil ci chodi do poradne k Mudr. Romanovi Procházkovi na bratislavske Kramare?

luly13
10. jan 2012

Baby,v tom poplatku za starostlivost v tehotenstve je uplne vsetko? Nic viac sa pocas mesiacov neplati ani za screenig v 12. tyzdni,morfo v 20., prietoky a pod? Ma cunderlik oficko stranku? Lebo cez google mi nic nevyhodilo...

peony
10. jan 2012

@luly13 v tom poplatku je vsetko,nema stranku ziadnu

bbubinkaa
11. jan 2012

@katja78 Ahojcek, nevies..alebo babulky, co ste boli u Dr. Cunderlika, ze ci ma prist i partner na odber krvi?
Idem na skrining a NT v prvom trimestri - 12 tyzdni.

saskaz
11. jan 2012

maminy tehulky chcela by som sa opytat vas skusenejsi,mi snazilkujeme o mimco a dlhsiu dobu sa nejak nedari,vy ked ste otehu tak sa vam to podarilo hned,aj ste si merali BT,alebo kontrolovali ovulku?a co sa tyka spoluprace s manzelom-lebo mne niekedy rezignuje-manzel vas v tom podporoval?a co sa tyka ovulky musim ju citit alebo nie a ona prebehne?prosim IP-a dakujem za kazdu radu

peony
11. jan 2012

@bbubinkaa to iba teba budu cicat z krvy 😉

bbubinkaa
11. jan 2012

@peony Diky, ja to zvladam ako darca, len drahy by asi omdlel :D Dakujem !

vivi
12. jan 2012

Ahoj, boli ste niektorá u MUDr. Čunderlíka na prietokoch v 36tt? Mňa k nemu odporučil môj lekár, aj keď tie čo mi robil on som mala dobré, ale je to vraj najlepší odborník na UTZ, tak asi pre istotu, aj na morflogický v 30tt ma k nemu poslal. Len by som chcela vedieť koľko sa tam platí za tie prietoky, lebo za morfologický som platila 70€. vďaka

bleelka
18. jan 2012

Ahojte, boli ste este niektora u Holana a aj u Cunderlika? Ktory z nich je lepsi? Som objednana k Holanovi a zvazujem este aj Cunderlika kedze mi vysli pozitivne screeningy. Dakujem!

riska
19. jan 2012

@bleelka s čunderlikom skusenosti nemam, ale u holana som bola už 3 razy, pri prvom tehu a aj teraz... je úžasný odbornik, dokladne babo skontroluje od hlavy po paty...určite budeš spokojná, držim palce 😵 (aj mne vyšli pozitivne screeningy a všetko je ok)

vierkasteffi
19. jan 2012

berie pan doktor Cunderlík nové pacientky?

bleelka
19. jan 2012

@riska dakujem krasne! tak podla teba staci ist len k Holanovi? nemusim sa poistovat Cunderlikom? a mozem sa opytat ake riziko ti vyslo zo screeningov? ten pomer. bola si aj na amniocenteze? a super super, ze je vsetko v poriadku, uzivaj si to!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre