MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

peony
19. jan 2012

@vierkasteffi berie 😉

vierkasteffi
19. jan 2012

@peony a nemas nanho čislo aby som sa tam nemusela trepat s malym, a hlavne este potrebujem zistiť či ma vezme aj ked nemam v ba trvaly pobyt, možeš aj IP 😉

peony
19. jan 2012

@vierkasteffi vezme ta aj ked si od mimo 🙂 cislo na amb.02/54792509, volaj po 14,00 😉

vierkasteffi
19. jan 2012

@peony jej super si zlata velmi pekne dakujem 🙂

vierkasteffi
20. jan 2012

@peony este mam otazočku a plati sa unho niečo nejake poplatky

peony
20. jan 2012

@vierkasteffi ked nie si tehu,tak 100 eur rocne,ak si tehu,tak 250,ale tam ma uplne vsetko

vierkasteffi
20. jan 2012

@peony fuha ja som si myslela ze je statny tak tolko platim teraz ☹
tak musím hladat dalej ☹
sa mi to zda strašne vela penazi ked tam pojdem tak 2-3 krat ročne ...

peony
20. jan 2012

@vierkasteffi no to ano

aduska_ba
26. jan 2012

@peony prosim ta a ten poplatok pre tehu 250eur je v tom vsetko ci sa este nieco plati?Dakujem za odpoved

luly13
26. jan 2012

@aduska_ba Mne sestricka povedala,ze je to 280. A je tam vsetko.len napr priplatis si sumu za dvd na nahravanie ultrazvukov.

aduska_ba
26. jan 2012

@luly13 jej dakujem a bola si snim spokojna ?Ja hladam surne dobreho gynekologa :(

luly13
26. jan 2012

@aduska_ba Ja som u neho bola len na morfo s prvorodenym. To bolo super. Velmi fajn pristup. Teraz som chcela zmenit mojho gyndasa,ale nakoniec som sla do procare na celorocnu starostlivost u vsetkych dr.280 sa nam zdala straasne moc 😖

peony
26. jan 2012

@aduska_ba je v tom vsetko,aj cd.Uz neplatis nic.Ja som bola nadmieru spokojna,hlavne som na kazdej poradni videla mimi a to je nenahraditelne 😉

luly13
26. jan 2012

@peony hmmm, ja som tam volala pred dvomi tyzdnami a dostala som tieto infosky...

aduska_ba
26. jan 2012

@luly13 dakujem za infot.Ja som zacala rozmyslat aj nad procar ,ale tam je vstupny poplatok 100 ,ale neviem ci je to aj so vsetkymi ukonmi v cene.Kam chces ist do procar ja Daxnero.namestie.Mas aj vybrateho lekara?

luly13
26. jan 2012

@aduska_ba napisem ip

alica311
1. feb 2012

ahojte dievčence, neviete mi povedať tel. číslo na dr. čunderlíka do jeho súkromnej ambulancie, mám číslo 02/547925 09, ale neviem, či je správne? A koľko sa prosím vás čaká na termín? ďakujem

peony
1. feb 2012

@alica311 vyssie som cislo pisala,treba volat po 14,00 😉 hned ti povedia termin

alica311
1. feb 2012

@peony dakujem 🙂 skúsim dnes zavolať

delideli
13. feb 2012

ahojte baby, ake ma dr. cunderlik ordinacne hodiny na tej hrobonovej?

jankohrasko
13. feb 2012

@delideli on je tam cca skoro kazdy den od 15-19, najprv treba zavolat, sestricka da termin 😀 02/54 79 25 09

delideli
13. feb 2012

@jankohrasko : dakujem 🙂

gilly
14. feb 2012

ahojte, chcem sa opytat, ked idem k cunderlikovi na meranie NT (nemam u neho zaplateny ziaden balik - takze si platim jednotlive vysetrenie sama), v tej cene je aj fotka ci zaznam na CD? alebo sa to doplaca navyse? a kolko to stoji? dakujem
a este otazocka, to mi bude robit len usg, alebo aj nieco ine?

glorita
15. feb 2012

@gilly ja som to absolvovala prave vcera.Robil mi usg so zemeranim na NT,pritomnost NB,pozrel morfologicky vyvoj.Platila som 95E.

gilly
16. feb 2012

@glorita a vsetko dobre? a dal ti aj fotku ci zaznam na CD?

glorita
16. feb 2012

@gilly ano,vyzera byt zatial vsetko OK.zaznam nedal,ale keby som mala so sebou nejaky nosic dat,tak by nemal problem.Forku mam len 1 z 3D.

gilly
17. feb 2012

@glorita tak to super, ja sa uz neviem dockat buduceho tyzdna

aduska_ba
20. feb 2012

Ahojte babulky planujem dnes volat mudr cunderlikovi som prvo rodicka.Babulky tych 280 je aj 3D vysetrenie a vsetky vysetrenia ohladom tehu.Dakujem velmi pekne za kazdu informaciu.Da sa zaplatit ta suma aj na dvakrat ?

jankohrasko
20. feb 2012

@aduska_ba v tych 280 je vsetko 😉 Myslim, ze sa s nim dadohodnut, skus sa spytat..

delideli
20. feb 2012

chcela by som sa opytat- ten poplatok sa plati pri prvom vysetreni, pri objednavani alebo uz ked si pojdem pre vymenny listok pre povodneho gynekologa?budem menit gynekologa,rozhodla som sa pre mudr. cunderlika a tento tyzden si chcem skocit pre vymenny listok,tak nech som pripravena..dakujem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre