MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

zuzka38
21. mar 2012

@fialka76 prave som si pozrela tu reportaz, je to cele nechutne kocurkovo, drzim vam palce nech to dotiahnete do uspesneho konca a nech pan doktor si konecne ponesie zodpovednost za chyby. prajem vsetko dobre.

fialka76
21. mar 2012

@zuzka38 ďakujeme! A ďakujeme hlavne redaktorovi p. Ivanovi Bradovi a kameramanovi za spracovanie a profesionálny prístup, že sa toho ujali. Ponúkali sme to aj inej televízii, no odmietli.

aanezka
21. mar 2012

@fialka76 chcela by som reagovat na tuto diskusiu a v prvomrade hlavne vyjadrik hlboke pochopenie s fialkou a NEPOCHOPENIE so vsetkymi mudrymi materami co "nechapu" o co jej ide, preco sa taha po sudoch etc... To co sa stalo je jedna obrovska tragedia a HLBOKE ludske a profesionalne ZLYHANIE vazene mamciky!!!! Krasne zdrave babo ma chore nozicky a je odsudene na vozik lebo pan doktor cunderlik (ktoreho mimochodom velmi dobre poznam) robil bohvieco?!!!! UUUUplne zbytocne sa to stalo!!!! ano stavaju sa take veci... ale preco o nich nehovorit???!!! ako sa toto mohlo preboha stat?!!! a este je niekto schopny napisat tu "naco to sem pises, naco strasis mamicky..." no to bola zrejme jedna z jeho obdivovateliek lebo tych ma pozehnane.... No ale k veci. MUDr Cunderlik je odbornik, to mu nikto nebere, ale keby mali nasi lekari trichu viac sebareflexie tak by takych odbornikov ako je on bolo na SR OVELA viac. Cunderlik si spravil par kurzov, kupil moderny ultrazvuk a je odbornik. Nasi lekari nevedia taky usg ani zapnut lebo po skole su majstri sveta... Takze on iniciativny, sikovny sa DOVZDELAL a preto je naj odbornik na slovensku... Nechapem co robil pri porode fialky ze to tak domrvil a jeho reakcia na celu situaciu potom je OTRASNA. Keby mal ciste svedomie tak povie na kamery ako to bolo, preco postupoval ako postupoval, etc... Ako som uz spomenula, poznam ho velmi dobre a poviem na zaver uz len tolko, ze pokial mu strkate peniaze do vrecka je ten najochotnejsi mily usmievavy obcas aj flirtujuci pan... tot vsjo. Filake prajem vsetko naj

kvetinqa
22. mar 2012

@fialka76 velmi drzim palce, aby sa vam podarilo dobojovat do konca!

zuzana77
22. mar 2012

V ziadnom pripade nechcem zlahcovat co sa stalo, ale pre objektivnost musim napisat aj to, ze moja svagrina vazne ochorela, ked bola tehotna a traja lekari jej navrhovali prerusenie tehotenstva a operaciu s tym, ze by uz nikdy nemala dieta. Doktor Cunderlik bol jediny, ktory to s nou "riskol", ktory jej dal nadej a uspesne to s nou dotiahol dokonca (bez toho aby mu davala nieco do vrecka). dnes ma svagrina zdrave a jedine dievcatko

pipok
30. mar 2012

@majula009 dala by si mi na neho prosim kontakt? nevies kolko sa u neho za co plati ?? MOCKRAT DAKUJEM

aduska_ba
1. apr 2012

@pipok plati sa u nho 280eur poplatok a plati ti az do ukoncenia sestonedelia

pipok
1. apr 2012

@aduska_ba Dakujem, v cene je vsetko?

aduska_ba
3. apr 2012

@pipok ano okrem 3D ultrazvuku

sorbonka1
14. apr 2012

Nám zničil život ublížil synovi a je na vozíku takýto je Čunderlík.

vevuska1
14. apr 2012

Tak taketo pripady sa bohuzial stavaju a on urcite nie je jediny !!! mpoj nazor je taky, ze je velmy dobry odbornik, vysetroval ma pri prvom tehu a dokonca ma prijimal ked som isla rodit, ziadny problem, velmi mily clovek. A myslim, ze vacsina mamiciek co sem pridava prispevky su s nim spokojne, mamicky za nim cestuju z celeho slovenska na vysetrenie, tak asi sa netrepu len tak pre nic za nic keby nebol dobry doktor.

sorbonka1
14. apr 2012

Ty si mala šťastie asi pred tebou dostal do vrecka inak by sa na teba .......alebo si dala aj ty?Keby bol taký odborník tak náš syn by nemusel skončiť na vozíku.A takýchto prípadov je viac len sa to každý bojí povedať.Je to chrapúň

vevuska1
19. apr 2012

@sorbonka1 nedala som mu do vrecka nic a robil mi aj NT a aj morfo usg a bol uplne super a prijemny. u neho sa to riesi lebo bol povazovany za spicku a hold spravil chybu, ved ja ho neobhajujem ja si len myslim, ze keby to bol iny dr tak sa to tu tolko neprepiera. a ze ty ho mas za chrapuna je celkom logicke, ale vela vela mamiciek je s nim spokojna, takze ja nie som jedina, urcite je ich ovela ovela viac ako tych co spokojne nie su. no ale co, asi by som reagovala rovnako stat sa to mne

aduskatt
19. apr 2012

Vdaka tomuto lekarovi je, aj napriek predcasnemu porodu, moj syn zdravy.........Lekar sa o nas staral cele tri mesiace, co som bola v nemocnici na rizikovom( samozrejme nielen on), aj na sale bol pozriet hned po porode. Velmi podrobne a dokladne a casto robil uzv, aby mal vsetko pod kontrolou.A nedostal absolutne nic, len vludne a mile slovo odo mna................ja naozaj nemozem povedat nanho jedine krive slovo.......

zaira301
20. apr 2012

....je super, mne veľmi pomohol a celé tehotenstvo som bola spokojná, už som sa nebála, že moje dieťatko bude choré, ako to bolo v prvom mojom prípade.....

sorbonka1
24. apr 2012

Ste oblbnuté takou vecou ako je pôrod a povinnosť lekára konať.To že si vás očumne za celú službu 5 sek. to je 100% starostlivosť?Haha!Tieto keci hovorila kamoška akého super lekára mala v TR a časom priznala farbu ako to bolo.Neklamte samé seba to sa nepatrí.Podelte sa o to ako to vlastne bolo.Č. je chrapúň a chudák.

zojaaa
26. jún 2012

Ja som spokojna, chodim k nemu do ambulancie, aj pred tehotenstvom, aj ma na kramaroch operoval a teraz ked som tehotna, uplne mu doverujem a verim, ze som v dobrych rukach.....
A dalsie velke plus je, ze ma sukromnu ambulanciu vybavenu spickovymi pristrojmi a ultrazvukmi....

fialka76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskatt
28. jún 2012

@fialka76 ja som mu nedala ani korunu, takze nepchaj vsetky do jedneho vreca a neurazaj niekoho, kto tu nie je a nemoze sa branit. Verejne napisat este aj s menom lekara, ze je chrapúň a berie úplatky je teda fakt sila. Dúfam, že ho teda zažaluješ, keďže ako občan máš túto povinnosť, ak máš vedomosť o braní úplatkov konkrétnou osobou

fialka76
3. júl 2012

@aduskatt- Prečo stále chodil okolo teba,bola si obyčajná korisť nicka bezbranná lebo čakal len do vrecka.Si naivná otvor oči,skús ísť ku nemu keď budeš zase tehotná.A potom uvidíš tú 100% lekárskú starostlivosť odborníka.Ale na to nemáš sama vieš v kútku duše že si mu niečo dlžná.

aduskatt
3. júl 2012

@fialka76 ja mu nie som dlzna nic, lebo nebol moj izbovy lekar a nechodil okolo mna stale...boli tam lekari, ktori okolo mna behali omnoho viac a nikto nic nedostaL. a znova uz nemozem otehotniet, takze klidni hormon.........

veriiii
3. júl 2012

@aduskatt ale ako to je mozne,ze jednej matke sa dostane opatera ako sa ma a druhej nie?toto vysvetli!ak vysetrenia ukazovali nedostatok kyslika a to bolo ignorovane 7-8 hodin,tak to nie je zanedbanie starostlivosti?

aduskatt
3. júl 2012

@veriiii ja sa nevyjadrujem k diagnoze dotycnej, ale k pristupu ku mne osobne a k tomu, ze vsetky sme davali uplatok....otazka je, aky je podla Vas, tak som odpovedala, ze u mna OK

zojaaa
21. júl 2012

Akoze podla mna je uplne trapne a ubohe ako fialka utoci na kazdu maminu, alebo buducu maminu, ktora vyjadri co i len malu spokojnost s tymto doktorom....

fialka76
14. sep 2012

Môj posledný príspevok som napísala 21.3. ďalej sem písal už len môj nervózny manžel ( nečudujem sa mu, lebo pán doktor mi zabudol dať pichnúť injekciu proti protilátkam, a začali sa mi v tehotenstve vytvárať protilátky. Tak dúfam, že všetko bude OK) pod mojím nickom. Tak sa ospravedlňujem ak sa niekoho dotkol. Ja sem už nechodím, a dúfam, že ani písať nebudem. Možno iba niekomu napíšem ako sme dopadli, pretože bude znovu súd. Dotyčný pán doktor nechodí ani na pojednávania...veď neho sa to asi netýka. Od právnika mám informáciu, že som nebola jediná, a nemocnica má v pláne prepustiť pána doktora. Volala mi dokonca jemu veľmi blízka osoba 🙂 Bol to veľmi zaujímavý telefonát🙂

chrissa
13. okt 2012

Fuuu, som poriadne v šoku - ja už mám našťastie skúsenosť s dotyčným gynekológom (už mojim bývalým) za sebou a už NIKDY VIAC!!! ChválaBohu všetko dopadlo nakoniec dobre - je to veľmi dlhý príbeh, malého som porodila v 42 rokoch - ako prvorodička - ale ten jeho prístup ku mne!! Ja som bola hlúpa a nevedela som mu strčiť peniaze do vrecka pred pôrodom a na vlastnej koži som zažila jeho ľahostajnosť. Naopak, moja kamarátka, takmer o 15 rokov mladšia odo mňa, atraktívna kosť so slušným kontom, naňho nemôže dopustiť. Pritom mu nezaplatila takmer za nič, ja poctivo tých cca 280 eur + plus som ho predtým oficiálne sponzorovala, keďže som dúfala v jeho pomoc pri rizikovom tehotenstve. Nič také sa nestalo!!!! Môžem naozaj ďakovať Bohu, že všetko dobre dopadlo - ale to aj vďaka pomoci môjho zamestnávateľa, ktorý dobre sponzoruje jeho oficiálneho zamestnávateľa (Nem.Kramáre). Kolegyne mi pomohli na poslednú chvíľu, keď sa dožadovali starostlivosti o mňa po hospitalizácii v predtermíne - bola som riziková pacientka. On ma tak vystresoval - nikdy nezabudnem na jeho vetu, keď mi vyšiel zlý screening - "nie som odborník na chromozómy" - a nechal ma s papierom na genetiku (čo bolo druhé terno) trápiť sa......Je to na dlhé rozprávanie, to sem nepatrí. Skrátka, vykašľal sa na mňa - nebola som jeho typ, staršia riziková pacientka....od začiatku mi pripomínal, naposledy asi v 18. týždni, že stíhame prerušenie tehotenstva. Pritom to bola moja posledná možnosť mať dieťatko......
Cítim s vami všetkými, ktoré ste kvôli jeho prístupu boli poškodené. Držím vám palce.

chrissa
13. okt 2012

@fialka76 Ak sem ešte niekedy nahliadnete, veľmi vám držím palce!!! A veľmi vám fandím!!!!!

zojaaa
15. okt 2012

@chrissa
Ahoj, ale vies comu nerozumiem, mna keby moj lekar presviedcal a tlacil ma do prerusenia tehotenstva, tak sa jednoducho a rychlo zbalim a odidem.......ked si v nom prestala mat doveru a nepacil sa ti jeho pristup, ako si mohla k nemu dalej chodit....a este chciet aby ta odrodil.......

chrissa
15. okt 2012

@zojaaa Ahoj, mas pravdu, mala som od neho odist, ale vtedy som vsade naokolo pocula o nom len dobre referencie - predpokladala som, ze to zvladne so mnou. Nebola som razna, dnes, ked sa na to spatne pozeram, bola som nemozna!!!!! Co som od neho mohla cakat! Naviac bol neeticky! Lenze, ja som zostala bez partnera v 3. mesiaci tehotenstva a trpela som depkami. Po porode som konala razne, uz som si vzala papiere od neho, mam ineho gynekologa. Az teraz som sa dozvedela, aky mal pruser a ako sa k tomu postavil. Je to slaboch a zbabelec, videla som, ako sa choval v Nemocnici, ked chodila vizita, ako sa ku mne ani nepriznaval......A po porode prisiel na sekundu za mnou, na maleho sa ani nepozrel. Fakt to mal v pazi!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre