MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

pass
15. sep 2008

aj za morfologický utz sa platí 1800 Sk, fotka stojí tuším 120 sk 😉

lusilia
15. sep 2008

Ahojte babule, da sa objednat k Dr. Cunderlikovi aj len na 3D utz? a co to stoji? dakujem 😉

jarus1
15. sep 2008

robí sa z morfologickéiho sona u Dr.Čunderlíka aj záznam na dvd?

lukcova
5. okt 2008

Caute.Prosim Vas,neviete mi dat niekto adresu na MUDr.Cunderlika na amb. na horskom parku?
Dakujem

adinam
5. okt 2008

Hroboňova 4,horský park. 😉

gapa
13. okt 2008

neviete, ako je to s tehotensktou poradnou MuDr. Čunderlíka na Kramároch?
Treba sa k nemu na utorok objednať do teh.poradne?. Lebo na dverách má niečo také napísané (nepamätám si už presne), že v utorok čund. 11-13 a treba sa objednať a potom tehotenská poradna str+pia 9-10, ale nie je tam napísané, kto ordinuje.

tina1611
14. okt 2008

Ahojte,ja som sa dnes objednala u Dr. Čunderlíka prenatálnu diagnostiku v 13 tyzdni.Amam platit 2700Sk. Je v tom zahrnute sono a odber krvi za 2 dni su vysledky screeningu na Dawnov syndrom.....Robili to niektorej z Vas?

adinam
14. okt 2008

Ahoj Tina,bola som na tomto vyšetrení u Mudr.ČUNDERLÍKA,čo by si chcela vedieť? 😉

kristina.jo
14. okt 2008

Aj ja som bola na tom vysetreni a vysledky boli dokonca na druhy den. Ale ako mi sam doktor povedal:"Ja mozem pozriet ci ma jednu hlavu a 2 ruky, ale chromozony porataju len genetici"..... 😉

mici11
12. nov 2008

Ahojte babenky,

Nemohli by ste mi dat tel.cislo na mudr, Cunderlika do IP? Mam sa k nemu objednat a mam zle cislo a nie som z BA. Dakujem

mici11
12. nov 2008

Uz mam 😉

denuska
22. feb 2009

ahojte baby...po dlhsom case by som sa chcela spytat na doktora A. Cunderlika...ci knemu niekto chodi na Hrobonovu 4. Prave rozmyslam na prestup k nemu a nie je mi trosku jasny ten jeho cennik. Asi tam budem musiet este raz zavolat, ale najskor sa vas popytam. Vie mi nejaka tehulka ktora k nemu chodi povedat, co vsetko je v tom rocnom poplatku pre tehotne? aby sa nestalo, ze si zaplatim ten rocny poplatok a za kazdym ked knemu pridem si bude este nieco pytat...uvazujeme s manzelikom uz o dietatku a preto by som chcela vediet viac info. dakujem

denuska
22. feb 2009

prosim ak by mi niekto vedel dat info...... ☹

fialka76
25. feb 2009

Ahojte!
Aj ja som rodila u MUDr.Čunderlíka.Pôrod trval necelých 48 hodín,6-7krát malého ťahali vákuom, nevytiahli.Nakoniec robili sekciu.Bola som dorezaná zhora,zdola,celá modrinová,unavená,dehydrovaná.Sestrička ma ráno ľutovala,že čo tam so mnou robili.Hneď som dostala vysoké teploty.Chlapec mal apgar skóre 1,6,7.Najlepšie na tom je,že MUDr. čunderlík zistil,že sú zlé prietoky...a NIČ nespravil.O hodinu zopakoval,znovu to bolo zle.Plod nemal dostatok kyslíka,tým,že prietoky boli slabé.A nechal ho dusiť ďalších 8 hodín.Potom zavolal kolegu MUDr.Rusnáka,ten ho ťahal vákuom.A po troch dňoch mi povedal,že MUDr.Čunderlík mu ani neoznámil,že sú komplikácie.
A to som mala manžela pri pôrode!Nepomohlo.
To mám za to,že sme mu nedali úplatok.Veľa kamošiek k nemu chodí,a viem,že zadarmo nič nespraví.
Syn má cez 4 roky,nechodí.Diagnózu má DMO spastická kvadruparéza.
Jeho vinu mám potvrdenú Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.Ani nebol ochotný sa ospravedlniť.

petra.s
26. feb 2009

No az mi zle prislo, ked som si precitala tvoj prispevok. Ja som tehotna, chodim k Cunderlikovi aj do sukromnej ordinacie a planujem pri nom rodit. Vybrala som si ho prave pre dobre referencie. Zatial ho poznam ako mileho a profesionalneho lekara. Velmi ma mrzi, co sa vam stalo.Sudnou cestou ste to dalej neriesili?

Co sa tyka toho poplatku, malo by tam byt uz zahrnute kompletne vsetko a nemalo by sa za nic platit.

veronika33
26. feb 2009

fialka
tiež si ma veľmi šokovala 😢

fialka76
28. feb 2009

My sme neplatili žiaden poplatok,vtedy to ešte nebolo.Všetko to bola vtedy čiernota!Teraz si určite poplatok zaplatím!A odporúčam to každej.Ten pôrod zvládne aj sestra.Keď nie sú komplikácie.Ale to nebol náš prípad.Ale kto to mal vedieť?A vybaveného som mala MUDr.Turkotu.No ten sa na Mňa vykašlal,a išiel na dovolenku skorej.Tak sme už nikoho iného nevybavovali.
Súdnou cestou?Baby spamätajte sa!
Ja by som 90% nášho zdravotného personálu poslala do dôchodku,alebo niekam...Malý mal apgar skóre 1,6,7.Museli ho hneď resiscutovať.Inak,ten lekár,čo ho ťahal a nakoniec robil sekciu,bonzol mi že Čunderlík mu nepovedal(ani nám) o komplikáciách.Keby to vedel,dalo sa to riešiť.A že lekári čakali,že malý to neprežije.Oni ho až po 1,5hodine previezli do detskej fakultnej nemocnice.A mali ho odniesť hneď,lebo oni na Kramároch nie sú vybavený na takéto deti.Majú tam iba taký prenosný inkubátor.A pritom tá detská nemocnica je hneď vedľa!Vyhovárali sa,že behom tej 1,5hodiny vybavovali prevoz.haha.

fialka76
28. feb 2009

Bol prijatý na JISku.Doktori,čo ho prijali, boli zhrození.Dávali mu pol hodiny života.Dali mu phenylbarbituráty,aby spinkal.PO tom pôrode mal kŕče,čo vyvolal nedostatok kyslíka.Robili mu všeliaké vyšetrenia.Bol tam 2 týždne,potom ho ešte presunuli na iné oddelenie.Robili mu aj sono mozgu,zistili tam časť neprekrvenú.No a nikto nás neposlal cvičiť Vojtovu metódu.Nikto nám nepovedal,čo s ním bude.Oni to nevedia.To je vraj individuálne.Videlo ho niekoľko neurológov,a nič.O mesiac znova a nič.Až keď mal 4,5mesiaca,tak nás poslali cvičiť.NESKORO!Čítala som si aj tú knižku od Vojtu,aj veľa článkov.Mali sme cvičiť odzačiatku.Pre horné končatiny treba začať do konca 2.mesiaca života,a pre dolné do konca 4.mesiaca.Pre takéto deti existujú lieky na podporu činnosti mozgu.Aby ich to naštartovalo.ha.Múdra doktorka mi povedala,že na jeho stav nič neexistuje.Iba cvičenie.To ste mali vidieť,keď som sa na ňu sťažovala.Zrazu boli metabolické testy,kúpele,aj cerebrolyzin.A ešte sa cítila ukrivdená.
Robili mu CT mozgu,nič tam nenašli.Tam mi dokonca jeden známy neurológ povedal,že keď chcem,on mu ten cerebrolyzin predpíše.Ale to ja mám vedieť,či je to vhodné,či to pomôže???
Do 1.roka mu písali hypertonus.Potom DMO spastická diparéza,teraz kvadruparéza.
Takže keď mal 1 rok,začala som to riešiť.Ak by malému nič nebolo,kašlala by som na to.Písala som na ministerstvo zdrav.,vtedy tam bol Zajac ministrom.Odpísali mi,že sa mám sťažovať riaditeľovi nemocnice,lebo ten je po právnej stránke zodpovedný za svojich pracovníkov.Ten sa ani neunúval odpísať.Tak som napísal na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.Oni to asi 1,5roka vyšetrovali.Zistili,že doktor spravil chybu,zanedbal si svoju povinnosť,bordel v dokumentoch..ale potrestať ho nemôžu,lebo to sa stalo v roku 2004,a oni môžu dávať sankcie od roku 2005.Dali sme všetky papiere jednej právničke(teraz robí sudkyňu).Mala to skoro dva roky,a nič.Nemohli sme sa jej dovolať,dopátrať.Pravdepodobne sa dohodla s riaditeľom,že to podrží,zamlčí...Teraz máme nového právnika,snaží sa to riešiť.Podala som trestné oznámenie,aj občiansko-právne.Som zvedavá,čo bude.
Najlepšia bola otázka posudkovej lekárky:"Aj tak neviem pochopiť prečo nechodí,veď on nemá poškodenú miechu?"
Ešte mám písať?

gween
28. feb 2009

fialka- ľutujem a nemám slov.

fialka76
28. feb 2009

Petra.s:Áno,áno,bol milý,ale to mi bolo na nič,keď nepomohol a nekonal.Iba sa chodil na mňa pozerať,usmieval sa.Sestričky už za ním lietali nech niečo robí,aj manžel.Keď prišiel Rusnák,všetko robil sám,Čunderlík len pozeral.On je možno dobrý na uzv,ale na pôrod ???Pochybujem.Zvládne to čo pôrodné sestričky.A keď nie sú problémy,odrodiť sa dá aj bez neho.

sue
28. feb 2009

Fialka, to mi je veľmi ľúto... ja ho tiež poznám ako najlepšíeho UZV odborníka na SK a taksa o ňom píšeaj vo veľa medicínskych časopisoch ☹ 😢 😔

fialka76
28. feb 2009

sue-to som počula aj ja o ňom.Ale takto som dopadla ja pri ňom.Všade mi hovoria,že som mala dvoch NAJLEPŠÍCH pôrodníkov.

czechzuzana
5. mar 2009

Ahojte,
tak i ja jsem se prehlasila vcera k Mudr. Cunderlikovi. Byla jsem u neho na UTZ na Kramaroch a byl mi velmi sympaticky, a pry je to odbornik, tak jsem odesla od moji doktorky.

Holky co tam chodite, mela bych dve otazky - taky vam ze zacatku predepsal Duphaston? Me to docela prekvapilo...

A jeste by me zajimalo, kolik se u neho tak zhruba plati? Uz jsem tu cetla kolik se plati za 3D UTZ a podobne, ale co obycejne tehotenske prohlidky?

Za jakekoliv info budu rada. Diky. 🙂

krpcek
5. mar 2009

ahojte. o chvilu rodim a rozhodla som sa pre Dr. Cunderlika, ale po precitani prispevkov od fialky vazne uvazujem nad tym, ci si ho zazmluvnit alebo sa na to vykaslat a ist na slepo. 😖 pred dvoma tyzdnami u neho rodila kamoska a bola velmi spokojna, ale je fakt ze ona ziadne kompilacie nemala. 😒
takze zase dilema. 😖 😖

mercy
6. mar 2009

No, niekedy hviezdy nie sú to najlepšie...Už som pevne rozhodnutá ísť domov, tam sa mi dúfam nič takéto nestane

fialka76
6. mar 2009

Baby, ja som vás nechcela tak nastrašiť, že ani radšej nepôjdete do pôrodnice.Lebo ak by som rodila doma, tak je asi po mne. Aj ja mám teraz strach, a stále rozmýšľam čo bude pri druhom pôrode (čím bližšie bude termín,tým to bude asi so mnou horšie). Celú noc sa mi včera snívalo o Kramároch. A pravdepodobnosť, že sa niektorej z vás stane to čo nám je minimálne. Väčšina pôrodov je bez problémov. A vtedy tam nemusí byť ani lekár.

krpcek
6. mar 2009

fialka a tehu si mala bezproblemove?

fialka76
6. mar 2009

tehotenstvo? v 10tt som začala krvácať,trošku.Ležala som v nemocnici,lebo som tam mala hematón(?),niečo také.Dali mi Duphaston,nechali ma chvíľku doma,a potom to bolo všetko OK.To samé zmizlo. Pracovala som v akreditovanom laboratóriu, tak som sa dala vypísať na PN-ku,aby som mala zdravé dieťa.Až na ten hematón,to bolo v poriadku.No a na konci tak, ako väčšina,opuch nôh.

krpcek
6. mar 2009

takze viac menej bezproblemove. a az pri porode sa to zkompikovalo. no fasa - ja by som ho asi zabila, keby mi nieco take vyviedol - budem ho velmi kontrolovat.

fialka76
6. mar 2009

Ale on ani nikomu nepovedal,že sú problémy,že sú slabé prietoky.Ani tomu doktorovi nad ním.Pekne ho nechal 10 hodín dusiť.Odborník!!!A keď zavolal toho druhého lekára,tak nič nerobil.Nevedel?Všetko už potom robil Rusňák,aj ho ťahal,aj cisarák robil.To bolo behom 3 minút urobené.Ešte som nespala,už ma rezal.
Manžela som mala pri pôrode.On je nervák ako hrom, ale tam bol kľudný ako baránok.Asi bol tiež unavený.Vraj mi tam nechcel narobiť hanbu.Ale domov išiel 40tkou po diaľnici.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre