• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

20. marca 2015 
zuzana,na Kramáre sa veeeľmi ťažko dovoláš...Je tam riadny nátresk a sestričky/hoci sú veľmi zlaté/fakt nemajú čas zdvíhať telefóny,lebo tam chodia tehotky z celého Slovenska.Čo sa týka vyšetrenia na Hroboňovej,musí byť spoplatnené,pretože je to súkromná ambulancia a omnoho kvalitnejší uzv,ako na Kramároch.A samozrejme tu sa Ti lekár aj bude dostatočne venovať a všetko Ti vysvetlí.Na Kramároch totiž nemá na to čas,lebo má na Teba 5 minút.Je to veľký rozdiel,ja som to veľakrát absolvovala...Pokojné tehotenstvo bez stresov mi stálo za tie peniaze.Niekedy ich minieme na blbosti a ľúto nám nie je.Takže tak. :wink:
15. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana, ja som sa chcela na kramare objednat uz davnejsie na NT, ale to telefonicky naozaj nemá cenu...tak som tam isla osobne, skoro vobec som necakala a vystihla som uplne posledný termín v období 2-3 mesiace :slight_smile: a vyšetrenie potom dopadlo v poriadku :grinning: majú tam toho naozaj vela..
Práve dnes idem k Čunderlíkovi do súkromnej ambulancie, lebo tam má vraj lepšie vybavenie...aj ked si zaplatím 70 eur. Ale z krvných testov mám riziko na ráztšep (síce na klasickom UTZ mi už povedali, ze tam nič také nevidia), tak si to chcem dať podrobne vyšetriť...al everím, že chlapček je zdravučký :grinning:
16. jún 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula.k a preco mas ist k cunderlikovi v 13tt??na ake vysetrenie??
16. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem moc i keď som stále na to istom...aspoň že krvné testy dopadli ok..len tak bez objednania tam asi nepojdem, nie som z ba a 2 hod v aute a nevybavím sa, je o ničom :frowning2: zasadne rodinná rada :slight_smile:

len som teraz dopletená, že je to na 8.poschodí, lebo na stránke nemocnice je písané 1.poschodie a s prvým dieťatkom som bola na 1.poschodí, ale to si nepamätám meno doktora, ale myslím, že Čunerlík to nebol :unamused:

verím, že súkromná je lepšia, asi začnem odkladať eurá..
no uvidím..
18. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 1. poschodi v poliklinickej casti je genetika ale cunderlik, cize utz je v nemocnicneej casti na 8. poschodi.
18. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predvčerom som u neho bola v tej súkromnej ambulancii na morf. UTZ a musím ho tiež iba pochváliť a odporučiť...skvelý prístup! Na to, že tam mal toľko ľudí nebol vôbec nervózny, práve naopak...veeeľmi milý :slight_smile:
18. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja k nemu idem na morfologicky zajtra do Horskeho parku... na co sa mam pytat? vysledky mi sice vysli dobre, ale brasko bol down, bude sa to dat zistit z morfologickeho ci je babo zdrave? vdaka moooc
18. jún 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bleelka, da sa to tam zistit, ale amnio je presnejsie...ale ked si mala v poriadku výsledky, myslim že sa nemusíš báť.
on je veľmi milý a sám ti bude komentovaťa ukazovať, čo je čo
držím pršteky :wink:
18. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wewe dakujem moc, mna moj gyndos poslal na genetiku preventivne, ale nesla som, lebo by ma poslali na amnio a na tu som nechcela ist, babo si kazdopadne nechame, tak nemam co riesit.. brasko bol vraj nahoda, nie geneticky, nasi absolvovali kompletne podrobne vysetrenia a su v poriadku, potom este mali zdraveho daslieho braska, takze ja verim, ze aj nase je zdrave...
dakujem za palceky :dizzy_face:
18. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedá mi nepridat sem môj názor na pána Dr. Čunderlíka. Dnes som u neho bola (síce len po tretí krát v živote), ale musím povedať že tento človek je tak úžasný a navyše skvelý odborník , že najradšej by som všetky ženy a celý svet odporučila len k nemu : ))) a navyše sa mi páčilo, že síce sestričky na mna nemali moc času ale pán doktor mi venoval všetku svoju trpezlivosť, všetko mi povysvetloval a nechal si na mňa toľko času, kým mi na všetky otázky nezodpovedal :slight_smile:
19. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa vás opýtať, tie čo ste absolvovali u dr. Čunderlíka morfologický uzv, či má ten špeciálny prístroj volá sa to fetálny echokardiograf, t.j. podrobný uzv srdiečka dieťatka?? a či sa zameral na podbrobnejšie vyšetrenie srdiečka dieťatka, nie len to či pravidelne bije :unamused: Ďakujem za reakcie
22. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maska, neviem ako vola ten pristroj, ale myslim, ze to bol len normalny UTZ, len sa podrobne zameral na jednotlive kosticky, miery, tvary a organy...
na srdiecku nám ukazoval jeho 3 časti..celkom pekne to bolo vidiet :grinning:
neviem, co presne potrebujes, ale ked tak skus zavolat do ambulancie do horskeho parku a spytat sa sestricky, ci sa robi aj nieco podrobnejsie na srdiecko.
ma tvoje malicke nejaky problem?
22. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wewe ďakujem za reakciu, už som si to zistila a že vraj to robí :wink: ja som sa k nemu objednala kvôli pozitívnym výsledkom tripple testov, vyšli mi zvýšené na downa a väčšinou, keď má bábo nábeh na downa, tak má problémy so srdiečkom, tak preto som sa o to zaujímala, aby som k nemu nešla zbytočne ak to nerobí :wink:
22. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ja som mala tiez zly tripple test, al ezvysene riziko na razstep :frowning2:
ale moja doktorka mi robila UTZ a aj dr. Čunderlík a obaja povedali, ze tam nie je nic nezvycajne a chlapcek sa dobre vyvija :grinning:
tak drzim palce, aby to dopadlo dobre...a neboj, vo velkej vacsine je to tak :wink:
22. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak držím aj ja tebe všetky štyri pästičky, aby to všetko super dopadlo a naši chlapi boli úplne zdraví, aj keď ja tomu veľmi verím, že sú zdraví a žiadne tripple testy ma o opaku nepresvedčia :wink: určite dám vedieť, ako som dopadla u dr. čunderlíka :sunglasses:
22. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky, viete mi pls povedat, kolko stoji morfologicky uzv u Dr. Cunderlika? Na morfo ste isli k nemu, nie? ci na 4D? DAKUJEM :wink:
22. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morfoligický 60eur aj s dvd kde je bábatko a 4D neviem nebola som
22. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kolko sa treba obj. Dopredu? Diky. :slight_smile:
22. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ja som bola poslaná mojím gynekologom s rizikom na downa takže som nečakala dlho 10dní ale vraj sa čaká aj tri týždne
22. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvalka ja som sa objednávala asi minulý piatok a objednala ma sestrička na 6.7., to akurát budem končiť 21 tt., takže také dva týždne :wink:
22. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem,takze cca 2tyzdne,fajn. A chodia k nemu aj len tak? Ci len,ked je nejake riziko.
22. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvalka netuším..ja som sa objednala sama, lebo mi vyšli pozitívne testy na downa a amnio som odmietla...
ale ak sa chceš uistiť či je bábo v poriadku, kľudne sa k nemu objednaj :wink:
22. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moje je v poriadku,len som ho chcela vidiet :slight_smile:
22. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvalka, tam myslim, že nie je problem objednat sa len tak. ked ho chces len tak vidiet :slight_smile:
ale je to sukromne, takze sa tam plati. a ked ho chces lepsie vidiet, da sa tam objednat aj na 3D, ale to je drahsie (neviem presne kolko)
22. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ja som bola unho v piatok a v sobotu som dostala strasny krc, podla mamy to bolakontrakcia.. myslite, ze to mohlo byt tym sonom, celkom slusne mi stlacal to brucho a miestami ma to az bolelo... nemohlo to sposobit tu kontrakciu? nestalo sa vam nieco podobne?
22. jún 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze aj my mame za sebou prvo-trimestrovy NT screening u dr. Cundrlika. Vysetrenie dopadlo v poriadku, takze sa velmi tesime a pana doktora odporucam :wink:
24. jún 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sa idem tiez objednat k Cunderlikovi, lebo nam vysli zle vysledky, ale vraj AFP mam v poriadku, len nejaky chorion som mala zly... a tiez ma zaujima co je to PAPP, neviete niekto?
Treba cunderlikovi povedat ktore vysledky som mala z testov zle? Lebo to by som sa musela este raz opytat doktora :unamused:
24. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcela by som sa tiež objednať na morfologický ultrazvuk k Dr. Cunderlíkovi, neviete číslo na tú súkromnú ambulanciu na Hroboňovej a kedy sa môže volať? alebo ktoré dni je tam,diki
26. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makika 02-54792509
ja som tam volala dnes ale bez uspechu, tak asi tam piatky nie su alebo co :unamused:
26. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volajte až po 14hod.,skôr tam nikoho nezastihnete,lebo ordinujú až poobede :wink:
26. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok