MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

adinam
15. jún 2009

zuzana,na Kramáre sa veeeľmi ťažko dovoláš...Je tam riadny nátresk a sestričky/hoci sú veľmi zlaté/fakt nemajú čas zdvíhať telefóny,lebo tam chodia tehotky z celého Slovenska.Čo sa týka vyšetrenia na Hroboňovej,musí byť spoplatnené,pretože je to súkromná ambulancia a omnoho kvalitnejší uzv,ako na Kramároch.A samozrejme tu sa Ti lekár aj bude dostatočne venovať a všetko Ti vysvetlí.Na Kramároch totiž nemá na to čas,lebo má na Teba 5 minút.Je to veľký rozdiel,ja som to veľakrát absolvovala...Pokojné tehotenstvo bez stresov mi stálo za tie peniaze.Niekedy ich minieme na blbosti a ľúto nám nie je.Takže tak. 😉

wewe4
16. jún 2009

zuzana, ja som sa chcela na kramare objednat uz davnejsie na NT, ale to telefonicky naozaj nemá cenu...tak som tam isla osobne, skoro vobec som necakala a vystihla som uplne posledný termín v období 2-3 mesiace 🙂 a vyšetrenie potom dopadlo v poriadku 😀 majú tam toho naozaj vela..
Práve dnes idem k Čunderlíkovi do súkromnej ambulancie, lebo tam má vraj lepšie vybavenie...aj ked si zaplatím 70 eur. Ale z krvných testov mám riziko na ráztšep (síce na klasickom UTZ mi už povedali, ze tam nič také nevidia), tak si to chcem dať podrobne vyšetriť...al everím, že chlapček je zdravučký 😀

lia
16. jún 2009

janula.k a preco mas ist k cunderlikovi v 13tt??na ake vysetrenie??

zuzana105
18. jún 2009

Ďakujem moc i keď som stále na to istom...aspoň že krvné testy dopadli ok..len tak bez objednania tam asi nepojdem, nie som z ba a 2 hod v aute a nevybavím sa, je o ničom ☹ zasadne rodinná rada 🙂

len som teraz dopletená, že je to na 8.poschodí, lebo na stránke nemocnice je písané 1.poschodie a s prvým dieťatkom som bola na 1.poschodí, ale to si nepamätám meno doktora, ale myslím, že Čunerlík to nebol 😒

verím, že súkromná je lepšia, asi začnem odkladať eurá..
no uvidím..

jahody11
18. jún 2009

na 1. poschodi v poliklinickej casti je genetika ale cunderlik, cize utz je v nemocnicneej casti na 8. poschodi.

wewe4
18. jún 2009

Predvčerom som u neho bola v tej súkromnej ambulancii na morf. UTZ a musím ho tiež iba pochváliť a odporučiť...skvelý prístup! Na to, že tam mal toľko ľudí nebol vôbec nervózny, práve naopak...veeeľmi milý 🙂

bleelka
18. jún 2009

ahojte, ja k nemu idem na morfologicky zajtra do Horskeho parku... na co sa mam pytat? vysledky mi sice vysli dobre, ale brasko bol down, bude sa to dat zistit z morfologickeho ci je babo zdrave? vdaka moooc

wewe4
18. jún 2009

bleelka, da sa to tam zistit, ale amnio je presnejsie...ale ked si mala v poriadku výsledky, myslim že sa nemusíš báť.
on je veľmi milý a sám ti bude komentovaťa ukazovať, čo je čo
držím pršteky 😉

bleelka
18. jún 2009

wewe dakujem moc, mna moj gyndos poslal na genetiku preventivne, ale nesla som, lebo by ma poslali na amnio a na tu som nechcela ist, babo si kazdopadne nechame, tak nemam co riesit.. brasko bol vraj nahoda, nie geneticky, nasi absolvovali kompletne podrobne vysetrenia a su v poriadku, potom este mali zdraveho daslieho braska, takze ja verim, ze aj nase je zdrave...
dakujem za palceky 😵

neffertiti
19. jún 2009

nedá mi nepridat sem môj názor na pána Dr. Čunderlíka. Dnes som u neho bola (síce len po tretí krát v živote), ale musím povedať že tento človek je tak úžasný a navyše skvelý odborník , že najradšej by som všetky ženy a celý svet odporučila len k nemu : ))) a navyše sa mi páčilo, že síce sestričky na mna nemali moc času ale pán doktor mi venoval všetku svoju trpezlivosť, všetko mi povysvetloval a nechal si na mňa toľko času, kým mi na všetky otázky nezodpovedal 🙂

maska1
22. jún 2009

baby chcem sa vás opýtať, tie čo ste absolvovali u dr. Čunderlíka morfologický uzv, či má ten špeciálny prístroj volá sa to fetálny echokardiograf, t.j. podrobný uzv srdiečka dieťatka?? a či sa zameral na podbrobnejšie vyšetrenie srdiečka dieťatka, nie len to či pravidelne bije 😒 Ďakujem za reakcie

wewe4
22. jún 2009

maska, neviem ako vola ten pristroj, ale myslim, ze to bol len normalny UTZ, len sa podrobne zameral na jednotlive kosticky, miery, tvary a organy...
na srdiecku nám ukazoval jeho 3 časti..celkom pekne to bolo vidiet 😀
neviem, co presne potrebujes, ale ked tak skus zavolat do ambulancie do horskeho parku a spytat sa sestricky, ci sa robi aj nieco podrobnejsie na srdiecko.
ma tvoje malicke nejaky problem?

maska1
22. jún 2009

wewe ďakujem za reakciu, už som si to zistila a že vraj to robí 😉 ja som sa k nemu objednala kvôli pozitívnym výsledkom tripple testov, vyšli mi zvýšené na downa a väčšinou, keď má bábo nábeh na downa, tak má problémy so srdiečkom, tak preto som sa o to zaujímala, aby som k nemu nešla zbytočne ak to nerobí 😉

wewe4
22. jún 2009

aha, ja som mala tiez zly tripple test, al ezvysene riziko na razstep ☹
ale moja doktorka mi robila UTZ a aj dr. Čunderlík a obaja povedali, ze tam nie je nic nezvycajne a chlapcek sa dobre vyvija 😀
tak drzim palce, aby to dopadlo dobre...a neboj, vo velkej vacsine je to tak 😉

maska1
22. jún 2009

tak držím aj ja tebe všetky štyri pästičky, aby to všetko super dopadlo a naši chlapi boli úplne zdraví, aj keď ja tomu veľmi verím, že sú zdraví a žiadne tripple testy ma o opaku nepresvedčia 😉 určite dám vedieť, ako som dopadla u dr. čunderlíka 😎

zvalka
22. jún 2009

ahojte tehulky, viete mi pls povedat, kolko stoji morfologicky uzv u Dr. Cunderlika? Na morfo ste isli k nemu, nie? ci na 4D? DAKUJEM 😉

mirip
22. jún 2009

morfoligický 60eur aj s dvd kde je bábatko a 4D neviem nebola som

zvalka
22. jún 2009

A kolko sa treba obj. Dopredu? Diky. 🙂

mirip
22. jún 2009

neviem ja som bola poslaná mojím gynekologom s rizikom na downa takže som nečakala dlho 10dní ale vraj sa čaká aj tri týždne

maska1
22. jún 2009

zvalka ja som sa objednávala asi minulý piatok a objednala ma sestrička na 6.7., to akurát budem končiť 21 tt., takže také dva týždne 😉

zvalka
22. jún 2009

Dakujem,takze cca 2tyzdne,fajn. A chodia k nemu aj len tak? Ci len,ked je nejake riziko.

maska1
22. jún 2009

zvalka netuším..ja som sa objednala sama, lebo mi vyšli pozitívne testy na downa a amnio som odmietla...
ale ak sa chceš uistiť či je bábo v poriadku, kľudne sa k nemu objednaj 😉

zvalka
22. jún 2009

Tak moje je v poriadku,len som ho chcela vidiet 🙂

wewe4
22. jún 2009

zvalka, tam myslim, že nie je problem objednat sa len tak. ked ho chces len tak vidiet 🙂
ale je to sukromne, takze sa tam plati. a ked ho chces lepsie vidiet, da sa tam objednat aj na 3D, ale to je drahsie (neviem presne kolko)

bleelka
22. jún 2009

ahojte kocky, ja som bola unho v piatok a v sobotu som dostala strasny krc, podla mamy to bolakontrakcia.. myslite, ze to mohlo byt tym sonom, celkom slusne mi stlacal to brucho a miestami ma to az bolelo... nemohlo to sposobit tu kontrakciu? nestalo sa vam nieco podobne?

janula.k
24. jún 2009

ahojte, takze aj my mame za sebou prvo-trimestrovy NT screening u dr. Cundrlika. Vysetrenie dopadlo v poriadku, takze sa velmi tesime a pana doktora odporucam 😉

marione74
24. jún 2009

ahojte, ja sa idem tiez objednat k Cunderlikovi, lebo nam vysli zle vysledky, ale vraj AFP mam v poriadku, len nejaky chorion som mala zly... a tiez ma zaujima co je to PAPP, neviete niekto?
Treba cunderlikovi povedat ktore vysledky som mala z testov zle? Lebo to by som sa musela este raz opytat doktora 😒

makika
26. jún 2009

Ahojte,chcela by som sa tiež objednať na morfologický ultrazvuk k Dr. Cunderlíkovi, neviete číslo na tú súkromnú ambulanciu na Hroboňovej a kedy sa môže volať? alebo ktoré dni je tam,diki

marione74
26. jún 2009

makika 02-54792509
ja som tam volala dnes ale bez uspechu, tak asi tam piatky nie su alebo co 😒

adinam
26. jún 2009

Volajte až po 14hod.,skôr tam nikoho nezastihnete,lebo ordinujú až poobede 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre