MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

kaja73
16. nov 2010

No ja len to viem,pri tych hodnotach že napr.1:847 znamena,že riziko pre danu chorobu Trisomia 21 je take, ako keby si rodila 847 krat a z toho by 1 dieta malo danu chorobu.Takto sa to hodnoti aj pri ostatnych hodnotach.Ciže tam maš nizke rizka.Moja sesternica mala 1:50 a to ju posielali na amniocentezu.Proste 100 percentnu istotu nemas, ale riziko je nizke.Co znamena ten backgrounad a to druhe to neviem ☹ ,ani to Hcg.Ale ved si to daj do vyhladavača.

maxiberuska
16. nov 2010

@peony cau, ty chodis k dr.čunderlikovi?ja by som sa chcela k nemu objednat, nemožes mi poslat nejak čislo na ambulanciu? dakujem

peony
16. nov 2010

@maxiberuska 🙂 ano chodim,poslem ti do spravy

peony
16. nov 2010

@maxiberuska daj vediet,ci ti doslo

peony
16. nov 2010

@pami2 vobec sa nezaoberaj hodnotami,ked on povie,ze je to v norme,tak to tak je.Ak ti nieco nie je jasne,tak sa ho opytaj,vzdy ti odpovie a nema s tym problem.Ja sa ho vzdy pytam
a aspon v klude odidem.Poznam ho roky a u nas uz odkontroloval a odrodil za 2 roky 5 deti.

maxiberuska
16. nov 2010

@peony prislo mi to, dik, len este ta otazočka?

cicci
16. nov 2010

ahojte dievcata, mate dobre odozvy na dr. cunderlika antona? mam ist k nemu na morfologiu, dakujem vam za info 🙂

pami2
16. nov 2010

@peony no ale vies uz nemam sancu sa ho opytat, kedze k nmeu nechodim do poradne, bola som unho len na NT.

peony
16. nov 2010

@pami2 musis ma uviest do obrazu,niektore skratky mi nie su jasne 🙂 co je NT?

pami2
17. nov 2010

@peony NT je meranie nuchalnej translucencie, robi sa priblizne v 12TT a zistuju sa vyvojove chyby plodu

peony
17. nov 2010

@pami2 ahaaa,no aj pri tom sa ho mozes pytat,vidis vsetko na obrazovke pred sebou.Garantujem ti,ze ochotne ti vsetko vysvetli.Aj ked nemas u neho poradnu,on v tom nerobi rozdiel...skusala si sa ho povypytovat?

pami2
17. nov 2010

@peony no my sme boli uuplne stastni, ze povedal, ze je vsetko v norme....my sme tam totiz isli na odporucenie mojho gynekologa kvoli rodinnej anamneze...takze sme sa "zabudli" opytat na tie pojmy..nevadi, hlavne, ze je to OK, len som si to chela porovnat s nejakou inou tehulkou.

peony
17. nov 2010

@pami2 super,drzim palce 😀

maxiberuska
17. nov 2010

@luciamk
@pocahontas35baby plati sa to u toho čunderlika, ked mam papier od lekara?

pami2
17. nov 2010

@maxiberuska ja som platila, stoji to 95EUR a tiez som mala od lekara

maxiberuska
17. nov 2010

@pami2 ano, tak mi povedala sestrička , ale nevadi, a ty si bolo teraz niekedy na tom?

luciamk
17. nov 2010

@maxiberuska ahoj ja som platila 60eur tuším, ale to bolo minulý rok. Žeby išiel hore s cenami?

maxiberuska
17. nov 2010

@luciamk a je tam aj nejaka nahravka k tomu nevies?

pami2
17. nov 2010

@maxiberuska ano, minuly tyzden...ak chces nieco vediet konkretne,kludne sa opytaj

maxiberuska
17. nov 2010

@pami2 a tebe konkretne co robil, ja som objednana na vyvojove chyby, mam syna so srdcovou vadou, tak preto.može tam byt aj manžel? a je v tej cene aj najeka nahravka? ako si ty dopadla? ja budem vtedy v 13 tyždni, myslis, že bude už vidiet pohlavie?

luciamk
17. nov 2010

@maxiberuska ja som nahrávku nemala, ale s manželom sme tam boli asi hodinu, popozeral malého z každého uhlu, na stene má veľkú plazmu a tam všetko pozoruješ. Povysvetľoval nám čo robí, stále sa pýtal, či vieme čo vidíme a vlastne on nám povedal, že to bude chlapec. Potom sme dostali takú kompletnú správu asi na jednu a4. Veľmi príjemný doktor. Samuško má teraz 8,5 mesiaca 😀

maxiberuska
18. nov 2010

@luciamk no super a to si bola asi v kolko tyždni, ked už vedel pohlavie?

pami2
18. nov 2010

@maxiberuska ahoj, tak v prvom rade drzim palce, nech mas dobre vysledky. musis prist s uuuplne plnym mechurom, sestricka ti zoberie krv a potom ides k Cunderlikovi na sono. tam pozvu dnu aj manzela. Sono ma obrovske a je ovela presnejsie nez v ambulanciach. trva to asi 25 min, pocuva dokladne aj srdce. je to kombinovany test, berie do uvajy sono, krv, vek matky atd...sono vysledky ti povie hned, na krv si zavolas na druhy den a povedia ti aj celkovy vysledok.

pytala som sa na nahravku, ale ze take nerobia v 13TT, je to este skoro. Foto mi nedal...a pohlavie som sa aj mohla opytat ja tapa, ale tesili sme sa, ze bude zdrave,tak sme zabudli...je to sice skoro, ale niekedy sa da urcit uz aj teraz.

maxiberuska
18. nov 2010

@pami2 ja idem na 14.30, možem sa najest, ty si jedla? to mi povedala , že plny mechur, tak aby som od rana pila a pila🙂tak dakujem a som rada, že ti to dobre dopadlo všetko

pami2
18. nov 2010

@maxiberuska jasne, najest sa kludne mozes, ja som bola vecer o 7 🙂
drzim palce a daj potom vediet

maxiberuska
18. nov 2010

@pami2 jasne , že dam, idk maj sa

bambi7
18. nov 2010

ahojte mozete mi niekto napisat cislo dakujem

adinam
18. nov 2010

Tel.číslo na súkromnú ambulanciu:02/54792509,sestrička je tam až poobede 😉

bambi7
19. nov 2010

dakujem a kazd den su tam?dakujem este raz

adinam
19. nov 2010

Bambi7,áno,mali by tam byť každý deň okolo pol tretej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre