MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

xenia2734
21. nov 2010

@pami2 Mozem sa spytat ci len vo svojej ambulancii ma speci pristroj, alebo je taky isty aj na Kramaroch. Mna poslala za nim moja gynekologicka, ale mam sa hlasit na Kramaroch tiez na morfologicky usg. 😉

pami2
22. nov 2010

@xenia2734 to ti neviem povedat, na Kramaroch som u neho nebola, mozno ti poradi niekto iny...ale podla mna nie, lebo na Kramarocj je taky erarny nemocnicny utz a u neho ma svoj vlastny zakupeny

monika0001
21. dec 2010

@pami2 - aha. tak už viem prečo som sa mala objednať ku nemu a nie na Kramáre.. vďaka 😉

zanetak
22. dec 2010

ja som bola dnes u neho na meranie na Kramároch, odmeral mi to myslím tak isto ako by to odmeral v ordinácii 🙂

mirinda10
22. dec 2010

@xenia2734 aj na Kramaroch maju dobry utz ale tam cakas ako prides a musi brat pacientky ked pride aj z nemocky a tie maju prednost a nebude sa ti tolko venovat, nebude mat tolko casu´na teba ale zmeria vsetko co ma ale na nejaku diskusiu nebude priestor

xenia2734
22. dec 2010

@mirinda10 No, venoval sa mi presne 5 minut aj s vyzliekanim a obliekanim. Cely cas sa rozpraval s kolegynkou ake pripady od rana prijali.
Ani som len nemala sancu sa nieco spytat. Ale ja chapem ma toho vela. Som tam bola prva a cakala som tri hodinky, lebo ho odvolali k operacii.
Len horsie mi padlo to, ze mi tam capol na koniec na brucho dve velke vlozky a ani som nemala cas si to poutierat a uz ma vyprevadzali von ako na beziacom pase. Nenechali ma poriadne ani obliect a uz sestricka, ze toto mi podpiste. Tak nohavice a gatky stiahnute dolu, na bruchu som si drzala dve mega vlozky a tak som podpisovala a ta doktorka vybuchla do smiechu a vyrehotala ma.
Clovek je posraty ci fakt je dietatko v poriadku a vybavia ta bez slov a s vysmechom za par minut.
Tym som len chcela povedat, ze je lepsie si to u neho zaplatit a ist do sukromnej ambulancie ako takto. Lebo taky morfologicky usg by mal trvat cca 45 minut a trosku tu mamicku ukludnit, komunikaciu treba.
Len mna objednala moja doktorka a uz zrejme na rychlo nemal volny termin v ambulancii. Ma toho urcite velmi vela. A je zrejme dobrym odbornikom. 🙂

cicci
27. dec 2010

Ahojte, ja som bola u Dr. Cunderlika sukr. ambulancii, sice som bola objednana na urcitu hodinu, ale aj tak sme tam s manzelom cakali, ale co uz...
do vnutra isiel so mnou aj manzel, ja som si lahla pred velku tv obrazobku a manzel sa pohodlne vedla mna usadil a zacali sme sledovat nas "film", doktor bol super, ludsky, oslovoval ma krstnym menom, vsetko nam porozpraval, poukazoval, mame z toho aj dvd, zaplatili sme 70 € a isli sme s pokojom domov, lebo nase babetko ma vsetko co mam mat a vyvija sa dobre, bola som tam asi tak 30-40 min.
🙂

l.lara
27. dec 2010

babulky, co ste boli objednane na 3D k cunderlikovi, v ktorom tt ste tam boli? dakujem.

fialka76
1. jan 2011
articocka
3. jan 2011

Ahojte kocky, ja som sa sem na chvilu medzi vas votrela, lebo som hladala na nete podla cisla a mena adresu na DR. Čunderlika a poviem vam, ze aj ked k nemu idem iba na 3D UZV mam cukanie.

articocka
3. jan 2011

@fialka76 je mi luto co som vam stalo, je to naozaj hrozne, ze jeden doktor v takto vaznej situacii neurobi maximum a zadrziava informacie, ktore by mohli pomoct ked uz je sam neschopny to spravit. Pri citani tvojich prispevkov mi behal mraz po chrbte a uprimne s vami sucitim. boztek Brunkovi je vobec zazrak ze zije, asi to tak chcel najvyssi.

miah
10. jan 2011

ahojte, nema MUDr. Čundelik nejaku stranku kde by som mohla najst cennik?
Pripadne kolko ste platili za morfologicky ultrazvuk? Kolko asi trval? Je z neho nejaky zaznam na DVD ako z 3Dcka?
Dakujem

jana1106
10. jan 2011

miah, ja ked som sa objednavala k mudr. cunderlikovi na morfo, co idem na konci januara, tak mi povedali, ze sa bude platit 60,- €.

miah
10. jan 2011

@jana1106 dakujem za info 🙂
nevies nahodou co by to malo obsahovat?

jana1106
11. jan 2011

viac neviem, asi iba obycajny morfologicky ultrazvuk, kde sa zistuje, ci je vsetko ok, cize ziadne 3D, ani fotky, ani video, myslim si.

miah
11. jan 2011

@jana1106 ked to budes mat za sebou tak napis ako si bola spokojna 🙂

jana1106
11. jan 2011

@miah ok. ty sa tam chces objednat?

miah
11. jan 2011

@jana1106 ano objednam sa na zaciatok februara

janicka
24. jan 2011

Ahojte babulky. O tyzden som objednana k MUDr. Cunderlikovi do sukr. ambulancie v Horskom parku v BA na morfologicky uzv... Viete mi povedat, ktore tam boli, ako dlho vysetrenie trvalo? A ako to prebiehalo? Ked som sa telefonicky objednavala, tak mi sestricka povedala 60 eur... to je ok...len chcem este vediet, ci vam spravil aj nejaky zaznam...atd
Dakujem vam krasne za odpovede 🙂

sedem
24. jan 2011

Ahojte,
ja som sice u MuDr. Cunderlika nebola, len som volala, kedze som zhanala info a hadam pomoze viacerym..za uzv sa plati vzdy 60 eur, je to jednotna cena za ultrazvuk, nezalezi, za akym ucelom (vysetrenie trva cca 20-30 min, ale asi je to individualne), ak chcete nejaky zaznam / DVD, foto/ je to za poplatok / presne ceny neviem, ale spominala mi sestricka 10 eur - to asi za DVD, pripadne 5 eur - to asi za fotku, ale toto som si neni ista/, Dr. nerobi 4D ultrazvuk, ale 3D..a stranku ani cennik na internete nemaju..tak len tolko, viac neviem 🙂

adka2626
25. jan 2011

prosim Vas nemate nahodou niekto iny kontakt do ambulancie p.doktora Cunderlika?neviem sa nijako dovolat na c.02 595 421 94

adinam
25. jan 2011

adka2626,dovoláš sa až po 14hod.Ordinujú až poobede. 😉

cicci
25. jan 2011

@janicka ahoj, ja som bola u Dr. Cunderlika 16.12.10 v Horskom parku na morfologickom vysetreni, prebiehalo to v pohode, bol mily, hned nas s mnzelom privitl, mna oslovoval menom 🙂 hoci sme s videli 1x.
manzela usadil a ja som si lahla, zapol velku telku a zacal vysetrovanie. trvalo to cca 25 min., vsetko nam poukazoval, povedal, pomeral, vsetko sme videli priamo pred nami na tej obrazovke, aj potvrdil pohlavie /hoci my sme to uz vedeli 🙂 /
je pravda, ze ma toho asi vela, lebo sme tam este aj napriek tomu, ze sme boli objednani na urcity cas, este asi pol hodinu 😒
zaplatili sme 70 €, dal nam dvd zaznam na cdcku a jednu fotku tvaricky maleho, ale nam islo hlavne o to morfo vysetrenie 🙂 ale jasne ze potesi aj ten zaznam...da sa normalne aj doma na dvdcku pozerat, na pc mi to velmi neslo 😉
tak drzim palce, nech aj Vam vsetko dobre dopadne a budete si nasledne uzivat tehu tak ako aj ja /zatial bez problemovo/, ak by boli dalsie otazky, rada odpoviem, pa

cicci
25. jan 2011

@adka2626 ja mam na neho aj cislo na mobil, ale ja som sa dovolala v pohode aj na pevnu linku do ambulancie, skus to este, urcite sa ti podari dovolat, ved tam ma asi 4 sestricky, co to vybavuju 🙂

janicka
25. jan 2011

cicci, dakujem velmi pekne. Uz sa neviem dockat. 🙂 To ze chcem CD mu mam povedat dopredu? Alebo je to automaticky ? Dakujem

budhicka
27. jan 2011

Ahojte, viete mi niektorá, čo ste bola v poslednom čase u neho v ambulancii povedať, koľko sa vlastne platí? Dávnejšie som volala s mudr, ten povedal, že 95 a min týždeň mi sestrička povedala, že 60eur. Tak teraz neviem. A vraj je jedno,že mám aj výmenný od genetičky, proste platím. A ešte otázočka, čo všetko vlastne dokáže na tom špeciálnom sone vyšetriť? ďakujeeeem

zaira301
27. jan 2011

ahoj...ja sa k nemu chystám o dva týždne...ja som sa nepýtala doktora koľko to bude stáť, kedže mi to pri objednavaní zdvihol osobne, ale kamarátka, ktorá bola minulý rok platila 90 E.... Ona tam bola súkromne v poobedňajších hodinách. Tak asi vtedy sa platí celá suma a tých 60 E si myslím, že sa platí ak ste tam na odporúčanie svojho ošetrujúceho lekára....

mircalla
27. jan 2011

@janicka Dopredu urcite

budhicka
27. jan 2011

@zaira301 Ahoj, vies co, vraj u neho v sukromnej je jedno, ze mam vymenny listok . Len som si neni ista, ci ta sestricka, zabudla ,ze zvysili cenu,alebo je tam rozdiel vo vysetreni, ze robi nieco navyse alebo neviem. ja som objednana o tri tyzdne. v podstate je jedno kolko budem platit, lebo idem tak ci tak, len teda neviem, ci neni rozdiel v tom, co vysetruje. napr to,ze baby tu pisali,ze paltili 60 a tvoja kamoska 90, zeby vysetroval nieco navyse... drzim paste, aby ste si vypoculi same dobre spravy ;)

adinam
27. jan 2011

Minulý rok to bolo takto:
NT-vyšetrenie-krv+sono:90eur
sono vyšetrenie/morfologický uzv/:60eur
Neviem,či sa zmenili ceny od nového roku.
Morfologické uzv robia aj iní lekári,treba hľadať,ak sa Vám to zdá veľa. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre