MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

marione74
26. jún 2009

dik adinam, ja som volala sice aj 14.42 ale nik nedvihol, tak som nechala odkaz 😒

czechzuzanaba
27. jún 2009

marione, zkus v pondeli, ale po 15. hod.......

wanduska
29. jún 2009

ahojte babenky, z vlastnej skusenosti viem, ze objednat sa treba osobne. ide to rychlo...len terminy moc nemaju.. a nemate nahodou skusenosti, ze kolko stoji 1. diagnosticky uzv v 11tom tyzdni v medifera v auparku? moja zenska mi totiz odporucila cunderlika alebo medifera.. niake skusenosti?

popolka222
29. jún 2009

ja by som sa chcela spytat ja som bola u svojho gyn a on mi povedal ze mam vysoko maternicu vedel by mi niekto povedat ze co to znamena

babatko37
3. júl 2009

Ahojte, prosím Vás, nemá MUDr. Čunderlík stránku, na ktorej je bližšie info o jeho súkromnej ambulancii na Hroboňovej? Chcela som k nemu chodiť mesiac pred pôrodom na Kramáre a zazmluvniť si ho k pôrodu, ale sestrička mi povedala, že na Kramáre už nechodí a ak by som chcela u neho rodiť, musela by som si to celé platiť. Neviete, kde by som zistila ceny? Ďakujem.

finelka
3. júl 2009

kocky, zavolajte mu na mobil, ja som mu volala nan parkrat a vzdy som ho v pohode zastihla

martul
3. júl 2009

Popolka222 - aj mne povedal doktor, keď som k nemu začala chodiť že mám vysoko maternicu - ťažko otehotniem, rizikové tehotenstvo, tlak na chrbticu ... No a mám za sebou 3 bezproblémové tehotenstvá, prirodzene počaté, prirodzene rodené a všetko OK.

zvalka
13. júl 2009

ahojte dievcata, objednala som sa k Cunderlikovi na uzv - morfologicky. bude mi ho robit 2D, alebo 3D? alebo to moze aj prepnut pocas toho na take zobrazenie? neviete mi niektora odpovedat? dakujem 😉

katja78
13. júl 2009

zvalka - zrejme v 2D (aj mne tak), myslím, že je tam možnosť prepnúť to na 3D, ale to na morfologický UZV nie je potrebné. 2D - dáva obrázky akoby v rezoch, 3D - zobrazuje povrch trojrozmerne.

zvalka
13. júl 2009

a prepne myslis, keby sme chceli? si zlata, ze si mi odpisala, diky 😉
lebo ja nemam ziadne problemy, len ide o to, ze som bola na morfo u mojho a nemohol tam ist mm a ani ja som nevidela na monitor tak som z toho nestastna ☹

wewe4
13. júl 2009

zvalka, neviem, či to sa len tak prepína...ale veď si k nemu zavolaj a povedz, že dopredu, že chceš 3D a on ti ho bez problémov spraví, ale bude to drahšie.
Ja som bola na 2D (klasickom) a všetko pekne poukazoval aj tam a mámei aj DVD (ale musíš mu hneď ako prídeš povedať, že to chceš nahrať)..

zvalka
13. júl 2009

a bolo pekne vidiet babo aj na 2D? kolko ti ho asi robil? to potrebujem aj ja - pekne poukazovat mne aj mm 😉
ani 3D netreba zase az tak, staci aj 2D

zvalka
13. júl 2009

vie niekto odpovedat? 😕

katja78
13. júl 2009

No, to ťažko povedať, 2D musíš vedieť vidieť, neukazuje to také obrázky pekné ako 3D. Pri 2D ultrazvuku ide o to, že doki pozrie všetky orgány, či sú v poriadku, takže je to skôr pre neho než "podívaná" pre tatinkov, môže sa celkom kľudne stať, že manžel nebude vôbec vidieť, čo vám doki bude ukazovať. Ale Dr.Čunderlík je aspoň ochotný a rozpráva všetko, čo vyšetruje, aspoň u mňa áno. Vyšetrnie trvalo do pol hodiny (zhruba) a stálo do 2000 skk, už nepamätám presne.
Ale ako píše wewe, neni problém, ak dopredu povieš, aby Ti ukázal bábo aj cez 3D, zrejme za ďalší príplatok.

zvalka
13. júl 2009

dakujem 😉 tak ak to bude mozne, tak tvaricku by som rada videla aj cez 3D na chvilku. ale inak chcem 2D, cize ide mi hlavne o pozretie, ci je vsetko ok. 😉

wewe4
14. júl 2009

to ,či je všetko ok ti povie aj na tom 2D, onje na to naozaj odborník 😉
my sme tam videli takmer všetko, čonám ukazoval..nejaké vnútornosti, to som si nebola istá, čo to ukazuje, ale on povedal, že sú také aké majú byť aj kde majú byť, takže som bola spokojná..
a tiež to trvalo asi pol hodku...
ale neviem, či sa dá časť spraviť v 2D a niečo v 3D...to asi nepôjde (teda nepočula som o tom), ale veď sa spýtaj.. 🙂

corassone
22. júl 2009

Ahojte baby, mozem Vas poprosit o telefonne cislo na Dr. Cunderlika? Dakujem pekne

odrobinka
22. júl 2009

Dr Čunderlík 02 5479 2509

lenus
22. júl 2009

Ahojte, u mojho lekara je ultrazvuk, na ktorom jednym tlacitkom cosi prepne a hned to ukaze z 2D na 3D, potom sa moze vratit spat, Takze to ide, len asi to musi byt nejaky specialny stroj 🙂

lenus
22. júl 2009

Aha, to bola tema pred par dnami, co 🙂 😀 som si nevsimla 😉

zvalka
22. júl 2009

Lenus,v pohode 🙂 pomohlo aj teraz. Lebo ja tam este len idem a teda hadam mi to prepne na 3D.

czechzuzanaba
26. júl 2009

Ahojte, holky mela jste nektera zamluveneho pana doktora Cunderlika k porodu? Byly jste spokojene?

zuzana70
31. júl 2009

Ahojte. Viete mi niektorá poradiť, chcem sa objednať k dr. Čunderlíkovi na morfologický ultrazvuk, ale nikto to nedvíha. Volala som vcera po 16.tej až do večera. A nič. Díky zatiaľ.

wewe4
31. júl 2009

Možno má dovolenku...lebo ja som tam volala 2-krát (ale asi pre dvoma mesiacmi) a vždy mi hneď zdvihla sestrička...

kwetinnka
31. júl 2009

zuzi mozno si volala neskoro...ak si volala do ambulancie na kramaroch tak tam najskor uz nikto nebol...

kristina.jo
31. júl 2009

czechzuzanaba-ja som mala MUDr. Cunderlika zazmluvneneho k porodu a bola som maximalne spokojna. Z prveho porodu som mala taku traumu, ze som myslela, ze sa na druhe dieta ani neodhodlam. Ale po porode s Cunderlikom mam naozaj zazitok. Vsetko prebehlo v klude a pohodicke. Keby ze mam ist este raz rodit, tak jedine s nim...

mirka2710
1. aug 2009

Zuzana70.....on ma niektore dni aj celodennu sluzbu na Kramaroch...vtedy neordinuju. Mozno to bol prave taky den. Skus v pondelok alebo utorok. Utorok tam bude urcite.....idem tam do poradne 😉

zukis
6. aug 2009

potrebovala by som vediet jeho otvaracie hodiny,prosim...

mirinda10
12. aug 2009

dobre ranko babulky nemozete mi prosim poskytnut kontakt na dr. Cunderlika cakam jednovajecne dvojicky a chcela by som ist na screening v 1 trimestri moc dakujem

wewe4
12. aug 2009

kristianawawa,
02/54792509 Dr. Cunderlik, súkromná ambulancia.
Ja som nebola u neho na NT, ale až v 20tt na morfologickom ultrazvuku. Na tom NT som bola na Kramároch a robia to zadarmo, ale musíš sa ísť osobne objednať, lebo nezdvíhajú telefón.
A možno sa aj tam dohodneš akurát na Čunderlíka, lebo tam pracuje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre