MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

escada17
2. jún 2007

rebelocka, ktoreho Cunderlika myslis?

rebelocka
autor
2. jún 2007

toho z kramarov, starsi pan

escada17
2. jún 2007

Juraj?

sue
3. jún 2007

MUDr. Čunderlík je vraj najlepší odborník na UZV na Slovensku...

babulka
3. jún 2007

Ja mam skusenosti s MUDr. Cunderlikom az az, a len same pozitivne. Na ultrazvuk je fakt spicka, posielaju mu pacientky z celeho Slovenska. Mne sa vzdy na UZV venoval na 100%, vsetko dokladne poprezeral, skontroloval. myslim, ze sa vola Anton, ale nie som si ista.

hedunecka
3. jún 2007

tak jak hovori rebelocka vsetci ho vyxvaluju ale moja skusenost je tiez ina..ale ono to je asi tak ze je fakt dobry odbornik a ked preto to niekedy len tak ryxlo preleti lebo on to uz ma vsetko v oku a vie ze keby bolo nieco zle tak sa nato zamera..ja som mala problem s hydrocefalusom a tak aj v tomto tehu ma za nim poslali a bola som tam asi 3min. a ine pacientky aj 15min.pozrel odmeral a hotovo ale to asi preto ze sa mu nic podozrive na tom nezdalo..ale moj pocit z neho je ze je velmi unaveny a uponahlany 😉

bubatinko
3. jún 2007

ja nanho nemozem nic zle povedat nas k nemu tiez poslala gyn. naozaj je to super odbornik..... vsetko mi super vysvetlil ukazal aj to kde mam pozerat pohlavie na UZV :oD povedal ze chlapec je to zdravy ako buk 😀 a aj tak bolo ked sa narodil

biba12
3. jún 2007

Bola som u nho 2 krat, pretoze mojej lekarke sa nezdala hlavicka maleho. Povedal, ze je vsetko v poriadku, ze dieta je zdrave, ziadne anomalie nevidi. Moja lekarka mi k tomu povedala, ze ked to poedal on , je vsetko v najklepsom poriadku, pretoze ma rontogenove oci. Je povazovany za skveleho odbornika. AJ jeho spravanie ku mne bolo vyborne, nemozem povedat ani jedno zle slovo. Mimochodom ma cakacky na ultrazvuk mesiac.Keby nebol dobry, nema tolko prace. Pocas toho, co som cakala na vysetrenie ho 2 krat odvolali k porodu. Potom, ked som bola dnu, prisla sa s nim poradit jedna lekarka. Ja sa ani necudujem, ze je uponahlany. Ma toho vela. A za seba mozem tvrdit, ze pacientkam sa venuje.

brukam
3. jún 2007

doktor cunderlik je skvely lekar,odbornik a aj clovek 😀 som u neho v poradni a chystam sa u neho rodit..mam skusenost s tym,ze ked je vsetko v uplom poriadku a nevidi nic zle(on ma tu pracu v oku-je v praci skoro 20hod. denne)rychlo pacientku vysetri a berie dalsiu.ma velmi vela pacientiek a nemoze kazdu ultrazvukovat hodinu(i ked nam z poradni sa to stava 😉 )nemusite mat z neho strach-co sa tyka neodbornosti..je to jeden z najlepsich doktorov na slovensku.a za viacere pacientky mozem povedat,ze je starostlivy a velmi velky odbornik 🙂

erika1
3. jún 2007

Ahojte,Mudr.Čunderlík je naozaj clovek s velkym"C" a odbornik s velkym "O".Ako pise Sue,je najlepsi odbornik na UZV na Slovensku.

escada 17 - je Anton ... 😉

gapa
4. jún 2007

Tiež mam s ním dobré skúsenosti. Chodila som k nemu do poradne od 36tt. Odhadol mi na den termín pôrodu a tiež ma odrodil. Teda skoro to nestihol. 🙂 Ked som bola nedávno v nemocnici, dost ma príjmajúci lekár nastrašil a nechcel ma kvoli výsledkom krvi pred víkendom pustiť domov. Chvalabohu zavolali MuDr. Čunderlíka, urobil UVZ, spýtala som sa na jeho názor na výsledky krvi. Nevidel dôvod na znepokojenie. Trochu ma ukludnil a vypýtala som sa na vlastnú žiadosť domov.
Kočka z izby hovorila, že k nej nemal vôbec citlivý prístup. No je to len človek a nemusí mať nonstop dobrú náladu a čas. Má vela pacientiek a býva často v časovom strese. Tiež si myslím, že dosť záleží od samotnej pacientky. Ked nadviažete rozhovor, pýtate sa, dozviete sa určite viac, ako ked ste ticho a čakáte, že bude rozprávať a vysvetlovať sám. To bude skôr strohý. Ale to platí o lekároch (a ludoch) všeobecne.
Určite nie je bez chyby, ale bodaj by bolo takých lekárov, čo do odbornosti a aj prístupu k pacientkám viacej! 🙂

sue
4. jún 2007

No Babulky, takže oddnes sme jeho pacientmi aj my - prvýkrát ideme 20.06. tak potom podám referencie... môj doktor sa ani so mnou nechcel baviť - len povedal, že je to najlepší odborník na UZV a odsledovanie akýchkoľvek možných vád u dieťatka... dúfam, že od neho budem počuť len, že drobec je v poriadku 😵

escada17
4. jún 2007

erika, tak okeeeeej...😉 ja len som sa pytala tak nahodne...moja sestra chodila s chlapcom, jeho otec je gynekolog- Juraj Cunderlik, ale viem, ze ordinuje v Skalici, ale ktosi ma doplietol 😉

denisiatko
28. aug 2007

ahoj, ja som 39 tt a chodim k nemu co mi pri prvom tehu zistil cistu na vajecniku v 34 t, a hned ma aj operoval, to som uz pred tym lezala v ruzinove a potom na kramaroch, nikto nic nezistil, az on ked dosiel zo semináru, je fakt super, co sa tyka po stranke odbornej, len sa ho pytaj, nikdy nepoveie, ze by nemal cas... Chcem ho aj pri porode, len ako istotu a fakt k nemu posielaju baby z celeho Slovenska, naposledy ked som bola v poradni, tam mal tehulku s dvojickami az z Kosic, je to spicka medzi ultrazvukarmi a myslim aj medzi doktormi na kramaroch 🙂

alena8461
24. okt 2007

☹ Ahojte,kto mi poradí velmi dobrého gynekologa.Nemožem otehotniet.Moj lekár mi povedal,že mám otočenú maternicu.Može to byt dovod,že nemožem otehotniet?Tiež by ma zaujímalo či sa to dá napravit a ako?Velmi pekne dakujem vopred

angellinka
24. okt 2007

JA k nemu nechodim,ale moja lekarka ma k nemu poslala na sono.Takze vo stvrtok drzte palce.
alena aj ja mam otocenu maternicu dozadu,a otehotnela som na prvy sup 🙂 urcite to nebude tym

uznetusim
24. okt 2007

Ahojte. Ja som u Čunderlíka rodila minulú stredu. 🙂 ,,Zrazili" sme sa pred pôrodnou sálou - ja som išla z domu a on práve nastupoval do služby. Mal ma ako predkrm 😀 . Bol perfektný. Aj sme sa zasmiali na mojom mužíkovi, aj si nechal ,,drviť" ručičku odo mňa - pri jednej kontrakcii, fakt super. Ešte mi referoval, keď malý vyliezol, že koľko má váhu - ja som to nepočula 😅 . Nakoniec podal ruku s gratuláciou. OZAJ úžasný lekár. Apropo môj celý pôrod bol úžasný. Do pôrodnice som prišla o 17.15 so strednými kontrakciami ktoré sa dali predýchať ešte a už o 17.55 ma aj šili - čo bolo po všetkom. 😉 Bol to môj druhý pôrod. 🙂

scarletka
15. nov 2007

Caute babule, neviete ako ma ordinacne hodiny pan doktor Cunderlik?

angellinka
15. nov 2007

Od 15-do 18 hod.Je to pan doktor,klobuk dolu pred nim.Bola som unho na prenatalnom screeningu

smatlik
15. feb 2008

Neboli ste niekto u Mudr. Cunderlika na 3D ultrazvuku? (Je to ten, co pracuje v Horskom parku na Hrobonovej, BA, tak asi ten Anton) Chystam sa k nemu, ale do telefonu sa mi zdal prilis velky majster sveta, Nechcel mi ani povedat v com spociva vysetrenie, len ma s pobavenim v hlase odbil, ze ved on robi s ultrazvukom 20 rokov. Aĺe ja mu tam mienim nechat 1800 Sk, tak mam pravo vediet za co. No mozno mal zly den. Nemate skuseniosti s takymto vysetrenim u neho?

sue
15. feb 2008

Smatlik, my sme boli... vyšetrenie a záznam na CD má cca 45minút... všetko poukazoval, povysvetľoval a najmä dôkladne popozeral... tie korunky stáli za to 🙂

smatlik
21. feb 2008

Dakujem, Sue 🙂 Vies o korunky mi ani tak nejde, ved vsade sa za 3D ultrazvuk plati, tak ked som sa rozhodla, ze ho chcem, je mi jasna cena a nemam s nou problem, len teraz sa rozhodujem medzi nim a takym podobnym zariadenim v Hlohovci. Na Hlohovec mam vela dobrych referencii, len tam som objednana na piatok vecer a ist z BA do Hlohovca v piatok poobede je dost o hubu. Preto som hladala niekoho dobreho v BA. Znama mi doporucila MUDr. Cunderlika, ju k nemu objednal jej gynekolog. A bola spokojna. Ale ja ked som s nim telefonovala, bola som velmi sklamana z toho pristupu. Vysetrenie vraj do pol hodiny, nechcel mi vobec povedat o com bude vysetrenie, no, ked som polozila sluchadlo este par minut som sa nezmohla na slovo. Bavil sa so mnou ako s nejakou patnastkou, co otehotnela niekde na diskoteke a ani nevie s kym. Mimochodom aj k takej nestastnici by sa mal chovat profesionalne. Ale v Hlohovci bola ta pani taka mila, az "lepkava" 🙂 . Ale nie neprijemne. Lenze o spominanom doktorovi sa hovori ako o velkom odbornikovi a dobrom lekarovi, tak rozmyslam, ze si odmyslim tu aroganciu a povysenectvo. Ak by niekoho potom zaujimalo o com mozem napisat, podla toho kam sa vyberiem.

fabiana
21. feb 2008

Ahojky!
My sme boli u neho na Kramároch na morfologickom, ale bola som veeeeľmi sklamaná. Mne ako pacientke nič nepovedal, nič neukázal, nič nevysvetlil, celý čas sa len rozprával s kolegami a so sestričkou... myslela som si, že sa dozviem konečne viac a budem kľudná, že je všetko ok, ale žiaľ, túto pohodu som získala až po 3D ultrazvuku u iného lekára.

smatlik
22. feb 2008

Vyzera to tak, ze je dobry odbornik ak ma niekto problem. Ale ak je vsetko v poriadku, nestojis mu za namahu aspon povedat, ze je vsetko ok.

krajcoanka
10. mar 2008

je super 🙂

krajcoanka
10. mar 2008

jej, Dr. čundrlik je super!
Ja som pri prvom chodila k nemu na poradnu a chcela som ho mať aj pri porode, ale vtedy sa platilo okolo 7000 a vtexdy sme boli vo fin. tiesni takže sa to nedalo.Je to pohodoví dr. s chladnou hlavou a hlavne neni namyslený ako väčšina dr. Nam sa nakoniec podarilo dostať k pôrodu (rodila som 27 hodin, takže sa tam tých Dr. aj dosť vystriedalo!) tiež fajn doka:Jany zoltan.Väčšinou je pri op.a robí aj op prsnikov a materníc.Raz na tu temu hovoril aj v tv. Nahodne som ho mala pri 1 aj 2. a pri 3 si ho zaplatim!Planujeme ešte jednu babu
Ale čundrlik je super,pri prvom ma vystriedalo vela dr.-na vzdichačke, ale nerobili so mnou nič! a ked ma tam po dvoch dnoch zbadal on , len sa tak pousmial a spýtal čo tam ešte robím.V takích krúšnich chvílach ako je pôrod ti padne veľmi dobre ked sa niaký Dr. na teba usmeje.Až ma to tak pookrialo a človek si tak pomyslí, no ked sa usmieva Dr., tak to je na dobrej ceste!
môžeš byť len rada ak pripadne na teba!!!!

krajcoanka
10. mar 2008

to bola odpoveď pre tehulku4, ktorá založila novú tému !

kvietocek
13. mar 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, neviete nahodou ci Dr.Cunderlik berie nove pacientky, tehotne v Horskom parku na Hrobonovej? Potrebovala by som nutne zmenit lekara, ale neviem ci by ma zobral. Nema niekto nahodou cislo do ambulancie v Horskom parku? Dakujem

kristianawawa
14. mar 2008

Boli sme u nho na dolezitom NT scane a neskor som zistila,ze mi nedal ziadne cislo rizika dawnovho syndromu. Takze som dost sklamana! Kedze sa ten test da robit iba v 12-14 tyzdni a teraz je uz neskoro...

maca28
14. mar 2008

ja som bola za nim,aby mi potvrdil tehotenstvo,akurat sluzil rovnako ako ja a nepovedal ani slovo,ochotny aj v nedelu poobede v sluzbe ma usg vysetrit..aj fotecku mi dal,usmievavy mily pan 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre