MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

dd2112
25. feb 2011

@jankohrasko
@evasbk ahojte dnes som bola u D.Čunderlíka bol odmeraný ,ale asi preto mal tam vela pacientiek..boli sme objednaní na 10.00 hod.a dnu ma zobrali až o 11.00..inak všetko je v poriadku a už vieme na 100% že to bude dievčatko

budhicka
25. feb 2011

@edita84 Ja som plaila 60eur v 21tt, ak ide niekto na vyšetrenie v 11-13tt , tak je to plus odber krvi a spolu 95eur. Kto ešte je na Kramároch neviem, podľa služieb pravdepodobne,ale to naozaj neviem naisto, možno by sa dalo objednať aj tam konkrétne k nemu,ale jedna známa keď tam išla myslela,že tam bude on ,ale bol tam niekto iný, tuším bol niekde pri operácii alebo čo.

edita84
26. feb 2011

@budhicka dakujemm už som si tu našla jeho číslo a v pondelok sa mu chystám zavolať chcem ísť priamo k nemu. a to na morfo v 20 tt ako dlho treba čakať na termín?

jankohrasko
26. feb 2011

@dd2112 ahoj 😉
to ma mrzi, ze ste tak dlho cakali 😠 tak ale aspon mas istotu. Aj si platila?
Prajem krasny vikend

dd2112
26. feb 2011

@jankohrasko ahoj ale dalo sato vydržat,neplatila som nič,ale aspoň vieme že je všetko ok a malinka je v poriadku

budhicka
26. feb 2011

@edita84 Ahoj, ja som mu volala v 13tt a povedal mi,že na ten 21tt sa mám objednať tri týždne vopred. Ja som mu kvôli problémom volala aj medzitým, vždy veľmi ochotný mi odpovedať a pomôcť. Takže odpoveď je v 17tt a buď on alebo sestrička ti povedia presný dátum. pekný deň

evasbk
26. feb 2011

@dd2112 Tak gratulujem k dcerenke 🙂 Ja sa dr ani nečudujem, myslím si, že má toho asi naozaj vela, a keby sa mal každej venovat, tak ako by si to ona priala, tak by sa z toho zblaznil. Hlavne, že nebol drzí...... a najhlavnejšie, že ste v poriadku 😉

edita84
26. feb 2011

kočky ešte posledná otázka kde ho nájdem ja som z kn balvu veľmi nepoznám pomohla by mi adresa veľmi dakujem 🙂

dajna11
26. feb 2011

@edita84 ja som bola na Hruboňovej 4,je to internát ekonomic.univerzity na Horskom parku....

edita84
26. feb 2011

@dajna11 a to je jeho súkromná ordinácia? inak dakujem ti 🙂

dajna11
26. feb 2011

@edita84 hej,to je sukromná,vraj pracuje aj na kramároch v štátnej....to však neviem,mala som číslo na túto amb.a bola som spokojná....

edita84
26. feb 2011

@dajna11 dakujem a číslo je 02 595 421 94? dakujem za pomoc 🙂

dajna11
26. feb 2011

@edita84 nie ,ja som mala iné,no bola som tam pred rokom skoro 😉 😉 ...v máji minuleho roku.....bolo to 02/54792509

edita84
26. feb 2011

@dajna11 dakujem 🙂

dajna11
26. feb 2011

@edita84 za málo,nech vám povie len tie dobré správy 😉

edita84
27. feb 2011

@dajna11 dakujem a verím že budú dobré 🙂

brumca
28. feb 2011

ahojte 🙂 neviete mi prosim povedat, ake ordinacne hodiny ma Cunderlik v tej sukromnej ambulancii? A dobre som pochopila, ze u neho stoji ultrazvukove vysetenie 60eur? dakujem vopred za odpovede

budhicka
28. feb 2011

@brumca Ahoj, v súkromnej ambulancii robí poobede, priblizne od pol stvrtej. Ano, 60 eur u neho stoji morfo sono. pekny den

teddynko
1. mar 2011

ja som bola u neho 2x, ale na Kramároch na morfol. sone a neplatila som nič.. tak to sa platí asi v súkromnej amb. , že? Lebo som čakala, že budem platiť 60 eur a nepýtal nič..

budhicka
1. mar 2011

@teddynko Ano, v sukromnej na Hrubonovej 4.

zaira301
1. mar 2011

@brumca ...ja som platila 95 eur za vyšetrenie, ale mne bral aj krv, takže neviem ako to je vlastne s tými cenami...

budhicka
1. mar 2011

95eur sa plati , ked robi prvotrimestrovy screening, tzn. ze berie krv a vyhodnocuje to dokopy aj s nameranou hodnotou NT.

zaira301
3. mar 2011

@budhicka ...v ktorom týždni sa robí morfologické sono? Díky

budhicka
3. mar 2011

@zaira301 Mozno sa da vo viacerych tyzdnoch,ale spominany mudr robi v 21tt. Ale myslim, ze sa da robit aj po , ale asi najvhodnejsie je vtedy.

zuzana_1
9. mar 2011

@edita84 ahoj,vidim,ze chces ist k dr.cunderlikovi...ides iba kvoli morfo? a robi aj 3D, ja zvazujem kam ist...ci hlohovec,ci cunderlik :-/

edita84
9. mar 2011

@zuzana_1 Ahoj tak hlavne na morfo chcem ísť čo mojla láska má všetko 🙂 ale budem chcieť aj dvd to je plus 10€ inak sono je 60€

tessie
10. mar 2011

Ahojte,len vás chcem opraviť, ak si dá niekto mimobratislavský adresu do vyhladávača, tak to nie je Hruboňova, ako tu nietko písal (asi preklep), ale HROBOŇOVA. Je to dolný (dievčenský) internát Ekonomickej univerzity, ked vojdete do arealu, tak idete stále rovno, až na koniec budovy, ktorú máte po ľavej ruke, tam je parkovisko na pár áut a zo zadnej strany tej budovy je vchod do zdravotného centra... Tam, kde sedí najviac pacientiek (hlavne tehotných), tak to je ambulancia MUDr. Čunderlíka 🙂 . Ja som k nemu chodila súkromne pri malej a chodím k nemu súkromne aj teraz a síce to stojí peniaze, ale nevymenila by som to za nič na svete... v takomto prípade si človek radšej priplatí, keď vie, že spolupracuje s odborníkom a je v dobrých rukách...

budhicka
10. mar 2011

@tessie Ospravedlnujem sa, moj preklep, samozrejme Hrobonova ;)

tessie
10. mar 2011

@budhicka to je v pohode, už aj vyššie to bolo napísané ako Hrubonova, tak nech to babam, ktore nevedia kde to je, nech im to v navigatore najde spravne 🙂

boba82
11. mar 2011

ahojte dievcata,

potrebovala by som informaciu od tych,ktore boli u dr. Cunderlika na kramaroch, ked ich tam poslal ich lekar na morfol.ultrazvuk, ci aj tam sa objednava, resp. v akom predstihu je potrebne sa objednat...
dakujem za odpoved 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre