MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

budhicka
27. jan 2011

@adinam Presne! Tak takto je to. Ďakujem. Lebo s mudr som hovorila este kvoli zlej hodnote NT a so sestrickou uz teraz, ked sa to neda namerat. Ďakujeeem za odpoveď. Ak by niekomu pomohlo, ak potrebuje niekto , NT meria aj pan doktor Brestansky v hlohovci

adinam
27. jan 2011

budhicka,niet za čo 😉 .
NT dnes už meria kde-kto,len veeeľmi málo lekárov na slovensku má na to certifikát 😉 .Som toho názoru,že radšej si zaplatím najlepšieho odborníka u nás prenatálnu diagnostiku.../a to Mudr.Čunderlík určite je!/Psychická pohoda v tehu je dôležitá pre mamu,aj bábätko 😉 .
prajem Vám všetkým zdravé,krásne bábätká! 😉

jana1106
30. jan 2011

@miah
ahoj, tak uz mam po tom morfologickom uzv u mudr. cunderlika a je to velmi mily doktor, vsetko ochotne vysvetlil, komentoval, co robi, ukazoval, co je co, vyhodnotil. odpovedal na otazky...
platila som 60 eur.
jedine, co bolo blbe, ze som bola objednana na urcitu hodinu, ale cakala som tam asi o 45 min. dlhsie.

janicka
30. jan 2011

jana1106 ahoj. Dakujeme za info... len ma zaujima, ako dlho asi to vysetrenie trvalo, ci si tam bola s partnerom ...
dakujemeeeeee 🙂

budhicka
30. jan 2011

Veru, NT meria kde kto a to je problém, napr mne radova gynekologička namerala vyššiu hodnotu dala si to dokopy s razstepom podnebia mojej prvej dcerky a dovod na prasky bol na svete ;( este v ten tyzden som absolvovala sono v hlohovci,kde mi to premeral 10 krat a zistil,ze ta hodnota je v skutocnosti o polovicu nizsia 🙂 prezivala osm hrozne chvile. uz sa neviem dockat vysetrenia u mudr cunderlika. ano, manzel moze byt pritomny a trva to vraj cca 30 min mi povedali. pekny den vsetkym 🙂

zaira301
10. feb 2011

ahoj.....ja som bola včera na vyšetrení u Mudr. Čunderlika a platila som 95 eur.....bral mi aj krv....žiadne DVD mi nedal....takže suma 95 je asi základná.....vyšetrenie trvalo v mojom prípade 25 minút a manžel bol so mnou vnútri.....vyšetrenie dopadlo dobre, aj keď som mala NT 1,8 ....len zabudla som sa ho spýtať,kedy mi prídu výsledky z krvi....výsledky som si dala poslať domov na adresu...vie mi niekto povedať za aké obdobie prišli Vám výsledky? ...vidím, že @adinam bola si tiež na krvi, tebe za aké obdobie prišli výsledky? Budem rada, ak mi napíšeš...díky....a ešte by som sa chcela spýtať, či niektorej z Vás, ktoré ste boli u Mudr. Čunderlíka sa potrvrdili výsledky, ktoré Vám on urobil a že Vaše dieťatko bolo naozaj zdravé, alebo naopak.....díky za odpoveď.... 🙂

dd2112
11. feb 2011

Ahojte prosím Vás o radu..som objednaná k Dr.Čunderlíkovi na Kramáre a chcela by som vediet či aj tam sa niečo platí?? Viem že máambulanciu aj v Horskom parku a tam áno...je to rozdiel ,lebo na Kramároch by to malo byt cez poistovnu..Dakujem

jankohrasko
11. feb 2011

@dd2112 ja som bola aj na Kramaroch, tam som nic neplatila. Preto tam k nemu ides? Ide Ti robit sono? Podla mna tam by sa nic nemalo platit. Ja som jeho pacientka z HP, ale chodim k nemu aj na Kramare

dd2112
11. feb 2011

@jankohrasko poslal ma tam môj gynekolog on robí v nemocnici...len preto sa pýtam lebo tu na koníkovi píšu baby kolko tu platili-mne je jedno hlavne aby mi pomeral drobca...lebo som odmietla amniocentézu

jankohrasko
11. feb 2011

@dd2112 aha, to ma mrzi. A kde Ta konkretne poslal? Na Horsky park alebo priamo na Kramare? Podla mna na Kramaroch urcite nebudes platit

dd2112
11. feb 2011

@jankohrasko na Kramáre ma poslal tak som zvedavá

jankohrasko
11. feb 2011

@dd2112 podla mna nie. Plati sa len na Horskom parku, tam ma sukromnu ambulanciu. A mas nejaky vymenny listok?

dd2112
11. feb 2011

@jankohrasko som zvedavá aký bude,ked niektoré baby tu píšu že na Kramároch je iný ako u seba v sukr.amb.

jankohrasko
11. feb 2011

@dd2112 kuk IP 😉

evasbk
11. feb 2011

@dd2112 Ahojky, ja som bola u neho 3.2, na Kramaroch a neplatila som nič, len som musela mať výmenný lístok. Na začiatku sa mi zdal byť odmeraný, ale po chvílke som zistila, že je to milý pán. 😉

dd2112
11. feb 2011

@evasbk ahoj výmenny lístok mám a ako dlho ti robil utz ? a mohol tam byt aj manžel?:

evasbk
11. feb 2011

😉 Bola som bez manžela, mám ho odcestovaného ☹ Ja som bola u neho skrz toho, že u nas sa nevedeli dr dohodnut aké dvojíčky to vlastne čakám 🙂 Robil mi to 17minut, aspon sestra to stopovala, ked ma čakala v čakárni. Inač bola som objednaná na 9.00 a bral ma až o hodinu. Niektoré babeny tam boli len par minut a s niektoré išli aj s manželom, ale vždy sa opýtali sestričky, či može ist aj on

cicci
21. feb 2011

@janicka ahoj, az teraz som zistila, ze si mi pisala 🙂
ja som mu povedala tusim ze chcem aj dvd...
ale uz ti asi neskoro odpovedam, uz mas to vysetrenie asi za sebou, ako ste dopadli? dufam, ze je vsetko ok 🙂

janicka
21. feb 2011

cicci ahoj 🙂
No, boli sme tam..bolo to naozaj super. To cd sme ani nepotrebovali, nakolko sme boli pri to uzv obaja. Trvalo to asi tak 20 minut a bol to super zazitok. Aj nam pustil tlkot srdiecka nasej krpatej 🙂

budhicka
21. feb 2011

Ahojte, chcem sa vás baby spýtať, že keď ste u neho absolvovali vyšetrenie v súkromnej ambulancii, či vám dal aj nejaké papiere o vyšetrení. nejaké výsledky a merania. ďakujem

janicka
21. feb 2011

budhicka ahoj, ja som bola u neho v sukromnej ambulancii a bola som objednana na morfologicky uzv. Tehot. knizku si sice pozrel, ale nic mi do nej nepisal... avsak som dostala u neho normalne papier...A4-ku, so vsetkymi meraniami... je to platne ako velky morfolog. uzv a mam ho nosit vsade so sebou...ako mi aj povedal moj gynekolog, ked si spravil kopiu a odlozil si ju 🙂
Snad som ti pomohla.

budhicka
22. feb 2011

@janicka Ahoj, pomohla. len mas tam normalne aj hodnoty? lebo aj ja som bola, ale az doma som zistila, ze na papieri je vlastne len napisane, co meral , ale ziadne hodnoty. len za sebou v stlpci vypisane organy co meral, mas to podobne, lebo ked si pamatam, tak aj sestricke krical hodnoty ale na papieri su neni. dakujem 🙂

pegy
24. feb 2011

@budhicka keby nieco nebolo v poriadku, tak by napisal aj rozmery daneho organu 🙂 takze neboj, vsetko je OK

budhicka
25. feb 2011

@pegy Ďakujem za povzbudenie, tiež chcem tomu veriť 🙂

jana1106
25. feb 2011

@budhicka on by ti povedal, keby nieco nebolo v poriadku, aj s vyjadrenim, co treba robit dalej. ja som mala na morfo nalez - cysty a aj mi to povedal, vysvetlil, o co ide a co mam robit dalej a toto aj uviedol do spravy. moja sprava sa tykala cela len toho nalezu, k ostatnemu napisal nieco v tom zmysle, ze je to v norme.
pocas toho vysetrenia vsetko komentoval, co meral a ze ci to je ok a k tomu, co ok nebolo, to aj povedal.

budhicka
25. feb 2011

@jana1106 Ďakujem za info. Áno všetko komentoval,len ja som tam išla preto ,že doma mi namerali zlé hodnoty ,tak som chcela porovnať. Ale pravda je,že povedal, že je to v poriadku, tak to ma upokojuje. Len viem, že som podpisovala dva papiere, tak ma napadlo, či som nezobrala omylom druhý ;) Ďakujem

flakulka
25. feb 2011

@dd2112 ahoj moja sestra bola u neho na vzšetrenie na kramaroch poslal ju tam jej gynekolog pretože má epilepsiu a neplatila nič ja som bola v krasnej horke ale na vlastnu žiadosť a platila som 60eur

edita84
25. feb 2011

Ahoj kočky ja by som sa rada opýtala kde tento doki ordinuje či treba odporúčanie gyn. a koľko sa platí dakujem

budhicka
25. feb 2011

@edita84 Ahoj, súkromnú ordináciu má v horskom parku v Bratislave, tam keď sa objednáš je jedno, či máš výmenný lístok. Aj ja som mala a platila som plnú sumu. Ak sa objednáš na Kramáre tam neplatíš,ale myslím, že tam nemáš záruku,že natrafíš na neho, aspoň tak som tie Kramáre pochopila... 🙂

edita84
25. feb 2011

@budhicka aha a ked sa smiem spýtať koľko si platila a na kramároch ešte koho môžem stretnúť? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre