MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

miru.j
16. mar 2010

AHOJTE BABULKY,tak ja dnes idem na ten utz k Dr CUNDERLIKOVI.Drzte prosim palce.Dakujem!

dajna11
16. mar 2010

a tak daj vedie ako bolo a ako ste dopadli

lucy555
25. mar 2010

Ahojte dievčatá,
koľko ste čakali od objednania k vyšetreniu u Čunderlíka. Ja som bola včera na genetike a odporučili mi morfologický UZV, najskôr som sa objednala do Gyn-fivu, ale po rozhovore s kamoškou a prečítaní odporúčaní na Čunderlíka idem dnes volať k nemu. Tak snáď dostanem rozumný termín, začala som 18. týždeň. Ako ste dopadli. Ja mám termín tiež na prelome augusta/septembra. Ď. Krásny dník 😉

lili456
25. mar 2010

baby ja idem k cunderlikovi 7.4.ale vobec sa tam neda dovolat caka sa min mesiac aj dva.som objednana na deviatu a sestricka hovori budete cakat dve tri hodiny min.aj ja som pocula ze babam nic nepovie ked vysetruje.ze ci to je v poriadku a pod

abbey1
25. mar 2010

Tak skúste Holáňa v Medifere.Je fantastický i odborník.Už som ho tu vychvaľovala.Milý k rodičom,dopodrobna nám všetko ukazoval,vysvetloval.Boli sme tam 2krát,vždy hodinu sonoval s detailným komentárom.Fantázia.A bez čakania.Prídeš-ideš.

iris17
25. mar 2010

Ahojte, bola som u cunderlika 3x pocas mojho tehotenstva (naposledy pred 2 tyzdnami) a vzdy to bolo max s 15 min. cakanim. vzdy bol velmi mily a ochotny, vsetko mi vysvetlil a poukazoval na sone. manzel bol pri prvom vysetreni so mnou, sedel vedla mna vsetko sme krasne videli na velkej obrazovke pred nami. mozem len odporucit. kebyze nechcem rodit v ruzinove, tak si ho mozno aj zazmluvnim k porodu, pretoze mal velmi ludsky pristup.

lucy555
25. mar 2010

Ahojte, tak už mám termín u Čunderlíka (14. apríla). Dovolala som sa tam hneď na prvýkrát (po 14.00 h na t. č. 02/54792509) do jeho súkromnej ambulancie na Hroboňovej. Termín mi dali tiež v limite, dokonca kúsok skôr, keďže budem 19+6 tt a väčšinou to robia od 20+0 tt. Cena 60 €, ale ak je taký odborník, tak to stojí za to. Už sa teším, nech je to tu, aby som vedela na čom som (mala som výrazne znížené hodnoty PAPP-A, ale celkovo bol biochemický skríning vyhodnotený ako negatívny, tak tak). 😉

dajna11
25. mar 2010

ahojte...ja idem zajtra k dr.čunderlíkovi....viem že robia poobede tak som aj tak volala a hned som sa dovolala a objednali ma o dva týždne......dokonca mi spätne volal aj sám doktor...bol milý,zlatý tak aj dúfam že zajtra aj taký bude kedže bude piatok a určite bude zničený po celom týždni.

lucy555
25. mar 2010

Dajna, daj vedieť ako bolo 🙂

dajna11
25. mar 2010

jasné dám vedieť...teraz riešiM vlastne to že neviem presne na kolku som objednana 😀

dajna11
26. mar 2010

čaute.....tak dnes som bola u dr.čunderlíka......bol milucký

lucy555
26. mar 2010

Dajna, Ty si ale tajnostkárka 🙂, koľko trvalo vyšetrenie? Všetko Ti podrobne ukazoval a vysvetľoval? Ja som už taaaaaaak zvedavá? Povedal Ti aj pohlavie, ak si chcela vedieť? 😉 . Vďaka

dajna11
27. mar 2010

ahoj lucy.....no ked mse tam prišli mali práve pokazene sono takže sme si počkali a brali ma o hodinu neskor ako som bola objednana.....no nevadí. ale bol milý,všetko mi komentoval čo práve prezeral,pýtal sa či to vidím aj ja, zároven to hodnotil či je to tak,ako má byť. pohlavie sme chceli vedeiť tak nám ukázal aj krásne rozkrok z takého uhlu aby sme videli že je tam čosi navyšše 🙂 ,takže bude chlap!! bola som spokojná,lebo všetko podrobne vysvetlil ,záverom zhodnotil tie čiselne hodnoty aj podla grafu aby som to videla,či je to v norme. a ked sme niečo nevedeli alebo nechápali,tak na záver to ešte ukázal na obrazovke a vysvetlil. bol zlatý,som spokojna.

raisa
8. apr 2010

Ahojte, cakam svoje prve deticky - dvojicky a mam velky strach, co je s nimi, pretoze som mala zle vysledky zo skriningu.
V pondelok idem k p. doktorovi Cunerlikovi, dufam, ze ma ukludni. Ten isty tyzden ma caka aj amniocentéza.
Drzte mi palce babenky.

leishmania
8. apr 2010

ahjte, neviete da sa k dr cunderlikovi prihlasit ako ku gynekologovi? ci je to len UZV ambulancia?

dajna11
11. apr 2010

leishmania...myslím že sa dá prihlásiť,ved je to normálna gyndo.amb. otázka je či berie nové pacientky,či nemá toho vela. zavolaj a zisti si to.

lucy555
14. apr 2010

Ahojte, ja som bola u Čunderlíka dnes, síce som si aj napriek presnému termínu počkala asi 15-20 minút. Dalo sa, až na to, že som musela zdŕžať, lebo sa odporúča plný močový mechúr, takže mi to ubiehalo pomaly 😒 . Inak super, majú špičkovú techniku, doktor všetko podrobne prezrel, povysvetľoval a hlavne nenašiel nič negatívne 😉 Raisa, ja som mala tiež zhoršený skríning, ale teraz už verím, že je všetko v najlepšom poriadku a na amnio nejdem 🙂 . Čakáme dievčatko 😵 , takže budeme mať párik. Držte sa všetky

miru.j
15. apr 2010

Ahojte babulky,
lucy555,aky bol ten Tvoj skrining? Myslis ten z triple testu v 16tt?
...mne vysiel tiez pozitivny na zvysene riziko DS 1 v 40,amnio chcem odmietnut,viac mam strach z rizika potratenia ako stoho ze by mohlo byt dietatko chore. Skrining v 12+5 a Nt nam vyslo u pana Dr Cunderlika ok,pan Dr bol spokojny.Bol velmi mily,mohol byt somnou aj manzel.
...teraz ma hrozne vystrasili tie triple a to ze mi hned na genetike vypisali papiere na odber plodovej vody,dali mi tyzden na rozmyslenie,som na nervy s toho ze nic somnou nekonzultovali.V utorok tam idem a amnio chcem odmietnut.Lucy555,platila si 60-70eur?...aby som vedela kolko si zobrat,prvy krat som platila 95eur a stalo to za to.Prosim napis.Vdaka.

miru.j
15. apr 2010

Lucy555,este som sa zabudla spytat,ked tam dnes zavolam,myslis ze by ma mohol zobrat aj o 3tyzdne?To budem v 20tt.

lucy555
16. apr 2010

Miru.j, nereagovala som skôr, lebo som sa sem nedostala 😉 . No mne vyšli v 12. aj 16. týždni zlé hodnoty ukazovateľa PAPP-A, len okolo 0,25, pričom optimálna hodnota je vraj medzi 0,5 - 2,0. Ostatné merané ukazovatele som mala v norme a tie mi vlastne vyrovnávali riziko. Na jednej strane mi ho PAPP-A zvýšil, iné hodnoty zvýšili, v globále som mala skríning vyhodnotený ako negatívne. Boli to veľmi čudné výsledky, nad tým nepomerom sa čudovala aj genetička, keď som bola na konzultácii. Ale na amnio ma neprehovárala, skôr sme sa dohodli na tom morfologickom ultrazvuku. U Čunderlíka som platila rovných 60 €. No za tie dobré správy by dal človek aj viac. Inak zavolaj si tam čím skôr, ja som čakala tie tri týždne, takže by Ti to malo vyjsť.
Držím palce. Kamoška mala riziko 1:35, ona išla na amnio, dokonca si to zaplatila u súkromníka s tým, že mala výsledky do 24 hodín. Vyšlo ju to vtedy na 10 000 Sk 😒 (no dosť). Povedala mi, že ten strach z vyšetrenia bol neporovnateľne horší ako samotný zákrok. Ani si nevšimla, že jej plodovú vodu odobrali. Musíš sa však sama rozhodnúť. To klasické 3-týždňové čakanie je iste nekonečné.
Rozhodnutie je na Tebe. Ja som chcela najskôr vedieť, ako vyjde morfologický ultrazvuk a potom by som možno zvažovala.
Ale asi by som aj tak neišla 😝
Daj potom vedieť, určite to bude ok 😉

miru.j
16. apr 2010

...lucy555,vdaka za info 😉 .Este by som sa ta chcela spytat,Ty ked si bola na u geneticky,ona sa s tebou o amnio aj rozpravala? Mna moja dokina poslala v utorok na genetiku na konziliarne vysetrenie,povedala mi ze z vysledkom od nich mam prist za nou a este to spolu preberieme....no na genetike mi hned vypisali papiere k amnio,nikto sa ma na nic nepytal ,ani mi nikto nic nepovedal ,len ze mam tyzden na rozmyslenie a v utorok mam prist povedat ako som sa rozhodla.Ak amnio odmietnem vraj vsetky papiere predomnou roztrha,ak podstupim tak vo stvrtok to mam naplanovane ☹ .Asi to odmietnem.Mam strach z rizika potratenia...viac ako s toho ze by bolo babo chore.Verim tomu ze pokladik je zdravucky a nic ine si nechcem pripustit.Manzel ma podporuje v mojom rozhodnuti.Tesim sa na morfo v 20tt,asi pojdem za Dr Cunderlikom.Drz sa aj Ty! 😉

anna50
24. apr 2010

ahojte!
neviete mi povedať čo stojí amniozentéza v železničnej nemocnici v Bratislave?

skelin
17. máj 2010

Najlepší doktor na svete. Radosť k nemu chodiť. Milí, usmievavy a empatický človek.A sestričky v ambulancii, na neopísanie. Super Ľudia

barbisha
18. máj 2010

fuuuha,tak teda ja mam s nim uplne inu skusenost :(.
zrejme preto,ze som nebola jeho pacientka,ktora si u neho plati rocny poplatok...

zuzana1971
18. máj 2010

barbisha mas pravdu...vsetko je o peniazoch...aj v zdravotnictve, cest vynimkam

ivush
18. máj 2010

Zaujímavé, ja som u neho bola tiež len na morfolog. UZV, teda nebola som jeho pacientkou a bol fajn. A sestričky akože v pohode no boli tam tri mladé pipišky, len nechápem načo ich tam bolo toľko, lebo okrem toho, že jedna vytiahla kartu a dala mi podpísať súhlas, tak sa iba rozprávali a chichúňali...

skelin
28. máj 2010

ivush, tak dam dojdi niekedy ked su fofri, a byvaju tam väčšinou dve, maju v tom pekny system ked je robota, možu mať poradnu hned dve pacientky. Tie mladé pipišky su velmi milé. Lepšie jak keby ťa mali vybavovať staré ufrflané ochechule 🙂 . No nie ?

kris557
1. jún 2010

Ahojte! Mám 2 ročnú dcérku ktorú mi odrodil aj pán doktor Čunderlík....bol super....totálna pohoda na pôrodnej sále, ak budem niekedy rodiť tak by som ho opäť chcela....ja som strašná stresáčka a on úplný pohoďák a tak to má byť. 🙂
A ešte jedna pikoška: Sestrička, pôrodná asistentka mi pred pôrodom povedala, že či mi hovoril p. doktor pohlavie bábätka a že ak mi povedal, že dievčatko to bude tak to tak aj je a aj bolo 🙂 lebo vraj sa ešte nikdy nepomýlil a vždy určí pohlavie na 100 % 🙂
odoberal mi aj pupočníkovú krv a najviac ma dojalo, keď mi na pôrodnej sále podal ruku a pogratuloval k našej dcérke.
Som mu za všetko veľmi vďačná!

sialucia
9. sep 2010

Ahojte tehulky - ja som pacientkou Dr. Cunderlika a som s nim veeelmi spokojna som v 29 tt a zatial co som chodila k nemu na kontroly zakazdym som sa vratila domov spokojna a kludna. Dr. Cunderlik je vynikajuci doktor a to nehovorim a aj z ludskeho hladiska je uzasny. Ja mam s nim zatial veeelmi dobre skusenosti a chcela by som ho aj pri porode.🙂 Vsetkym tehulkam prajem krasne tehotenstvo a pokojny porod.

skippy7
30. sep 2010

Ahojte,
chcela by som sa opytať,či neviete kolko sa platí u Mudr.Cunerlika za morfologicky uzv ak mam papier od svojho gynekologa, viem, že vtedy by to malo byť lacnejšie....neviem sa tam totižto dovolať. Neviem sa rozhodnuť medzi Cunderlikom a Holaňom,myslim, že obaja su dobri odbornici.....
dakujem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre