MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

juvimail
15. apr 2009

Ahojte, ja som vcera dostala cislo na Dr. Cunderlika od svojho gynekologa. Cakam dvojcata a mam sa objednat na UZV v 13tt. Viete mi povedat kde ma Dr. Cunderlik ordinaciu? Mam na neho tel. kontakt 02/54792509, ale nikto mi to tam neberie, dasa tam objednat aj inym sposobom? DAKUJEM!!!

adinam
15. apr 2009

juvimail,Hroboňova 4,Horský park.ordinuje tam až poobede,okolo 14hod tam už sú sestričky... 😉

jahody11
16. apr 2009

tak zajtra ma caka vysetrenie u dr. cunderlika, drzte palce aby to dopadlo dobre 😒

czechzuzanaba
16. apr 2009

Jahody, nic se neboj, vsechno bude dobre 🙂 Ja jsem byla vcera, malej uz ma 6cm, dala sem do alba fotku, co mi pan dr. Cunderlik udelal 🙂

jahody11
16. apr 2009

🙂 dufam, ze aj mne sa podari dostat nejaky ten zaznam, dik za povzbudenie 🙂)

petrzalkaa
16. apr 2009

ahoj czechzuzu...aj my sme včera dobre dopadli na UTZ, tak gratulujem aj tebe!!! 😉

neviem ako ty,ale pri mne bol pan doktor skupy na slovo ako tu už dievčatá písali a potichučky si robil svoju robotu a až na koniec povedal, že všetko je ok, nuž som sa potešila a utekala domov....

jahody držím palčeky, neboj všetko bude ok 🙂

jahody11
16. apr 2009

petrzalka a dal ti aj obrazok? ci si nepytala od stastia 😀 😀

petrzalkaa
16. apr 2009

jahody ja uz jeden pekny obrazok mam, tak som si nepytala, ale urobil aj tak, lebo tam vypisal vsetky tie namerane hodnoty a mam to zobrat mojmu lekarovi.....takže myslím, že ti urobí obrázok všelijak,ale ked chceš, tak ho snad možeš porosit.....

czechzuzana
17. apr 2009

petrzalka, tak pokud rekne, ze je to ok, tak je to potom ok 🙂 Ja z neho mam takovy pocit, ze dokud je vsechno ok, tak to moc nerozebira 🙂 .....A vzdycky pokud me neco zajima, zeptam se.....A vzdycky mi odpovi, vysvetli. Napr. minule rikal, ze maly ma 6cm, a aj vic veci tam meril, mocovy mechyr napr. 🙂 No tak sem se hned ptala, ci je to malo, ci moc, rikal ze je to ok 😀

juvimail
17. apr 2009

Ahojte, tak sa mi podarilo objednat...30.4.2009 o 18:30...sialeny cas, akurat, ze zrusil vsetky plany, ktore som mala s rodinkou, no nevadi, musime sa prisposobit tym nasim dvom malym, co su teraz vo mne ako v akvarku🙂 Dufam, ze aj ja si odnesiem nejaku fotku...Inak v telefone bola sestricka dost arogantna a nerpijemna, to je aj v realy taky pristup u lekara gynekologa, alebo som len netrafila naladu?

alionuska
17. apr 2009

Ahojte,aj ja sa tam uz druhy denb neviem dovolat.Stale ma to presmeruje a ze mam nechat odkaz,ale co mu tam mam povedat,aby mi zavolal on? 😀
Budem to skusat aj v pondelok...hadam len sa objednam a dvihne mi to niekto.Mam aj doporucenie od mojho gynekologa ale takto mi je nanic,ked sa nemozem telefonicky objednat. 😖

juvimail
17. apr 2009

Ahoj alionuska, ja som volala cely den a zodvihli mi to az po druhej, tak skus volat az tak poobede...niekto tu tusim a spominal, ze sestricky su tam tak od tej 14tej...prajem vela trpezlivosti, lebo ako som uz spominala, ten pristup cez telefon sa mi vobec nepacil :( A na kedy sa chces objednat? Lebo ja som potrebovala teraz v priebehu 3 tyzdnov a sestricka mi povedala ze uz ma len ten jeden volny termin...daj potom vediet...mne ten moj termin celkom nevyhovuje ale co narobim :(

alionuska
18. apr 2009

juvimail,no ja som volala poobede.Moj gynekolog mi dal taky planik a mapku kde je ordinacia,aj ked som tam uz b ola a tam bolo velkymi pismenami napisane,ze volat az po 16.00. No a nic,tak v pondelok zavolam skor.Hadam sa dovolam.Dost mi na tom zalezi,aby som tam isla a nemam uz moc casu,lebo tento prvostupnovy skrining sa robi tusim len do konca 13tt a ja v pondelok uz zacinam 13-ty tyzden.Tak hadam to stihnem a trochu ma uprednostia.Nie som nejaka precitlivena,ale jedna dcerka mi uz zomrela pred dvomi rokmi po narodeni a nechcem nic zanedbat! 😉

juvimail
19. apr 2009

Tak to ti velmi drzim palceky, hovorim, mna sestricka dost odbila, ze si nemam co vyberat, ze ma jediny volny termin, a ze aj tak ostanu dlhsie, lebo ten datum mi nie velmi vyhovuje, ale prisposobim si to. Snad budu k tebe ustretovejsi a viac sa budu snazit pochopit situaciu. Ja som od lekara dostala len telefonne cislo a info, ze robi pri Horskom parku. Inak stoji to 92 EUR.Verim, ze tentokrat budes mat bezproblemove tehotenstvo a porod a situacia sa nezopakuje! Miminko nech robi len radost🙂 Ozaj si z BA? Uz si sa rozhodla kde budes rodit?

alionuska
19. apr 2009

Juvimail.dakujem.Snad to zajtra vybavim... 😕 a dovolam sa tam! Nie,nie som z BA.Pochadzam z Hlohovca a obidva porody som mala v Topolcanoch.Ja som u dr.Cunderlika bola iba raz,ked ma v 32tt moj gynekolog poslal do Trnavy(kde chodim teraz),ze sa mu nieco nezda s babatkom.Bola som uz na zaciatku 8.mesiaca,ked mi v Trnave doktor povedal,ze moja dcerka ,ak ju vobec donosim,po narodeni nema sancu,aby prezila,lebo mala v hlavicke tolko vody,ze mozog mala stlaceny iba na 6mm.Hned odtial som isla do Bratislavy k Cunderlikovi a ten ma v tom len utvrdil...Nevies si predstavit,cim som si presla...malicka bola na ultrazvuku taka krasna... 😢 😢
Ja tiez len dufam,ze sa mi to uz nikdy nestane a bola to len taka hlupa nahoda,ze moje babatko bolo take velmi chore...Tak dufam a modlim sa za maleho drobceka,nech sa mu pekne dari a pekne rastie a vyvija sa ako ma. 😔

alionuska
20. apr 2009

Tak dnes som sa konecne objednala a vraj mam prist zajtra na 13.00.Dost ma prekvapila sestricka,ze tak rychlo...ale povedala som jej,ze to potrebujem co najskor,lebo dnes mi zacal 13tt a robi sa ten skrining iba do konca 13tt.A ze v stredu maju plno a v piatok nerobia...tak zajtra babenky idem na to.Som zvedava a napnuta,lebo ani neviem ci mam strach,alebo sa na to tesim.......drzte palce,nech je vsetko o.k. 🙂

adinam
20. apr 2009

Alionuška,určite bude všetko O.K.!!!!!Som rada,že si to vybavila,aspoň si budeš v kľude tehuľkovať. 🙂 Tak sa zajtra držte,aj s drobčekom 😉 .

alionuska
22. apr 2009

Ahojte.Tak mam po tom vysetreni.Pano doktor povedal,ze vsetko vyzera v najlepsom poriadku ,len nemohol namerat nosovu kosticku,lebo babo bolo stale zle otocene.
Ale vsetko ostatne bolo dobre a dnes si mam este volat o vysledky krvi,lebo tieto dve vysetrenia sa kombinuju.Tak hadam aj to dopadnlo dobre. 😉

juvimail
22. apr 2009

Alionuska, ako prebiehalo vysetrenie? Ja som dost napata 😕 Dalo sa uz vidiet aj pohlavie??? 😅

alionuska
22. apr 2009

Ahoj Juvimail,no na doktora som cakala asi hodinu a to sme este aj my meskali asi 10 minut.Som sa bala,ze pridem neskoro... 😀 A potom mi urobil ultrazvuk,poukazoval mi vsetko ,ze je v poriadku,nozicky,rucicky,zaludok,srdiecko,hlavicku,mozog,mechurik a kosticky...no skratka super.Videla som ako malinke otvara pusinku a prehlta vodu..a pocula som ako mu rychlo bije srdiecko...dost mi pritom stlacal brusko,lebo stale nevedel najst tu nosovu kosticku,kvoli tomu,ze malinke bolo otocene dolu tvarickou a este aj rucicky malo pred tvarickou...tak ma potom poslal na vecko,lebo tam musi ist pacientka s plnym mechurom... 😅 A ked som prisla z vc,tak mi robil este ultrazvuk vnutorny...ale aj tak tu kosticku nevidel...Pozeral hlavne hlavicku a tu siju a to bolo dobre na 100%.Tak som bola rada.Potom som este isla k mojmu dr. a ten mi tu kosticku na nosteku babatka nasiel hned,lebo malinke sa potom uz otocilo...tak je to vsetko zatial super.Este dnes mam volat na vysledky krvi o 15.00 a potom ak aj to bude dobre,tak budem uz kludna! Inak to bol zaztok,lebo take malilinke babatko a uz je to hotovy cloviecik! 🙂
Pohlavie sa da urcit az neskor,myslim ze okolo 20tt. Tak potom si to dopisem do pasu,ked budem vediet co to bude..ale hlevne nech je babenko zdravucke...to sa budem tesit najviac!

juvimail
22. apr 2009

No prave, ze ked je to chalan, tak by sa malo dat urcit aj skor...som rada, ze to dopadlo vsetko ok, uz len nech u nas je vsetko v poradku a dvojcatka su zdravucke a take ako maju byt a bude vsetko ok 😀 Uzivaj si pokojne tehotenstvo! Ako ti zavidim, ze to uz mas za sebou 😅

alionuska
22. apr 2009

Juviamil,ja som tiez z dvojiciek,dvojvajecnych...mam brata a je uplne iny ako ja 😀 .
Neboj,aj ty budes mat vsetko v poriadku s babatkami...ja tomu verim! Aj moja sesternica ma teraz asi mesacne dvojhvajecne dvojcatka a krasne zdravucke...ja som tiez chcela,aby tam teraz boli dve...ale bude teda stacit aj jedno,len nech je zdravucke,aby som ja mohla byt stastna! 😉

mejlin
22. apr 2009

Ahoj Alionuska, chcem sa opýtať koľko ta stalo to vyšetrenie u MUDr. Čunderlíka? Može byť tam aj moj manžel?
Ja som v 11tt v lete budem mat 35 rokov, moj doktor my vravel , že ma pošle na amniocentezu po testoch na AFP, aj ked budu dobre, strašne sa bojím. Ked som bola na sone u druhého doktora, ten my poradil Čunderlíka a skrining. Dá sa tam ísť aj ked ma nepošle moj doktor? Ešte sa chcem opýtat, tu krv ti bral kvoli akým výsledkom,. Dík za odpoved 🙂

juvimail
23. apr 2009

Tak dufam, ze aj tie moje budu ok🙂 Inak nechal ti z vysetrenie aj nejake "fotky"? 😀

alionuska
23. apr 2009

Mejlin,vysetrenie stalo 92 eur.Myslim,ze sa tam mozes objednat aj sama.Mne mnoj doktor povedal,ze ma posle na amniocentezu,ale ked toto vysetrenie u dr.Cunderlika bude o.k. ,tak nemusim na amnio...Tak ja som radsej isla na toto sono.Fotky mi nedal nijake a manzel moze byt dnu.Ja som sa na to hned pytala sestricky a ona,ze dnu najskor sama a potom ho ona ohlasi.Ale nezavolala ho a mne to bolo aj luto...neviem ci zabudla alebo co... 😕 Chcela som,aby malinke videl aj on..ale co uz?!
Ja som hned odneho sla mojmu doktorovi a povedala som mu o tej nosovej kosticke,ktoru Cunderlik nemohol namerat,lebo malinke bolo zle otocene a on ju nasiel hned a dal mi aj fotecku... 😉
Ja budem mat 35 v septembri,ale mam pocit,ze tu amniocentezu mozes aj odmietnut...je to myslim tvoja volba. 😉

juvimail
30. apr 2009

Tak uz aj my to mame za sebou 😀 Pan doktor Cunderlik, je naozaj velmi mily a uzasny clovek, bol velmi pozorny a vsetko starostlivo povysvetloval. Naozaj to bolo uzasne vysetrenie...az na ine veci, ktore radsej nebudem opisovat, aby sa sestricky opat nehnevali, kedze nevedia znasat konstruktivnu kritiku a brat ju ako prostriedok pre poucenie...Vsetkym prajem krasne tehotenstvo a aby vsetko vzdy dopadlo len dobre 😀
PS: Nikoho sa nechcem dotknut, ale toto forum je na to, aby sme napisali svoje postrehy a skusenosti a pokial maju byt prispevky pozitivne, tak aj skusenosti musia byt pozitivne v opacnom pripade sa netreba cudovat, ak niekto napise nieco, co sa inemu nepaci...

mediandy
12. máj 2009

juvimail, neviem, prečo tu rozoberáš sestričky. sú úplne perfektné ale nečakajte tu od nich, že vám budú fúkať práškový cukor do zadku pri tom, čo tam majú. plná čakáreň, zvoní telefón a ešte v ambulancii pacientky minimálne dve. sa čudujem, že to zvládajú do takých neskorých hodín, čo sa týka objednávania, máš sa prispôsobiť ty, nie oni tebe. v iných ambulanciách s tebou ani nediskutujú a povedia ti, že sa môžeš objednať u niekoho iného. myslím si, že ambulancia doktora Čunderlíka aj s jeho sestričkami je perfektná a na vysokej úrovni. všetkým tehulkám len to dobré.

adinam
13. máj 2009

Sestričky u MUDr.Čunderlíka sú super.Chodila som tam často a nemala som s nimi nikdy problém...

kwetinnka
13. máj 2009

Ahojte,tak trosku ma tema doktora cunderlika zaujala,ja k nemu chodim len na morfologický UVZ, vela doktorov hovori ze je to najlepsi sonografiska...kamoska u nho aj rodila,a velmi si ho chvalila. naposledy sa m nieco nezdalo tak v piatok idem znovu. mejlin tie odbery co sa beru viac krat...je trip test....to sa za kazdym posle..a nakonci sa to vyhodnocuje ˇplus je k tomu twn prvý modfologický UVZ

juvimail
15. máj 2009

Mediaandy, myslim, ze tu si moze kazdy napisat svoju skusenost. Ci je uz pozitivna alebo negativna. Ja som nemala problem s terminom, aj ked ano musela som si upravit plany, ale je pre mna pochopitelne, ze toho maju vela. Mna trapil skor pristup a ton akym so mnou sestricka komunikovala pri objednavani a akym sposobom mi odpovedala, ked som sa na nieco opytala. Nechcela som rozoberat dalsie veci, ale ked uz ide o to tak vysvetlim aj dalsiu skusenost. Bola som objednana na urcity cas(dosla som este skor, aby na mna nemuseli cakat a sestricka si zobrala dovnutra moj tehotensky preukaz), cakala som trpezlivo na chodbe aj po case, na ktory som bola objednana, lebo je mi jasne, ze vysetrenia pacientok nieco trvaju a casto dochadza aj k casovym posunom. Ale po mne prisli dalsie 2 pacientky(dokonca hodnu chvilu PO case, na ktory som bola objednana ja - a preto predpokladam, ze boli objednane este na neskor) a boli vybavene este predomnou. A na dovazok, ked som sa dostala do ordinacie, tak na mna sestricka vybehla, ze ako som si dovolila nieco negativne napisat na forum!? Samozrejme, ze to nebolo len jednou vetou...a este mi povedala, ze mozem byt rada, ze to nepovadala p. doktorovi.Takze myslim, ze maju viac volneho casu ako si pisala (mimochodom neprekvapilo by ma keby si prave ty bola sestrickou u MUDr. Cunderlika), ked stihaju citat aj fora a nie je to s ich pracou az take narocne. Mimochodom, myslim, ze kto pracuje v tomto "fachu", mal by svoju pracu brat viac ako poslanie a nie ako pracu.

citujem:" čo sa týka objednávania, máš sa prispôsobiť ty, nie oni tebe. v iných ambulanciách s tebou ani nediskutujú a povedia ti, že sa môžeš objednať u niekoho iného."

Myslim si, ze prave v zdravotnictve by si mal personal uvedomovat, ze je tu pre pacientov a nie pacienti pre zdravotnikov. Samozrejme to plati aj v inych povolaniach. Na Slovensku si to zial ludia neuvedomuju, co je velmi smutne.

Ja neberiem nikomu to, ze sa k nemu sestricky spravali super a ze su skvele. Ano su, ale ja som taku skusenost nemala, co ma mrzi. Aj ked ako som pisala, celkovo som bola s vysetrenim velmi spokojna a zvlast s pristupom a pracou MUDr. Cunderlika.

Na zaver opat opakujem, ze nepisem nieco, aby som niekomu ublizila, alebo niekoho ohovarala, ale len VYJADRUJEM SVOJ NAZOR (a snad este na Slovensku plati sloboda prejavu).
A ak ma niekto potrebu ma cenzurovat, pokojne poziadajte admina, aby mi zakazal pristupu na forum.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre