MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

jahody11
21. máj 2009

Tak to je urcite na Kramare lebo do horskeho parku keby si sla, tak tam by si za vysetrenie platila, to je uz sukromne ale ako rizikovka to mas zadarmo ako ja. tak sa priprav a obal trpezlivostou a je to tak ako som ti napisala, nezabudni sa opytat, kto je posledny pred tebou.. to je dolezite.ked som tam bola ja, nevedela som to ale ja si vzdy pozriem ktora som na rade 😀 😀 takze nebol problem ale niektore baby tam boli ako telata a ked vysla sestricka, nech ide dalsia, ktora prisla zaradom tak sa dala radsej preobjednat lebo nevedela kedy prisla acakaren bola na prasknutie... jaa som cakala vyse 3 hodin... ale vtedy bol aj na nejakej konferencii, tak som tam cakala a cakala ale oplatilo sa lebo povedal ze je vsetko OK 😵 😵

mediandy
22. máj 2009

juvimail, ja nie som jeho sestrička ale dlhoročná pacientka. Sestričky poznám obidve, sú vysokoškolsky vzdelané, odborné, profesionálne a svoju prácu, alebo ako ty na tom trváš - poslanie, si robia na najvyššej úrovni. v čakárni sú pacientky všelijaké, preto aj prístup k nim je niekedy odlišný. ako som povedala, niekedy sa to nedá. možno si práve ty nebola najmilšia, neviem, ako to prebiehalo, ale určite by som si nedovolila na sestričky povedať krivého slova. za 2 roky, čo som tam pacientkou, nikdy žiadna sťažnosť,ani na fóre ani nikde, až teraz ty si s tým začala. mnohokrát čakám v čakárni aj hodinu, ale treba to chápať, lebo práve preto, že je to poslanie aj lekára aj sestričiek, nie vždy je všetko fyziologické. a čo sa týka čítania fóra, myslím, že to by si kritizovať práve ty nemusela. čo si každý z nás robí vo svojom voľnom čase, je jeho vec.
nech sa ti darí

jahody11
22. máj 2009

Ja som sice v horskom parku nebola ale na kramaroch bola velmi mila sestricka, vtedy tam bola dusna atmosfera koli tomu, ze musel ist na nejaku konferenciu a chudinka sestricka si vsetko odskakala za neho, je mi ich tam luto lebo vzdy ked je nieco zle, dostane "vyzrat" prave sestricka, ja ich obdivujem lebo niektori ludia maju dost zly pristup a ja osobne by som to nezvladla tak s nadhladom ako ta sestricka, poznam sa a urcite by som dlho tuto funkciu vykonavat nemohla, drzim palce sestrickam, aby mali nadalej pevne nervy a nedali sa odradit zlymi pacientami 😉 😉

juvimail
25. máj 2009

mediaandy, mne islo o pristup v telefone, ked som sa objednavala prvykrat a to ako na mna vzskocila ked som uz bola na vysetreni, to som ani spominat nechcela, ale chcela som ti vysvetlit situaciu. Ja neberiem nikomu nazor, rovnako netvrdim, ze musi mat so sestrickami kazdy zle skusenosti, len som napisala tu svoju a pokial si precitas cele forum tak zistis, ze nie som prva, ktora nepise len krasne a uzasne ospevovacky... Som rovnako vysokoskolsky vzdelana a nevyvysujem sa pre to nad ostatnych, lebo podla mna nie je prave titul to, co hovori o tom aky je clovek a aky ma pristup k praci. U lekara mi nerobi problem cakat...u svojho gynekologa cakam niekedy aj 2-3 hodiny, ale som za udrziavanie poradia a ak bol niekto objednany skor ako niekto iny, tak ma pravo ist skor aj na vysetrenie. Este k teme mnozstva pacientiek na chodbe...u mojho lekara su vzdy preplnene chodby, lebo je naozaj dobry a podla tvojho nazoru by mala mat sestricka narok na kazdeho vrcat...no musim ta sklamat, moj lekar ma uzasnu sestricku, ktora dokaze byt mila aj napriek tomu, ze musi trcat od rana do vecera v praci (nie len od 14tej).
Nerozumiem preco ta tak stve, ze som napisala svoj nazor, aj ked nie je pozitivny. Ber ho ako fakt a neutoc na mna len preto, ze sa nebojim napisat co si myslim...
A k citaniu fora, je mi jedno co si kto robi vo svojom volnom case, ale nech si svoj volny cas netaha do prace...
Mimochodom, je pekne ze bojujes za sestricky, ale skusenost neovplyvnis. Akurat neviem pochopit, preco je pre teba take tazke prijat fakt, ze niekto moze mat aj inu skusenost ako ty??? Preco sa snazis zabranit niekomu napisat svoj nazor, ked ma inu skusenost ako ty??? Trocha tolerancie by neublizilo...
Na svoju obranu by som chcela este podotknut, ze som sa k sestricke spravala milo pocas celeho vysetrenia, dokonca aj na jej vyskakovanie som reagovala pokojne a snazila som sa jej vysvetlit, ze jej pristup v telefone sa mi nezdal primerany a mala som z neho velmi zly pocit a vobec neslo o termin, na ktory som bola objednana, ale o ton akym so mnou komunikovala...akoby si mily pristup u nej zasluzili len STALE PACIENTKY, ved tie "jednorazovky" sa tam viac aj tak neukazu...

Jahody, suhlasim s tebou, je fakt, ze vela veci si "vyzeru" sestricky aj takych, ktore by nemuseli, ale tiez si to za to nemusi "vyzrat" aj pacient. Stale trvam na tvrdeni, ze su tu pre pacientov a nie pacienti pre nich.

skybaby
25. máj 2009

baby ved sa nehadajte, proste mame kazda nejaku inu skusenost a to je vsetko, ja som bola s dr. cunderlikom spokojna a idem k nemu zas, ale niekto spokojny byt nemusi 😉

juvimail
25. máj 2009

Ja som s lekarom spokojna bola, len pristup sestricky sa miz dal neprofesionalny...v tolkych natahovackach zanikla moja chvala MUDr. Cunderlika. Z vysetrenia som odchadzala plna pozitivnych dojmov, prave vdaka panovi doktorovi, ktory mi vsetko poukazoval a povsvetloval...na neho zase nemozem povedat ani krive slovo!!! 😉

mirip
25. máj 2009

ahojte tak ja som absolvovala návštevu Dr. Čundrlíka dnes s tým že sme mali zvýšené riziko na downaa žiadne príznaky downa nie sú, je zdravé 😵 😵 😵 dal nám aj dvd 😵 😵

lia
26. máj 2009

dobre ranko

mirip gratulujem k super vysledkom 😵 😵
kolko dopredu sa k nemu treba objednat??aj ja by som k nemu chcela ist 🙂

mirip
26. máj 2009

liuš ja som mu volala v 19tt s tým že mi vyšlo riziko na downa v testoch v II. trimestri a ma objednali na tento pondelok teda som čakala 10dní 😒

janka5861
26. máj 2009

Mudr. Cunderlik je uzasny clovek a lekar. Ja som k nemu dochadzala az z Topolcian a nemozem si vynachvalit jeho pristup . je super odbornik a mne osobne moc pomohol .... 🙂

zuzka88
27. máj 2009

Ja mam inu skusenost, v sukromnej ambulancii bol ako med a na Kramaroch psu cumak bez zaujmu ako vsetci amojsi lekari...mohla som tam aj skapat a ani by nestekol
ale pravda je, ze ak by som potrebovala odborny nazor, asiby som mu zasa zavolala, aj ked ako cloveka ho neberiem

zuzka88
27. máj 2009

citam par riadkov spat, a tiez sa priklanam k nazoru, ze sestricka bola neprijemna, aj do telefonu aj v cakarni!
Bohuzial, casto sme odkazani na pomoc takychto ludi a vtedy neostava nic ine, len sa nad to povzniest 😉

mikat
27. máj 2009

Mirip - aj ja gratulujem k dobrym vysledkom. Ja idem tiez na sono k Cunderlikovi, ale az 12.juna...tiez som mala zle testy :(...
Tak som rada, ze dalsi pozitivny pripad, co sa potvrdilo, ze babatko je v poriadku.

mirip
27. máj 2009

dík, neboj sa určite to bude ok, aj my sme revali od radosti celú cestu domov ked sme šli 😵 😵

janula.k
28. máj 2009

ahojte, mna k tomuto lekarovi chce poslat moja lekarka po ukonceni 11tt. Nie je to moc skoro? 😕

durkakika
29. máj 2009

Ahojte baby 🙂
Tak ja som tiez konecne uz medzi vami 🙂 xixi
7tt 🙂
A idem k MuDr. Ciunderlikovi na prvotrimestrovy sceerning (to je v 12 tyzdni), na ten druho a potom ja na ten treti. Tak som zvedava a dam potom hned vediet, ake mam dojmy 🙂

juvimail
1. jún 2009

Ahojte, neviete nahodou niektora kolko sa u MUDr. Cunderlika plati za druhotrimestrovy screening? Je to rovnake ako za prvotrimestrovy??? DAKUJEM

kristina.jo
1. jún 2009

Ja som platila nejakych 1800 Sk (neviem rychlo,kolko je to teraz eur).

wewe4
2. jún 2009

Ahojte, ja som mala/mám z II. screeningu riziko na rázštep...preto píšem mala, lebo včera mi spravila moja doktorka podrobnejši UTZ a povedala, že chlapček ( 🙂 ) vyzerá byť úplne zdravý. Ale pre istotu som sa objednala na 16.6. ešte aj Čunderlíkovi, pretože ho veľa báb vychvaluje a nechcem ísť zbytočne na amnio, tak som zvedavá...už sa tak nebojím, ale skôr teším, lebo verím, že všetko bude Ok.
A inak za tento morfologický UTZ u Čunderlíka budem platiť 60 eur...myslím, že to za to určite stojí..

plivit
2. jún 2009

janula.k nie je to skoro na prvy screning sa posiela okolo 10-12tt je to uplne v poriadku 😅
ja k nemu idem tiez okolo 11tt

wewe4
9. jún 2009

Baby, môžte mi napísať presnú adresu jeho súkromnej ambulancie v Horskom parku?

skybaby
9. jún 2009

myslim ze je to Hroboňova 4

odrobinka
9. jún 2009

... a len tak na okraj ... 92 € za I. screening

wewe4
9. jún 2009

Ďakujem,
ja tam idem na morfologický...ten je za 60eur

bleelka
9. jún 2009

ahojte, aj ja idem k nemu na morfologicky 19.6. a sestricka povedala, ze 60 Eur a ak chceme aj zaznam, tak 70 Eur... je to zderstvo, ale co narobime? Dufam, ze je fakt dobry a bude to stat za to...

odrobinka
10. jún 2009

Prosím Vás, vie mi niekto vysvetliť čo je to PAPP ? Výsledky som mala pozitiv a teraz čakám na amnio. Ďakujem

janula.k
12. jún 2009

ahojte,takze nakoniec sa k dr. Cundrlikovi dostanem az ked budem 13+1 🙄 moja doktorka hovori, ze je to neskoro uz. No sestricka od Cundrlika hovori, ze robia utz az do 13+6. No neviem, tolko prachov vyhodim a mozno nas ani poriadne nezmeria 😠 Ja budem platit az 92eur!

mikat
12. jún 2009

Ahoj,
tak ja som bola dnes na tom ultrazvuku u dr. Cunderlika. Vysledky vysli dobre, nebola postrehnuta zretelna patologia plodu. Tak sa vsetci vytesujeme. A skusenost s doktorom a sestrickou: Obaja velmi mili, aj ked mali toho strasne vela. Hlavne doktor, odbiehal aj na zakroky.
🙂

zuzana105
15. jún 2009

Ahojte, potrebujem radu, ale predpokladám, že mi iba poviete, aby som bola trpezlivá...
Potrebujem sa objednať na ultrazvuk k MUDr. Čunderlíkovi ale na Kramáre, mám odporúčanie od môjho gynekológa, v rodine sa vyskytla vrodená choroba srdca, a už 3.deň sa tam nemôžem dovolať. Spojovateľka mi povedala, že je to o šťastí, že nedvíhajú telefón a treba skúšať... Zvoní, zvoní, prípadne ma zrušia..Normálne ma už prešla trpezlivosť, ale skúšam... ☹
Viem, že toho majú určite veľa, ale takýmto spôsobom sa tam nedovolám ani do pôrodu...
Na Hrobonovú som volala, ale tam je to spoplatnené, ja nepotrebujem žiadne dvd, ale vyšetrenie..

kristina.jo
15. jún 2009

Zuzka, Mudr. Cunderlik robi UZV na Kramaroch v piatky a tusim utorky (to som si nie ista...), tak tam mozno skus rovno prist. Je to v nemocnici na 8.poschodi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre