MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

evkasto
1. okt 2010

@skippy7 ja som bola u dr. Čunderlíka na morfologické sono v 21.tt. mala som aj papier od svojho lekára ale platila som za vyšetrenie 60 eur. ale poviem ti na rovinu, že to stálo za to. ja som bola veeeeeeeeeeelmi spokojná. jeden týždeň som tam volala a na ďalší týždeň ma objednal na štvrtok poobede, lebo vtedy robí UZV. prišli sme, boli tam ešte dva páry, pričom jednu pacientku zobral predo mnou a potom zobral mňa. všetko sa povypytovali najprv sestričky a potom som bola u neho v ordinácii na samotnom vyšetrení. drobca nám komplet premeral, ani som netušila, že sa dá spraviť až také podrobé sono, počúvala som aj srdiečko, zmeral prietoky cez pupočník no proste kompletka. potom mi ešte poukazoval také grafy, kde boli hodnoty jednotlivých meraní, kde sme sa vo všetkom nachádzali v norme. celé to trvalo takmer pol hodiny a odchádzala som odtiaľ spokojná, kľudná a neskutočne šťastná (lebo malý bol ok, zdravučký - predtým sme mali zlé testy AFP, preto sme ta aj šli). takže ja dr. Čunderlíka môžem len a len odporučit.

mirip
6. okt 2010

Ahojte dievčatá chcem sa vás spýtať máte niektorá tel. číslo na MUDr Čunderlíka, nie ale pevná mobil na ktorý sa tiež objednáva minulý rok mi ho dal moj Dr som ho potrebovala viem že je to 0902 ...........a dalej neviem, nedala som si do pamate tel. len na papieriku som mala a ten neviem nájsť, tento rok dúfam potrebovať ja nebudem ale velmi by ste mi pomohli ak by ste mi do IP ak viete tel. číslo poslali dík

mirip
6. okt 2010

Súrne ho potrebujem, to tel. číslo ako niekto viete prosím pošlite mi ho ked aj na IP ☹

mirip
6. okt 2010

haloooooooo poradťe 😒

feith7
6. okt 2010

Ahoj mirip, ja k nemu chodim do poradne, ale nasla som len cislo na pevnu linku...v piatok k nemu idem do ambulancie, tak by som ti cislo poslala...ak to v piatok staci...

l.lara
12. okt 2010

ahojte. sestricka ma poslala na NT ultrazvuk do ruzinova, aj som tam objednana,ale ked citam aky je uzasny dr. cunderlik, tak by som chcela ist aj k nemu. myslite, ze to je mozne? mozem si to zaplatit sama a kolko to teraz stoji?dakujem.

ciapockaaa
13. okt 2010

@mirip ahoj tu je to cislo:0903211114

ciapockaaa
13. okt 2010

ja som knemu chodila aj ked som cakala prve dieta,teraz ma 2 roky,a aj pri druhom 7 mes. Je uplne super,odporucan.Aj pri oboch porodoch bol...len odporucam.

l.lara
13. okt 2010

@ciapockaaa jeej, dakujem za t.c.. myslis, ze sa na tomto cisle mozem objednat na utz? dufam, ze mi nevynada, ze mu volam na mobil..

l.lara
13. okt 2010

@fialka76 precitala som si starsie prispevky a nasla som tvoj pribeh.. ☹ 😢 je to hrozne, ani neviem co napisat..je mi do placu.. 😢

ciapockaaa
13. okt 2010

nenahneva.on e super.ja som u neho absolvovala nejeden ultrazvuk a musim povedat,ze nadstandardne!

pami2
27. okt 2010

baby prosim vas kedy je mozne sa mu dovolat? dostala som pevnu linku od mojho doktora, ze sa mam objednat, ale je tam len odkazovac a ten mobil co je vyssie v diskusii tiez nedviha..

shandy
27. okt 2010

@pami2 ahoj pami, skusaj tak po pol stvrtej najskor, teda ak mas pevnu linku na Hrobonovu...a nie kazdy den ordinuje. Ale tie dni, co ordinuje tak tam zacina az o pol stvrtej, cize skor tam nikoho nezastihnes a robia az do vecera, cize kludne este aj o siestej vecer ked zavolas tak by mali zdvihnut....

pami2
27. okt 2010

@shandy super dakujem, tak skusim po pol, volala som po 15tej, tak asi tam este neboli...a nevies nahodou ci ten mobil este funguje> 0903211114?

shandy
27. okt 2010

@pami2 myslim, ze funguje, ale podla mna je lepsie volat sestrickam na pevnu a s nimi sa dohodnut, lebo ked vysetruje furt mu tam niekto vyvolava a kazda baba co tam je verim, ze uprednostni ultrazvuk bez toho, aby doktor pocas vysetrenia vybavoval telefonaty 🙂 .

pami2
29. okt 2010

tak baby, konecne som sa tam dovolala, dostala som termin na 12.nov, co uz budem 12+5t, teda 13 tt---nie je to uz neskoro??sestricka mi na telefone menila terminy hore-dole, nevedela to vyratat....a co sa ceny tyka....eeeejha, ja teda idem na 1.trimestralny ( krv+uzv) a povedala, ze sa plati 95E....neviete ci je v tom uz aj CD?ak nie, kolko sa zan priplaca? moc som to nechcela, ale ked uz mam zaplatit taku palku, tak nech mi zostane z toho aj CD

pami2
9. nov 2010

@dajna11 prosim ta ked si bola u Cunderlika a povedal vam pohlavie, tak si bola v ktorom tt? vdaka

kaja73
9. nov 2010

@pami2 mne ho vedel povedat už v 12 tyždni a nemylil sa 🙂

pami2
9. nov 2010

@kaja73 to fakt?? ty brdo, to je sila..ja idem dnes vecer na 7, som v 13tt...no neviem ci to chcem vediet... 😨 aj by som chcela aj nie..

pami2
9. nov 2010

@kaja73 dufam, ze nebude moc mrzuty, ze idem neskoro, ale vsak oni ma tak dali...povodne som bola na piatok na 5 a vcera mi volali, ze vtedy musi niekam odist...ozaj, mozem sa ta opytat, spravi mi aj CDcko? je za to priplatok?
a vysetruje aj "zdola" alebo len utz?

dakujem 🙂

kaja73
9. nov 2010

@pami2 no musi byt aj dobre natočene , ten moj ho rad ukazoval už vtedy svetu 😀

kaja73
9. nov 2010

@pami2 Vyštroval aj zdola aj normalne.Foto mi dal zadarmo,CD neviem to som nezistovala.

pami2
9. nov 2010

@kaja73 kaja dakujem ti krasne za rychlu odpoved, uz teraz som nervozna...my tam ideme kvoli rodinnej anamneze, mame tazke postihnutie...nevies mi prosim povedat ako rychlo budem mat vysledky? utz asi hned, ale krv? a potom staci zavolat pre tie vysledky?

dakujem este raz

kaja73
9. nov 2010

@pami2 Už si to presne nepamatam-tu krv.možno 2-3 tyždene,fakt neviem.Ja som tam bola zas kvoli veku,chceli ma posielat na amnio,ale ja som si povedala,ža ked bude u Cunderlika všetko OK ,tak nejdem.

pami2
9. nov 2010

@kaja73 ja by som tiez nechcela ist na amnio...myslis, ze ak su vysledky u Cunderlika Ok, tak amnio netreba?

dajna11
9. nov 2010

@pami2 no v 20tt....pred tým mi to ešte povedal moj gyndoš čo to bude...a čunderlík to potvrdil a názorne ukázal že má medzi nohami niečo na vyšše🙂))

kaja73
9. nov 2010

@pami2 To je tažko povedat.Ja som sa proste tak rozhodla.Musiš si to aj ty sama dobre premysliet.Ziadne vyšetrenie neda 100 percentnu zaruku,že porodiš zdrave babo,ani amnio.Existuje množstvo chorob,ktore proste dnešna medicina nevie vopred odhalit. ☹ Okrem toho,keby som čakala babo,ktore by sice bolo postihnute,ale malo by postih zlučitelny so životom aj tak neviem,či by som šla na potrat.Je to pre mna dost neprijatelny zakrok-tym neodsudzujem ženy čo nan idu,len ja to proste nedokažem.Fakt si treba všetko dobre premysliet.

dajna11
9. nov 2010

@pami2 u čunderlíka ti zistí vady ktoré postihuju oragny alebo su zjavne na vonok...ako rázštepy chrbtice či podnebia,popr.nosovú kostičku čo napovedá o downovom syndrome....ale amnio zasa ukáže geneticke vady....teda čo je geneticky dané....rozne snydromy...takže keby aj výsledky u čunderíka boli ok,nič nieje na 100% isté....ale zasa on je fakt odbornik a všertko pekne vysvetlí,má to v oku za tie roky takže mna dosť ukludnilo ked povedal že je všetko ok.

peony
13. nov 2010

Ja ho mam za lekara uz nejaky ten rok,teraz sa o mna stara aj v tehu.Je to naj lekar akeho som kedy mala.Taku starostlivost som pri predchadzajucich tehotenstvach nemala.Vrelo odporucam.

pami2
16. nov 2010

ahojte baby, bola som u Cunderlika na NT, vysledky povedal, ze v norme, ale ja nerozumiem tym hodnotam:

prosim vas tie ktore ste u neho boli, coho sa mam riadit: Background risk alebo adjusted Risk?
Background risk mam pre Trisomiu 21 1:847, pre T18 1:2151 a pre T13: 1:6725
Adjusted risk mam pre T21 1:16936, pre T18 1:37046 a pre T13 1:32768

HCg mam 17.8 IU/l a PAPP-A mam 4.390 IU/l

vie mi niekto povedat ake maju byt tie hodnoty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre