MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

poludnica99
31. máj 2011

@nemko Ahoj, ja som k neme chodila vzdy na 8.poschodie, tam kde sa robi ultrazvuk, ako vyjdes vytahom, tak tam. Inde som ho ani nevidela, len tam.
A inak Cunderlika odporucam, mala som ho zazmluvneneho k porodu, a velmi mi pomohol, bol velmi mily a hlavne je velky profesional, maly mal dvakrat otoconu pupocnu snuru okolo hlavicky, nebyt jeho, ktovie ako by to dopadlo, maly bol sice trosku priduseny, ale len chvilku. Takze fakt odporucam.

nemko
31. máj 2011

@poludnica99 dakujem, idem tam prvy raz tak neviem kde su ultrazvuky, ale opytam sa teda tam

8ivka8
2. jún 2011

Ahojte,
chcela by som sa opytat, vyberam si gynekologa v Bratislave a zaujimalo by ma, ci nahodou neviete kolkto stoji normalne klasicke vysetrenie u Dr. Cunderlika, kedze ide o sukromnu ambulanciu. Dakujem 🙂

erickaa
2. jún 2011

@8ivka8 Ahoj, ja som bola u neho zatiaľ iba raz na morfologickom ultrazvuku. Cenník majú asi iba na ambulancii, možno ti ho povedia aj telefonicky. Inak ho odporúčam všetkými desiatimi..je to naozaj veľmi dobrý ultrazvukár s dobrým menom a pekelnou mašinou 🙂

zuzyel
2. jún 2011

ahojte, stale neviem ako to je s tymi sukromnymi ambulanciami... za co sa plati a za co nie.... Lebo chcem si u Dr. Cunderlika zalozit kartu, a aby mi spravil aj klasicku prehliadku. Aj za to sa plati alebo ako ?? a ako je to u neho s antikoncepciou ? 🙂 vdaka

peony
2. jún 2011

@zuzyel ak si tehotna,tak platis 250 na rok,ak nie si,tak platis 100.Antikoncepciu predpisuje normalne,tak ako kazdy iny lekar.Ja ho odporucam,chodim k nemu uz 3 roky.

zuzyel
2. jún 2011

normalne len za zalozenie karty 100 € ?? Ale ved ta jeho ambulancia je vlastne zdravotne stredisko pri vysokoskolskom internate na hrobonovej, kde byvam aj ja, cize by mala byt urcena hlavne pre studentky... A tie musia tiez platit ?? :(

peony
2. jún 2011

@zuzyel to nie je klasicke zdravotne stredisko,on je proste sukromnik.Studentky k nemu nechodia.

8ivka8
2. jún 2011

Ja som tiez studentkou EU a nasla som ho na stranke nasej skoly medzi lekrami ktori su pre nas ekonomov. Preto mi bolo cudne ked som sa dozvedela ze je sukromnik:((( Tak teraz neviem..:/

peony
2. jún 2011

@8ivka8 joj nechcem podavat zle info-je mozne,ze ma nejake hodiny ma pr studentky.Ked chodim k nemu ,tak som este nevidela tam studentku.

8ivka8
2. jún 2011

Hmmmm...tak je to divne...aj tak dakujem za info... a najlepsie by bolo, keby to zbehla ZUZYEL zajtra zistit 😀 kedze tam byva.. 🙂

zuzyel
2. jún 2011

asi pojdem 🙂 potom napisem ze co :P

8ivka8
2. jún 2011

tak to by bolo uuuuplne super...a keby si mohla skocit zajtra, tak to by bolo uplne najlepsie... 🙂

zuzyel
3. jún 2011

8ivka8 noo.... studentky 35€ na rok.... akoze keby som bola tehotna, tak v pohode....urcite su tie nadstandardne sluzby fajn.... ale ked potrebujem gynekologa ku ktoremu pojdem raz za rok na prehliadku, tak za to nebudem platit 35€... joooj.... teraz co mam robit, ku komu mam ist ?? :(

8ivka8
3. jún 2011

No ved to...hmmmm ☹ tak teraz uz ani ja neviem...nepznam ziadnych dalsich tu v BA 😒

marvis
22. jún 2011

Ak mozem povedat svoj nazor na Mudr.Cunderlika,som s nim velmi spokojna.Bola som na morfol.ultrazvuku,vsetko pekne nam vysvetlil,poukazoval.Je to fakt odbornik.Co je nevyhoda je dlho cakanie,ziadna klimatizacia v cakarni...ale stalo to cakanie za to.Vrelo odporucam 🙂

diocka
28. jún 2011

ahojte. chcem sa spytat Cunderlik robi aj poradnu pre tehotne - normalne v nemocnici alebo iba UTZ? ja by som chcela od 36. tyzdna chodit k nemu do poradne a potom nasledne si ho aj zazmluvnit na porod. dakujem za info.

usacek79
4. júl 2011

@peony 250,-eur pre tehotne..? to je sialena suma 😒 rozhodujem sa medzi GPN Koch a Cunderlikom, ale teda oni to maju pre tehotne za 140,- to je masivny rozdiel ☹

peony
4. júl 2011

@usacek79 neviem,ci je sialena,ale mas tam na kazdej poradni ultrazvuk,vidis si babatko,trpezlivo sa venuje kazdej pacientke,ked je pekne babo vidiet,tak ti vytlaci foto.V cene mas aj morfologicky usg.Poradne su tak ako maju byt,kazde 4 tyzdne,potom 3,2 a 1.Co vela lekarov nerobi....tak pre mna je to primerana suma.

usacek79
4. júl 2011

@peony no neviem, som zo toho v rozpakoch... Naozaj mi Cunderlika ospevuju kolegyne, ale zas aj Mares v GPN ma skvele kritiky..
Len teda sono je tam len tie tri razy obligatne za tehotenstvo :/ Ja uz neviem, urcite ze stovka navyse je pri zdravi a bezpecnom tehotenstve nic, ale ak mozu podobnu kvalitu poskytnut u Kocha.. aaaach jo! 😨

tomyho_nika
4. júl 2011

aj ja mam 17 rokov no v auguste 18 a v oktobri termin na pôrod..velmi sa tesim na male ale zaroven sa aj velmi bojim.Na zaciatku tehotenstva som mala 53kg a tlak 120/80 a teraz som na konci 5 mesiaca a mam 51kg a tlak 90/60..nezvraciam ale ani nepriberam.Neviem cim to moze byt..lekar vravi,ze je male vporiadku.No ja nemam ani vydute bruško ani nic namne nevydno.Male aj kope no teraz som zacala pocitovat napete bruško a dole ma niekdy velmi boli akoby sa tiskalo.Vobec tomu nechapem.Moja vaha moze vplyvat na predcasny porod?PROSIIIIIMMMMM ODPIIIIIISTE

weronyca
4. júl 2011

@tomyho_nika ahoj prepac,ze vam sem vstupujem do temy.. ale neda mi nereagovat.. ja som vzdy mala tiez vysoky tlak.. na zaciatku tehu som vazila 48kg,potom som prve 2,3 mesiace schudla na 45kg..bola som hotova lebo ani neviem kde.. a to do 7 mesiaca som mala take male brusko ze to vyzeralo,ze som sa viac najedla 🙂 na konci tehu som mala 71kg.a to ani neviem kde som nabrala lebo keby si ma videla s bruchom ked som sla do porodnice tak mi tipujes,ze som niekde v 5,6 mesiaci....takze hlavu hore,snad este tolko priberies 😉 vsetko je OK,ver doktorom..

tomyho_nika
4. júl 2011

@weronyca DAKUJEM.Ja som len nechapala,ze mi lekar vravi,ze je male vporiadku a ja proste nechapem ako môze priberat ked nepriberam ja.A nieje kôi tomu predcasny pôrod?

weronyca
4. júl 2011

@tomyho_nika preco by ti mal hrozit predcasny porod? neboj sa male si z teba berie ziviny,preto ty nemusis priberat.. vela mamiciek si mysli,ze ked je tehotna musi pribrat neviem kolko kil.. to mi vzdy vtrepaval do hlavy aj moj gyndos. niektore priberu len 5,6kg.. dieta plus voda..

tomyho_nika
4. júl 2011

Ufff,tak to som si vazne vydýchla.Dakujem

lowike
6. júl 2011

ahojte, mohli byste mi, prosím poslať teô. číslo na MUDr Čunderlíka do IP?
dnes som sa dozvedela nie veľmi priaznivé výsledky - riziko na downa a môj doktor mi odporúčil podrobný UZV u MUDr. Čunderlíka.
Vopred ďakujem!!

adenka
20. júl 2011

ahojte,
mate prosim niekto kontakt priamo na ambulanciu Dr. Cunderlika? mam kontakt iba na kramare, ale radsej by som sla priamo k nemu. prosim poslite do IP. dakujem 🙂

zp74
26. júl 2011

@adenka 02/54792509, ja som nechala odkaz na odkazovači a na druhý deň mi sestrička volala a hned som sa objednala na morfologický uzv.

barbora21
5. aug 2011

@adenka Ahoj, prosim ta mas ten kontakt na ambulanciu Cunderlika. Rada by som k nemu tiez chodila. Dakujem.

nat28
30. aug 2011

baby NT sono stoji u Cunderlika 90 eur? Skoro som odpadla, to je nejake extra premrstene, nie? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre