MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

wewe4
1. okt 2009

No lusi, zavolaj si tam a spýtaj sa...ja som platila okolo 65 - 70 eur, ale ja som bola v inej situácii..objednala som sa tam kvôly riziku na rázštep...
ale manžel môže ísť, to by nemal byť problém a tento UTZ sa už robi normálne cez bruško z vrchu..

leocka
6. okt 2009

Ahojte baby, bola som na kramaroch na 214 a vysledky na Downow syndrom boli tak na hranici, tak ma nakoniec neposlali na amnio, ale objednali ma 21.10 na 8. poschodie Cunderlikovi. Teraz neviem, ci ide o ten morfologicky ultrazvuk, alebo o co presne. Povedali mi, ze je to konziliarny ultrazvuk. Taktiez by ma zaujimalo, ci sa za to plati, ked to nie je sukromne u neho, ci je to 2D alebo 3D, pripadne ci je mozne si doplatit to 3D, a ci tam moze byt partner. Dakujem velmi pekne.

domka28
7. okt 2009

ahoj leocka...ja som bola u neho minuly tyzden tiez kvoli zlym testom...nic som neplatila....a ake sono to bolo neviem...nic mi neukazal 😉 pozeral si to iba on...ale manzel hovoril ze tam videl kostru maleho... 🙂

luciamk
7. okt 2009

Ahoj babulky,
Ja som k nemu objednaná na 22.10. 20tt. Mala som zvýšené riziko na tripleteste. Mám ísť k nemu na tú Hroboňovú. Sestrička mi povedala že to bude stáť 60 eur a že partner môže prísť.
Tak som zvedavá 😖

pocahontas35
8. okt 2009

Ahojte baby, mne doktorka povedala, ze nebudem platit za morfologicky u doktora, ale vacsinou pisete, ze to stoji 60 EUR, neviete ako to vlastne je ? Ked mam odporucanie od doktorky tak sa plati alebo nie ?

aussiegirl
8. okt 2009

ahojte kocky! ja som bola teraz v pondelok u cunderlika, tak tu su info z "prvej" ruky 😉 . objednavala som sa telefonicky, cca pred dvoma tyzdnami, sestricka bola stroha ale nie neprijemna, len sa dalo citit z hlasu ze toho ma hrozne vela. predtym sa mi podarilo hovorit dokonca aj so samotnym panom doktorom a uz podla hlasu bol neuveritelne sympaticky a mily. bola som v jeho ordinacii na hrobonovej 4 (vojdete do arealu, myslim su tam intraky dievcenskeho horskeho parku; pojdete az na koniec tej aleje a za parkoviskom za rohom sa vchadza do ordinacii-je ich tam niekolko). uz samotna cakaren je uzasna - cistota, klud (nikto tam nebol, a ja som cakala totalny naval, este som pripravovala manzela ze mozno budeme musiet napriek casenke trosku pockat), v cakarni pustena TV 🙂, vsetky info uz pred vstupom su vylozene pri dverach.
sestricka tam prave vtedy nebola tak nas prijal rovno doki, bol velmi mily. kym vas ultrazvukuje mozete mat pri sebe aj partnera, pre neho je pripravene pohodlne kreslo a pre vas este pohodlnejsia postel 😀 pred vami je velky LCD TV aby ste obaja vsetko pekne krasne videli. cele vysetrenie nam komentoval, co kde je, co prave meria. ak chcete CD z vysetrenia tak mu to MUSITE povedat hned na zaciatku!!!!!! zistil,ze cakame dievcatko, podla merani by malo byt vsetko OK (na vysetrenie sme isli, lebo prve afp nam vysli blbo, triplety uz boli ok, ale clovek si chce vsetko overit, no nie?). za vysetrenie a CD sme zaplatili spolu 80 euro. bola som velmi spokojna a isla by som k mudr cunderlikovi ak by bolo (nedajboze) treba znova. kocky drzim vam vsetkym palce nech su babatka zdrave.
pocahontas: ak mam spravne info, ak ides sukromne tak sa plati a to nezavisle od toho ci mas odporucanie od svojej dr alebo nie (ja som dokonca isla bez odporucacieho listu, zbudla som si vypytat od mojho gynekologa 😅 ). moja kamaratka bola na kramaroch (nevysetroval ju cunderlik) a neplatila nic.

wewe4
8. okt 2009

presne tak ako hovorí aussiegirl, keď ideš na Kramáre, nemala by si platiť, ale tam nejdeš konkrétne k nemu, ale k dr., ktorému akurát víde služba (jedným z nich je aj Čunderlík)...
ale ak pôkdeš do súkromnej ambulancie, budeš platiť..

pocahontas35
8. okt 2009

aussiegirl: dakujem za vycerpavajuce info, ja som k nemu objednana koncom oktobra 🙂

zuzuj
19. nov 2009

ahojte baby chcem sa opytat lebo s tychto udajov roznych mam uz chaos...neviete kolko stoji ak chcem morfologicky ultrazvuk + aby mi to robil cez 3D?? cize morfo+ 3D chcem ist tak v 22 tyzd.
a tiez cislo na neho tu spominane mi robi tarara-nefunguje...ma nejake nove na Hrobonovu??

pocahontas35
20. nov 2009

ahojte,

zuzuj: t. c. k MUDr. Cunderlikovi na Hrobonovu je 02/54792509, ale musis volat po 15h ... mne sa to podarilo na prvykrat, dvihaju to vacsinou sestricky, ktrore Ta objednaju 🙂 Aj ked Ta objednaju presne na termin, je mozne, ze budes musiet chvilku pockat, lebo tam byva velmi vela ludi.
Morfologicky ultrazvuk (2D) stoji 60 EUR, a je jedno ci mas odporucanie alebo nie, neviem ci Ti to bude vediet urobit cez 3D, lebo to sa odporuca iba v neskorsom stadiu tehotenstva, ale mozno to bude vediet spravit, opytaj sa ho to hned na zaciatku, kym Ti zacne robit vysetrenie.

zuzuj
20. nov 2009

Dakujem velmi pekne za info.. 😉

bibes
2. mar 2010

Ahojte, neviete mi niektora povedat, ci sa da chodit k Dr. Cunderlikovi aj normalne ako ku gynekologovi (nie som tehotna)? Rada by som vymenila moju gynekologicku a som ochotna si aj zaplatit nejaky rozumny rocny poplatok. Alebo on berie len tehotne?

jankohrasko
10. mar 2010

Ahoj, ja k nemu chodim, uz nie som tehu, som teraz 5 mesiacov po porode 🙂

mircalla
10. mar 2010

no ja akurat viem, ze je strasne zaneprazdneny, lebo je dobry...ma ordinaciu na kramaroch na 8 poschodi, tam su ordinacne hodiny, aj cislo, kam sa da objednat..su tam rozni doktori, ale da sa objednat priamo k nemu, ma vyclenene urcite hodiny

ma daku ordinaciu tusim aj v horskom parku na hrobonovej

jankohrasko
10. mar 2010

ja chodim na Hrobonovu na Horsky park. A je fakt dobry 😀 😀

mircalla
10. mar 2010

to je...kapacita v obore...bez debat

miru.j
10. mar 2010

ahojte babulky,ja idem k Dr.Cunderlikovi na hrobonovu 16.3, budem vtedy v 12+5 a poslala ma za nim moja gynekologicka z hladiska mojho veku...mam 36r. Objednala som sa tam pred tromi tyzdnami.Je to vraj nadstandart a platit budem 95eur,je to morfologicky utz,NT+odber.Bola niektora z Vas na tomto skorom utz?Na Kramaroch na 8.p mi bolo povedane,ze i ked ma posiela moja Dr,je to nadstandart a je na mne ci to podstupim,s toho hladiska by som platila u Dr Cunderlika aj na Kramaroch...preto som si vybrala radsej sukromnu ambulanciu...,v nemocnici ma vraj cas len nejakych 10min,ale na Hrobonovej sa venuje pacientke vraj aj polhodinu.Uvidim co bude.Dam vediet.Vsetkym drzim palce!

lener
10. mar 2010

ahojte, ja som tam nedavno bola na konziliarnom vysetreni a da sa tam objednat na tel.c. 02 59 54 21 94

mircalla
10. mar 2010

ahoj miru, tento uzv sa s meraniami NT a nosovej kosticky v 12-13tt sa robi ako uplny standard kazdej, dokonca je povinny. tvoja gynekologicka asi nema dostatocne kvalitny pristroj, aby ho urobila sama
vacsinou ho robia gynekologovia sami a posielaju k cunderlikovi alebo inemu uzv specilistovi, len ak sa im nieco nezda
aj mne ho robil moj gyndos

miru.j
10. mar 2010

...mircala,dakujem za info.Ja som bola u nej 2.3 a nechcela mi urobit utz,vraj vsetkeho vela skodi.Ja som bola v7tt ked mi povedala,ze by som tam mala ist.Som na PN od 5tt,mam dvojdutinovu maternicu,jedno dvojca zamlcane ☹ ...mozno preto ma tam poslala.V lete sme prisli o pokladik... MA v 10tt.Velmi sa bojim 😒 .Neviem sa dockat UTZ,ale mam strach z vysledkou.Dufam ze tento krat nam to vijde a ja donosim a porodim krasne zdrave babatko.Vsetkym Vam drzim palce!

mircalla
10. mar 2010

no zrejme preto, ze si PN....a mas tento problem
neboj sa, ten UZV robia kazdej, je to rutina....ja som pred kazdou poradnou vyklepana, mam uz co to za sebou,tak to chapem...az ked som vonku si oddychnem....

dajna11
10. mar 2010

ahojte babenky. ja som objednaná k dokimu Čunderlíkovi na 26.3. a to budem na konci 20tt. aký je ??vravia že je kapacita,moj gyndoš ma k nemu poslal vraj on vie nejlpešie zhodnotiť morfo UVZ. bože dúfam že bude všetko v poriadku. je milý na pacientky? mna objednali až večer,dúfam že to nebude po celom dni zničený a nevrlý:(

mircalla
10. mar 2010

je mily a ludsky, mna operoval, a tiez bol v nemocke, ked sme o babo prisli
nemozem na neho jedine krive slovo povedat
aj mna caka velky uzv bud tyzden, ale nie u neho

dajna11
10. mar 2010

ja mám 35rokov,ale nemám ešte nárok na amniocentézu. a vraj nemám špekulovať nad amnio,ale mám isť k tomuto doktorovi,že je super,a vyzná sa. ja som taký stresko,bojím sa aby bolo maličké oki. tolko sme ho ccheli a velmi sa nan tešíme.tak snád ma upokojí aby som mala dušu na mieste.

mircalla
10. mar 2010

dajna, morfo uzv je v sucasnosti velmi uprednostnovana metoda, naozaj sa tam da vselico odhalit. baby uz moc na amnio nechcu chodita uprednostnuju tento uzv, ktory je neinvazivny....predsa len, riziko potratu pri amnio je...

ja osobne by som sla na amnio, len keby bolo ozaj velke riziko.

dajna11
10. mar 2010

ved aj ja som sa bála amnio...a možno b&y mi ho genetička ani neodporučila ked nemám dovod, a sestrička u gyndošq mi hned povedala čo bláznim,že mám isť k DR.Čunderlíkovi. ja len robím v labáku s genetickým labákom a baby od tial ma naplašili...sú to také kozy🙂))

mircalla
10. mar 2010

pozeram, ze si v 18tt, ak bola genetika ok, tak nevidim dovod na amnio...ten uzv je dostacujuci, citala som nazory, ze dokonca este doveryhodnejsi ako amnio

ked ti sami gyndos a sestricka povedali ze nie.....tak bud rada, ze to vypada byt ok....

dajna11
10. mar 2010

ja viem,aj som rada..ved oni ma tam poslali aby ma ukludnili....aj ja si myslím že UZV je dostačujuci,len je problém najsť odborníka ktorý to aj vie vyhodnotiť. to musí byť ozaj šikula,mať do v oku a vyznať sa. a ja som doteraz ani nepočula o tomto lekárovi.tak ved aj načo by som sa zaujímala ked som nebola pred tým tehu))). hladala som nejakého tu v NR ktorý by bol doborník,ale veru nepočula som tu dobré odozvy na nikoho.

mircalla
10. mar 2010

no tak to je cunderlik na slovensku najlepsi...to sa neboj
dobri je aj dankovcik v KE a holan v bA este

malo lekarov ma na to aj masinu, tak posielaju

klidek🙂)

dajna11
10. mar 2010

ach tak mi držte palce aj päste. díky...si zlatá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre