MUDr. Čunderlík z Bratislavy. Aký je podľa vás?

rebelocka
2. jún 2007

čítala som nanho len pozitívne nazory, ale ja som skor mala pocit, ze dieta len zmeral a ze sa nezameriaval na nieco podrobnejsie. Dokonca povedal, ze vidi len limitovany obraz, lebo som silnejsia, takze vlastne ani babetko nemohol poriadne skontrolovat. Mam zmiesane pocity

klamparovci
5. sep 2011

@zp74 môžem sa spýtať koľko stojí u neho morfologický UTZ?...

akova
8. sep 2011

@klamparovci ahoj prave som sa k nemu objednala, sestrička vravela 70,-€.

klamparovci
8. sep 2011

ďakujem 🙂

tina4931
9. sep 2011

Ahojte, práve som sa tu dočítala, že morf.utz. u MUDr. Čunderlíka stojí okolo 70 euro. Len by som rada vedela, či je to plná suma keď chcem utz na vlastnú žiadosť? Alebo ako je to s cenou keď mám odporučenie z CAR a aj od môjho gynekológa? Má aj zmluvu s poisťovňami?

kaby
2. okt 2011

@tina4931 podla toho co som citala, zalezi od toho, kam na ten utz pojdes...ci na Kramare alebo do jeho ambulancie na Hrobonovu.... Na Kramaroch ho budes mat zadarmo, avsak nemusi tam byt on, a unho zaplatis tych 70 eur ci mas alebo nemas nejake odporucanie....
ale pozeram, ze tvoja otazka je starsieho data, mozno si si to uz aj zistila. 🙂

kaby
2. okt 2011

Chcem sa popytat mamiciek, ktore na utz u dr. Cunderlika boli v poslednom case (unho v ambulancii na Hrobonovej), ci je dokladny, co presne vsetko pozera na babatku (teda ci pozera aj minor markery DS) a ci vyhotoví komplexnu spravu...
A este ma zaujima ci vyhotovuje z morfo utz aj nejake foto ci dvd...
Velmi pekne dakujem za vsetky odpovede.

tina4931
3. okt 2011

@kaby 🙂 Už to mám zistené, na budúci týždeň ideme.....Ale aj tak ďakujem 🙂

usacek79
3. okt 2011

@kaby neviem, ci existuje na Slovensku niekto dokladnejsi ako MUDr. Cunderlik. On je absolutna spicka v UTZ, a ked hovorim absolutna, tak myslim, ze on je prvy a potom dllllho nic a az potom ostatni 🙂 a teda nie som jeho PR, proste je to fakt - ma milion certifikatov na UTZ a ked si uz ini lekari nevedia rady, tak posielaju mamicky za nim. UTZ od neho sa dokonca povazuje za takmer rovnocenne amniocenteze. To trosku prehanam, ale poznam viacero mamiciek, ktore boli po 35 a podla tripple boli indikovane na amnio, no on po UTZ povedal, ze netreba a mal pravdu 😉

desinka10
5. okt 2011

Ahojte, neviete ci
robi dr. Cundrlik vo svojej ambulancii aj 3D/4D ultrazvuk?

czechzuzanaba
5. okt 2011

@desinka10 ano.

sunday1
5. okt 2011

@desinka10 Určite ho robí 😉

desinka10
5. okt 2011

Dakujem. Lebo neviem sa tam dovolat, skusim poobede ako tu bolo niekde uz spominane.

crapula
5. okt 2011

ahojte, robi cunderlik aj kyretaze? zaujimal by ma jeho nazor na cakaciu dobu na dalsie babatko.

czechzuzanaba
5. okt 2011

@desinka10 zkus po treti hod., a nebo potom tesne pred sedmou.

peony
5. okt 2011

@crapula odporuca cakat aspon 3 mesiace,ale cistil znamu po potrate a otehotnela po mesiaci a nemal s tym problem a bolo vsetko ok

crapula
5. okt 2011

@peony ahoj to aspon spomenul urcite, nevies? lebo ja mam ineho lekara na kramaroch a ten mi povedal, ze po dvoch menzesoch kludne mozem to vychadza tak na tri mesiace

peony
5. okt 2011

@crapula jasne spomenul,po kyrete sa lahsie otehotnie

nat28
25. okt 2011

neviete ako dho trva unho morfo UTZ? Dnes tam vecer ideme. Dakujem.

cecil36
25. okt 2011

@nat28 No my sme u neho boli v Horskom parku a uzv trvalo cca hodinku 🙂

nat28
25. okt 2011

@cecil36 no teda, tak dlho? My tiez ideme do Horskeho parku. Ale tak za tie peniazky nech popozera poriadne. 😉 Dakujem. A aky je on ako clovek?

cecil36
25. okt 2011

@nat28 ja som bola velmi spokojna s pristupom, naozaj mily pan doktor, pekne ruku poda, je usmievany, vsetko na babätku poukazuje 🙂

nat28
26. okt 2011

@cecil36 ano, dr bol skvely, velmi mily, stale ma oslovoval natalka 🙂 a ked nam robil take kratke 3D stale sa pri pohlade na nasu malinku usmieval 😵 Takze dojmy mam z neho vynikajuce, je sikovny a velmi ludsky 😉

silvia74
26. okt 2011

mozem potvrdit, velky odbornik na morfologicky ultrazvuk a sympaticky clovek

kaby
26. okt 2011

nemozem povedat, zeby to nebol mily a sympaticky clovek, ale kedze som absolvovala viac morfo utz a mam s cim porovnavat, po odbornej stranke som natrafila aj na lepsieho lekara ako je doktor Cunderlik... zial nie je z BA...
Ja osobne som teda bola z neho sklamana, po tom co som tu citala take chvaly....

walta
27. okt 2011

Dobry vecer zelam.... na MK som uz nejaky ten piatok a teraz riesim velmi vaznu vec v mojom zivote. Trosku sa opisem- som po IVF, prave mi bezi 17. tt tehotenstva, ja sa mam Ok, len dnes mi volala moja gyn., brala mi v 15. tt krv na triple test, a AFP boli znizene, tak mi test v 16.tt zopakovala a opat je AFP znizene. Odporucila ma na genetiku k doktorovi Čunderlikovi. Chcem sa vas opytat, ze ci on robi take sonograficke vysetrenie, po ktorom mi povie vysledok a bude si isty, co hovori? Mam strach a ked mi aj moj manzel nepovie do oci, ze aj on sa boji, ja to na nom vidim. A trapim sa preto. Tak sa tesime obaja na nase babo, je to nase prve. Chcem mu zajtra zavolat a objednat sa, budem volat na kramare a chcem ist len a len k nemu. Snad to bude mozne a nebude ma vysetrovat niekto iny. Ako to docielim, aby som isla len k dr. Čunderlikovi? Nechcem nic nechat na nahodu. Poprosim vas, mile zienky, ak ste mali, ci mate ten isty problem ako ja a mate uz po vysetreni u dr. Čunderlika, napiste mi, velmi mi to pomoze. DAKUJEM

sisaha
27. okt 2011

@walta ja čunderlika až tak nepoznam, ale viem, že raz neodhalil to čo mal. Výborný a koho možem odporučiť je MUDr. Holáň z Medifery z Auparku. Má velmi kvalitny pristroj a vie presne ktore znaky ma hladat. okrem ineho sa špecializuje aj na srdiečka - kontroluje všetky srdcove komory a všetky vnutorne organy.

walta
27. okt 2011

@sisaha vdaka za odpoved...

walta
28. okt 2011

a v ktorom tyzdni vysetruje dr. Čunderlik to morfologicke sono? Ja som teraz v 17.tt, chcem mu poobede zavolat do tej jeho sukromnej ambulancie a objenat sa. Ja by som chcela, aby som k nemu isla uz buduci tyzden, len neviem, ci ma hned objedna.

ustrachana
28. okt 2011

@walta ja by som tiez odporucila asi skor Holana, bola som u oboch a Holan sa mi zda lepsi uz len v tom, ze kontroluje srdiecko a u mojho maleho zistil, ze ma jednu stranu mensiu co si Cundo nevsimol ☹ ale ak by som mala odporucit morfo sono tak urcite Brno a Mudr.Drabkovu ( neporovnatelny pristup oproti SR, kontroluju detaily a ked maju plno neberu to ako na pase) a vsima si veci, ktore si doteraz nikto nevsimol 😉

walta
28. okt 2011

@ustrachana fuuu, no to si ma zabila... teraz si vyber, uf.... ja som este pocula aj o Hlohovci, tam je dr. Brestansky, robi 3 a aj 4D ultrazvuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre