MUDr. doc. Plank Karol z Bratislavy. Aký je?

jahodenka
20. jún 2007

poslali ma k tomuto doktorovi, na babetku su nanho negativa pisane. Nechodite k nemu, je naozaj hulvat?

mirinda10
1. dec 2009

aj ja k nemu chodim a zda sa mi velmi sympaticky len ma vela pacientiek. chruminka to si sa ho len tak spytala ci ta bude rodit alebo on to navrhol bolo si ho treba zazmluvnit? ja mam este dost casu ale ked vidim, ze sa tu otvorila tato otazka tak aj ja som zvedava nech viem co mam potom robit. dik

hajdylca
1. dec 2009

mirinda a Ty si na rizikovom? myslis, ze mna potom zoberie ked ma tolko pacientiek 😲 ?

mirinda10
2. dec 2009

ano som na rizikovom a chodim k nemu do poradne, ma tam vela pacientiek je to hroza nechapem ked maju tolko pacentiek, preco mu nedaju viac hodin

klementina
2. dec 2009

super lekar, ja som mala unho tiez cisarak, straaaaasne mily, tiez furt za mnou chodil sa pytat ako sa mam. lekar ako z americkeho serialu 🙂

miru.j
9. feb 2010

Ahojte babulky,ja idem k Dr Plankovi prvy krat 18.2,...poslala ma k nemu moja Dr do rizikovej poradne,vraj na 80perc. u neho zostanem az do konca.Je tu niektora co k nemu chodi aktualne teraz? Velmi sa tesim,ze som si precitala same pozitiva na jeho osobu.

leteku
10. feb 2010

Ahoj miru.j - ja k nemu začnem chodiť od 16tt teda už najbližšiu poradňu tak som sa s ním dohodla. Je fakt milý akurát ma nahneval, lebo mi nechcel dať PNku tak si ju musím zháňať kade tade. Ale ináč super.

mirinda10
10. feb 2010

ja chodim k Plankovi a je super

leteku, PNku v nemocnici nedostanes ale ja ju mam u svojho obvodneho gynekologa ale mne ju dal skor ako ma poslal do rizikovej poradne a oni tam neeviduju PNky co ich chapem alebo ti to moze dat tvoj vseobecny obvodny lekar na odporucanie z rizikovej poradne

ja chodim k nemu uz teraz kazdy tyzden, ake mate diagnozy ked idete na rizikovku

miru.j
10. feb 2010

Ahojte babulky!...leteku,mne PNku vystavila moja obvodna Dr na odporucanie od mojej gynekologicky,ani gynekolog ani nemocnica Ti PN nedaju,len odporucenie..... mirinda,ja som mala v juli2009 MA ☹ v 10tt 😒.Teraz mam dvojdutinovu maternicu,v jednej zamlcane dvojca 😢,a v druhej pokladik s bijucim srdieckom 😅.Tesim sa len opatrne...dnes som 7t+6dni 😉a dufam,ze tento krat to zvladnem a dotiahnem do uspesneho konca.Preco ma lekarka poslala ku Plankovi to neviem...asi,koli tym dvom dutinkam,potratu a mojmu veku...mam 36rokov. .....A co Vy,preco zizikova poradna? ....mirinda,vidim,ze Ty to budes mat uz za chvilocku tu,...viete pohlavie? ....Velmi Vam drzim palce 😉

miru.j
10. feb 2010

mirinda ty si bola aj na tom ultrazvuku v 12tt?Ja sa mam objednat Dr Cunderlikovi nan,vraj to je specializovany Dr na morfol.,bude ma to stat 95eur.

mirinda10
10. feb 2010

ano ja som v rizikovej od 18tt a cakali sme jednovajecne dvojicky ale ochoreli na transfuzny syndrom, tak ich v Hradci Kralove operovali u nas sa to nerobi a jedno dievcatko nam po operacii zomrelo a stale ju mam v maternici
ja ma 40 rokov takze si mlada a ja som otehotnela az na 7mi pokus umeleho oplodnenia, takze mame tiez toho vela za sebou ale doc je super, neboj on vsetko skontroluje
inak je dost caste, ze jedno z dvojicok to vzda do 11-12tt a pekne sa to vstrebe ale mozes obcas spinit ale potom to uz bude ok
mne praveze dal PN moj obvodny gynekolog a tam chodim kazdy mesiac po penazny listok, teda teraz v piatok koncim PN a zacinam MD

miru.j
10. feb 2010

...boze mirinda,nezavidim ani trocha...cim si si presla,moc,moc drzim palce,aby si uz coskoro drzala v naruci svoje krasne vytuzene dievcatko.

leteku
10. feb 2010

No však práve teraz mám tu PNku od obvodáka, ale keďže ku nemu už chodiť nebudem tak mi ju chce zrušiť, že nech mi ju dá Plank (pripadá mi to ako ješitnosť, že idem k inému lekárovi). No vyriešim to asi cez moju neurologičku, ja mám sclerosis multiplex a jedno tehu už dopadlo katastrofálne kvôli tomu. Schytala som silný atak hneď na začiatku, o bábo sme prišli tak preto som v rizikovej poradni. Našťastie teraz to vyzerá všetko zatiaľ dobre ale to som doma, žiadna práca, teda len okolo malej. No a ešte jedna riziková vec, mám Rh- a po potrate mi nepichli tú injekciu, tak sa len modlím aby moje telo nezačalo tvoriť protilátky.

miru.j
10. feb 2010

...leteka,velmi drzim palce,nech to dobre dopadne.Drz sa! 😉 .

leteku
10. feb 2010

ďakujem miru aj ja vám všetkým držím palce a dúfam, že to všetky úspešne dobojujeme.

miru.j
10. feb 2010

...Babulky,aj Vy ste platili za ten ultrazvuk v 12tt? Mna to bude stat 95eur.Nejde mi o peniazky,hlavne aby som vedela ci je pokladik v poriadku.Len neviem ci uz sa vtedy da zistit co a ako,pretze su o tom rozne debaty. ...Mirinda,Ty si bola aj na amnio?

leteku
10. feb 2010

tak to je riadna pálka, ja som bola u môjho obvodáka a ten pýtal len 10 eur. V stredu idem na 3D ultrazvuk, ten stojí 17 a ak pôjdem aj na ten další tak to stojí 64eur a to som si myslela ako je to hrozne veľa.

mirinda10
10. feb 2010

leteku moc drzim palce, neboj bude dobre ja chodim stale aj k obvodnemu donesiem knizku, tam doc napise kludovy rezim a obvodak predlzi PN mne jasne doc povedal, ze on neeviduje PNky, tak budes to musiet riesit cez niekoho ineho ale do prace by som ma tvojom mieste nesla

leteku
10. feb 2010

no akurát som sa objednala na 3.3. no však ani sa do práce nechystám, robím v škôlke tak tých chorôb čo tam je, momentálne frčia ovčie kiahne, ktoré som nemala a pod. Aj malú mám radšej doma aby mi niečo nedotiahla, von chodíme tak aby sme sa veľmi nestýkali s deťmi, chúda moja mala si musí aj ona vytrpieť.

mirinda10
10. feb 2010

super to som rada, budes v dobrych rukach doc je velmi dobry

andrema
17. feb 2010

ahojte baby,
ja tiez chodim k doc Plankovi.
Mna k nemu poslala moja gynekologicka, ktora podla mna mala hrozny pristup...ma stale len lakala,ze vela som pribrala a ze mam vysoky cholesterol a neviem co este..ze som zrela do nemocnice.
Tak som sa aj bala,ze co bude a hlavne som nikdy nemala gyneko muza.
Ale je uzasne mily a pokojny a to je asi to,co potrebujeme najviac...ukludnit.
Trosicku ma len mrzi, ze mi slubil,ze mi urobi ultrazvuk a stale nic a objednava ma viac kao tyzden po sebe a teraz mi to dokonca vyslo az po termine porodu.
Tak sa trochu bojim,ze mi ani nestihne ten ultravuk urobit.
Ale tak asi vie co robi.

miru.j
17. feb 2010

ahoj andrema,ja idem ku nemu zajtra,mala by som byt presne v 9tt,idem tam prvy krat a dufam,ze mi ten ultrazvuk urobi,potrebujem vediet ci je vsetko v poriadku s pokladikom.Drzim Ti palce,mas to uz za par 😉 Drz sa!

andrema
17. feb 2010

ahoj miru.j,
sak potom napis, ze ako na teba posobil...

miru.j
17. feb 2010

kolko k nemu uz chodis?

andrema
17. feb 2010

bola som u neho teraz asi 5ty krat..
Ma tam poslala moja gyneko a o zaciatku som tam chodila kazdy tyzden, teda asi 3 tyzdne po sebe kazdy tyzden.
Potom mi dal termin zrazu az o 3 tyzdne a teraz po dvoch tyzdnoch

mirinda10
17. feb 2010

miru ja som bola aj na amnio mala som po triple testoch 1:5 na DS
no ja chodim k doc uz kazdy tyzden a robi mi aj ctg aj teraz v piatok idem, to som prekvapena, ze andre ti utz neurobil a ako dlho k nemu chodis?
ja na neho nemozem povedat jedno zle slovo ja som u neho od 20tt a dufam, ze aj sekciu bude robit on

miru.j
17. feb 2010

mirinda,musis rodit sekciou?preco?

miru.j
17. feb 2010

...a este kedy je ten triple v norme...ake hodnoty by mali byt?

mirinda10
17. feb 2010

triple testy sa robia v 16tt a hranicna hodnota je 1:330

no mne pri operacii transfuzneho syndromu v 18tt zomrelo jedno dvojca, takze ho stale mam v maternici, mam zmensenu placentu, mam 40 rokov a podarilo sa nam otehotniet az na 7 mi pokus umeleho oplodnenia toto sme prezili ale verim, ze este vydrzime 3 tyzdne a ideme rodit
ja by som normalne nechcela rodit, uz nechcem podstupit ziadne riziko, takze bude planovy porod

miru.j
17. feb 2010

mirinda,velmi Ti drzim palce moja,drz sa!

mirinda10
17. feb 2010

miru zajtra sa drz uvidis budes spokojna, potom napis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre