MUDr. doc. Plank Karol z Bratislavy. Aký je?

jahodenka
20. jún 2007

poslali ma k tomuto doktorovi, na babetku su nanho negativa pisane. Nechodite k nemu, je naozaj hulvat?

zuzana06
17. feb 2010

ahojte, aj ja chodim k Doc Plankovi, tiez rizikove, toto je moje 3, predchadzajuce dve som sa zacala v 24tt otvarat, preto ma moj lekar poslal do rizikovej, som v 36tt, docent je mily, idem k nemu teraz v piatok, takze uvidime, ci je vsetko ok, musim lezat, nastastie ma nechal doma, slubila som, ze budem vzorna pacientka 🙂 .
budete mat muzickov pri porode? moj pri tych dvoch nechcel, ale teraz povedal, ze by tam bol rad, tak uvidime, ako to nakoniec dopadne.

mirinda10
18. feb 2010

zuzi tak mozno zajtra sa tam uvidime, ja idem na 11tu na ctg a potom na poradnu
no ja idem na sekciu tak muzik asi bude stat na chodbe a dufam, ze mu babulku potom ukazu inak ak by som rodila normalne, tak povedal, ze by isiel na porod

zuzana06
18. feb 2010

mirinda ja idem o 10,15 na poradnu, a ci ma este niekam posle, tak to neviem. takze sa mozno uvidime, planujes si priplatit za nadstandardnu izbu? predtym som rodila u kocha, takze vobec neviem, ako to na kramaroch chodi, celkom sa mi pozdava ta 3postelova izba, tak uvidim, lebo vraj nie vzdy byvaju volne miesta. inak sa mozno aj pri porode stretneme, kedy mas planovanu sekciu?

mirinda10
18. feb 2010

no jasne chcem ist na nadstandard ale otazne je ci budu volne postele uz teraz sa modlim, no presne to neviem zatial ale vidim to bud 12teho alebo 15teho.3 tak uvidime 😵 uz sa tesim, toto je nase prve vymodlene dieta tak uz som napata ake to bude ked ju prvy krat uvidim

zuzana06
18. feb 2010

no super, ja som mala povodne termin 17.3, ale uz mi povedal lekar, ze to bude urcite o 5dni skor, takze sa fakt mozeme stretnut, ozaj cakas babenku? ja tiez, doma uz mame 13 rocneho chalana a 10 rocnu slecnu, ale vzdy sme chceli mat este jedno, neriesili sme vobec, co to bude, az v 32tt mi lekar povedal, ze budeme mat dievcatko. drzim palceky a urcite je to ten najuzasnejsi pocit na svete 🙂

mirinda10
18. feb 2010

ano dievcatko. my to vieme od 16tt a este nam to potvrdili na amnio takze to vieme na 100% 😵

miru.j
18. feb 2010

ahojte! No ja mam z Dr Planka velmi dobry pocit,len skoda,ze si ma tam nenechal,...povedal,ze moje tehotenstvo bude pokracovat ako jednoplodova gravidita a mozem byt aj u mojej Dr 😒 ....nemam ju rada 🤐 😔 .Dr mi povedal,ze mimi je zivotaschopne zatial a ten druhy plodovy vacok sa vstrebe,ze sa to pekne zmensuje.Hematom nemam.Tak povedal,ze ku nemu keby nastali nejake vadsie problemi 😒 .Chcela by som chodit ku nemu,ale problemi mat nechcem.Budem teda u mojej dokiny.Vezmem vzdy nejaky dezertik a snad bude milsia a starostlivejsia 😉

mirinda10
19. feb 2010

miru dolezitejsie, ze je dorbec ok a ked budes potrebovat ist na dobry utz na morfologiu tak Medifera dr. Holan budes mat istotu, ze vas poriadne skontroluje

zuzana06
19. feb 2010

takze dnes som bola na kontrole, vsetko je ok 😉 , najblizsia kontrola ma caka 1.3, dnes ma prvy krat bolelo to vysetrenie, ale snad to bude ok,
mirinda a ty si ako dnes dopadla? co tvoja babulka 🙂

miru.j
19. feb 2010

ahoj mirinda,ja uz som objednana na 16.3 k Dr Cunderlikovi na Hrobonovu4 na utz v 12t+4.Pisu o nom same chvali tak ako o Dr Holanovi,to su vraj najlepsi odbornici na slovensku na utz dijagnostiku 😉
Ako sa mas?Dnes si mala mat poradnu?

mirinda10
19. feb 2010

ano Cunderlik je dobry tiez suhlasim

zuzi ja som dobre dopadla, krcok uz makne ale zatial sa neotvaram a monitor bol tiez ok, poslednu poradnu mam 3.3 a potom sa dohodneme kedy bude termin porodu a urobi monitor a utz tak sa uz tesim
dnes sestricka bola sama tak ja som bola posledna pred 1nu a to som sla priamo z monitoru do poradne
dnes som vyhlasila vojnu nadche nakupila som vsetko co sa dalo sprej, Ccko a echinaceu a idem na vec inak aj doc ma nadchu 😀

zuzana06
19. feb 2010

a to som si myslela, ze som jedina, ktora je prave na konci svojho tehulkovania nachladnuta 😀 , tiez som v lekarni nakupila ako v hypermarkete 😉
inak ta sestricka je taka nijaka 😵 , ja som zvyknuta od mojho dokyho na taku ukecanu sestricku, co sa na vsetko vypytuje a tato nepovie ani slovo naviac, viem, ze tam maju vela mamiciek, ale niekedy to dobre padne, ked sa sestricka aspon usmeje, no nie?
nevies, treba si zbalit do porodnice aj vlastny pribor a pohar, ci teplomer? dnes sa na chodbe o tom bavili, ze si to pre istotu beru zo sebou

mirinda10
20. feb 2010

no pribor, misku a pohar urcite dnes si balim tasku ale teplomer to nie je na zozname, tak neviem ci treba alebo nie ☹
no sestricka ta starsia, musis ju brat taku aka je ale da sa, ja mam tiez u obvodneho gyn super sestricku, nemozeme mat vsetko 😉

abbey
20. feb 2010

Ahojte.Aj ja môžem len doporučiť Dr Holaňa v Medifere.Je uplne užasný.Hodinu sa hrajkal s našou slečinkou v brušku,uplne všetko do delailov nám vysvetloval,maličkej sa celu dobu pekne prihováral,hovoril jej pekne dieťatka,drobček.Bol veľmi milý a ustretový a k tomu veľký odborník.Málokedy stretnete takého človeka.A platili sme len 10eur za termín,morfologický ultrazvuk bol zdarma.

gertik
28. feb 2010

ahoj leteku,
držím palce,aj ja som Rh- a celé tehotenstvo som chodila do poradne k Doc. Plankovi.V 31. t.t. a potom ešte aj v 35. t.t. mi robili amniocentézu na zistenie hladiny bilirubínu. Nakoniec som v 37. t.t. porodila sekciou a malú pár hodín po pôrode previezli vedľa do DFN kde jej museli dva razy robi´t výmennú transfúziu.Našťastie všetko dopadlo dobre a mám malú nezbedníčku 🙂 Ninku.

zuzana06
4. mar 2010

Ahoj mirinda, ako si dopadla vcera u doc? kedy ti dal termin sekcie? mne v pondelok povedal, ze ak do 10.3. neporodim, tak mam prist este na kontrolu, ale vraj to moze byt kazdym dnom, tak cakam.
vcera sme boli s muzickom u jandovej na tom pohovore pred porodom, tak moj milovany povedal, ze prednaska v poho, len ci bude on v poho, to nevie, ale musela som sa mu smiat, bol zlaty.

mirinda10
4. mar 2010

zuzik tak ja nastupujem v pondelok do nemocky a sekcia v stredu 10.3, uz sa neviem dockat
uzivam si posledne hodiny slobody 🙂 a bude to aj nas posledny vikend ako dvojica potom uz budeme 3ja 😵
takze sa v porodnici stretneme tak len cakaj do 10.3 a rodime spolu 😉

zuzana06
4. mar 2010

drzim palceky, dufam, ze budeme rodit spolu, hlavne uz nech to je tiez sa nevieme dockat
dcera mi stale hovori, ze som to mohla stihnut cez prazdniny, ale co uz? ja sa polepsim 😉

mirinda10
4. mar 2010

no keby to vsetko zalezalo iba na nas tak si nahlasime termin a ideme ziadne prekvapko, ved jej to pripomenies ked ona bude tehu ake je to jednoduche 😀

zuzana06
4. mar 2010

presne, mas pravdu, zajtra sa chystaju lyzovat a ja samozrejme zostavam doma 😎 , tak som im povedala,ze kedze sa oni dohodli na lyzovacke, tak ja som sa dohodla s babulkou, ze my pojdeme rodit 😀 a hotovo
ale to nie je take jednoduche, ze si povieme a basta
uz len par dni a budeme to mat za sebou,sa tesiiiiiiiim

mirinda10
5. mar 2010

zuzi pockaj na mna, planuj rodenie az na buduci tyzden
mne este neodtiekla ani hlienova zatka tak ratam, ze mam den, dva k dobru 🙂

zuzana06
5. mar 2010

Miri neboj, urcite pockam 😉 , ved to by som muzickovi neurobila, ze ho oberiem o ten zazitok vychutnant si to na sale so mnou 😀 , ked sa uz bol tak poctivo predpripravit u dr jandovej
inak normalne mal dnes v noci mindraky, ze sa idu lyzovat a ja budem doma, celu noc poriadne nespal a ked som sa pohla na posteli, tak sa hned pozeral,ze co sa deje 😀 😀 , ja som zvyknuta, ze posledne noci toho vela nenaspim, ale tu dnesnu som mala pocit, ze uz aj ine nadychutie je mu podozrive 😵
takze ty a babulka budete v utorok za hviezdy, ako ste krasne zvladli, super gratulujem, ved si to aj zasluzite po tom vsetkom cim ste si presli
sekciu ti budu robit v stredu vecer? mala bude mat taky pekny 10tkovi datum , drzim palceky a snad to vyjde a vidime sa na kramaroch 😵 😵

mirinda10
5. mar 2010

zuzi asi sekcia bude streda rano, neviem ze by doc sluzil poobede ale asi ranko sa vyspinkame teda neviem kto ale ja asi uz budem stat v pozore pre operackou 😀 nech ma hned beru, ze sa uz neviem dockat, nech na mna nezabudnu
no ja veru tiez velmi zle spavam, moj sa vzdy zlutuje a ked sa uz po 4tej rano prehadzujem na posteli tak mi povie nech si zasvietim a citam, ze jemu to nevadi a prehodi sa na druhy bok a spinka dalej, takze ja kazde rano citkam uz ani nemam co, susedky som obehla, vsetko ma u nich precitane a nema si ani co zobrat do nemocky na tie dva dni co tam budem vegetovat a dve noci tie budu asi najdlhsie 😉
no jasne muzika nesmies sklamat, ked je tak pripraveny na porod, nejak to vydrzite

zuzana06
15. mar 2010

takze mirinda to uz ma za sebou a ja som este stale doma, najblizsia kontrola v stredu17.3., tak uvidime, co nam doki povie, ale mohli by sme ho aj predbehnut 😀 😀 😀

mirinda10
16. mar 2010

zuzi ano uz som aj doma a musim len a len chvalit docenta, ak budes rodit u neho si v najlepsich rukach
teraz sa uz vytesujem z malej
drz sa

zuzana06
16. mar 2010

ahoj mirinda,
gratulujeme k Emke a uzivajte si rodinku 😀 😀 a vela mliecka, nech vam princeznicka rastie a robi radost

mirinda10
17. mar 2010

dakujeme zuzi, vidim ze stale 2v1 ale urcite to uz bude za chvilocku 🙂

stella75
12. máj 2010

ahojte, chcela som Vas poprosit o radu, ak je tu nahodou niekto, kto by mivedel poradit. rada by som rodila u doc. Planku, odporucil mi ho moj gynekolog, ale neviem, ci sa dava zazmluvnovat. dnes som volala do ambulancie, sestricka mi povedala, ze on berie iba rizikove pacientky a na otazku okolo zazmluvnovania odpovedala len, ze sa musim s nim dohodnut. teda mne ide hlavne o to, aby som mala istotu. dakujem.

lenusiatko
19. jún 2010

Ja som rodila u doc. Planka pred tyzdnom, je pravda, ze ma preplnenu ambulanciu a berie rizikovky. Musim povedat, ze je to clovek s velkym C, vdaka nemu som si porod uzila, aj ked som rodila predcasne a moc sa mi teda nechcelo. Cele to vdaka nemu prebehlo kludne, v pohode, vysvetlil mi krok za krokom, nic co mi spravil ma nebolelo, ziadne drasticke postupy a urychlovania. Aj ked som mala epidural a kontrakcie ma neskutocne boleli, bol stale pri mne a situaciu mal pod kontrolou, keby cosi, urcite idem k nemu zase. Sitie ma uz takmer neboli, po prvom porode som bola odpisana niekolko mesiacov. Vdaka nemu sa mi vymazali nechutne spomienky na moj prvy porod.

lucia20
26. júl 2010

Ahojte, chcem´sa spytat ci niektora z vas chodi teraz aktualne ku plankovi do poradne???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre