MUDr. doc. Plank Karol z Bratislavy. Aký je?

jahodenka
20. jún 2007

poslali ma k tomuto doktorovi, na babetku su nanho negativa pisane. Nechodite k nemu, je naozaj hulvat?

akas
10. aug 2010

Doc. Plank - Uzasny clovek, naozaj s velkym "C", ako pisala lenusiatko.Oba moje pôrody - sekcie, viedol on a som mu za to nesmierne vdacna. Vie dat to, co som v tych chvilach najviac potrebovala - akysi pokoj, nadhlad, vieru, ze vsetko dobre dopadne...

monika0001
21. dec 2010

som rada že o ňom píšete len to dobré.. je to asi ozaj veľmi dobrý človek.
Ideme ku nemu 07.01. januára a normálne sa teším po tom čo som o ňom čítala 🙂

janicka
21. dec 2010

Ahojte babulky. Mam na vas otazku... i ked som si precitala par prispevkov a zacinam sa stresovat...
Ide o to, ze dneska som bola na kontrole u svojho gyn. a kedze sa mi po 3 tyzdnoch stale nepodarilo zbavit spinenia (a pritom doktor nenasiel nic co by to mohlo sposobovat) odporucil ma k doc. Plankovi...napisal mi dneska aj surne odporucanie... a tak... Hned ako som prisla domov, kukla som na net a docitala som sa, ze ordinuje v stredu (to je zajtra)... Potrebujem sa k nemu dostat.... myslite, ze ma takto narychlo vezme? Mam si tam este rano o 8.00 zavolat? ☹

monika0001
21. dec 2010

@janicka - moju sestru zobral ked tam šla priamo. si riziková v tom prípade a on ťa isto vezme...

janicka
21. dec 2010

monika0001 dakujem. Dufam, ze mas pravdu. Mam tam rano pre istotu zavolat a spytat sa sestricky ci mozem prist?

monika0001
27. dec 2010

@janicka - prepáč že sa ozývam až teraz ale nevedela som že píšeš.. snáď si to už vyriešila 😅
Daj mi vedieť ako si dopadla... 😉

janicka
27. dec 2010

ahoj monika0001
No dopadla som asi tak, ze som tam sla, ale doc. Plank tam nebol... pride az 30. decembra. Ale kedze som mala surnu ziadanku od lekara tak ma vzal nejaky zastupujuci lekar... teraz mi ale nenapadne jeho meno... ale tu na fore som na neho nasla veeeelmi zle odozvy a hlavne ze vzdy urcil nespravnu diagnozu... No proste mi urcil, ze mam placentu vpredu a trochu nizsie, co by mohlo sposobovat spinenie... kazdopadne tam mam ist na kontrolu 5.1. a to tam uz bude doc. Plank. Moj stav sa zastial nezhorsil, skor mam pocit, ze to bude lepsie, takze si na doc. Planka rada pockam 🙂

mirm
27. dec 2010

@janicka ahoj, aj ja mam nizko placentu, par mm od krcka. povedal ti dr ze sa mas setrit, ziadny sport?

janicka
27. dec 2010

mirm ahoj. Ano, povedali mi, ze to chce klud a tak... len neviem ako ty... ale ja aj spinim....uz su to 4 tyzdne...sice uz je toho spinenia trosku menej, ale je to stale... Ale tak uvidime na kontrole o tyzden 🙂

monika0001
28. dec 2010

@janicka - tak ja idem k plankovi 04.01. tak ti dám vedieť aký je on 🙂 i keď ozaj sú naňho samé chváli .-)
a neboj dobre bude. uvidíš!!!! Držíme palčeky!!!!

janicka
28. dec 2010

monika0001 - tak super, tesim sa, ze mi das vediet. 🙂

susie76
12. jan 2011

Ahojte,ja som chodila k doc. Plankovi, mala som rizikové tehotenstvo a môžem povedať, že je to veľmi dobrý lekár a odborník, všetko vysvetlí a vyšetruje veľmi opatrne. Je pravda, že má veľa pacientiek, ale nikto sa na neho nesťažoval. Držím palce, nech všetko dobre dopadne!

jii
27. jún 2011

Dobrý deň prajem.
Možno je tento človek dobrý doktor, dobrý odborník, ale ako človek ....
Ten kto má dobré skúsenosti tak gratulujem.
Tento človek nemá čo robiť lekára.
Manželka je v 8.mes. tehotenstva a z toho je od 2. na riz.
preto ju už svoja gyn. nevyšetruje a poslala ju k tomuto vraj Dr.
Tento Dr. Plank ,, ODMIETOL VYŠETRIŤ !!! keď zistil že chodí na ultrazvuk k inému Dr. (on nemá na strosti riz. gravid.). Asi sme mu mali doniesť minimálne ,,zelený papierik,,
Nehovorím o komunikácii medzi ním a pacientkami.
Na jatkách sa lepšie chovajú ludia k dobytku a tento Dr. k pacientkam.

Ked povie p. Dr. Plank pacientke že čo tu chce čo ju otravuje a ona že už prišla o 2 detičky vo vysokom štádiu a teraz čaká 3. a poslal ju tam jej gynekológ a on že ho to nezaujíma.

kiwinka
27. jún 2011

@jii myslim, ze si prilis precitlivelý vzhladom nato, ze ide o tvoju manzelku... neber to tak vazne , neni jedina, ktora je na rizikovom,, asi nevies ake vsetky vazne pripady riesi prave tento Dr.
toto je doktor, ktory uplatky nebere, toto je doktor, ktory ODMIETNE urobit sekciu zato ze nejaka puča ho chce podplatit aby ju rezal, lebo ona sa boji rodit !

jii
27. jún 2011

kiwinka. si v 34. t. a je ti zle bolí ta celé brucho, ktoré ti tvrdene máš pocik ako keby si sa otvárala a 3dni máš tep okolo 130. Ok ideš aby si si sa uistila či je všetko OK.
,ale škoda reči kto nezažije nepochopí. Možme tu aj pokapať.

kiwinka
27. jún 2011

@jii ja ta chapem, prepac, chapem, ze mate strach. nech to dopadne vsteko dobre, babenko aj manzelka nech su v poriadku !
este chvilinku nech vydrzi a babetko moze prist na svet a skor, dnes uz vedia "zazraky" vypiplu aj 600g nedonosenca. drzte sa!

seiv
26. sep 2011

Aj my mame dost zlu skusenost s Mudr. Plankom. Takmer som koli nemu prisla o zivot a aj moj syn. Nechal am 17. hodin bez plodovej vody, vysokym tlakom a presviedcal ma ze nemam kontrakcie, lebo zle nasadili monitor a ukazoval im blbo. Ked dosla druha smena, nastavili lepsie monitor a hned sa ukazalo, ze mam obrovske kontrakcie. Skoncila to primarka akutnou sekciou. Syn bol na intenzivke a ja tri dni na JISKE.

andrema
4. okt 2011

Ahojte, pisala som uz velmi davno,ze som k nemu chodila na rizikove. Zdal sa mi fakt mily. No trochu ma nastval, ked ma nechal v nemocnic ako prenasane tehotenstvo a nic so mnou 3 dni nerobil. Resp. ked prisiel na vizitu,tak sa tvaril ako by ma videl 1x, vobec nie tak,ze ma tam poslal on. Pri vyvolavani porodu sa mi zdal taky odmerany, vobec mi nic nevysvetlil, len tam do mna vrazil tu tabletku. Este teraz to boli,ked si spomeniem. Rodila som potom cisarskym po dvoch pokusoch vyvolania,ale rodil ma niekto iny.Takze mozno je odbornik,ale trochu toho citiliveho pristupu mu chyba.

adinkag
4. okt 2011

@andrema ja som tam tiez chodila na rizikove tehu ku mne bol vzdy velmi mily, a s tym vylavani porodu je to tak kazdy den mi daval vyvolacku nietko iny ked ma priajli do nemocnice bola som 3 dni po termine a az 6 ta vyvovacla nam zabrala, cize som prenasala 9 dni ale aspon sa dosiel na mna kuknut aj nam poprial

kramare2011
27. dec 2011

moja, nevypisujes tu nahodou same kecy?....citujem ta: "toto je doktor, ktory uplatky nebere, toto je doktor, ktory ODMIETNE urobit sekciu zato ze nejaka puča ho chce podplatit aby ju rezal, lebo ona sa boji rodit !" koniec citatu......
co ty uz len o nom vies? poznas ho? co si ho tak obhajujes? je to tvoja rodina? to si taka naivna? okrem toho (uplatkarstvo) je to poriadny hajzel, nema slusne spravanie a ako odbornik? MUDr. Plank je senilny dedo bez osobitnych schopnosti..... ako človek - drzý, ako lekár slabý, ja poznam MNOHÉ,ktoré sa naňho sťažovali, osobne som s nimi hovorila... nabuduce pouvazuj co napises moja @kiwinka

kiwinka
1. jan 2012

@kramare2011 asi by si mala napisat ci sa ti stalo

mbrnakova
28. jan 2012

určite sa pripájam, aj mna rodil doc. Plank, kvôli veľkosti bábätka, mal 4250g a ja som šťúpla, neotvárala som sa, tak mi robil sekciu, v skutočnosti príjemný starší pánko...🙂

suri023
25. júl 2013

Moja skúsenosť s doc. Plankom je veľmi pozitívna. Patrila som k nemu z dôvodu rizikovej tehotnosti, od začiatku bolo jasné, že pôjde o plánovanú sekciu. Počas vyšetrení vysvetlil všetko čo bolo treba, no je pravda že veľa nevykecáva. Vždy keď som šla do poradne, vopred som si nachystala zo dve, tri otázky aby som ho veľmi nezdržovala. Krátko po vyšetrení ho vždy už aj nebolo a drobnosti doriešila sestrička. Keď som v 35 týždni začala krvácať, šli sme na Kramáre na pohotovosť. Hoci vtedy vôbec nemal službu, do hodiny za mnou prišiel. A to ho kvôli mne budili telefónom o 1:30 v noci. Od začiatku sa chystal na to, že mi bude robiť cisársky. Aj si ma naplánoval pekne na svoju službu. Nedávala som mu jediné Euro. Po sekcii ma prišiel pozrieť na intenzívku a potom ešte dva razy na izbu.

monika0001
26. júl 2013

tak s odstupom času sa idem vyjadriť k tomu lekárovi..
a zhrniem to do jednej vety..
nikdy viac ku nemu nepôjdem!!!!!!!!

monika0001
26. júl 2013

keby som si zaplatila jeho ako som pôvodne chcela moja mala by sa nedožila pôrodu.
dnes má 2 roky a dva mesiace a za to vdačím Dr.Jánymu...
Dr. Plank by mi na svet živu nepriviedol.
ako to viem?
lebo Plank mi nechcel robiť v nemocnici ultrazvuky lebo vraj nie je načo. a tak nemohol vedieť že mám málo plodovej vody.
Manžel vybavil Dr. Jányho a ten ma hned bral na sono a už vedel, že nemôžme dlho čakať bo prídem o malu. tak sme tomu dali 5 dní a mala sla von v 37tt..

Dr.Plank bol toho názoru že sona su zbytočne a že kludne môžme čakať aj do 40tt...
v den porodu mala malinká to A.skore 7.. mala omotanú šmúru okolo krku a podla toho ako vyzerala by sa nedožila večera.. bohužial bola už strašne nízsko v brušku a to na sone nebolo vidno. ale keby sme čakali ako Plank chcel nemala by som ju...
Aj prístup Jányho bol na úplne inej úrovni. Odporúčam všetkými 10!!!!
môj manžel a sestra si ho nevedia vynachváliť. Rodil pred 4 rokmi aj krstneho syna...

swifty
12. sep 2013

ahojte máte ešte niekto skúsenosti s týmto p.doktorom, resp. chodí k nemu niekto teraz akuálne?
chystam sa k nemu chodit do poradne, a chcem sa spytat ci sa tam dlho čaká či je tam naozaj to tak rýchlo ako na páse.

mabliss
12. sep 2013

@swifty Ahoj, neviem aky je v poradni. Mne robil neplánovanú sekciu. Je to veľmi milý a pozitívny človek. Vôbec ma nepoznal, nedala som mu žiadny úplatok. Prišiel ma po zákroku pozrieť a potom aj neskôr. Nemôžem na neho povedať nič zlé. Bola som príjemne prekvapená.

iskag
21. jún 2015

Ahojte, doc. Plank je veľmi príjemný doktor, v apríli som rodila na Kramároch a posledný mesiac som k nemu chodila do poradne. Náhodne mi robil aj cisársky rez a jeho prístup je profesionálny. Aj na druhý deň ma bol skontrolovať a bol veľmi milý - ide z neho taký pokoj.

karinuska22
18. feb 2016

Chcem tu pridat moj nazor na Doktora Planka. Pocula som o nom samu chvalu a tajne som dufala, ze bude mat sluzbu, ked to na mna pride. Tak sa aj stalo. Bola som rada. Museli mi robit cisarsky rez, ktory prebiehal v poriadku. Este po porode som mala na doktora len tu najlepsiu mienku. Avsak mala som problem s nehojacou sa ranou po cisarskom reze. Asi tak 2 cm kusok sa mi stale otvaral a mokval. Bolo to dost neprijemne. Stale som to musela mat prelepene aby som nemala mokre oblecenie z toho. 2 roky som chodila na Kramare na cistenie. Videl to aj doktor Plank a vtedy sa zachoval dost neprofesionalne a ked to videl, tak povedal, ze co ma on s tym robit a ze ak mi to vadi, tak mi tam daju 2 stehy a hotovo. Neverila som vlastnym usiam a toto som od neho necakala. Mienka ne neho uplne klesla. Takze mozno je velky odbornik na rizikove tehotenstva ale nie vzdy sa vie spravat profesionalne, co by sa stat nemalo. Chcem vyzdvihnut profesionalne spravanie doktora Janyho a doktora Valenta. Su to dvaja mili doktori s ludskym pristupom a s velkou snahou pomoct, ked je nejaky problem. Takze co sa tyka porodu a pristupu, urcite ich odporucam.

ivkadracova
21. nov 2017

Rodil pri Plankovi niekto prirodzene? Poslednu dobu ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre