MUDr. doc. Plank Karol z Bratislavy. Aký je?

jahodenka
20. jún 2007

poslali ma k tomuto doktorovi, na babetku su nanho negativa pisane. Nechodite k nemu, je naozaj hulvat?

titkovamiriam
20. jún 2007

je to taky rysavy lekar z kramarov?

gapa
20. jún 2007

Je to taký starší, myslím plešaký lekár. Ja si ho len pamatám, ked mi dávali narkózu, že ma ukludnoval, že všetko bude v poriadku. Spolužiačka v tehotenstve ležala v nemocnici niekoľko mesiacov. Mala rizikové tehotenstvo. Bol to jej lekár, lebo on má rizikové tehotenstvá. A nepočula som, že by sa sťažovala.

titkovamiriam
20. jún 2007

mna niaky Plank daval na rizikove s Milanom/16r.dozadu/ a vyucoval aj na zdravotnej skole,ak je to ten isty tak bol fajn.

gonica
22. júl 2008

Doc. Plank nieje ryšavý. Je to starší sympaták a titkovamiriam maš pravdu on aj vyučuje. Je velmi príjemný. Ale na tých Kramároch je viacej lekárov príjemných. Záleží kto sa ako knim chová a taký je aj ich prístup.

titkovamiriam
23. júl 2008

ja si ho tak pamatam,tak potom svetlovlasy,no je to dost do zadu a to ze su tam dobry doktori viem tiez a aj ty co tam uz niesu.milana rodil dr.Polak,michala dr.Valenta-moj lekar bol dr.Pivovarci a po nom dr.Hladik.,na rizikove pri michalovi ma primalm dr Pruzinec,ultrazvuky mi robil dr.Slezak a magnezium pri tlaku 220-180 mi priamo do zili daval primar no uz neviem ako sa volal.takze dik mam prehlad 😀 . a preto ze mi to vzdy pripadalo taka masovka na kramaroch mareka som rodila v kochu.

pepka
24. júl 2008

Tiez som k nemu chodila ako rizikovka, dokonca ma akurat vyfasol v sluzbe a robil mi aj cisarsky. Nemozem si stazovat. Normalny profesionalny pristup. A tiez si ho vybavujem ako rysaveho. Ak teda nie je, tak potom je velmi blondavy, az to vyzera ako rysava.

nellynka
24. júl 2008

Jahodenka,
ja som sa akurat vratila z nemocnice a prisla som do styku aj Doc. Plankom (robil mi vstupne vysetrenie) a poviem ti, ze na mna vobec zle neposobil, skor milo. A bol velmi ochotny. Myslim si, ze je to kazdeho len subjektivny nazor, ale je fakt fajn, nemas sa coho obavat.

hilaris
7. mar 2009

Obnovim temu... ked ma moja lekarka poslala k Plankovi do rizikovej ambulancie, bola som nestastna ale povedala ze je to odbornik a sympatak no tak som neprotestovala. Zo zaciatku som bola toho isteho nazoru.. ze je mily, ludsky atd ale teraz ku koncu uz mam jeho aj sestricky plne zuby. Ked sa ma opytal ako sa mam, tak som mu povedala z coho mam obavy, co citim a co sa mi nepozdava tak ma hned zrusil s tym, ze co som cakala, ved som tehotna! Nooo.. ale ja som tehotna prvykrat v zivote a nie o vsetkom sa clovek docita v knizkach. Podobnych situacii bolo viac. Do ambulancie objednavaju strasne vela zien na rovnaky cas takze niekedy je to ako na beziacom pase... Ani nemam prilezitost sa nieco opytat ked mam otazku lebo uz volaju dalsiu pacientku 😒
Odbornik moze byt dobry, a ako clovek moze byt mily (ked nema namrzenu naladu) ale reakciu typu: "a co ste cakali" od profesionala by som urcite necakala... nieco sa mi na nom nepozdava...hlavne ked sa tehotnej opyta ako sa citi, ona odpoveda a on jej na to povie: "Ved mate este 4 tyzdne cas tak ako sa mozete stazovat..." Uprimne.. nemyslela som ze cakal aby som mu povedala: "Mam sa vyborne, citim sa ako pierko, nic ma neboli, z nicoho nemam obavy, ste vyborny odbornik, dakujem ze sa pytate!"

bobulka34
7. mar 2009

jeho sestricka nic moc. Ja som tiez nemala nikdy cas sa nic opytat, lebo to bola rychlovka. Raz som sa pytala, ze ci nevadi, ze som prekonala chripku a on, ze v pohode. Proste stale pohoda. Ked pozeram na pristup lekarov v ordinacii v ruzovej zahrade tak ma to len nastve >/| 🙂

hilaris
8. mar 2009

esteze som tu ruzovu zahradu nikdy nesledovala... jednak by ma to vytacalo ze to tak v reale neexistuje a robia zle filmy a serialy druhak ze v realite by sa mohli k tomu aspon trochu priblizit :D

macabi
8. mar 2009

ahojte... 🙂 ja som tiež chodila k doc. Plankovi..teraz chodím k doc. Rusňákovi, pretože som si ho vybrala ako pôrodníka...no doc. Plank pôsobí milo, to je pravda, ale aj mňa trošku rozčuľovalo, že všetko bolo v pohodeeee a nič sa nedejeee...a fakt, maju málo času a nie je šanca sa niečo opýtať...to ma mrzí najviac...ale aj u doc. Rusňáka (na ktorého nedám dopustiť) je to občas tak, lebo maju hodne pacientiek...a čo sa týka tej sestričky, tak ona je tam v tej ambulancii vždy aj pri iných lekároch...taká staršia...a je fakt hrozná...katastrofálny prístup a vždy sa tvári, ako keby tam bola za trest...ja byť jej nadriadená tak letí už dávno aj s dverami.... 😝 😠

gabika25
9. mar 2009

ahojte. Ja som sa v sobotu vratila z porodnice na Kramaroch. Chodila som tam od zaciatku tehotenstva do rizikovej poradne k doc. Plankovi, pretoze som cakala dvojicky a este k tomu po IVF. Nemozem na neho povedat slovo zle. Je to mily clovek s profesionalnym pristupom. Ale musim povedat, ze vsetci lekari su tam uzasni a vsetkym som neskutocne vdacna, za ich starostlivost. Ja som porodila v 31.tt a deticky mam v inkubatore. Starostlivost o mna bola skvela, takze vobec nelutujem, ze som rodila tam a keby som v buducnosti bola tehotna (nahodou), tak by som rodila len a len tam.

hilaris
9. mar 2009

no to ma tesi 🙂 ono je to ine ked s obavami a blbimi pocitmi ideme do niecoho neznameho a citime sa nepodporene ako ked uz je po a vsetko prebehlo vyborne. Gratulujem Gabika!

vikinka689
9. apr 2009

ahojte, ja som pred dvoma rokmi rodila dcerku na Kramaroch a bola som rizikova, lezala som osem tyzdnov v nemocnici, po prepusteni som chodila do poradne k doc.Plankovi, ale cisara mi robil doc. Rusnak. Teraz som tehotna znova, chodim znova do rizikovej poradne k doc. Plankovi a nemozem na neho povedat ani zle slovicko, je profesionalny a velice mily a mam u neho naplanovaneho cisara na 21.4. ...

hviezda22
9. apr 2009

vikinka689, to budeme rodit asi spoločne 🙂 , tiez chodím doc. Plankovi, po sviatkoch idem na poslednu poradnu 15.4 a potom do nemocnice, do tyzdna mi ma potom urobit cisarsky, čakam dvojičky a su uz dost velke, vyše dvoch kg každé. Nemam presne dohodnuty termín, ale vychadza to tak nejako. Maličky je uz zostupeny a ja meliem z posledného, uz mam aj poslíčkov, som velmi chudá a drobná a doc. Plank sa vzdy pousmeje, že je zazrak že sa tak držím, vraj nie som na dvojky vobec stavaná.
vikinka ty ho maš zazmluvneného??? Lebo mi sme dohodnuty len tak predbežne, na dobré slovo, trošku sa obávam, že čo ak to príde skor, nakoniec ma moze rodit uplne iný lekár a cisarak tak nemam isty....dvojičky by som velmi nerada rodila prirodzene ☹

vikinka689
17. apr 2009

Ahoj hviezda22, az terazky som sa dostala k netu... Ja som s nim dohodnuta tiez len tak, v podstate na dobre slovo, ale kedze mi od zaciatku vravel, ze to bude cisar, tak pocitam s tym, ze ma aj odrodi... Pokial si pamatam, tak aj pred dvoma rokmi tam bola maminka, ktora rodila dvojicky a rodila cisarskym a neviem, ci pri dvojickach by Plank riskoval prirodzeny porod, ale vsetko zalezi na okolnostiach... Ja som tiez strasne malinka, mam len 154 cm a pred druhym tehotenstvom som vazila 45 kg. Ked som prisla k Plankovi na poradnu, ked som zostala druhykrat tehotna, tak sa mi smial, ze ja si vas pamatam, vy ste ta malicka, co rodi velke deti 🙂, kedze dcerka mala 3600g a 50cm... Snad sa tam stretneme a ked nahodou nie, tak drzim paste, aby ti to dobre dopadlo a boli ste vsetci traja zdravucky...

martina46
29. sep 2009

ahojte. viete mi prosim povedat, ci tieto ordinacne hodiny u planka platia? nasla som to na nete.

pondelok-10:00 - 12:00
utorok-neordinuje
streda-10:00 - 12:00
stvrtok-12:00 - 14:00
piatok-10:00 - 13:00

dakujem 🙂

chruminka
29. sep 2009

martina 46 ano platia,ale musis sa tam objednat lebo ta nezoberu bez objednavky,zavolaj si tam sestricka je ok.

chruminka
29. sep 2009

martina tu si najdi rizikovu ambulanciu a je tam aj telefon,len musis viac krat skusit zavolat,lebo dakedy sestricka nestiha zdvihat telefony

http://www.nspr.sk/Nemocnica-Kramare/kramare/kr...

martina46
29. sep 2009

dakujem vam 🙂
no to som nevedela, ze sa objednava, to je novinka, ked som predchadz. tehu tam chodila, tak to nebolo, ja som sa tam uz zajtra chystala ☹ ved tam mam ist cim skor a to potom ako vyriesit? 😒

chruminka
29. sep 2009

martina zavolaj tam hned zajtra oni ti mozno daju termin hned na dalsi den aj mne tak dali

martina46
29. sep 2009

no hej, lenze to je blbe, do slaka, manzel robi a to je tazko takto 😒 a keby som len tak prisla, to ma fakt nezoberu?

mirinda10
29. sep 2009

no aj ja si tam budem musiet zavolat uz mam odporucanie od mojho obvodneho gyndosa tak sa mam na co tesit a kde maju ordinaciu na 8mom poschodi som ju nevidela

tak si tam budem musiet zavolat, ja som myslela, ze sa tam posadim a budem cakat, dakujem za upozornenie

martina46
30. sep 2009

Tak som zavolala o som objednaná na 9. októbra 🙂

gertik
11. nov 2009

ahojte, ja som rodila pred dvomi rokmi na Kramároch a celé tehotenstvo som navštevovala poradňu doc. Planka.Tehotenstvo som mala rizikové, dva razy mi robili amniocentézu. Na Mudr. Planka nemôžem povedať zlé slovo, profesaionálny lekár a milý človek. Mám krásnu a zdravú Ninku.

hajdylca
30. nov 2009

martina46 ako bola si u mudr. Planku? 😕
dostala som na neho odporucanie, tak som zvedava.... dakujem za info 🙂

chruminka
30. nov 2009

hajdylca ja som rodila pred siestimi tyzdnami na kamaroch a rodla som u Doc.Planka,teda robil mi planovanu sekciu ,predtym som chodila ku nemu do rizikovej poradne a aj som cca 3tyzdne pred porodom musela lezat v nemocnici,bola som s nim velmi spokojna chodil ma pozerat a vypytoval sa ako sa citim a mam. 🙂

hajdylca
30. nov 2009

isla som sa spytat, ze preco si isla cisarskym, ale uz mi doplo, kvoli dvojickam ... mala si ho aj zaplateneho?
nevies ci berie aj pacientky, kt. nie su na rizikovom ??

dakujem velmi pekne 🙂 🙂

janka5861
30. nov 2009

Hajdylca aj mna rodil Doc.Plank . PLanovana sekcia. Vdacim mu za to ,ze mam krasneho syna a ze zije . Je to uzasny odbornik .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre