MUDr. Dosedla z Košíc. Máte kontakt na neho?

lennusska
2. sep 2011

Ahojte, ja by som sa chcela opýtať na kontakt na Mudr. Dosedlu v Košiciach. Nikde sa k nemu neviem dopracovať a jak vidim samá chvála je naňho 🙂 Prosííím kto vie, nech sa podelí 🙂) Ďakujem

anka3x3
11. aug 2016

@lydus2015 Ďakujem za info, skúsim tam zavolať, prečo teda nám toto nevyšetroval, objednávala som sa dostatočne dopredu... :(

wiwi1908
7. nov 2016

Baby ja mam v tom chaos..som asi cca v 4 tyzdni tehu..este som nebola na vysetreni je skoro..volala som dosedlovi a ze mam mat svojho obvodneho dr a k nemu sa mam objednat v 12 tt na ultrazvuk..dovtedy co??mam ist k obvodnemu????nechapem..dakujem za rady

bonnie1
7. nov 2016

@wiwi1908 no k lekarovi sa chodi v cca 6-7 tyzdni kedy je uz predpoklad ze bije srdiecko. k dosedlovi ked chces ist na tri usg tak v 13, 20 a 30 tt. dovtedy ked nie si dohodnuta nic nemas. chodis k svojmu gynekologovi na poradne cca raz mesacne. ma usg sa objednava na tel cisle k nim do ambulancie. k dosedlovi ked u neho chces rodit chodis az v 36 tt.

lessiie
7. nov 2016

@wiwi1908 mas mat svojho obvodneho gynekologa myslel...normalne gynekolog ku ktoremu chodis...

lejka01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wiwi1908
21. nov 2016

@lejka01 nezaujima ma tvoj nazor absolutne....

wiwi1908
21. nov 2016

@lejka01 ja sa zastavujem nad ludmi ktory komentuju ..a snazia sa rypat...ako ty.....

janamihl
11. feb 2019

Ahojte. Chcela som sa s vami podeliť o zlú skúsenosť ktorú sme s manželom zažili v Košiciach v nemocnici Šaci. Šlo o dr. Dosedlu Objednali sme sa na screening v 12 tt. S manželom sme prišli na ultrazvuk. Veľmi sme sa tešili na toto vyšetrenie. Počuli sme samé chváli, ako lekári pekne ukazujú rodičom bábätko a všetko komentujú. Tento lekár by sa však mal poradiť so psychológom ako komunikovať s pacientkami. Objednali nás na určitú hodinu, došli sme ešte skor o nielko minut. Lekár meškal asi 45 minút.. Po nás došla pacientka ktorá bola zrejme sestricka, tak samozrejme zobrali ju pred nami. Kým nás vzali čakali sme viac ako hodinu ! Pán doktor bol celý čas odmerany, nekomunikoval s nami. K ničomu sa nevyjadroval, len sestre diktoval rôzne lekárske pojmy. Popri ultrazvuku dával sestre povely čo všetko ešte má v daný deň urobiť. Ľutujem tu sestričku. Nič ale nič nám nevysvetlil. Keď som sa opýtala na pohlavie, odpovedal mi, akoby urazene, že čo si ja myslím či mu to vyskočí len tak na monitore. Akoby som bola úplne blba. Keď so mnou skončil, o sekundu sa už hral na mobile a na mňa ani nepozrel a nič nepovedal. Sestra poslala manžela zapáliť 50€ a mňa poslali na krv. Nikto nám nepovedal či je bábätko v poriadku!! Keď sme prišli pre výsledky o 2 týždne ( udajne výsledky maju byť do týždňa ) tak nám dala sestra papier, s tým aby som šla za svojou lekárkou a ona mi povie čo a ako. Pýtala som sa či je teda všetko v poriadku a či je bábo zdravé. No ona vraj nič nemôže povedať. Doktor samozrejme nikde nebol !!! Otrasná skúsenosť. Vraj súkromná nemocnica v KE .. za takéto peniaze sme fakt čakali oveľa, oveľa lepší prístup. Z tohto vyšetria sme odchádzali veľmi znechutený a úplne bez nálady

lessiie
11. feb 2019

@janamihl to som ozaj prekvapena 😲 akoze on arogantny je to ano ale nam povedal co bolo treba aj srandoval s nami v pohode...zlaty bol. Asi zalezi aky ma den alebo co 🤷 ale nemal byt veru taky...

capy1212
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mravvcek
20. sep 2019
makodob
22. okt 2019

@janamihl Trošku ma zaráža, že rozpisuješ svoju jedinú negat. skúsenosť a hlavne z ultrazvuku, čo nevypovedá o kvalite a odbornosti lekára, len možno o jeho povahe, zlej nálade alebo o náročnom dni lekára. Dávaš to všade do každej skupiny a je to otravné na to vkuse naraziť. Dosedla je skvelý odborník, možno ti nie je sympatický, ale od toho si predsa lekára nehľadáš, ja teda hľadám odbornosť. Nemožeš čakať od primára, ktorý počas dňa odrodí niekoľko žien, alebo operuje, že nepríde načas! Asi by sa ti nepáčilo, keby si rodila a lekár ti povie, musím si odbehnúť na ultrazvuk, aby mamička nečakala. Neprišla si do hotela ale do nemocnice, kde sa porod či operácia možu predĺžiť a riešia sa prioritné veci, čo usg určite nie je. Tak sa trošku zamysli, čo všade šíriš, je to detinské, chápem, že si možno mala svoje očakávania a očividne sa nesplnili, ale aj on je len človek. Aj ja tu teraz mozem o tebe rozpisovať všade a osočovať tvoju osobu, aká si otravná a spamuješ všetky skupiny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre