• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Dubčáková z Antolskej v Bratislave

12. septembra 2016 
Ďakujem elly veľmi pekne.
10. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tie co chodite do poradne k MUDr.Dubcakovej neviete kedy tam bude tento tyzden? Bola som na Antolskej v piatok aby som sa opytala ci ma zoberie a nebola tam mala po nocnej tak nemala poradnu (no kto to mohol vediet) taka pani co tam bola mi dala cislo na doktrosku izbu ze dnes ma sluzbu a mam jej skusit zavolat len neviem ci sa mi ju podari zohnat ak nie tak by som tam zbehla osobne, nemam to daleko len neviem ci tam naozaj bude v stredu, dakujem
16. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa jej nakoniec dovolala, ak je taka mila ako bola v telefone tak to sa na nu veeelmi tesim :dizzy_face:
16. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, prosím o radu.

rodili ste niektorá u dr. Dubčákovej cisárskym?

a ešte jedna otázka. myslíte, že keď už dám podpísanú zmluvu dr. na zazmluvnenie môžem lekára ešte zmeniť?

ďakujem Vám
16. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jvo, nemohla by si mi posunúť to jej tel.číslo? na druhý týžden by som jej potrebovala zavolať a dohodnúť čo a ako..ď
16. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leahl kuk IP ale skus zavolat na to cislo dnes lebo dnes sluzi a to je cislo na doktorsku izbu v nemocnicnej casti
16. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jvo dá sa s ňou spojiť aj skôr ako v stredu od 11,00? aj ja by som potrebovala. ďakujem. :dizzy_face:
16. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem velmi pekne, skúsim sa jej ozvať..ako vidím, bude mať čo robiť :slight_smile: ale z vlastnej skúsenosti ju môžem len odporučiť, je velmi zlatá..
16. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, zuul, leah, jvo... ako ste to všetko zvládli?
3. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dlho tu nikto nepísal nejaké príspevky.... chodí teraz niekto na poradňu k dr. Dubčákovej ?
24. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...ja k nej chodim, ale do probiosu
28. júl 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, neviete ako teraz máva Dr. Dubčáková poradňu? skúšala som sa jej minulý týždeň dovolať, ale neúspešne, tak neviem či sa jej zmenilo číslo :unamused:
6. aug 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky keby niekto hľadal info, tak tento týždeň má doktorka dovolenku, poradňu robí len sestrička, ale budúci týždeň tam bude aj v stredu a v piatok :slight_smile:
12. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ja som ju vcera videla v poradni a zda sa mi ze je tehu :slight_smile: tipla by som taky mozno uz aj 5 mesiac.. a kedze ja som v siestom, tak to vyzera, ze uz si ju nezazmluvnim :grinning: jedine ze by ma prisla porodit uz z jej materskej :wink:
28. aug 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marione74, mas pravdu, Dr. Dubcakova je tehotna :wink:
ja som dnes bola u nej o 9 hod v poradni a pytala som, kedy ma termin, tak koniec novembra. takze Ta nepotesim, uz Ta neodrodi, lebo ked odratas 6 tyzdnov pred terminom nastup na MD, tak poslednykrat v praci bude niekedy v polovici oktobra.
28. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki za spravu sisinka, takze je tehu :slight_smile: , tak to ja sa s nou stretnem dokonca takmer na porodnej sale :grinning:
2. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rodila som u p. MUDr. Dubcakovej pred 1 1/2 rokom, a neviem si ju vynachvaliť... bola milá, ľudská a dokonca ma prišla pozrieť i na izbu, keď už bola Natálka na svete, popýtala sa čo a ako a pod...
a takým istým anjelom ako je ona, je na šestonedelí aj jej sestra....

takže ak si p. doktorka prečíta túto správu, želám jej len a len to najlepšie a gratulujem k tehulkovaniu a prajem jej krásne bábatko a vela stastia
23. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodila u dr. dubcakovej pred rokom a nikdy viac
zacala som rodit o 24, 00, odtiekla mi plodova voda, volala som dr. Dubcakovu, lebo som ju mala zazmluvnenu, ze co ako a ona, ze mam ist do porodnice, tam som na nu marne cakala az do 7,30, kedy jej zacala sluzba, pocas celeho porodu na mna nemala cas, nic mi nevysvetlila, stale ju zhanal moj muz, ked som sa ozvala, tak ma uzemnila, ze tam sefuje ona....pri siti nepockala na dalsiu davku epi, sklbalo so mnou od bolesti, a aj za to som si vypocula svoje, a ked odchadzala, tak sa ma spytala, ci sa nepodakujem?????
Moje zlaticko sa narodilo pridusene, PA darmo upozornovala, ze ma velmi slabe odozvy, ked uz som ja zacala citit, ze je zle, tak dr. Dubcakovu musel zas zhanat moj muz, ale uz bolo neskoro
mozno to cele bolo preto, ze bolo vela porodov, ale prave preto mohla prist pred sluzbou, aby sme este mali cas sa v klude porozpravat
najviac mi chybalo, ze mi nikdy nic nepovedla, co sa deje, co ide vysetrit, preco mi davaju take a take lieky
napriek vsetkemu jej zelam vela stastia a snad sa zamysli, co by mohla zmenit a zlepsit, ak si toto precita

Vam mile maminky zelam prijemnych porodnikov,ktori na Vas budu mat cas, vsetko Vam vysvetlia a pochopia, ze sa bojite, ze Vas vsetko boli, ze nie ste len dalsia v poradi, ze na Vasom babatku a Vas zalezi.
2. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha tak to som prekvapená...mne ju moja gynekologička odporúčala...ešte, že som sa rozhodla pre niekoho ineho
3. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete niekto ci Dr. Dubcakova chodi k porodom, ked je teraz na materskej?
17. máj 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K Dr. Dubcakovej som chodila do Probiosu ,vyborna lekarka mila profesionalna,teraz je na materskej ale urcite odporucam.
19. aug 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky neviete nahodou ci dr bubcakova este na materskej alebo sa vratila do prace skor?
11. jan 2011 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna dr. Dubcakova by uz od februara mala nastupit na Antolskej. V Probiose ordinuje uz od januara.
30. jan 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik99 ano dakujem ti velmi pekne uz som komunikovala s probiosom
ze je od januara spat tak sa velmi tesim :wink:
31. jan 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi niekto povedat ci ma dr.Dubcakova poradnu na antolskej, teda ci uz je naspat z tej materskej? na stranke antolskej totiz jej meno medzi ambulanciami nie je.

@simik99 ahoj, pisala si tu, ze od februara nastupila dr.Dubcakova na Antolskej, mozem sa spytat odkial vies? je to naozaj tak? ja som na nu dostala doporucenie, chcela by som k nej ist do poradne, popripade si ju zazmluvnit k porodu, no neviem najst jej ordinacne hodiny a ked som volala na antolsku, pani s ktorou som hovorila mi tiez nevedela povedat, ci uz je doktorka naspat z materskej :unamused:
28. mar 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hoota ahoj, ja k nej chodim do Probiosu, tam zacala v januari a spominala, ze vo februari zacina aj na Antolskej. Ci ma poradnu, to zial, neviem. Ked som tam bola na krv, nemala na dverach vypisanu poradnu, tak neviem...
28. mar 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik99 aha..nevadi, vdaka za odpoved :slight_smile:
28. mar 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi prosim poradit, ktore dni a v ktorej ambulancii ma pani Dr. Dubcakova prenatalnu poradnu na Antolskej? dakujem :wink:
7. máj 2011 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete mi poradit,ci sa u doktorky dubcakovej plati? a za co vsetko? dakujem :slight_smile:
19. mar 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok