MUDr. Dubčáková z Antolskej v Bratislave

jahodka11
24. okt 2007

Ahojte,
rada by som sa s vami vsetkymi podelila so svojou skusenostou s Dr. Dubcakovou. Je to jedna uzasne mila a skusena lekarka. Moj porod trval cca od 9-tej, maly sa narodil presne o 15.00. Vdaka epiduralke som moc netrpela a bolesti som mohla mat celkovo tak 1 hodinku. Samozrejme, pri samotnom tlaceni a tlaku na konecnik uz epi nezaberala, je to preto, aby som citila kontrakcie a spolupracovala. Kedze som mala lekarku zazmluvnenu, bola so mnou na sale skoro cely cas, sem tam odbehla, ale vzdy povedala, kedy sa vrati a vratila sa skoro vzdy skor 🙂 Mohla som sa na nu plne spolahnut, epiduralku mi v podstate vybavila ona sama, pretoze anesteziologicka chcela cakat na kontrakcie a ze az potom mi zavedu kateter. Nastastie pani doktorka trvala na zavedeni a ked nastupili kontrakcie, uz mi len pichli prvu davku, netrapili ma v bolestiach s tym katetrom. Pri samotnom tlaceni ma pani doktorka povzbudzovala, presne mi hovorila, co mam robit, kedy sa nadychnut....atd....a pri siti mi opat dali davku epi a nic som necitila...a aj tak sa so mnou cely cas pocas sitia rozpravala a zabavala ma...🙂
Manzel bol so mnou cely cas, takze som sa mohla spolahnut hned na 2 osoby, doktorku a manzela 🙂

Vdaka doktorke Dubcakovej mam len same KRASNE spomienky na porod (a to som mala pred porodom neuveritelny stres a hrozu, ze to nezvladnem)a uz teraz sa tesim, ako si to o par rokov zopakujem. Samozrejme, mala som pri tlaceni problemy, maly sa posunul dolava a nemohla som ho vytlacit, ale pomahali sestricky a ked nevladali, Dr. Janac sa mi poriadne "opieral" o brusko 🙂 a podarilo sa 🙂

Takze ak mate obavy a chcete sa uplne spolahnut na porodnika, odporucam dr. Dubcakovu!!!!! a som plne presvedcena o tom, ze nebola profesionalna len preto, ze som ju mala zazmluvnenu!
A na konci pochvala od doktorky, ze som to perfektne zvladla, no nic ma nemohlo potesit viac (okrem mojho maleho synceka).

M

sara22
30. okt 2014

@golejka Okis, dakujem!

eugenika21
7. jún 2015

Rada by som sa aj ja touto cestou este raz podakovala Dr. Dubčákovej za bezproblemovy, rychly a uspesny porod nasej Jarmilky. Velmi si vazim,ze aj v dnesnej dobe sa najde gynekolog,ktory robi svoju pracu s laskou a ludsky. Velmi si prajem aby si z nej brali priklad aj ostatni lekari,lebo som mala zle skusenosti s gynekologmi,az kym som ju nestretla. Este raz Vam pani doktorka DAKUJEM a PRAJEM VAM VSETKO TO NAJLEPSIE🙂 ANNA

emily0412
23. máj 2016

Prosim vas nema niekto cislo na mudr dubcakovu?

iqqi
30. máj 2016

@emily0412 ordinuje v utorok a stvrtok, staci si zavolat do ambulancie, ale tento najblizsi utorok tam zrovna nie je.

sondax
12. sep 2016

@jahodka11 Ja som rodila Jakuba u nej a bola uzasna uz bude mat Kubko 10 rokov ale vdaka pani doktorke sa nam narodil zivy a zdravy, nebyt jej uz o 2 tyzdne by sa nam nenarodil zivy, vyvolala mi porod a bolo to v hodine 12. Rodila som v 38 tyzdni...skvela zena!

iqqi
12. sep 2016

@sondax dr. Dubcakova sa potesila Vasmu prispevku 😉

monikaavanessa
13. mar 2017

Ahojte žienky, mam otázočku...pani Dr bola moja pred pôrodná Dr v posledných týždňoch tehotenstva nakoľko som rodila na Antolskej🙂 otázka znie p.Dr bežné ordinuje v tej istej ambulancii, kde má aj pred pôrodné? Chcela by som k nej prestúpiť no ta zastarala ambulancia ma veľmi odradza:(

tatianak24
14. mar 2017

@monikaavanessa ahoj,co ja viem,tak dr.robi len v nemocnici predporodne pripravy a rizikove tehu,nema bezne ambulanciu,ale skus sa spytat priamo jej

iqqi
14. mar 2017

Nie, dr. Mirka Dubcakova ZIAL je len porodnicka a teda aj predporodna gynda, ale ambulanciu uz nema. Stotoznila sa s tymto poslanim 😇❤

monikaavanessa
14. mar 2017

@tatianak24 a iqqi ...dakujem vam, som si to aj myslela. No škoda ona je naozaj veľmi dobrá 👌

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre