MUDr. Dubčáková z Antolskej v Bratislave

jahodka11
24. okt 2007

Ahojte,
rada by som sa s vami vsetkymi podelila so svojou skusenostou s Dr. Dubcakovou. Je to jedna uzasne mila a skusena lekarka. Moj porod trval cca od 9-tej, maly sa narodil presne o 15.00. Vdaka epiduralke som moc netrpela a bolesti som mohla mat celkovo tak 1 hodinku. Samozrejme, pri samotnom tlaceni a tlaku na konecnik uz epi nezaberala, je to preto, aby som citila kontrakcie a spolupracovala. Kedze som mala lekarku zazmluvnenu, bola so mnou na sale skoro cely cas, sem tam odbehla, ale vzdy povedala, kedy sa vrati a vratila sa skoro vzdy skor 🙂 Mohla som sa na nu plne spolahnut, epiduralku mi v podstate vybavila ona sama, pretoze anesteziologicka chcela cakat na kontrakcie a ze az potom mi zavedu kateter. Nastastie pani doktorka trvala na zavedeni a ked nastupili kontrakcie, uz mi len pichli prvu davku, netrapili ma v bolestiach s tym katetrom. Pri samotnom tlaceni ma pani doktorka povzbudzovala, presne mi hovorila, co mam robit, kedy sa nadychnut....atd....a pri siti mi opat dali davku epi a nic som necitila...a aj tak sa so mnou cely cas pocas sitia rozpravala a zabavala ma...🙂
Manzel bol so mnou cely cas, takze som sa mohla spolahnut hned na 2 osoby, doktorku a manzela 🙂

Vdaka doktorke Dubcakovej mam len same KRASNE spomienky na porod (a to som mala pred porodom neuveritelny stres a hrozu, ze to nezvladnem)a uz teraz sa tesim, ako si to o par rokov zopakujem. Samozrejme, mala som pri tlaceni problemy, maly sa posunul dolava a nemohla som ho vytlacit, ale pomahali sestricky a ked nevladali, Dr. Janac sa mi poriadne "opieral" o brusko 🙂 a podarilo sa 🙂

Takze ak mate obavy a chcete sa uplne spolahnut na porodnika, odporucam dr. Dubcakovu!!!!! a som plne presvedcena o tom, ze nebola profesionalna len preto, ze som ju mala zazmluvnenu!
A na konci pochvala od doktorky, ze som to perfektne zvladla, no nic ma nemohlo potesit viac (okrem mojho maleho synceka).

M

petra1402
1. aug 2012

Ahojte mate niektora cerstve skusenosti s pani Dr. Dubcakovou ?

bibi1711
24. aug 2012

@petra1402 , neviem ci z konca januara su cerstve informacie, ale napisem ti🙂 ja som u nej tento rok rodila svoje druhe babo. pani doktorka je to velmi milá, starostliva, citliva.vsetko dopadlo super, tak ja nemozem nic zle na nu povedat.negativom je, ze ma vela pacientiek a preto sa u nej dost dlho cakalo na poradne.

lubika39
24. aug 2012

@petra1402 ja ju tiez mozem len odporucit, mila, prijemna, pri vysetreni velmi jemna. Je pravda ze k nej chodi vela zien, ale zase poradne su rychle, takze sa mi nestalo ze by som velmi dlho cakala 🙂)

petra1402
30. nov 2012

Caute viete ako teraz ordinuje pani Dr Dubčakova ?

nikalentilka
30. nov 2012

@petra1402 myslim, ze v utorok od 8:00 do 12:30

dadka666
7. dec 2012

Ahojte ktorá ste si zazmluvnila doktorku Dubcakovu? ja sa na to chystam o dva týždne ako to potom prebieha s platim plati sa to hned alebo do kedy to treba uhradit ? DAKUJEM 🙂

lucinela
21. jan 2013

Ahojte, prosim Vas, neviete ako je to s MUDr. Dubcakovou na Antolskej? pozerala som si ju na stranke nemocnici Antolskej nema uvedene ordinacne hodiny, pracuje tam este?

mata128
21. jan 2013

@lucinela osobne by som ti odporucila Filkasovu.Porod u nej bol super.Ziadne natahovacky,vyckavacky,nic.Aj ked teda u nas sa cakat ani nedalo😉.po prichode na antolsku bol maly do pol hodiny na svete a to mal 4270g.na salu som z vysetrovne prisla 6:05 a narodil da 6:15.Ale Filkasova je fakt 1*

lucinela
21. jan 2013

@mata128 dakujem, no pozeram stranku antolskej, ale ani tu tam nevidim :D http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

zuzanah8
22. jan 2013

ahoj, pani MUDr. Dupcakova ordinuje napr. v Utorok od 8:00

angellinka
22. jan 2013

@lucinela mudr.Dubcakova pracuje a rodi na Antolskej 😉

lucinela
22. jan 2013

dakujem baby, citam na nu same chvaly, asi ju skusim 🙂

duginka
27. sep 2013

Neda mi nepridat k tejto diskusii aj moj osobny a velmi pozitivny nazor na pani Dr. Dubcakovu. Rodila som u nej 12.augusta 2013 a je to jedna uzasna zena a profesionalna doktorka - pani doktorka s velkym D. Na to ze som bola prvorodicka, moj porod prebehol hladko, bez akychkolvek problemov a v podstate aj dost rychlo, za co mozem dakovej hlavne pani doktorke, ktora mi presne vysvetlila co a kedy mam robit aby sme babatko vytlacili v poriadku. Musim vsak povedat ze dolezita je hlavne komunikacia medzi doktorom a pacientom - a ta v mojom pripade vobec nechybala. Vdaka pani doktorke a mojmu manzelovi (ktory bol cely cas pri porode) mame krasnu zdravu dcerku. Pani doktorke patri velke DAKUJEM!

adrika1980
16. feb 2014

suhlasim,pani Dr.Dubcakova je velmi skvela,mila,profesionalna a hlavne ludska, ktora mi robila sekciu nakolko som nebola dostatocne otvorena na norm.porod, na to ze som bola aj ja prvorodicka,vsetko dobre dopadlo,nas Matko sa narodil 04.02 o 13tej,bez nejakych komplikacii, jazva bola krasne zasita a nie je skoro vobec vidiet. Ja som ju uz poznala aj z Probiosu kde som chodila,je to fakt dr. s velkym D, bola sa aj par krat za mnou na sestonedelie pozriet a opytat ako sa mi dari, este raz jej tymto dakujem. 🙂

zuzanna95131
22. feb 2014

Pridávam sa 🙂) je to úžasná lekárka, žena, človek...fakt!!! odporúčam!

loginout
4. mar 2014

@adrika1980 ahoj prosím tá v probiose si si ju vypytala že chceš chodiť k nej?

adrika1980
5. mar 2014

ahoj loginout,nie mne ju doporucila znama pred 4 rokmi,ale ked som sa tam bola pozriet po porode vo februari,tak mi povedali,ze uz tam nerobi v Probiose. Ale ak si tehu a chcela by si k nej chodit,tak ju najdes na antolskej,gyn.amb. c.dv.25,alebo na 3.posch.na porodnici.

golejka
6. apr 2014

Caute baby, neviete ci MUDr. Dubcakova berie aj netehulky? Dakujem moc!

ivkadracova
24. apr 2014

Da sa u nej rodit aj prirodzene? Ma niektora z Vas taku skusenost? Moze by aj s inou doktorkou/om z Antolskej..

tanickapr
24. apr 2014

@ivkadracova ahoj, preco by sa nedalo prirodzene?ja k nej chodim do poradne..konkretne si nejdem zazmluvnovat lekara.

ivkadracova
25. apr 2014

@tanickapr no zalezi od toho co je pre Teba prirodzene

smirujuca
30. apr 2014

Ahojte, viete mi prosim dat kontakt na MUDr. Dubcakovu? Kedy ma ordinacne hodiny? Dakujem velmi pekne.

ada_april
9. júl 2014

Tiez pridavam pozitivnu skusenost s Dr. Dubcakovou. Ona je iba za prirodzene porody.. Bola perfektna, profesionalna, velmi dobra komunikacia je s nou.. Hlavne neodrodi vas pomocou vselijakych urychlovaciek, ale necha vas prijemne porodit same, a to je ten obrovsky rozdiel medzi nou a velkou castou ostatnych porodnikov. Mne neurobila ani nastrih, za co som bola neskutocne vdacna. Asi baby, ktore zazili sitie po porode, vedia velmi dobre ocenit. Polozila mi synceka hned na brusko... po hodine a pol som uz veselo chodila po izbe aj s malickym🙂 Mam vdaka nej naozaj nezabudnutelnu spomienku na krasny prirodzeny porod,

lilian23
14. sep 2014

ahojte

chcela by som sa spytat ze ci sa da ku pani doktorke objednat aj ked este ku nej nepatrim..Mozem sa nahlasit na preventivnu prehliadku a tym padom zalozit si u nej aj kartu? dakujem
a ako dlho sa caka na vysetrenie (myslim preventivnu prehliadku) daklujem

lilian23
14. sep 2014

@golejka ahoj chcem sa ta spytat ci si bola u p.doktorky,ci berie aj pacientky(netehulky) iba na preventivnu prehliadku
Dakujem

golejka
16. sep 2014

@lilian23 ahoj, no ja som s MUDr. Dubcakovou volala, pytala som sa jej ci berie aj netehulky a ona ze nie 😞 Ze co robila v sukromnych zariadeniach tak tam uz nerobi, ze len na Antolskej a len tehulky a porody riesi. Ze ked budem tehotna tak sa jej mam ozvat a ak bude moct ze by ma zobrala ako pacientku hned od zaciatku tehu (nie az v ramci nastupu na matersku a naslednej starostlivosti v porodnici...) - ale to samna teraz netyka takze som si musela najst ineho lekara... Skoda, MUDr Dubcakovu by som brala radsej 😊

lilian23
16. sep 2014

@golejka
Vdaka.a akeho lekara si zvolila? Tie by som potrebovala lekara najlepsie na antolskej,ktory berie aj netehulky,len na preventivku

golejka
17. sep 2014

@lilian23 Ahoj, no ja som skoncila u MUDr. Cunderlika - ma ambulanciu v Horskom parku, krasne prostredie, mam to na pol ceste medzi bytom a robotou takze tam. No ked budem druhykrat tehu tak sa hned budem hlasit u Dubcakovej (Cunderlikovi som to vravela a zobral to uplne v pohode). On je primar gyn-por oddelenia na Kramaroch takze vsetky svoje tehu pacientky si snazi dohodnut na porod na Kramaroch co ja ale tam rodit nechcem takze aj preto... Tak neviem ci som ti pomohla velmi, no s nim ako lekarom a aj s pristupom sestriciek a aj priestormi vnutri som velmi spokojna zatial... 👍

sara22
30. okt 2014

@golejka Ahoj, pls, mozes mi do spravy poslat kontakt na pani doktorku? Dakujem 😎

golejka
30. okt 2014

@sara22 ahoj, nechcem jej cislo davat sem verejne na MK ak sa nenahnevas, takze to sprav tak isto ako ja - cinkni si na Antolsku, od spojovatelky si vypytaj klapku na Dubcakovu, resp. ju popros nech ta rovno prepoji. Ona sa v poho porozprava aj cez telefon pokial moze, mne povedala sestricka nech pockam chvilu, ze teraz vysetruje, po minute-dvoch so mnou hovorila rovno doktorka, takze odbyt ta neodbyju urcite 😉 papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre