MUDr. Dubčáková z Antolskej v Bratislave

jahodka11
24. okt 2007

Ahojte,
rada by som sa s vami vsetkymi podelila so svojou skusenostou s Dr. Dubcakovou. Je to jedna uzasne mila a skusena lekarka. Moj porod trval cca od 9-tej, maly sa narodil presne o 15.00. Vdaka epiduralke som moc netrpela a bolesti som mohla mat celkovo tak 1 hodinku. Samozrejme, pri samotnom tlaceni a tlaku na konecnik uz epi nezaberala, je to preto, aby som citila kontrakcie a spolupracovala. Kedze som mala lekarku zazmluvnenu, bola so mnou na sale skoro cely cas, sem tam odbehla, ale vzdy povedala, kedy sa vrati a vratila sa skoro vzdy skor 🙂 Mohla som sa na nu plne spolahnut, epiduralku mi v podstate vybavila ona sama, pretoze anesteziologicka chcela cakat na kontrakcie a ze az potom mi zavedu kateter. Nastastie pani doktorka trvala na zavedeni a ked nastupili kontrakcie, uz mi len pichli prvu davku, netrapili ma v bolestiach s tym katetrom. Pri samotnom tlaceni ma pani doktorka povzbudzovala, presne mi hovorila, co mam robit, kedy sa nadychnut....atd....a pri siti mi opat dali davku epi a nic som necitila...a aj tak sa so mnou cely cas pocas sitia rozpravala a zabavala ma...🙂
Manzel bol so mnou cely cas, takze som sa mohla spolahnut hned na 2 osoby, doktorku a manzela 🙂

Vdaka doktorke Dubcakovej mam len same KRASNE spomienky na porod (a to som mala pred porodom neuveritelny stres a hrozu, ze to nezvladnem)a uz teraz sa tesim, ako si to o par rokov zopakujem. Samozrejme, mala som pri tlaceni problemy, maly sa posunul dolava a nemohla som ho vytlacit, ale pomahali sestricky a ked nevladali, Dr. Janac sa mi poriadne "opieral" o brusko 🙂 a podarilo sa 🙂

Takze ak mate obavy a chcete sa uplne spolahnut na porodnika, odporucam dr. Dubcakovu!!!!! a som plne presvedcena o tom, ze nebola profesionalna len preto, ze som ju mala zazmluvnenu!
A na konci pochvala od doktorky, ze som to perfektne zvladla, no nic ma nemohlo potesit viac (okrem mojho maleho synceka).

M

bibi1711
10. mar 2009

Ďakujem elly veľmi pekne.

jvo
16. mar 2009

ahojte kocky tie co chodite do poradne k MUDr.Dubcakovej neviete kedy tam bude tento tyzden? Bola som na Antolskej v piatok aby som sa opytala ci ma zoberie a nebola tam mala po nocnej tak nemala poradnu (no kto to mohol vediet) taka pani co tam bola mi dala cislo na doktrosku izbu ze dnes ma sluzbu a mam jej skusit zavolat len neviem ci sa mi ju podari zohnat ak nie tak by som tam zbehla osobne, nemam to daleko len neviem ci tam naozaj bude v stredu, dakujem

jvo
16. mar 2009

tak som sa jej nakoniec dovolala, ak je taka mila ako bola v telefone tak to sa na nu veeelmi tesim 😵

zuul
16. mar 2009

ahojte maminky, prosím o radu.

rodili ste niektorá u dr. Dubčákovej cisárskym?

a ešte jedna otázka. myslíte, že keď už dám podpísanú zmluvu dr. na zazmluvnenie môžem lekára ešte zmeniť?

ďakujem Vám

leahl
16. mar 2009

jvo, nemohla by si mi posunúť to jej tel.číslo? na druhý týžden by som jej potrebovala zavolať a dohodnúť čo a ako..ď

jvo
16. mar 2009

leahl kuk IP ale skus zavolat na to cislo dnes lebo dnes sluzi a to je cislo na doktorsku izbu v nemocnicnej casti

zuul
16. mar 2009

jvo dá sa s ňou spojiť aj skôr ako v stredu od 11,00? aj ja by som potrebovala. ďakujem. 😵

leahl
16. mar 2009

dakujem velmi pekne, skúsim sa jej ozvať..ako vidím, bude mať čo robiť 🙂 ale z vlastnej skúsenosti ju môžem len odporučiť, je velmi zlatá..

elly111
3. júl 2009

bibi, zuul, leah, jvo... ako ste to všetko zvládli?

pepina11
24. júl 2009

ahojte, dlho tu nikto nepísal nejaké príspevky.... chodí teraz niekto na poradňu k dr. Dubčákovej ?

grelu
28. júl 2009

ahoj...ja k nej chodim, ale do probiosu

violetka
6. aug 2009

kočky, neviete ako teraz máva Dr. Dubčáková poradňu? skúšala som sa jej minulý týždeň dovolať, ale neúspešne, tak neviem či sa jej zmenilo číslo 😒

violetka
12. aug 2009

kočky keby niekto hľadal info, tak tento týždeň má doktorka dovolenku, poradňu robí len sestrička, ale budúci týždeň tam bude aj v stredu a v piatok 🙂

marione74
28. aug 2009

dievcata ja som ju vcera videla v poradni a zda sa mi ze je tehu 🙂 tipla by som taky mozno uz aj 5 mesiac.. a kedze ja som v siestom, tak to vyzera, ze uz si ju nezazmluvnim 😀 jedine ze by ma prisla porodit uz z jej materskej 😉

sisinka76
28. aug 2009

marione74, mas pravdu, Dr. Dubcakova je tehotna 😉
ja som dnes bola u nej o 9 hod v poradni a pytala som, kedy ma termin, tak koniec novembra. takze Ta nepotesim, uz Ta neodrodi, lebo ked odratas 6 tyzdnov pred terminom nastup na MD, tak poslednykrat v praci bude niekedy v polovici oktobra.

rybka13
2. sep 2009

diki za spravu sisinka, takze je tehu 🙂 , tak to ja sa s nou stretnem dokonca takmer na porodnej sale 😀

patkasmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mm1
23. sep 2009

Rodila som u p. MUDr. Dubcakovej pred 1 1/2 rokom, a neviem si ju vynachvaliť... bola milá, ľudská a dokonca ma prišla pozrieť i na izbu, keď už bola Natálka na svete, popýtala sa čo a ako a pod...
a takým istým anjelom ako je ona, je na šestonedelí aj jej sestra....

takže ak si p. doktorka prečíta túto správu, želám jej len a len to najlepšie a gratulujem k tehulkovaniu a prajem jej krásne bábatko a vela stastia

tomato
2. mar 2010

ja som rodila u dr. dubcakovej pred rokom a nikdy viac
zacala som rodit o 24, 00, odtiekla mi plodova voda, volala som dr. Dubcakovu, lebo som ju mala zazmluvnenu, ze co ako a ona, ze mam ist do porodnice, tam som na nu marne cakala az do 7,30, kedy jej zacala sluzba, pocas celeho porodu na mna nemala cas, nic mi nevysvetlila, stale ju zhanal moj muz, ked som sa ozvala, tak ma uzemnila, ze tam sefuje ona....pri siti nepockala na dalsiu davku epi, sklbalo so mnou od bolesti, a aj za to som si vypocula svoje, a ked odchadzala, tak sa ma spytala, ci sa nepodakujem?????
Moje zlaticko sa narodilo pridusene, PA darmo upozornovala, ze ma velmi slabe odozvy, ked uz som ja zacala citit, ze je zle, tak dr. Dubcakovu musel zas zhanat moj muz, ale uz bolo neskoro
mozno to cele bolo preto, ze bolo vela porodov, ale prave preto mohla prist pred sluzbou, aby sme este mali cas sa v klude porozpravat
najviac mi chybalo, ze mi nikdy nic nepovedla, co sa deje, co ide vysetrit, preco mi davaju take a take lieky
napriek vsetkemu jej zelam vela stastia a snad sa zamysli, co by mohla zmenit a zlepsit, ak si toto precita

Vam mile maminky zelam prijemnych porodnikov,ktori na Vas budu mat cas, vsetko Vam vysvetlia a pochopia, ze sa bojite, ze Vas vsetko boli, ze nie ste len dalsia v poradi, ze na Vasom babatku a Vas zalezi.

lea79
3. mar 2010

fuha tak to som prekvapená...mne ju moja gynekologička odporúčala...ešte, že som sa rozhodla pre niekoho ineho

vebi12
17. máj 2010

neviete niekto ci Dr. Dubcakova chodi k porodom, ked je teraz na materskej?

dugyna
19. aug 2010

K Dr. Dubcakovej som chodila do Probiosu ,vyborna lekarka mila profesionalna,teraz je na materskej ale urcite odporucam.

dugyna
10. jan 2011

ahojte kocky neviete nahodou ci dr bubcakova este na materskej alebo sa vratila do prace skor?

simik99
30. jan 2011

@dugyna dr. Dubcakova by uz od februara mala nastupit na Antolskej. V Probiose ordinuje uz od januara.

dugyna
31. jan 2011

@simik99 ano dakujem ti velmi pekne uz som komunikovala s probiosom
ze je od januara spat tak sa velmi tesim 😉

hoota
28. mar 2011

Ahojte, neviete mi niekto povedat ci ma dr.Dubcakova poradnu na antolskej, teda ci uz je naspat z tej materskej? na stranke antolskej totiz jej meno medzi ambulanciami nie je.

@simik99 ahoj, pisala si tu, ze od februara nastupila dr.Dubcakova na Antolskej, mozem sa spytat odkial vies? je to naozaj tak? ja som na nu dostala doporucenie, chcela by som k nej ist do poradne, popripade si ju zazmluvnit k porodu, no neviem najst jej ordinacne hodiny a ked som volala na antolsku, pani s ktorou som hovorila mi tiez nevedela povedat, ci uz je doktorka naspat z materskej 😒

simik99
28. mar 2011

@hoota ahoj, ja k nej chodim do Probiosu, tam zacala v januari a spominala, ze vo februari zacina aj na Antolskej. Ci ma poradnu, to zial, neviem. Ked som tam bola na krv, nemala na dverach vypisanu poradnu, tak neviem...

hoota
28. mar 2011

@simik99 aha..nevadi, vdaka za odpoved 🙂

sedem
6. máj 2011

Neviete mi prosim poradit, ktore dni a v ktorej ambulancii ma pani Dr. Dubcakova prenatalnu poradnu na Antolskej? dakujem 😉

sabrinka26
19. mar 2012

baby neviete mi poradit,ci sa u doktorky dubcakovej plati? a za co vsetko? dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre