MUDr. Emília Kolláriková. Aké s ňou máte skúsenosti?

petra.s
15. dec 2008

Ahojte

mate niektore z vas skusenosti s MUDr.Emiliou Kollarikovou, sedi na Sustekovej? Som tehotna v 13 tyzdni, moje pocity z nej su zmiesane a preto rozmyslam, ci neprejst k niekomu lepsiemu prip.aj do sukromnej ambulancie a k niekomu, kto je aj porodnik.
Dakujem za pomoc

lucim
15. dec 2008

ahoj Petra .. podla mena by to mala byt moja dorastova lekarka - bola predtym na vajnorskej?, ja som k nej chodila este zaciatkom minuleho roka ... ale kedze jej klientela boli studentky, tak som sa po asi 13tich rokoch pobrala dalej, do sukromneho centra. - ked sme vlani boli tehotni ... len to nevyslo.
za ten cas - chodila som pravidelne raz do roka na preventivky - som s nou bola v podstate spokojna.

lante
15. dec 2008

Ahojky, neviem či je to ona, ale mám pocit, že je to tá ku ktorej som chodila ako k dorastovej na Vajnorskú do také centra pre dorast....ak je to ona.....tak ........no ako to povedať...ak si tehuľka radšej by som zmenila lekárku.

Je to vymachlená blondýna? Ak hej tak je to na 100% ona. Mňa nars. lebo keď som mala problém, že ma bolel vaječník (teda som si myslela, že je to vaječník) tak mi povedala, že to je asi môj partner pri milovaní surový a príliš doráža 😠 a vtedy ešte pri vyšetrení so sestričkou rozoberali (pritom ako som ja bola s rozhodenými nohami na koze) aký mala sestrička katastrofalny víkend a sestrička sa s výhľadom na môj rozkrok pokojne napchávala banánom......takže asi tak..........inak tá bolesť bol nakoniec myom o veľkosti vajca....... 🙄

daniela1983
15. dec 2008

to mi ani nehovor, lante, ja som sa u nej stazovala pocas VS presne na to iste. ale urobila sono a vraj ze tam nic nemam. ale odvtedy uz som bola u ineho doktora a ani ten nic nenasiel tak sand tam nic neni.- ona mi v podstate nevadila, ale potom som mala lepsieho doktora 😉

och
16. dec 2008

ahojte
tiez som chodila respektive chodim ku Kollarikovej uz 11 rokov, ale od kedy sa snazime o mimi a zistila mi PCO a nasadila na rok duphston a viac neriesila som sa na to vyprdla a mam ineho lekara respektive chodim do CAR.
Vzdy som bola s nou spokojna dokonca mi vybavila termin na sono prsnika hned na druhy mesiac. sestricka je taka trochu divna ale da sa na to zvyknut. myslim si ze na rocne prehliadky je super ale ked uz mas niaky problem je lepsie zajst do centra kde maju vsetky vymozenosti novodobej techniky a nie pobehovat hore dole bo tam neberu krv len na HCG.
Je trosku dost ukecana ale mne to pomahalo sa uvolnit a ano je to ta z vajnorskej 😀

macabi
17. dec 2008

ahojte, ja tiež chodím ku Kollárikovej, teda už nie bo ma poslala k doc. Plankovi do rizikovej poradne...ja som s ňou bola tiež spokojná...len je pravda, že občas nie...mala som problém so štítnou žľazou a ona ma trištvrte roka tiež napchávala duphastonom a tvrdila, že mám anovuilačné cykly...no ale nakoniec ma poslala za kvalitnými lekármi, bo tiež mám myóm a bola som aj na laparoskopii...doc. Rusňák a aj doc. Plank sú super... 🙂

mirinka7
9. aug 2010

ahojte, sice trosku po dlhsej dobe, odkedy ste pisali, ale chcem napisat svoj nazory, keby sa ku nej nejaka zienka chystala a najma tehulka...V najblizsich dnoch si planujem od nej vziat kartu. To, co pisala lante je pravda, s vyhladom na moj rozkrok sa zase bavili o tom, ze jej vypadol kamienok z prstena a nema cas ist do zlatnictva. Potom aj mne namiesto odbornych rad, ktore som potrebovala porozpravala, aky ma uzasny prsten od rodiny a ako zboznuje zirkon. Pred casom mi bezdovodne vynadala, ze ma moj muz podvadza, lebo mam vytok. Vtedy som to nechala tak. Ale teraz, ked som tehotna, beriem od nej kartu prec. Nie je ochotna odpovedat na otazky a dokonca si cloveka ani vypocut! Snazila som sa jej vysvetlit ake mam spinenie a nenechala ma dopovedat, hned mi dala Duphaston a koniec a ked som jej chcela vysvetlit, aky to ma priebeh a ci je to nutne, tak mi vynadala, ako si dovolujem jej protirecit, ci si myslim, ze lekari su debily a podobne...Druhykrat som sa spytala, ci caste sono na zaciatku tehu neskodi, tak mi tiez vynadala, kolko ona studovala a aku ma ona prax a keby som verila, co robi, tak by som sa nepytala a ked sa mi nepaci, nech si zoberiem kartu...este pourazala moje vzdelanie, Matfyz je prd, ona sa nehra s cisielkami ako ja, ale robi dolezitejsiu pracu a proste hroza :(((( Uplne ma dojala a potom mi este vynadala, preco mi idu slzy, ze ona ma odnauci plakat, ze pri nej plakat nebudem a podobne........takze zaverom iba jedno: NEODPORUCAM JU!

kathynka
29. dec 2010

chodim momentalne k dr. Kollarikovej na Sustekovej (aj o tej by som rada vedela nieco z vasich skusenosti), ale po poslednych skusenostiach, ked mi najprv vynadala, ze neviem, co je "askus" a pak mi povedala, ze "no predsa HPV-ecko" a uz z prveho utoku som bola tak mimo, ze az po chvilke som zareagovala, ze ci papilomavirus a ona, ze "hura", tak nielenze som ostala v strese, ze to mam, este mi aj vynadala, ze nepoznam pojmy...a pri dalsom vysetreni, ked som mala dake problemy, tak mi dala velmi "optimisticku" prednasku o tom jak aj tak vsetky umreme na rakovinu...ze najprv krcove zily a potom rakovina...a to je iste, tak si nemame stazovat...som pozerala jak debil...fakt spravny lekarsky pristup...a este mi vravi, ze nemame liezt s kazdym do postele, ked ho ani nepozname...nic take som nespravila a keby aj, to mam pred seba postavit vsetkych mojich potencialnych sexualnych partnerov a pytat sa ich, ci nahodou nejsu nositelmi HPV? uz vidim jak mi na to budu dat vediet odpoved....
takze hladam teraz noveho doktora, lebo pri hentej sa k tej rakovine fakt dopracujem...

enchant
30. jan 2012

Ja k nej chodim od strednej skoly, takze dobrych 15 rokov, kym som chodila len na kazdorocne prehliadky bolo to OK, obcas som si vypocula staznosti ake su jej pacientky hlupe a ake to ma ona v tomto zdravotnictve tazke, ale v podstate sa to dalo vydrzat. No uz dvakrat som tam prisla kvoli nejakemu problemu (raz to bola mykoza a raz som chcela poriesit antikoncepciu) a zial musim skonstatovat, ze pani doktorka komunikuje s pacientom velmi neprimeranym sposobom, ak sa clovek snazi vysvetlit svoj nazor tak ho prinajlepsom vysmeje aky je hlupy a v tom horsom pripade vynada. Pricom podotykam, ze pacientku nenecha ani dohovorit. Asi si neuvedomuje, ze nie vsetky jej pacientky maju 15 rokov. A samozrejme keby aj mali, nema sa co s nimi rozpravat ako s blbeckami.

nancycka
30. jan 2012

caute holky, aj ja som k nej chodila dobrych desat rokov, kym to boli len pravidelne kontroly, to bolo fajn, mala som divne krvacania a tak hrozne mi opuchol krcok, ze sa mi nedal zaviest ani mini tampon, uplna hrca vo vnutri, viete si predsatvit, aky strach a ona ze mi zeny sexujeme a ani nevieme, ze aky tvar ma nas krcok...potom mi povedala, ze nech poviem na pohmat, ked zaboli....som povedala a ona, ze to nic nie je....a ked som mala vytok v lete, ze naco sa mi dievcata mazeme tolko opalovcimi kremami, potom sa to tam dostane a podrazdi....ja na slnko chodit nemozem a nemazem sa....takze ani bazeny, ani kupaliska, ani kremy.... naozaj nepocuva, ked sa jej clovek pyta...

@kathynka inak aj ja mam ascus, uz som to mala aj u nej, potom sa to zlepsilo, vtedy si dala zalezat a spravila mi znova paptest. inak to nie je pravda, ze ascus je hpv. je to bunkova zmena z typickych buniek na nespecifikovane, ktore mozu byt tumoralne, aj nie, a mozu sa takymi po case stat. ja mam hpv negativne a mam ascus.....co to trepe...som isla aj za inym doktorom a nasiel tam nejake zapalove a cievne zmeny, ked som jej to povedala, vraj ked jej neverim, nech si zoberiem kartu.....nezobrala som, lebo som v zahranici, ale keby som nebola, tak by som zobrala....
a zaujimave bolo, ked som tam prisla po dalsi recept na hak, a aj na rocnu kontrolu a ona mi povedala, ze som tam uz dva roky nebola.....to som fakt nepochopila, to akoze kto by mi daval tie recepty? ved u nas sa predtym ku nej chodilo po recepty, kazde 3 mesiace, na poziadanie pol roka.....to som bola fakt puk....ale zasa skontrolovala ten krcok hned zvnutra sonom, v ambulancii.....neviem, tiez mam zmiesane pocity....obcas si davala zalezat, ale divne hlasky jedna radost......

cecilkaa
5. feb 2012

Chodila som k nej niekolko rokov, doktorka je podla mna svojska, ale dobra odbornicka, dosledna a nechce nic zanedbat, sestricka nie je velmi prijemna. Co mi vadilo, bolo ze pacientky sa u nej striedaju ako na beziacom pase, kym sa po vysetreni prezliekam v kabinke, u sestricky uz caka dalsia pacientka, pricom su otvorene dvere, clovek by sa aj rad popytal doktorky viac ale nema prilezitost nakolko dalsia pacientka uz je pomaly vo dverach a nema sukromie.. a toto sa mi stalo zakazdym.

terez24
3. máj 2012

ja som u nej bola cca 3 roky, ale chvala Bohu, nikdy som nemala vacsie problemy.. Cize az za rok prehliadka sa da zvladnut,e ste aj ona spokojna pochvalila, ze take pacientky by chcela mat vsetky.. Ale jedenkrat som prisla s "problemom", ze mi dva tyzdne meska MS, ale nemala som ani vytok, tehotenske testy negativne, ziadne svrbenie, nic... Tak som sama bola zmätena, ze co vlastne to je.. Dala mi hned nejake vaginalne atb (na ktorych bolo zakazane, aby ich brali tehotne). Chapem, ze tehotenske testy boli negativne, takze velka sanca, ze som nebola tehotna, ale ONA sa ma anilen nespytala, ci som si robila testy, ani mi nerobila sono.. Cize neviem kde ona zobrala tu istotu, ze nie som tehotna, a hned mi supla atb. A pritom - robila mi vyter, z ktoreho boli vysledky az o tyzden... A naozaj ma velmi povysenecky pristup. achjaj! Tiez - neodporucam!

ivabar
31. júl 2012

ahojte,
ja k doktorke Kollárikovej chodím už cez 20 rokov a som s ňou veľmi spokojná. chová sa ku mne ako človek a nie ako robot. ked som aj mala nejaké problémy, tak ma poposielala po všelijakých lekároch, lebo nechcela nič zanedbať- moja mama mi umrela na rakovinu krčka maternice.takže ja ju vrelo odporúčam.beriem, že každá má iný názor, ale ja ani po toľkých rokoch nemôžem na ňu nadávať.

falafili
29. sep 2012

Ja k pani doktorke chodím síce iba dva roky, ale nemám na ňu jediného krivého slova. Ale to asi závisí od povahy každej z nás. Keď mi rozpráva o obchodoch, kvetinách, náušniciach či čokoláde a vešaní prádla, je to veľmi uvoľňujúce, nemusím myslieť na to, čo práve robí a je ku mne veľmi milá. Hocikedy som sa hocičo opýtala, odpovedala mi. Keď som potrebovala sono, vybavila mi ho hneď za 5 minút...

vercatore
30. sep 2012

Neda mi sem nenapisat prispevok,ja som porvykrat isla k dr az ked mi vynechal menzes a test mi ukazal tehotna a kedze som chodila na lekarsku fakultu a do nej spadala dr.kolarikova tak som si hovorila ze zena,super,ale zmylikla som sa,boila hnusna na mna,vobec ju nezaujmalo ze som prvykrat na gynde,nepotvrdila mi tehotnost,vyhrkla na mna ze aky test som si robila ked ona pri vysetreni nebada ze som tehu a to mi menzes meskal 4tt,podotykam nemala ultrazvuk,nikde ma neposlala nam,objednala ma o 4tyzdne a presne dva dni pre objednanim som zacala spinit,isla som tam,vynadala mi ze ci neviem ked spinim,ze hrozy potrat a poslala ma na kramare na ultrazvuk a tam sa ma ujal dr,a zistil 10tt mimomaternicova tehotnost,hned na salu,plod bol uz velky muuseli mi zobrat vajcovod jeden,nedal sa zachranit a krvacanie do brusnej dutiny,ked som sa prebrala dr mi povedal dosla som za 5min 12,a co je to za kravu ktorej som chodila:(;>ohrozila hlavne moj zivot,doniesla som jej prepustaciu a od vtedy ma nevidela a teraz mam gynekologa dr kajabu a nedam nanho dopustit,to je odbornnik nie ta chudera...

beljatt
21. dec 2013

Ahojte,
ja k nej chodím od strednej, najprv sedela Vajnorskej a teraz sedí na Šustekovej. Som s ňou maximálne spokojná, je príjemná, ochotná a vďaka nej som prestala mať depku z gynekológov. Nikdy som nemala problém s jej odbornosťou alebo prístupom - dokonca mi vyhovuje, že drkoce o iných veciach - aspoň nemyslím na to, že sa mi tam niekto cudzí "hrabe"; vždy keď som tam bola ja, mala dvere zatvorené a nemala som problém ani s inými vecami - keď som potrebovala urgentne vyšetrenie kvôli problémom. Ja ju môžem iba odporúčať 🙂

mikinka3
23. jan 2014

Ahojte, ja som k nej prestúpila od "pána primára", ktorý mal názor, že mladá žena nemá čo mať problémy, tak som si zobrala kartu a išla ku Kollárikovej, tá mi porobila vyšetrenia a čuduj sa svete fakt mi niečo bolo, to sa preliečilo a pohoda takže zatiaľ som s ňou spokojná. Je pravda, že je náladová a nedá sa predvídať ako sa k vám bude správať. Sestrička je taktiež náladová. Inak ak sa bojíte aké budú a zrovna nemáte náladu aby vás niekto spucoval, doneste im napr. čokoládku a budú ako med 😉 nie je to síce morálne ani správne, ale tak v prípade núdze...

silvis
9. júl 2014

ja som k nej tiez chodila a nikdy viac.Arogantna,drza a ta jej sestricka tiez.Vydrzala som tam este tehotenstvo ale uz ani na kontrolu po sestonedeli som u nej nebola,radsej som si zobrala kartu a isla k druhej.Je strasne naladova niekedy nema cit a hlavne ked je zena tehotna jej nerobia niektore jej sproste poznamky dobre

johanka32
17. júl 2014

- objedna si vas na poradnu a ked je vas v cakarni cca 10 OBJEDNANYCH!!! cakateliek ide si so sestrickou na obedik a nechaju vas uplne ZBYTOCNE cakat este o hodinu dlhsie
-pre panny-dost surovo vysetruje. Ak niekto ma este aj ostych, tak na traumu mate zarobene
-ano, vsetky jej pacientky su hlupane, vzdy sa mi postazuje ake to ma tazke a samozrejme sklzne do jej oblubenej temy-ako prekonala rakovinu
-ako odbornik -velmi slaba ☹(((
(na jej afekt sa da podla mna zvyknut, takze to nehodnotim negativne, kazdy sme nejaky)

Chodim k nej uz cca 10rokov, zatial "tuk tuk" bez vaznejsich veci, ak by sa nieco vyskytlo, tak utekam od nej prec. Pri druhom dietatku si urcite zaplatim 200eurovy rocny poplatok u Kocha a budem dochadzat tam. Tam som zazila vysoku odbornost, sukromie a velmi mily personal.

oxana1212
17. júl 2014

Doktorka zovialna, sestricka drza, tykala mi po celu dobu co som k nej chodila. Suhlasim s johankou32. Podla mna nema co rozoberat ostatne pacientky a ani svoje sukromne tazkosti.

femine
17. júl 2014

Kocky ja k nej chodim asi 15 rokov ale nastastie som nikdy nemala problem. Teraz som tehu 15 tt a rozmyslam o zmene... Nemozem povedat z osobnej skusenosti ziadnu vyhradu, ale pocity mam zmiesane. Spravanie mi nevadi, skor mam pocit alebo obavu ci sa pacientke venuje dostatocne pozorne a detailne lebo skutocne je to ako na beziacom pase... odchadzam z ordinacie s vecami v rukach, papierikmi, preukazom... ledva nohavice stiham natiahnut 😖

forgotten
6. jan 2015

Ahojte,chodila som k nej rok, samotný prítup k pacientke na bode mrazu,neochotná , arogantná , p.sestrička Dáška tieš velmi neochotná , žiadný milí prístup, nic, velmi arogatné sa chovala do mobilu ked som jej volala že mám problém povedala že to nemám riešiť ako ja si vobec dovolujem jej volať.Takže som od nej odišla a som nadmieru spokojná svojho lekára si neviem vynachváliť 🙂

founted
27. júl 2015

V zavislosti od toho, ak je niekto chory, pripadne preventivka prehladka, pripadne planovanie rodiny. Ak je niekto chory, to takto z vonka nie je ani vidiet, je potrebne k tomu nieco povedat. V nemocnici ak ta prijmu, povedia ti : vy nie ste v poriadku Vazena pani , ci mate pozicku akuratne u nas pre kazdy pripad. Ona to tak nehovori. Sukromne centra vysetruju za peniaze, je to take chladne, k banalite ako cysta sa spravaju, ze mate asi rakovinu vazena pani, nevyzera to s vami dobre a uz koniec bude nasledovat. Tak naproti tomuto, je toto vysetrenie v poriadku, to je iba vysetrenie a potom ta Vasa buducnost vazena pani, nieze mi tu zomriete na lozku. Od vsadial vas budu posielaju prec potom, Napr. mam uz muza ( roky ), keby so mnou chodil ku vam ?,chodite sem ku nam roky chodte tak ku nam, mozeme prijat vas oboch aj s partnerom, ultrazvuk. Tiez mam problem s pani doktorkami v nemocnici,co vybruju na stolicke, pripadne skacu do vas a vam je vsetko vazena pani pacientka. Preto je lespie byt zrelsi, zrelsi pristup mat, mne sa to nepacilo ked pani doktorky v nemocnici skacu do mna, pripadne vybruju na stolicke, cierne pani doktorky ( sukromne centra, poznameto), neuznavam to, vsak chodte za gynekologom muzom, hovori s vami ako s matkou vasou. Lekarstvo ako take stoji v case, keby sme upadal padali dole ako zdravotnicvo, neda sa kazda pani doktorka zaznamenat. Co mam osobne skusenosti, vsetci mna osobne zazehnali, asi sa aj boja neviem. Niekedy ako keby sa tak sam pacient zarazil, mam cystu, pacient tak stoji zarazeny je, vacsinou to lekari zneuzivaju, ze sa bojite, mate obavi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre