MUDr. Emília Kolláriková z Bratislavy. Aká je?

krish
16. jan 2009

Ahojte kočky.

Gynekologička Kolláriková - ordinovala na Vajnorskej, prestahovala sa do Petržalky... Co na nu poviete? s priatelom sme sa zacali v decembri snažilkovat o mimi, bola som u nej na preventivnej prehliadke a na temu snažilkovania mi nič nepovedala, opytala som sa na uzivanie kyseliny listovej ci by mi ju mohla predpisat a ona ze ved tu si mozem kupit aj sama v lekarni...hmmm... neviem. co na nu poviete? myslite ze sa dokaze postarat o tehulku? alebo sa mam zacat obzerat niekde inde?

dakujem za akekolvek rady.

🙂

zuzana222
16. jan 2009

ahoj krish, ja som bola dáááávno na nu hrozne nahnevana a odisla som od nej. okrem toho ze mi hrozne vynadala ze v 17tich som chcela od nej HAk, dlhsi cas ma pobolievala lava strana brucha a stale mi tvrdila ze nema ma tam co boliet. nuz skoncila som na kramaroch s cystou. ale bolo to davno a nebola som u nej kvoli tehu. tak hadam napise niekto aj priamo.papa

shaarka
16. jan 2009

ahoj, ja som k nej tiez chodila, ked som bola na VS. ona mala stredoskolacky pubosky a takisto sa spravala ku mne. brala som HAK, ale ked som vysadila, nedostala som menzes. moju neplodnost liecila Duphastonom. bohuzial po vysadeni D som menzes nedostala a kedze som bola doma v KE, tak som jej volala, ze co s tym. ci mam prist na vysetrenie, alebo co.
ona sa cudovala, akoto, ze nemam menzes a ze som bud tehotna, alebo mam cystu. to povedala do telefonu, ja som si samozrejme isla kupit listok na vlak, ale menzes cez vikend dosiel. tym chcem napisat, ze ma stresovala celkom zbytocne. ma velmi svojske spravanie k ludom, niekto jej sadne, iny nie. o jej odbornych vedomostiach toho vela neviem, ale okrem toho hlupeho telefonatu som s nou nemala ziadny problem.
myslim, ze ked sa jej budes pytat vela, bude ti odpovedat.

v kadzom pripade, ked sa ma opytala na partnera, tak som jej povedala uprimne, ze vztah nemam, ale mam jedneho staleho sexualneho kamarata. mala som asi 23 rokov a ona mi jednak tykala, dvak mi vynadala, ze co som to za cloveka a ze ci sa nehanbim.
???
to je vsetko. bolo to davno, pred siedmymi rokmi, este bola na vajnorskej.

PS: asi nie je zla, ale doveru ku gynekologovi si predstavujem inak.

krish
autor
16. jan 2009

snazilky alebo tehulky uz žiadna skusenost? 😕

shaarka
16. jan 2009

nemas za co 😀 😀 😀

kathynka
29. dec 2010

chodim momentalne k dr. Kollarikovej na Sustekovej (aj o tej by som rada vedela nieco z vasich skusenosti), ale po poslednych skusenostiach, ked mi najprv vynadala, ze neviem, co je "askus" a pak mi povedala, ze "no predsa HPV-ecko" a uz z prveho utoku som bola tak mimo, ze az po chvilke som zareagovala, ze ci papilomavirus a ona, ze "hura", tak nielenze som ostala v strese, ze to mam, este mi aj vynadala, ze nepoznam pojmy...a pri dalsom vysetreni, ked som mala dake problemy, tak mi dala velmi "optimisticku" prednasku o tom jak aj tak vsetky umreme na rakovinu...ze najprv krcove zily a potom rakovina...a to je iste, tak si nemame stazovat...som pozerala jak debil...fakt spravny lekarsky pristup...a este mi vravi, ze nemame liezt s kazdym do postele, ked ho ani nepozname...nic take som nespravila a keby aj, to mam pred seba postavit vsetkych mojich potencialnych sexualnych partnerov a pytat sa ich, ci nahodou nejsu nositelmi HPV? uz vidim jak mi na to budu dat vediet odpoved....
takze hladam teraz noveho doktora, lebo pri hentej sa k tej rakovine fakt dopracujem...

najwa
10. mar 2011

no ja som u nej uz asi dva roky, ale nechodim k nej casto a nemala som nejake vazne problemy, takze som dokopy s nou vela neriesila a zatial som s nou nemala problem. momentalne som tehotna, a zatial je vsetko ok, dala mi prednasku co ma caka a neminie, co mam robit a pod. asi je to fakt o tom, ze ci si sadnete alebo nie. aj ked by to podla mna tak nemalo byt, lebo to nie je profesionalne.

🙂

terez23
22. sep 2011

ja som bola doteraz s nou spokojna - ale to som nemala ziadny problem, ale uz mam pochybnosti - odkedy nastal "drobny" problem, co treba liecit...

l.i.n.
9. nov 2011

no ja k nej chodim uz 10rokov, na pravidelne prehliadky, plus jedno tehotenstvo...antikoncepciu mi v pohode predpisala v 17, akurat som musela absolvovat prednasku o antikoncepcii(co vobec nebolo na skodu a myslim, ze vela 17-rocnych dievcat by ju potrebovalo...), ktore pravidelne robila-neviem ci to funguje tak aj teraz co sa tyka predpisovania antikoncepcie, nakolko teraz si vzdy len idem pre recept, menila mi lieky akurat pri kojeni...inak nebol dovod....a aj na poradniach v tehotenstve bola v pohode, mila, vzdy prehodime par ,,zdvorilostnych viet o zivote"🙂 a sestricka je tiez ok...

raky
12. mar 2012

Ahoj Baby,
Som z Bratislavy (Petrzalka) a hladam si novu gynekologicku, este som si nevybrala ziadnu, ale rozmyslam nad Dr. Kollarikovou......z prispevkov, co ste pisali ....hmmmmm....neviem....mam pochybnosti. Co Vy na to? Mam ju vyskusat, alebo mate nejaky iny typ?
Diky moc

miska2603
27. máj 2013

@l.i.n.
ahoj, trosku odbocim, no potrebovala by som informaciu, kedy je mozne ziskat u mudr.Kollarikovej tehotensku knizku. som v 8 tt, idem o tyzden na prvu kontrolu, no v praci mame rizikove oddelenia (kde sa produkuje ziarenie), kt. sa mozem vyhnut iba po preukazani teh.knizky. Citala som na nete ze je to od zvazenia lekara... niekto uz v 8-9 tt, ine az po 12.
ako to bolo u mudr.kollarikovej. Myslis, ze ak jej to poviem, da mi knizku uz teraz?

lalilovka
27. máj 2013

@miska2603 ahoj, podla mna ti ju da. ja som dostala knizku vzdy ako mi na uvz potvrdila tehotenstvo..cize okolo 7-8tt.

liz_lemon
27. máj 2013

@raky urcite nie, je to hrozna doktorka s este hroznejsou sestrickou, pacientky si vobec nevazia, jednym slovom des

effkaa
27. máj 2013

@miska2603 ak bude vsetko v poriadku, urcite ti ju da.

l.i.n.
27. máj 2013

@miska2603 treba jej to povedat, a podla mna nema dovod ju nedat...ja si nepamatam kedy mi ich vystavila..uz som pri nej absolvovala aj druhe tehotenstvo a vsetko ok...ja si nemyslim, ze je to zla doktorka, aj sestricka je v pohode...ja chodim ku doktorom na vysetrenia, nie na kavicku...nepotrebujem, aby sa na mna falosne usmievali, ale aby vedeli co robia.

bambina18
27. máj 2013

Je to hrozna doktorka s hroznou sestrickou, chodila som k nej roky pocas skoly ale uz nikdy viac. Bavi sa s pacientkami ako keby nebolo nad nu a o tej sestricke ani nehovorim. Hroza. A navyse je maximalne necitliva.

arletka
13. júl 2013

Ja k nej chodim uz 15r.a som spokojna.aj pocas tehotenstva ma vysetrovala velmi citlivo,na vsetky otazky mi odpovedala.nikdy som nemala zlu skusenost.maju aj zmysel pre humor,co sa mi velmi paci.som spokojna

tilly
20. aug 2013

ahojte, sice je to uz starsia tema, ale k mudr. kollarikovej som chodila este pred prvym tehotenstvom, potom som u nej prezila prve tehotenstvo a cas po nom... pocas druheho tehu som uz chodila inam, lebo sme sa prestahovali...

ona ma uplne iny vztah k tehulam a uplne iny k mladsim pacientkam, dovoluje si obcas, ale je precizna...

effkaa
20. aug 2013

Ja som od nej prave pred mesiacom odisla. Nebavilo ma tak dlho cakat, hlavne ked uz mam maleho, bolo to zlozite, kedze rodina je daleko... a nemam ho komu nechat. Kazdopadne na mna bola velmi mila, ustretova. Pocas tehotenstva velmi precizna, davala si pozor na vsetko, o vsetkom ma informovala a posielala na rozne vysetrenia, ked mala co i len drobne podozrenie. Vysetrenie robila dokladne, no citlivo. Nemozem nic zle povedat. Akurat to cakanie a ta hodinova cesta do a z Bratislavy. No a co som si vsimla, tak urcite sa nesprava tak citlivo k mladym dievcatam ako k tehotnym alebo k mamickam. Ale nevidela som nikdy ju a ani sestricku, ze by sa vyslovene zle k niekomu spravali. Okrem toho aj ceny - napriklad za objednanie na konkretny cas - 3.30 alebo za fotku z uzv to bolo tusim 3 eura... No nie vzdy sa ten cas podarilo dodrzat...

priska012
16. jan 2024

Ahojte. Pridam moju skusenost s touto doktorkou.
Chodila som k nej dlhe roky. Vzdy na preventivne prehliadky. Aj moje 2 tehotenstva.
Ano. Snazi sa byt precizna a poposiela vas kade tade na vysetrenia ale hlavne aby bola ona chranena.
Pri druhom tehotenstve som mala zle vysledky. A namiesto toho aby mi vysvetlila o co vlastne ide mi vynadala preco odmietam amniocentezu.. ze nej ide o zdravie mojho dietata. A ako mala pacientku ktorej sa narodilo postihnute dieta aj napriek vsetkym moznym vysetreniam.
Viete si predstavit moje pocity ako matky ktora nosi dieta a nevie ci je zdrave a este vas aj takto vyplasi? Na to ako som sa citila nikdy nezabudnem.. dobru pol hodinu ma tam isla poucat a este mi aj povedala ze sa nemam obhajovat ked som jej povedala preco toto vysetrenie nechcem.
A pritom stacilo precizne sono vysetrenie .
Odisla som v polovicke mojho tehotenstva od nej.
Ziadny ludsky pristup od tejto dr neocakavajte..
Taktiez na ordinaciu v tejto dobre pouzivaju iba pevnu linku. Casto je zvesena takze sa nedovolate ..
Email nepouzivaju je to asi nad ramec ich prac. Povinnosti
A pn uz vobec nevypisuju ..
Nevahaju vas poslat k obvodnemu lekarovi po pn a je im jedno ze ste tohotna v case chripkovej epidemie pripadne covidu..
Brala som kartu po x rokoch ,sklamana z pristupu ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre