MUDr. Foltín z Bratislavy a váš názor na neho

katy1979
6. jún 2007

Ahojte baby všetky čo ste uz rodili alebo máte skusenosti z ružinova.
ja osobne som bola u Dr. Foltína raz a aj to nie na vyšetrení a po pravde nemám z neho najlepší pocit.
nabudúci týžden mám u neho poradnu a nadšená nie som.
Tak neviem či mal iba zlý deň alebo je stále taký "milý a ludský" ?

maminka2
6. jún 2007

Ahoj Katy, dr.Foltin predtym posobil na Myjave, v Ruzinove nie je dlho. Nezazila som ho osobne pri vysetrovani, len ako lekara z oddelenia, tiez som z neho nemala najlepsi pocit, posobil ako "frajer", velmi sebavedomy. Ale patril k tym lepsim lekarom, co sa tyka sposobu vysetrovania, niektore baby ho chvalili, vraj aj pri porodoch bol dobry a trpezlivy. Mne osobne take tipy muzov (a lekarov nesedia)... 😒

helen155
22. jún 2007

Ahoj Katy,
ja osobnesom u neho rodila a nemôžem na neho povedať jedno zlé slovo. Chodila som do poradne na Antolskú a tam som mala aj rodiť no nakoniec som išla rodiť do Ružinova lebo na Antolskej práve malovali, malú som týždeň prenášala a s Dr. Foltínom som sa stretla 1 x týždeň pred porodom a 2 x pri pôrode. Pôsobil na mňa ako profesionál, bol veľmi milý a pri šití aj dosť vtipkoval... toľko z mojej skúsenosti, ak by som mala druhé miminko išla by som rodiť k nemu.... ale to je individuálne, každému sedí niekto iný... 🙂

zdenkaamarosko
22. jún 2007

Tak som zvedavá, mne doki na poradni včera zahlásil, že ide na dovolenku a že ho zastupuje Dr. Foltín z Ružinova. Potom sa vám ozvem. 😉

jankafa
2. dec 2007

Cafte, ja som chodila k Foltinovi na poradnu pred porodom. Vo stvrtok rano som bola na poradnia povedal, ze uvidime, ale asi o tyzden sa este uvidime no a o 3 ranov piatok som uz rodila. No a cuduj sa svete, prave on mal sluzbu. Porod v pohode, ani neviem ako som maleho porodila. Ja ho mozem odporucat.

anika
3. dec 2007

ja som na Foltina natrafila, ked zastupoval primara na MY a na sone, , az na tvrdsie vysetrovanie bolo vsetko v pohode

seki
11. dec 2007

Ahojte, svagrova u neho odrodila obe deti este na Myjave a bola velmi spokojna. Ja som ho zazila na poradni v Ruzinove a zdal sa mi v pohode. Urcite bol doslednejsi a trpwezlivejsi ako tie "tety doktorky" na vedlajsej ambulancii.

mkg
11. dec 2007

Ahojte, ja som rodila u Foltína a keby som mala dalšie deti určite chcem rodiť zas u neho. Je super::

brangelina
30. apr 2008

AHOJTE prosím vas chcela by som info o Dr. Foltínovi. Chcela by som o nom vedieť všetko. Zaujíma napr. koľko má rokov, či je ženatý, jeho prax, možte pripísať aj číslo topánok 😀

martinaj
30. apr 2008

ja som chodila k nemu do poradne, nechal ma tyzden prenasat, cely mesiac my nerobil ziadne vysetrenia ako ultrazvuk alebo monitor a potom som sa s nim "pohadala" aby ma uz konecne prijali, co on v ziadnom pripade nechcel a porod vyvolali. na oddeleni mi hned robili ultrazvuk a zistili, ze mala ma hranicne mnozstvo plodovej vody a ze porod musia surne vyvolat. keby som si neotvorila usta, tak bohvie co by sa stalo. som rada, ze ma nerodil a cely moj pobyt na sestonedeli chodil okolo mna a robil sa ze som neviditelna 😠

sue33
12. máj 2008

Ahojte, ja som nedávno rodila u Dr. Foltína, mala som ho zazmluvneného a bola som maximálne spokojná. Odporučila mi ho moja gynekologička ako dobrého odborníka. Rešpektoval moje želanie rodiť spontánne aj napriek tomu, že na oddelení sa všetci "tvárili" že to bude cisárskym. Pôrod prebehol úplne hladko, ani neviem ako som porodila. Pri šití som trocha "vyvádzala", tak nám povedal pár vtipov na uvoľnenie. Potom sa každý deň na nás prišiel pozrieť či je všetko OK. Jednoducho je to profesionál s milým, ľudským prístupom.
Brangelina číslo topánok som si nestihla všimnúť 😀

pauline20
23. jún 2008

Ahoj Brangelina, je zenaty a ma dieta.

zuzpolka
23. jún 2008

ahojte 😀 ja som bola u Dr.Foltina zatial len 2 krat v poradni, ale zda sa mi byt velmi mili, žial nemam zamluveneho žiadneho lekara ale keby som si mala vybrat tak asi jeho 😀 😀

smisela
27. jún 2008

Ahoj,ja som zažila dr.Foltína v Ružinove,čo sa týka prístupu ako človek v pohode,vysmiaty,vtipný ale to vyšetrovanie zo spodu,no des a to nie som nejaká citlivka a navyše sa snažil mi nasilu pootvoriť krčok a ani sa mu neuráčilo ma o tom poinformovať 😠 ,takže u mňa určite nie 😖

zuzpolka
27. jún 2008

ahoj....
smisela, mne to prave včera robil s tym krčkom, ale upozornil ma na to že to bude boliet a povedal že potom mu mam povedat 🙂 takže ja som bola spokojna 😒 😀

a pomohlo ti to s tym pootvorenim krčku??? 😉

smisela
27. jún 2008

Ani nie,skor mi pomohla na rozbehnutie porodu tabletka do krčku 🙂 ,potom bola mala behom 2 hod.na svete 🙂

moni83
27. jún 2008

Ahojte aj ja chodím k dr. Foltínovy a mne sa ydal tiež celkom príjemný. Poslal ma aj na UVZ vyšetrenie n pprietoky. Bol milý a všetko vysvetloval. 🙂

claudinka
21. aug 2008

ahojte, ja som bola dnes u neho na poradni a bol super 😀

mirica
25. aug 2008

ahojte - ja mám z neho len zlé dojmy : v skorom štádiu tehu z dvojčatami som bola na pohotovosti kvôli krvácaniu z polypu, ktorý vyrastal zo sliznice maternice ....najprv mi vynadal, že zneužívam pohotovosť , potom ma pozrel a povedal , že z neho odoberie na vyšetrenie....časť zobral , a potom povedal , že sa to roztrhlo , že ešte vytrhne zvyšok..aj to urobil ....mala som z toho hematóm na spodnej časti maternice , ktorý sa zväčšoval. po týždni som začala krvácať silno - tak ma poslala moja doktorka do nemocnice s diagnózou hroziaci potrat.
Na príjme bol zas náhodou Dr.Foltín ...v ordinácii nikto nebol , ale čakala som na chodbe ešte20 min. Potom ma zobrali dnu a kázal , aby som sa vyzliekla.....akurát vtedy prišiel nejaký jeho kamarát a 25 min preberali nejakú lyžovačku a dohadovali si večeru....potom ma konečne vyšetril , a prijal do nemocnice - keď som odchádzala s papiermi na príjem nezabudol mi povedať , že mám hore na odddelení povedať keby sa niekto pýtal - že on ten polyp len jemne potiahol a on mu zostal v ruke- neviem či si myslel , že som idiot alebo čo.....
ináč každý doktor , ktorý si počas môjho tehu pozeral papiere sa ma pýtal , že načo ten polyp preboha trhal , že to sa v tehu v žiadnom prípade nerobí - maximálne sa z neho odstrihne 😠

blcha
26. aug 2008

ahojte tak ja poznam dr Foltina este ked bol na myjave bol moj lekar a ja som bola s nim spokojna vzdy bol mily a rodil obydve moje sestry a tie ho tiez chvalia .

claudinka
27. aug 2008

Je to taky typek, ale spravny 😉 hlavne tie jeho hlody ja mozem 😉

vieruna
27. aug 2008

Mirica ja s tymto dr. mam len jednu skusenost a to tiez z pohotovosti a ked som citala tvoj pribeh, tak sa nestacim cudovat. Lebo ja som ho tiez vymakla v nedelu na pohotovosti, z daleka nie s tak vaznou vecou ako ty a bol na mna mily. Prisla som tam zo zacinajucim zapalom prsnika a teplotou tak max do 38. Normalne by som nesla a pockala do pondelka na svojho gyndosa, ale kedze som to mala uz druhy krat po sebe a nechcela som absolvovat tie bolesti a 40 teploty, tak som isla radsej hned. Vtedy keby mi povedal,ze zneuzivam pohotovost, tak by som sa mozno ani hnevat nemohla 😕 Ale u teba ... 😠

mirica
28. aug 2008

vieruna - ja to beriem tak , že mal asi "svoje dni" - aj ja som tu čítala (a nie len tu), že je dobrý doktor .......detičky mi zachránili , tak som to rozchodila - problém je to , že doktor sa musí hneď rozhodnúť čo urobí , ale späť to už vrátiť nejde , ak sa rozhodne zle ....to by som vedela pochopiť - aj to , že sa hneval , že sa zneužíva pohotovosť ( veľa ľudí to tak robí) ...čo sa ale príšerne dotklo mňa bolo , že chcel aby som povedala čo som písala v príspevku.....jasne som videla , že si uvedomuje, že neurobil dobre - stačilo by keby miesto tých hlúpich výhovoriek povedal, že mu je ľúto ...každý sme len človek

vieruna
28. aug 2008

Mirica ten incident som ani rozoberat nechcela, lebo to je na udanie 😠 To fakt nechapem, ako zo seba vobec mohol vysukat

fana12
29. sep 2008

Ahojte, ja som rodila u Dr. Foltina odporucil mi ho iny gynekolog ale mozem ho len chvalit..Mala som ho zazmluvneneho a keby som mala este rodit tak len unho.. Je to velmi dobry odbornik a mily clovek nemala som s nim jeden problem, dokonca som ho zobudila v noci nakoko sa malinka pytala na svet a nebol ziadny problem a pri porode som bola z neho uplne nadsena pristup uplne super aj sme posrandovali aj pri siti bol prijemny stale mi neco rozpraval tak som pomali ani nevnimala bolest a presiel mi porod ani neviem ako strasne som sa bala ale pri Dr. Foltinovi som porodila ani neviem ako staral sa o mna ako sa patri a aj po porode ja ho mozem len odporucit je pre mna uzasny lekar a na moj porod budem spominat len v dobrom vdaka nemu....

eva_tw
1. okt 2008

Ahojte, ja som rodila u dr. Foltina dvojcata. Aj sa o mna staral pocas nie prave bezproblemoveho tehotenstva. Mne jeho pristup, sposob komunikacie aj styl humoru uplne sedel. Musim pochvalit aj sestricky z jeho ambulancie tie boli ku mne mimoriadne mile. Keby som mala rodit opat (napriklad dalsie dvojcata) tak urcite u nho.

snehulienka
18. okt 2008

baaby, tak ja som ho zazila na pohotovosti a co so mnou stvaral, tak to som sa pekne cudovala. prisla som tam s tym, ze som po poradni u ineho lekara trochu spinila ale aj dalsi den, co uz bolo divne, navyse sa mi skracoval krcok.
pri vysetreni bol drsny, sa mi zdalo ze pouzival celu svoju silu pri prehmatavani, samozrejme ze krv...no a vravel nieco take ze sa mi prstom snazil dostat na 2. koniec krcka, ze ci je zavrety. no tak to som este nepocula a fakt neviem ci to bolo nutne. a s takou hrubostou. mozno je odbornik, ale celkovo som nemala z neho dobry dojem. som si ista ze zazmluvnujem toho mojho, lebo nechcem nikoho ineho a tohto uz vobec nie.

cekina
18. okt 2008

ja mam tiez jeden zazitok z pohotovosti s dr. Foltinom. V 9 mesiaci ma doviezla sanitka do Ruzinova, dostala som zlcnikovu koliku a neskor mi zistili kamene. Samozrejme trebalo urobit aj gynekologicke vysertrenie. Ked ma previezli hore dostala som dalsiu koliku. Pan doktor bol neuveritelne odmerany a hruby... mala som sialene bolesti, a jedinu vetu co mi povedal na moju otazku, ci mi nemozu nieco dat od bolesti bolo: Nevidite, ze pisem? Tak som sa tam zvyjala este asi 15 min, kym ma odviezli dole na infuzku. Odbornik to urcite je o tom nepochybujem, ale to vysetrenie a celkovy pristup bol neuveritelne hruby.

nsoci
16. nov 2008

Ja som unho bola na pohotovosti s - pre niekoho mozno banalnou zalezitostou - dva dni som necitila pohyby a ako prvorodicka som bola vystrasena. Urobil mi velmi podrobne vysetrenie, sam mi sice nic nepovedal, ale na otazku odpovedal ze je vsetko v poriadku a ze nie je dovod ukoncit graviditu. Bola som tam chvilku, ale urobil na man dobry dojem tym, ze vysetril vsetko, aj krcok, hoci som si myslela, ze maximalne rychlo kukne na sono ci je krpec v poraidku a posle ma prec...

lea79
24. jún 2009

Vidím, že sa na adresu tohto lekára už dlho nikto nevyjadroval.....pripojím moju skúsenosť, keďže som tohto doktora mala pri pôrode... odporučila mi ho moja lekárka....veľa pozitívneho som o ňom čítala na webe aj som počula, tak som si ho zazmluvnila a dúfala, že to dobre dopadne....to, že je doktor dosť náladový človek je úplná pravda ...raz bol príjemný , inokedy zase nie...ale veď aj muži majú „svoje dni“ :o)) .....je to taký vysoký robustný chlap, takže aj to vyšetrovanie nebolo práve najjemnejšie, ale s tými jeho ručiskami to inak ani nešlo ....
myslela som si, že keď už som si ho zazmluvnila, tak bude pri mne počas celého pôrodu, ale nebolo to tak...pred pôrodom ma vyšetrovali ešte ďalší traja doktori, čo mi vôbec nebolo príjemné, veď aj tomuto očumovaniu celým personálom pôrodnice som sa chcela vyhnúť...pri pôrode bol dosť nervózny, podráždený aj keď nenastali žiadne komplikácie...moc so mnou nekomunikoval...vlastne sa ani nečudujem, však po tých všetkých chemikáliach čo som mala v sebe, som nebola ani moc schopná vnímať čo mi kto hovorí....bola som dosť mimo...ani tie jeho vtipy by mi asi neprišli moc smiešne..
strašne ma hnevalo, že epidurálka nezabrala, tak ako by som si predstavovala....a to urýchlovanie oxytocínom myslím mohol vynechať a nechať to na prírodu....aj ma nastrihol...čo ma dosť ser..., ale syn bol dosť veľký, tak som s tým počítala, že bez nástrihu odtiaľ neodídem....dlho ma zašíval...mala som pocit ako keby to ani nechcel robiť, ako keby si nebol istý sám sebou a radšej by to šitie prenechal na niekoho skúsenejšieho, ale ja som mu dôverovala, že to urobí dobre.... čo mi vadilo bolo, že prišiel nejaký očumovač, keď ma zašíval...a doktor sa ma ani nespýtal, či mi to nevadí...jasné že vadilo a ešte ako......nuž prežila som.....ale nikdy viac.....

zabka1003
24. jún 2009

No Lea, dosť nepríjemná skúsenosť..
Ja som mala na izbe kočku, ktorá si ho zazmluvnila a bola veľmi spokojná..
ale vidíš, nie vždy to tak je...
Dúfam, že ti malý Miško všetko vynahradí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre