MUDr. Foltín z Bratislavy a váš názor na neho

katy1979
6. jún 2007

Ahojte baby všetky čo ste uz rodili alebo máte skusenosti z ružinova.
ja osobne som bola u Dr. Foltína raz a aj to nie na vyšetrení a po pravde nemám z neho najlepší pocit.
nabudúci týžden mám u neho poradnu a nadšená nie som.
Tak neviem či mal iba zlý deň alebo je stále taký "milý a ludský" ?

jargre
29. dec 2013

Dakujem vam.ja som k nemu zacala chodit do senca,

stankot
29. dec 2013

@jargre a Co hovoris zatial na neho...

szisziporka
29. dec 2013

Maximálna spokojnosť, viem len odporúčať...2x som rodila u neho, mala som cisársky rez🙂

jargre
30. dec 2013

Ja som bola na prve vysetrenie a bol prijemny... Ked porovnam s mojou gynekologickou tak to bola katastrofa...ja k nemu chdim len dva tyzdna som vo 12tt takze buďem k nemu chodit az do porodu

gredy
2. jan 2014

Ja som pri doktorovi rodila 2x a mozem len a len odporucit, za kazdym maximalny profik a hlavne ludsky pristup az kamaratsky...pri porode sa snazi veci odlahcit, maminu dokaze uzasne viest a koucovat, vie srandovat, proste maximalna spokojnost, ak sa nam postasti tak urcite bude aj do tretice 🙂

ddanaa
29. apr 2014

@gredy
@jargre
ahojte tak ja som presla do ambulancie do senca a dali mi prve vysetrenie prave k dr Foltinovi, chcela som Otapkovu alebo Simka ale tak co narobim. sstricka sa mi zdala nejaka neochotna po tel. ake mate zatial skusenosti?

jargre
5. máj 2014

Ahoj, prepac, ale nebola som tu. Ja mam zatiaľ Foltína a som spokojná, pretože zatiaľ ako lekár mi pripadá v poriadku a vyšetrenia sú poctivé, aj ma poriadne vyšetrí , má záujem, či nemám nejaké problémy, keď mám nejaký dotaz, tak mi stále odpovie, naposledy som mala bolesti pri chodzi, strasne ma tlacilo, že som nedokázala chodiť Foltín nerobil, ale zrovna mala ambulanciu Oťapková, keď som povedala, že chodím k Foltínovi, ale že mam bolesti už celý deň a že radšej by som bola keď by skontrolovalil, či je všetko v poriadku, tak som dostala odpoveď, že ona za 20 minut končí a že si mám dať magnézium a ked tak ist potom k Foltínovi. Tak ma to jej chovanie trochu utvrdilo, že som rada že k nej nechodím, ked by mala taký prístup. Na druhý den som šla a tak mi povedal, že dieťa je uložené dole s placentou a robí mi strašné tlaky, takže počkáme kym trochu zmení polohu a bolo to ok. ale ked by mi tak fakt niečo bolo v 30.týždni, tak postoj Oťapkovej bol fakt katastrofálny a ja by som pri nej rozhodne nechcela byť. Možno ked ma svoje oblubene pacientky tak ano, ale inac nie.

ddanaa
13. máj 2014

@jargre dakujem za nazor a som zvedava...cakanie je dlhe myslim ked si objednana na termin tak ci to aj sedi ?

jargre
13. máj 2014

Niekedy to sedi, niekedy si objednaná a vezme ťa aj o 10 minút skôr, niekedy zase čakám 1 hodinu čo mešká.

andi230115
18. dec 2014

ahojte mamicky, ktore ste mali zazmluvneneho Foltina.....v poslednom mesiaci tehotenstva ste chodili na poradne a monitor len do Senca k Foltinovi alebo ste museli ist aj do Ruzinova zvlast? som 35+2tt a on my urcil dalsie dva terminy do seneckej ambulancie (29.12 a 7.1). to znamena, ze do nemocnice vobec nemusim chodit, len ked uz budem rodit?

jargre
8. jan 2015

Ahoj..presne tak že do pôrodnice chodíš až kde rodíš mu zavolas a on pride..ja som mala pri ňom rodiť ale on mal nakoniec v júli dovolenku tak som si zazmluvnila iného lekára.

jargre
8. jan 2015

jargre Ahoj..presne tak že do pôrodnice chodíš až kde rodíš mu zavolas a on pride..ja som mala pri ňom rodiť ale on mal nakoniec v júli dovolenku tak som si zazmluvnila iného lekára.
Dnes o 20:52 • Odpovedz • Pošli IP • • Opraviť preklepy
@andi230115

chrenik
10. jan 2016

Ahojky, chcela by som si zazmluvnit Foltina,neviete kedy ma tehu poradnu v ruzinove? Da sa k nemu volako objednat?

lisabet
22. nov 2018

ja mám s nim velmi zlú skúsenosť!!!!!!
mala som myom maternice,chodila som Dr.Oťapkovej,dala mi odporučenie-k Dr.Foltin-ovi idete!!Operoval ma,vybral myom,aj maternicu.omylom mi prerezal močový mechúr(zašil ho a priškrtil obličku).Siesty deň po operácii, ma operovali znovu,dali mi vývod z obličky a poslali domov zo sáčkom.Doma mi tiekol moč stále po nohách,tak zisťoval Dr.Foltím prečo a zistil to čo vedel,ale nechcel povedať.Dal mi odporučenie na operaciu,našťastie dobrý urolog Dr.Dubravický a decembra ma operovali znova, už na Kramároch,operácia sa podarila,další sáček som mala zavedený v močovom mechúri,hadičky v obličkách a dalšie 4 mesiace som prežila ťažko.Vybrali mi to,ale moč mi uniká,kvapkami,bolesti zostali,zvnútra ma ide roztrhať velkú väčšinu času,zadržať moč v žiadnom prípade,obliecť iba nohavice,nohavičky z vysokým pásom.Slané nejesť,ani osolené.Povedal mi že "NIE JE TO NIC VAZNE!!!" .tri operácie,namiesto jednej,zákroky veľa,bolesti na celý život,umelé tkanivá-mám dávať pozor,môžu sa potrhať,nešportovať,sex-presné pokyny ako.čiže lepšie nie.mne zničil život!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre