MUDr. Frantíšek Janíček z Galanty

trinitka87
23. nov 2010

Ake mate skusenosti, nazory ?? Ma aj svoju vlastnu ordinaciu alebo chodi len k porodom??

dakujem

alica09
3. júl 2011

ahojte,baby neviete ci ma dr.janicek rodinu,alebo priatelku?alebo nieco osobne o nom,napr. kolko ma rokov,alebo tak?

sjuzan77
3. júl 2011

@alica09 ja neviem nic z jeho osobneho zivota, ale ak aj niekto nieco vie, urcite to nepatri sem na forum 😨 ked sa o tohto lekara zaujimas, mozem ti ho z vlastnej skusenosti odporucit, je to naozaj PAN doktor, ale rozoberat jeho sukromny zivot sa mi zda nevhodne. co sa tyka veku, je to mlady lekar 😉

alica09
3. júl 2011

@sjuzan77 ja som to nemzslela v zlom,nezaujimam sa o neho konkeretne ako o muza,len som cchela vediet nejake info...v dobrom...on je skvely,prave preto 😉

sjuzan77
3. júl 2011

@alica09 ved som to ani tak nebrala 😉

tomyho_nika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia0111
4. júl 2011

@tomyho_nika asi si si pomylila temu 😕

xen21
4. júl 2011

vy co tu rozoberate?????

katarina_04
8. júl 2011

....neviete, kedy už otvorí p. doktor ordináciu v Seredi????

mexx
8. júl 2011

Pocula som, ze uz otvoril. Aspon sesternica vravela, ze u neho bola uz tu... Ale viac neviem nic.

riana12
8. júl 2011
ericka1988
20. júl 2011

dobri den prosim vas potrebovala by som tel.cislo na doktora janicka .som jeho pacientka a neviem sa s nim nijako spojit,,v seredi este asi nie je,ak by ste boli taka laskava niektora.mala som na neho cislo ale stratila som ho dakujem vam..........

siss_sz
20. júl 2011

@ericka1988 ved tam je v tom linku, co mas o prispevok vyssie

kolka24
29. júl 2011

Mám už 56 rokov, dlhé roky som chodila starému pánu Dr.Kráľovi, potom čo on išiel na dôchodok ,tak som automaticky prešla mladému pánovi Dr.Kráľovi.Nie som spokojná z jeho prístupom k pacientom a veľmi sa teším ,že pán Dr,Janíček má otvorenú ordináciu v Seredi,Isto prejdem k nemu.A napíšem aj prečo.Mala som problém gynekologicky a poslal ma do Galanty ,Tam som nikoho nepoznala ani som nevedela kde je Gynekológia,Ako som sedela na príjme u sestričky, ktorú zaujímalo či mám známeho doktora a keď som povedala že nemám a nepoznám tak ma nechala na chodbe čakať , že mám počkať pokiaľ nepríde pán Primár.Ako som tam sedela ako kôpka nešťastia ,veľmi som sa bála ,prišiel mladý pán DR a opýtal sa ma na koho čakám, keď poznal odpoveď, tak mi povedal, že ma zoberie na zákrok,Aj pred zákrokom aj po zákroku viac krát došiel opýtal , čo som už dávno nezažila. Ďakujem mu za ľudský aj medicínsky prístup. Ja ho môžem ,len odporučiť každej.Rodila pri ňom aj nevesta aj tá ho len chváli.A dodatok stretli sme sa v Metre ,prvý bol, čo ma oslovil.... len toľko

sima199
3. aug 2011

..Toolko pozitivnych oziev na adresu pana doktora, tak ja sa len pridavam. Som mu vdacna. Aj vdaka nemu nemam na porod zle spomienky. 😉

xen21
3. aug 2011

ahojte, tak dneska som stretla pana dr. a sme sa chvilku rozpravali...takze je uz oficialne otvorene,ale este tento mesiac vybavi zmluvy s poistovnami.. 😀 🙂 papa

deti12
4. aug 2011

ahojte ano potvrdzujem ma uz oficialne otvorene ,uz som tam bola a ma to tam naozaj velmi velmi pekne ,a tiez som mu velmi vdacna aj ja mam s manzelom vdaka nemu na porod len dobre spomienky 😉 😉 😉 😉

siss_sz
5. aug 2011

a v tom linku su uz aj ordinacne hodiny 😉
http://www.zzz.sk/?profil=5843

riana12
5. aug 2011

@siss_sz jej, super, dakujem za upozornenie 😉 vazne o nom uvazujem, no teraz plus, ze ma ordinacne popoludni, to by bolo po praci fajn 🙂

siss_sz
5. aug 2011

@riana12 tak ked vazne uvazujes, tak nemas nad cim rozmyslat 😉 pozri aj ine stranky, vsade ho chvalia (namatkovo vyberiem http://www.nasilekari.sk/17739/mudr-frantisek-j... ) 😉

riana12
5. aug 2011

neviete ci nahodou nema aj mail? 😅

riana12
5. aug 2011

@siss_sz asi mu v pondelok zavolam a popytam sa ho, co a ako ohladom prestupu od mojho terajsieho dokiho...
ja si tu vsetky tie pozitine reakcie vsimam uz od zaciatku, len som stale vahala kvoli pendlovaniu medzi pracou a dokim... no ordinancne hodiny to vyriesili 😉 😵

riana12
5. aug 2011

este otazocka, ked uz ma taketo ordinacne hodiny, tak mu treba volat zhruba v tom case alebo mu nerobi problem hocikedy pocas tyzdna?

siss_sz
5. aug 2011

@riana12 myslim, ze mozes hocikedy... mne vzdy zdvihne, ked nemoze, tak si najde zmeskany a vola spat... alebo skusis neskor...

riana12
5. aug 2011

@siss_sz super 😉 dakujem ti velmi pekne za rady, obvolam si to v pondelok 😵

xen21
6. aug 2011

baby, ktore ste uz boli v novej ordinacii----ake je to tam? ma ordinaciu spolu so sestrickou,alebo ta je zvlast??-uz som na to velmi zvedava,len neviem este kedy tam pojdem....mohol by urobit nejaky "DEN OTVORENYCH dVERI " 😀

siss_sz
6. aug 2011

@xen21 😀
mas cakaren, potom sestrickovska miestnost a potom obrovska ordinacia🙂 s kozou, co sa zdviha ako u zubara..haha.. a "prezliekaren" - taka plachta... takze oproti GA pokrok 😉 a ultrazvuk s postelou, ako v nemocke, ale pozor, na strope je obrazovka, takze mozes pozerat na obrazovku...chi...super, nie? iba som zvedava, ked budeme tehu zase a pride sa manzel pozriet, ci bude kukat na strop, alebo dr. za chrbtom sliedit😀 no a ine vecicky, ktore mi na prvy raz unikli mozno 😉 takze oplati sa😀 haha

deti12
7. aug 2011

@xen21 ordinacia je zvlast ako pise siss sz ma to velmi pekne je velka ta ordinacia ,tiez sa mi to velmi pacilo
a ma to aj vkusne zariadene ,a ta prezliekaren ako v ordinacii v ruzovej zahrade ...... 😉 😀 😀 😀 😀

riana12
8. aug 2011

tak ja vytesena, sme dohodnutí, že sa pôjdem k nemu zaregistrovať už tento tyzden 😵

alica09
8. aug 2011

tak uz som tam bola aj ja....a tehu potvrdene.... 😀

xen21
8. aug 2011

@alica09 gratulujem....a co zistila si si tie informacie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre