MUDr. Frühwald. Aké s ním máte skúsenosti?

ikaika
1. okt 2007

Ahojte,
chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenost s porodnikom MUDr.Frühwaldom. Ktory ordinoval v Banskej Bystrici v Novamede. Nenasla som zial ziadne referencie na neho, ktore by sa tykali porodu.
Dakujem za kazdu odpoved
ikaika

alias313
5. mar 2015

Ja som bola u doktora včera...nerozumiem na zaklade čoho su na neho take pozitivne ohlasy. Čistý biznis,jednanie katastrofa...Pritom ani nie som naročný pacient,vybavil ma za chvilu a bolo.Ochota,komunikácia 0 bodov. Sestrička bola na tom rovnako. Objednava sa a ludia co prišli po mne boli zobrati predo mnou...

lillien222
31. jan 2016

Ahojte 🙂 ja som v 21 tyzdni tehotenstva a som maximalne spokojna aj s doktorom aj so sestrickou 🙂 chodila som uz aj pred otehotnenim asi 2-3 roky . Nikdy ziadny problem. Je super ze sa objednava cez internet lebo sa objednam kedy to mne vyhovuje neplatila som nikdy za nic. A Kominlacia cez mail je tiez super vzdy som dostala odpoved este v dany den a nemusela sa trepat osobne 🙂 ako som otehotnela objednala som sa a zistili ze som 6 TT sestra uplne uzasna mala som pocit ze sa uprimne tesi somnou. Odvtedy sa na navstevu vzdy tesim neviem si ich vynachvalit sestricka perfektna zaujima sa co nove je strasne mila a vysvetli mi vsetko. Pan doktor srandista ale velmi precizny vzdy mi vsetko vysvetlil len zeny je na Vas aby ste sa ho pytali co potrebujete on Vam povie len zaklad necakajte ze bude Vam tliachat basnicky in vam nevidi do hlavy v com mate neistotu a chcete sa opytat. Na kazdu otazku mi vzdy odpovedal dokonca aj moj priatel ho zboznuje dovolil nam si natocit priebeh sona a setko detailne povisvetlovat a poukazoval 🙂 aj fotku nam vzdy krasnu dal vzdy je mily a posranduje ked sa da. Ked som mala problem a skoncila som v nemocnici s pruhom tak este sestra volala mojmu priatelovi ze co a ako a ako mi je. Bola som az prekvapena 🙂 Velmi odporucam a som rada ze na kazdu navstevu sa tesim a vzdy aj s priatelom vychadzame usmiaty a spokojny nielen z profesionality a ze je maly v poriadku a dobrych rukach ale aj mileho a humanneho pristupu. Dakujeme a odporucam dufam teda ze aj nadalej budem takto spokojna 🙂

vkatka
24. nov 2016

Ahojte, prosím vas dr. Fruhwald má nejaké nove číslo ako na internete?....neviem sa tam dovolať.

cikitka123
18. júl 2017

Dobry den. Boli ste niektore pri.nom na 3,4 D sone ? Ak.ano, tak poprosim o vase skusenosti. Dakujem

juliebaby
28. júl 2019

Zienky ordinuje este mudr.Kamoďová?Chodíte niekto ku nej?

mirka2405
28. júl 2019

@juliebaby Pred rokom este ordinovala, ale uz iba 1x tyzdenne, aktualne neviem, zmenila som lekara.

juliebaby
28. júl 2019

@mirka2405 myslis v BB?Zeby to co som nasla na internete uz nie je aktualne? https://novamed.sk/sluzby/276-ambulancie/287-gy...

mirka2405
28. júl 2019

@juliebaby ja som k nej este chodila, ked ordinovala u MUDr. Vodeckeho

juliebaby
28. júl 2019

@mirka2405 dakujem za tvoj cas aj za tvoju odpoved. ☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre