MUDr. Frühwald. Aké s ním máte skúsenosti?

ikaika
1. okt 2007

Ahojte,
chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenost s porodnikom MUDr.Frühwaldom. Ktory ordinoval v Banskej Bystrici v Novamede. Nenasla som zial ziadne referencie na neho, ktore by sa tykali porodu.
Dakujem za kazdu odpoved
ikaika

dominicka136
14. júl 2011

@adka12 ahoj prosim ta nahodou nevies kolko sa plati u fruhwalda?

petulig
14. júl 2011

ahojte k spaniekovi ani nahodou.nemam dobre skusenosti a nie som jedina.TRska je super a fruhwald tiez,len ten ma strasne vella pacientov.skuste Trsku,nebudete lutovat.

dominicka136
14. júl 2011

@petulig ti chodis k trskovi alebo fruhwaldovi?

petulig
14. júl 2011

ja k fruhwaldovi,ale Trsku som mala pri porode.

adka12
14. júl 2011

@dominicka136 ako myslíš začo? Za vyšetrenia neplatíš nič, pokiaľ máš preukaz poistenca. Za 4D sono sa platí 60€

noe
14. júl 2011

Ahojte kocky. Pri prvom stretnuti som mala s Dr. Fruhwalda tiez velmi dobry dojem, lenze ako sme otehotneli, tak musim povedat, ze som velmi sklamana, z jeho pristupu, neochoty komunikovat. Jednoducho sa tvari tak ako keby som ho otravovala a caka kedy uz odidem. Ja dufam, ze je to len nejaky prechodny stav a mal blbe dni. Lebo ako prvotehulka cakajuca dvojicky po IVF je logicke, ze mam strach a obcas sa chcem aj nieco spytat. Keby som nechodila od zaciatku do CAR kde su skveli lekari a nebol net a knihy, tak neviem absolutne nic.
A ked som ho posledne ziadala, o sono v 16tt (ktore by som si samo zaplatila), lebo pride na par dni manzelik domov, ktory je dlhodobo v zahranici, tak odvrkol, ze nie, lebo ze uvidime len hrbu kosti 😠 😠 😠 A dnes som koli nejakym komplikaciam bola u ineho lekara a na sone boli krasne moje pokladiky, takze u mna zatial sklamanie a nebyt inych lekarov, ku ktorym chodim, tak by som sa vobec necitila bezpecne, ze je o babatka dobre postarane.
To je moj nazor, dufam, ze sa zmeni.

dijefcatko
15. júl 2011

@noe vidíš a u mňa je to presne naopak, viď moje príspevky na predošlých stranách. najprv to nebolo bohviečo, potom veľká spokojnosť.

noe
15. júl 2011

@dijefcatko no ja preto dufam, ze mal len blbe dni a ked pride teraz po dovolenke, tak to bude zas ten doktor ako ho tu poisujete a aky bol pri prvom stretnuti, ked som si k nemu priniesla kartu 🙂
1.8. mam poradnu tak uvidime 😉

dominicka136
15. júl 2011

@adka12 dakujem ti

dominicka136
16. júl 2011

@petulig a nevies ci berie novich pacientov?

dominicka136
18. júl 2011

@petulig aki je fruhwald a nappis mi o nom vsetko 🙂

slnecnica54
31. júl 2011

@noe ahoj no presne ten isty pocit mam z neho aj ja , len len ta rychlo vybavit a chod uz do r... tiez som sa ho chcela ako prvorodicka nieco popytat , ale videla som na nom , ze ma uz vytlaca pohladom von , tak som radsej sla.Keby nebol internet ,tak by som ani nic nevedela. No a ta jeho sestricka , to je sestricka ? to je fakt strazny pes ako to tu jedna napisala, to nema spravanie , tehotne necha hodinu cakat hoci vo vnutri nikto nie je a ona si ide kavickovat vedla ku kamaratke. Stale je odurdena a ked niekto napise , ze ma toho vela , tak preco potom maju tolko pacientiek ? Ked to potom nestihaju ? a to by sa mohla naozaj takto spravat kazda sestra , ale ine su nastastie aj milsie, nie ako toto cudo co tu robi. Nemyslim si , ze sa to tam po dovolenke zmenilo ...

dijefcatko
7. aug 2011

@slnecnica54 vidíš a mne povedal, keď som čakala dcérku, že keď mám problém, nemám hľadať na internete, ale mám sa pýtať jeho. keď mám problém, napíšem mu mail a on hneď odpisuje. niečo som našla úplnou náhodou:
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/teler...
bol v teleráne, je v treťom bloku

alex77
16. máj 2012

ahojte. ja mám s ním skúsenosť spred 3 rokov. moja dr. ma poslal na sono-prietoky asi v 32 tt do nemocnice. ale tam sono nerobili lebo nemal kto!!! nechápala som ale sestrička (aj keď dosť nepríjemná) povedala, aby sme skúsili dr. Fruhwalda v Radvani. a on nás (bola tam ešte jedna mamina) úplne bezproblémov zobral aj keď sme museli chvíľu čakať lebo mal objednané pacientky. ale určite kratšie ako v nemocnici keď im to sono funguje. A bol veľmi milý, dokonca sa pozrel na pohlavie lebo náš beťár (dovtedy podľa konštatovania mojej doktorky v 20tt dievčatko - aj keď ja som mala úúúúplne iný tušák) sa dovtedy nechcel na veľkom sone ukázať 🙂 takže ja s ním mám síce len jednu ale pozitívnu skúsenosť

bambulka489
10. aug 2012

Ahojte babule, poculi ste nieco o tom, ze MUDr Fruhwald by mal otvarat sukromnu porodnicu?

dijefcatko
26. aug 2012

@bambulka489 nie, nepočula a asi by som tam rodiť ani nešla, a to aj napriek tomu, že som jeho spokojná pacientka...

veroni0608
7. okt 2012

ja som tiez jeho pacientka a cakam prve babatko. zatial som s nim a s jeho pristupom nemala ziadne problemy...je pravda,ze je to pohodak,ale vzdy boli so sestrickou ochotni.mozno zavisi aj od toho,co kto od doktora ocakava. myslim co sa tyka podrobnych info atd. ale myslim si, ze ked sa opytas,tak odpoved dostanes🙂

bambula1111
21. jan 2013

@veroni0608 ahoj, ked si jeho pacientka vedela by si mi prosím ťa povedať čo u neho stojí 4Dsono?? a spraví mi ho aj ked som nie jeho pecientka?? Ďakujem velmi pekne za info 🙂

nela78
21. jan 2013

@bambula1111 ahoj, ja som tiez jeho pacientka..sono u neho stoji teraz pre jeho pacientky 40€ a viem ze robi aj ked nie si jeho pacientka, len neviem uz kolko to stoji.. 🙂

bobocka
21. jan 2013

@bambula1111 sono ti spravi na milion percent aj ked k nemu nepatris.cenu pre jeho nepacientky neviem,ale ak budes chciet,zistim ti.vo stvrtok k nemu ide kamoska,ktora nie je jeho pacientka,takze od nej viem info posunut dalej k tebe 😉

bambula1111
21. jan 2013

@bobocka jééj tak to si ma potešila, tak budem čakať na info 🙂 si zlatá dakujem 🙂

bambula1111
21. jan 2013

@nela78 tak to by bolo fajn keby to tak bolo aj pre nepacientky 🙂 lebo niekde som tu našla že 60€ ale to bolo z roku 2011 tak to sa už mohlo zmeniť 🙂

luthiel
22. jan 2013

ahojte, pacientkou Dr. Fruhwalda som bola hneď ako začal ordinovať v Novamede, potom zdrhol a keď sa vrátil šla som k nemu opäť, nakoľko Dr. Kamoďová, ktorá tam bola miesto neho, šla na MD .... myslím si, že spokojnosť závisí od toho, čo kto očakáva, ak očakávate, že to bude ako v ordinácii v ružovej záhrade, tak asi máte smolu ... ;o)))
Všetci dobrý lekári v BB majú veľa pacientov a preto nestíhajú, nie je to o tom, že si to nevedia časovo zatriediť, treba si uvedomiť, že v čase od 7:30 do 8:00 prijímajú akútne prípady bez objednania a verte stalo sa, že ich tam bolo aj 10 ... a to Vám už objednané termíny posunie aj keď nechcete ...
Osobne som s ním zatiaľ spokojná, dokonca aj lekári, ktorí ho zvyknú zastupovať keď je PN sú v pohode ...

bambula1111
24. jan 2013

@bobocka ahooj 🙂 tak ako už máš info?? 🙂 čakáám 🙂

dorkadvaja
13. apr 2013

Ahojte, tak ja som bola u neho na 3D a bola to katastrófa. Za 12 minút sme boli vybavení, pomeraj klasickú biometriu, vytlačil, urobil 4 fotky jedného dieťaťa a o druhom mi povedal, že sa nedá a že bude rovnaké ako prvé. Zinkasoval a bola som pred ordináciou. Tak tomu sa hovorí businnesman. Predtým sme boli u Dr. Grochala v Martine. A to je pán doktor s veľkým D. Neordinoval, no kvôli nám prišiel do práce, 1.15 hodiny nás sonoval, vysvetľoval, opisoval, vylučoval, kázal mi poprechádzať sa, lebo dieťatko nebolo ideálne uložené..... bol neskutočne skvelý!!! Tak toho odporúčam. No Dr. Fruhwalda nebudem nikomu odporúčať.

joannie
6. sep 2013

ahojte pisala som sestricke dr. Fruhwalda, ci berie nove pacientky, odpisala ze ano.... chcem sa spytat - je to "drahy" doktor? myslim ze ci berie poplatky hned ako vojdem dnu do ordinacie 😕

alchemilkazltozelena
15. sep 2013

ahojte prosim vas fruhwald sidli v novamede? potrebujem surne vediet

fragile11
10. dec 2013

nie je to "drahý doktor", ešte som u neho neplkatila nič, celé tehotenstvo sa o mňa stará, je to skvelý lekár, citlivý, pozorný, vždy usmiaty....radosť ísť k lekárovi 🙂 😎

stasikova
23. máj 2014

Neodporúčam nikomu MUDr. Fruhwalda, len sa pozrite na jeho nástenku, thai boxer, tenis jeho syna, dovolenky s delfínmi to je všetko, čo ho zaujíma, absolútne nespokojná. 5 minút robí sono, pritom v iných ambulanciach aj pol hodinu. Jeho povolanie nie je jeho poslaním, ale bussines. Dávajte si pozor a choďte sa vždy poradiť aj s iným lekárom. !!!!!!!!!!

adusch
20. okt 2014

Tak dnes som bolo na prvej prehliadke u Mudr. Fruwalda bol úžasný som sa ho spýtala a on mi milo povedal že ani kúsok vôbec neľutujem že som k nemu prehlásila sa tak snáť budem sním aj budúcnosti spokojná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre