MUDr. Frühwald. Aké s ním máte skúsenosti?

ikaika
1. okt 2007

Ahojte,
chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenost s porodnikom MUDr.Frühwaldom. Ktory ordinoval v Banskej Bystrici v Novamede. Nenasla som zial ziadne referencie na neho, ktore by sa tykali porodu.
Dakujem za kazdu odpoved
ikaika

roasha
1. okt 2007

on je pohodak,o tom ze ordinoval aj v novamede neviem,lebo ja si ho pamatam z rooseveltky,myslim ze on bol aj ako dets.gyndos.mal sluzbu,aj ked som ja rodila,len mna potom odrodil primar.neboj sa,taky mily smejko.

ikaika
autor
3. okt 2007

Nikto nic?

roasha
3. okt 2007

zeny ved piste,ak je to marek fruhwald,tak ja ho poznam takto/vid hore/,cca 37 rokov?

roasha
3. okt 2007

zeny ved piste,ak je to marek fruhwald,tak ja ho poznam takto/vid hore/,cca 37 rokov?a v novamede je od kedy?

lucy81
3. okt 2007

ahojte,
ikaika, ty chodíš k nemu do ambulancie? Ja áno a musím povedať, že je to skvelý Pán Doktor, celé tehu sa o mňa staral, mala som aj dohodnutý pôrod s ním vo zvolene, ale bohužiaľ nám to nevyšlo, lebo práve teň deň D nemohol prísť. boli sme dohodnutí na spontánnom pôrode, teda chceli sme to aspon skúsiť, lebo môj prvý pôrod skončil sekciou. on slúži 2x za mesiac vo zvolene, dokonca sme sa presne dohodli, že práve cez jeho službu vyvoláme pôrod, ale mńa hospitalizovali o týžden skôr a pán primár rozhodol o plánovanej sekcii. aj napriek tomu som chcela, aby ma operoval práve on, ale práve vtedy nemohol ☹ našťastie všetko prebehlo dobre a musím povedať, že aj keď som ho pri pôrode nemala, myslím, že je určite skvelý pôrodník. hneď ako mal vo zv službu, tak ma prišiel pozrieť a bol aj veľmi ochotný keď som potrebovala dať súrne operovať mamu, takže mu patrí moja veľká vďaka. Naozaj mu za všetko veľmi pekne ďakujem!!!

ikaika
autor
4. okt 2007

On uz v Novamede nieje. ☹
Neviete niekto kde ordinuje?

natak
5. okt 2007

ikaika, ja som pocula, ze odisiel do zahranicia na nejaku dobu. Viac sa o nom pisalo v banskobystricankach.

ikaika
autor
25. okt 2007

hmm, skoda ☹

noc25
9. nov 2007

moja kamaratka k nemu donedavna chodila,odisiel do zahranicia.

petinka2912
28. nov 2007

🙂 Ahojte vsetky, ktore mate taky dopyt po MUDr. Marek Fruhwald. 😉 ja mam cerstve info o tom, ze odisiel do farmaceutickej firmy, tzn. toho casu Vas neodrodi.....

lucy81
30. dec 2008

ahojte,
tak mám čerstvé info z prvej ruky, priamo od dr. Fruhwalda, že 1.3.09 otvára súkromnú ambulanciu na námestí v BB.. takže kto by mal záujem, pošlem číslo na ordináciu do IP.. 😉

jennna
1. jan 2009

lucy, som ti písala aj do internej pošty, mám zájem o tú adresu na pána doktora a možno by si ju mohla aj rovno zverejniť, myslím, že sa nájde viacej dievčat, ktoré sa k nemu opäť rady vrátia.. tak mi už rýchlo pošli tú adresu, bo tam chcem zbehnúť čo najskôr a na google som ho zatiaľ nenašla... ahoj

danulik
1. jan 2009

tak predsa sa (nam) vratil? 🙂 aj ja som k nemu chodila, ale potom - ked som otehotnela - uz neordinoval a preto som zacala chodit k dr. kamodovej a asi uz pri nej ostanem, je strasne zlata 😉

jennna - lucy pisala, ze otvara az 1. marca, takze sa nemusis ponahlat..

lucy81
2. jan 2009

ahojte, no neviem presnú adresu, je to niekto na námestí, zatiaľ to tam len zariaďuje, ešte má nejaké rokovania s poisťovňami a začína ordinovať 1.marca 09.. takže si myslím, že taký mesiac dopredu sa úplne stačí objedanať..
danulík, ja som tiež teraz pri kamoďovej, ale ja tá odišla na stáž a vráti sa niekedy v apríli..

petulig
12. feb 2009

pokial viem tak ordinovat bude v tej novej budove Dyno v radvani pri Novamede. Aj ja s k nemu chystam, som zvedava ako sa bude moj terajsi gynekolog tvarit.

kaca111
23. feb 2009

Ahojte, nahodou nejake aktualnejsie info o MUDr. Fruhwaldovi nemate? Kde teda bude od marca sidlit? Dakujem za info 😉

kaca111
23. feb 2009

aaa, uz nic, uz som ho objavila aj na nete, bude to v Medikline v Radvani 🙂

noe
23. júl 2009

Ahojte kocky 😉 zmenila som lekara aj z dovodu stahovania sa do BB a prave na doporucenie som skoncila u Dr. Fruhwalda. Na prve stretnutie je tazko hodnotit. Ale vyzera byt odbornik a humanny. Tak uvidime, dufam, ze som sa rozhodla dobre.

Ak o nom viete niekto napisat viac hlavne o odbornej stranke, budem len rada 🙂

delonko
18. aug 2009

Dňa 13.8.2009 som navštívila ordináciu Dr. Fruhwadla v Medikliniku v BB, bola to moja prvá návšteva a hneď aj pozitívna nakoľko zistil graviditu 6TT. Bol milý, jemný, všetko mi vysvetliť a ukázal na monitore čo je čo / od radosti som ho však vôbec nevnímala / . Takže zatiaľ som nadmieru spokojná.
Len som sa neopýtala či je aj pôrodník?
Máte niekto skúsenosti s ním ako s pôrodníkom? A rodí aj v Roosveltke?

P.S. Má aj úžasnú sestričku, ktorá je usmiata a nekričí po Vás keď pýtate kľúč od WC.

🙂

lucy81
19. aug 2009

delonko, som rada, že si bola spokojná 😉
on bol zmluvným lekárom vo ZV, ale ešte predtým ako si otvoril vlastnú amb., teraz si myslím, že už nerodí.. ale idem na vyšetrenie 8.9. tak sa opýtam

delonko
20. aug 2009

Lucy81, ďakujem za odpoveď. Ja idem 31.8. na krv a odbery vo 8TT tak sa opýtam. Pekný ´deň.

janusa127
23. aug 2009

súhlasím , je milý dokynko 😀 ešte som na neho nepočula sťažnosť... má pekný prístup, ja som k nemu chodila na sono pri prvom tehu a vyveštil mi dievčatko 😀 😀 😀 😀 a ono sa narodilo s pipikom, to bol šok 😀 😀 😀

parvitas
23. aug 2009

janusa, no aj nam vyvestil dievcatko. 🙂 som zvedava, ci mu to vyjde 😀
ale inak je to zlaty doktor. a ma neuveritelne milu sestricku!

janusa127
23. aug 2009

aj som pekne na sone videla, všetko poukazoval, samozrejme nožičky pri sebe tak sa zdalo byť dievčatko 😀 😀 😀 narozdiel od druhého syna, ten nôžky rozčapoval od začiatku... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janusa127
23. aug 2009

už sa ti to kráti, držím palčeky aby všetko šlo lahko 😉 😉 😉 budeš rodiť tu v BB?

parvitas
24. aug 2009

dakujem 😉
inak, mas krasne deturence 😉
no, najskor som tak planovala, ale asi zvitazi Zvolen, predsalen, je to trosku inak zariadene, netreba napr. behat hore-dole po poschodiach (v roosveltke boli tusim deticky nedavno po dvoch v postielkach 😉 tak vela sa ich narodilo)... 😀 a tak. teda, ak vsetko bude ok a nezacnem rodit skor. 😀 a aj dobre odporucania som pocula.
co sa tyka doktorov, tak nepoznam ani z BB ani zo ZV, takze toto jedine riesit netreba 😀. akurat viem, ze ked som sa dr. Fruhwalda pytala, ci robi aj porodnika (som bola na 4D sone, ale nie som jeho pacientka), tak povedal, ze ano, ze robil, vo ZV, ale teraz si buduje klientelu tu a nebolo by fer voci odstatnym cakajucim a objednanym pacientkam, aby odbiehal na porody. Ze mozno neskor. Alebo nieco v tom zmysle.

janusa127
24. aug 2009

to fakt s tými detičkami po dvoch v postielkach??? 😨 😨 😨 😨 ja som tu v BB rodila prvého syna druhého som šla na velmi dobé odporúčania do Žiaru nad Hronom a tam to bolo skvele, aj pôrod aj starostlivosť po, jedna báseň 😀 😀 😀 😀 a zvolen nemajú rušiť nemocnicu? či čo som to počula? 😕

parvitas
24. aug 2009

no ano, ale podla mna to bol len prechodny stav. ale ked tak pozeram, kolko je teraz tehuliek vsade naokolo, sa to moze aj zopakovat 😀. vsak ked sa zienky nezmestia na porodnicke odd., tak ich daju na gynekologiu. asi ich proste bolo prilis vela 😀
a pokial viem, tak zvolensku este nerusia.
o ziarskej nemocnici vseobecne sa siria len dobre spravy. 🙂 mamina tam bola na operacii a velmi si pochvalovala aj lekarsku starostlivost, aj prostredie.

delonko
3. sep 2009

Ahojte všetky. Bola som na kontrole u p. Dr. vo 8TT bral mi cytolu a sestrička krv. Neviete, náhodou, čo sa vlastne zisťuje z tej krvi? A ešte dáva sestrička keď vypíše teh.kinžku aj "darček" ? Minule odchádzala slečna , alebo pani a niesla si v ruke také niečo ako modrý kufrík / vizeralo to ako detské flašky / . Máte s tým niektorá skúsenosti?

parvitas
3. sep 2009

delonko, možno to bol prenatal box, taký modrý papierový kufrík. niektorí dr. to dávajú v ordinácii, mne to napr. dala pôrodná asistentka a boli v ňom rôzne vzorky (plienka, cumlík, Caro - náhražka kávy, vzorka pracieho prášku a avizáže, krému a pod.) a letáky a informačné materiály.
a tu si prečítaj o vyšetreniach a odberoch, kt. pravdepodobne ťa čakajú počas tehu...
http://www.starostlivostodieta.sk/clanky.html?p...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre