MUDr. Gažo z Antolskej v Bratislave

evina313
1. máj 2008

Mala ste ho niektorá zazmluvneneho? Ako prebiehal porod, boli ste s nim spokojne?
Nemam už veľa casu, tak by mi velmi pomohli vaše skusenosti.
dakujem

petrulla
1. máj 2008

Moja kamoska si ho na odporucanie zazmluvnila.
Zatial chodi do poradne a je s nim spokojna 😉
Neviem ci to pomoze, ale iste je to pozitivum na to meno 😉

jana87
2. máj 2008

Petrulla, nevies, akym sposobom si ho zazmluvnila a kedy? Staci mu zavolat a dohodnut sa s nim, ze ho chcem mat zazmluvneneho? Tiez stale premyslam, ci si zazmluvnit lekara, pocula som, ze lekar ma vtedy lepsi pristup k rodicke.

petrulla
2. máj 2008

Pokial viem ta kocka mala na neho telefon a on jej povedal kedy ma prist do ordinacie. Vraj bol velmi korektny a vysvetlil jej ze pokial bude mat pocas jej porodu sluzbu, tak sa jej peniazky vratia. Plati sa len vteda ked musi ist do sluzby len a len vdaka jej porodu.

A mimochodom ja som rodila bez zazmluvneneho lekara. Do poradne (ten mesiac pred porodom) som sla do prvej ordinacie. Aj v ordinacii a aj pri porode boli vsetci v pohode. JA som teda citliva ale nemozem naozaj povedet nieco zle. Ale moj porod trval 4 hodky aj z cestov 😉 Neviem ako je to pri dlhsich porodoch.
Ale podla mna su to vyhodene peniazky.
Myslim ze su tam vsetci odbornici a aj pristup bol fakt v pohode. A ked to vravim ja - tak to uz je co povedat 😀
Drzim palce.

jana87
2. máj 2008

Tiez som si myslela, ze kazdy lekar musi spravit svoju pracu a tych 7.000 je fakt dost. Ale pocula som nazory, ze pokial nie je lekar vybraty, tak sa inak spravaju. Ja neviem, stale nad tym este uvazujem, ci to naozaj nebudu do vzduchu vyhodene peniaze.

jana87
2. máj 2008

Inak Evina, ja som bola u Dr. Gaza na 3D a bol strasne fajn. Takze keby som si chcela zazmluvnit lekara, asi by som oslovila jeho. Kolegyna u neho tiez rodila a pochvalovala si.

evina313
autor
2. máj 2008

no ja chodim k nemu na poradnu, len som chcela vediet vasu osobnu skusenost, pretože kazdý ma nanho iný názor. ja som s nim vcelku spokojna, ale pri porode casto človek ocakava iny pristup, spolahlivost...
Jana 87 - robí v Prosanuse, ale ma ambulanciu aj na Antolskej.Ale možem potvrdit že sa spravaju inak ak je lekar zazmluvnený , videla som to sama.Ja som si ho už zazmluvnila, ale skor preto, lebo k nemu chodim do poradne a ineho som nepoznala. Ale myslim, že na Antolskej si možes zazmluvnit kohokolvek, lebo su tam naozaj milí lekari. Pred casom som tam stravila nejaku dobu a videla som, že pokial mas zazmluvneneho lekara, casto sa k tebe pristupuje inak. Ani nie tak v spravaní, su milí, skor v tom, že ten lekar mal o teba zaujem, dalo sa s nim dohodnut, kdezto tí čo nemali, čakali čo bude.7000 je dost a ked k tomu prirataš 2500 epidural, 500 otecka pri porode, je to naozaj vela. Prvu skusenost s porodom som vsak mala velmi zlu, preto som sa rozhodla lekara zazmluvnit.Len som si nebola ista, či som sa rozhodla spravne. Ale to človek nevie asi nikdy.

majula009
18. máj 2008

Ja som bola u Gaža na 3D, a bol to otras, tak mi to odflákol že sme boli obaja s partnerom nasratí. A to len preto že chodím do poradne a budem rodiť u lekára - jeho konkurencie...resp. chystám sa rodiť v druhej skupine lekárov na Antolskej a vtej Gažo nieje, a počula som následne že tieto dve skupiny lekárov sa navzájom nemusia...však ok ale prečo má na to doplácať pacient??? To je jeho profesionalita??? Nech ide do kelu celý ako je, zaplatila som za to 1500 SK a mám z toho akurát tak veľké H..... trvá to asi 7 minút a je to jedna obrovská machula ktorú sa nesnažilani zaostrit...o pár týždnov som išla k inému lekárovi a zaujmavé je že ten mal úplne iný prístup, takže asi tolko k pánovi doktorovi Gažovi!!!! 😠 😠 😠
Ja by som u neho nechcela rodiť ani zadarmo ani za milion.

majula009
18. máj 2008

Ja ešte ani nemám lekára zazmluvneného na Antolskej ale sme predbežne dohodnutí s mojím, že si ho zazmluvním, a prístup je napriek tomu fantastický... Takže neviem o čo ide tým lekárom ktorý majú prístup iný ked je paciantka zazmluvnená ako tá čo zazmluvnená nieje...Však to čo je? To tým lekárom ide fakt len o peniaze? Ja som ochotná zaplatiť lekára ale musím vidieť že má naozaj OK prístup a nejde mu len o tú blbú zmluvu...neviem či ma chápete, a príde mi to tak že Gažovi ide len o tie pacientky ktoré mu zaplatia.

jana87
20. máj 2008

Majula009, tak to som strasne prekvapena 😲 . Ja som o Gazovi nikdy nepocula, az kym som k nemu nesla na 3D. S manzelom sme prave naopak boli prekvapeni, aky je mily, pohral sa s tym UZV, ale mali sme smolu, ze maly sa nam najprv nechcel ukazat. Tak sme sa s panom doktorom dohodli, ze prideme na dalsi tyzden, maly uz bol otoceny spravne, ale pan doktor hovoril, ze to nie je az tak dobre vidno, co sme aj sami videli. Nechal to na nas, ci nahrat alebo nie. Tak sme sa teda rozhodli to nenahravat, ved nebudeme platit 1.500 Sk za to, ze nic nevidime. A boli sme radi, ze pan doktor bol ochotny a nic za to nepytal. A to som cakala, ze aspon 500 Sk si zapyta, kedze je to aj sukromne sanatorium.

natasa8
20. máj 2008

Ja som bola tiez na 3D minuly tyzden u doktora Gaza. malinke si ale zakrylo obidvoma rucickami tvaricku, takze sa doktor s nami dohodol, ze prideme inokedy. Takze druhy pokus bude buduci tyzden. Samozrejme, nic sme neplatili.
Tiez sa mi to zdal ako celkom ferovy pristup, aj ked ako lekar by mi asi nesedel (ale je to len skusenost cca 5 minut , videla som ho prvy krat). Kedze som na lekarov dost citliva, vzdy si vyberam lekarky zeny, o ktorych som pocula, ze maju citlivy pristup.

violetka1
9. jún 2008

ahojte, ešte niektorá o Gažovi kecá? Ja som u neho rodila aj odchodila poradňu v Prosanuse. 2.6. prebehla novinami, internetom a rádiami správa o jeho obvinení z úplatkárstva🙂...Neviem či teda ešte ordinuje momentálne..

jankohrasko
16. feb 2009

Ja som tiez u doktora Gaža v Prosanuse. Som vypisana na rizikovom tehotenstve, ale nechce mi zatial dat ziadne vychádzky. Neviete ako to je u neho s vychádzkami? Dakujem

evina313
autor
16. feb 2009

ahojte, no ja som pred par mesiacmi založila tuto temu a už mi tu beha 8,5 mes. cvalik 😀 neviem ako je to unho s vychadzkami, mne žiadne nedal 😉 ale bola som s nim spokojna, hoci viem ako je to unho s tymi aferami. ja som si ho zazmluvnila, splnil na com sme sa dohodli a bola som spokojna

jankohrasko
17. feb 2009

Ahoj evina, ja som doma od 6tt. a mam pocit, ze doma nevydrzim. Chodili ti domov aj kontroly? Ako dlho si bola doma PN? A ak to nie je tajne, aky bol dovod tvojej PN-ky?
Dakuejm

veronikap
18. feb 2009

ahojte, ja som chodila k Dr. Gažovi do poradne na Antolskú.. nemala som ho vybraného, proste mal vtedy službu a nemôžem nič zlé povedať, bol veľmi milý, srandoval.. a musím dať violetke za pravdu.. mne pred istým časom volala polícia a pýtala sa na neho, ale nikde som sa o tom nedočítala, tak neviem ako to nakoniec dopadlo..

a čo sa týka zazmluvnenia lekára, samozrejme, že je to každého rozhodnutie.. ja som sa rozhodla, že si nezazmluvním nikoho, keďže som tam ani nikoho nepoznala... a nemôžem si sťažovať, všetci boli milí... skôr mám opačnú skúsenosť.. tie baby ktoré rodili v tom čase ako ja a mali niekoho zazmluvneného, tak väčšinou museli čakať (ich lekár mal vtedy napr. vizitu, odbehol si a pod.) ... službukonajúci lekár sa mu nechcel do toho "miešať"...

majusa
18. feb 2009

baby, Dr.Gažo už na Antolskej nerodí. Odišiel do Dunajskej Stredy. Ambulancia mu ostala v Prosanuse. Ja tam chodím tiež, ale k inej lekárke. Bola som na PN od 8.tt a tiež mi nedala žiadne vychádzky. A kontrola mi žiadna neprišla. Ja som u ňho bola 3-krát na 3D sono, ale ani raz sa nám maličká neukázala. Ale bol zlatý. Už mi hovoril, že nech sa ani neobjednávam, že keď pôjdem okolo, nech sa zastavím

patricia1971
18. feb 2009

a nerobil predtým na Zochovej????neviete???? 😀

jankohrasko
19. feb 2009

patricia1971: mne sa zda, ze som pocula, ze robil na Zochovej, ale nie som si ista. Ake s nim mas skusenosti?

nikanko
23. feb 2009

ahojte baby, zostala som prave dost zaskocena citanim tychto clankov ☹
lekara som si vyberala dost dlho na odporucania atd vybrala som si dr gaza aj kvoli tomu ze je aj porodnik.
tym ze uz nie je na antolskej ste ma zabili v lufte. je to na 100% overena info? 😖 😖
ja mam u neho poradnu az 20 marca, tak som zvedava.
je tu nejaka dievcina co ma u neho poradnu a chcela si ho aj zazmluvnit? ako ste to riesili? som tiez dost citliva na lekarov, tak si chcem dat pozor 😒 dakujem

barila
23. feb 2009

Nikanko podla mojich info dr. Gazo na Antolskej uz nepracuje ale je porodnikom v Dunajskej Strede. Ja som s nim odrodila 1. dcerku pred 3 rokmi na Antolskej. O dva dni rodim opat ale zvolila som si inu dr. aj preto, ze je porodnickou na Antolskej.

natach
23. feb 2009

Ahojte, k dr.Gazovi chodim do prosanusu a pred dvomi mesiacmi sa mi narodil syncek v d.s..,kedze som si ho zazmluvnila.Gazo bol uplne v pohode, mily, dokonca mi na druhy den telefonoval, ci je vsetko v poriadku atd, porod bol bez problemov, ale do d.s. by ma uz nikdy neukecal. Jedine, ze by som sa do druheho porodu naucila madarsky. a je to pravda uz rodi iba tam

zuzulik80
24. mar 2010

ahoj baby,
posledny prispevok je spred roka. Nemate prosim aj nieco aktualnejsie? dakujem

aerdnalina
16. apr 2010

Zuzulik, ja sa chystam do DS k Dr kazdy den 🙂 . Termin mam v nedelu. Zatial som spokojna a verim, ze to tak aj zostane. Chodim k nemu vyse 10 rokov do Procaru. V DS som bola cca pred 2 tyzdnami a celkom sa tesim. Tak nech mi to dobre dopadne.....

mychaella
26. apr 2010

zuzulik, neviem presne kde rodi Gazo alebo ako to ma, ale ordinuje aj na Kramaroch kazdu stredu ked je tehu poradna, segra tam chodi a par krat som tam bola s nou a je super, ked prideme do ordinacie tak normalne tam je taka super nalada, atmosfera vsetko, je mily, prijemny, vsetko skontroluje odpovie do detailu na kazdu otazku a vie ju vysvetlit, ze aj laik to pochopi.
zakazdym pozru babo cez ultrazvuk..proste super, uz sa tesim ked budem 2hy krat tehu 😉

aerdnalina - tak drzim palce, nech ti to dobre dopadne 😉

matilda2
29. apr 2010

Ahojte, citam vase prispevky a nestacim sa cudovat. Aj ja chodim k doktorovi Gazovi do prosanusu. Na rozdiel od mnohych z vas, nemam ani jednu dobru skusenost. Nedochvilnost, arogancia, ziadna empatia, neprofesionalita, to je to s cim sa stretavam. Diagnostikoval mi tehotenstvo v 6tom tyzdni. Ked som sa ho pytala, ci je vsetko vporiadku, skonstatoval ze ano, ale "nema sklenenu gulu" aby dokazal predvidat buducnost.Uz vtedy mi prisiel jeho "humor" zvlastny. Na krv ma objednal az o 6 tyzdnov (co sa mi zda neprimerane dlha doba). Presne v 12tom tyzdni som potratila. Plot sa dozil 7meho tyzdna a podla vyjadrenia prijmacieho lekara na pohotovosti, bol od zaciatku poskodeny. Ci to mal Gazo vidiet alebo nie, je otazne. Ked som mu oznamila co sa stalo, sucho skonstatoval, ze 30% tehotenstiev konci potratom. Vraj si v dnesnej dobe zeny spravia test, vynecha im menstruacia a hned su cele natesene. No a ked potratia, tak z toho robia dramu. To bol jeho postoj k veci. V nemocnici kde som po potrate lezala, mi lekari odporucali niekolko vysetreni (napisali to aj do prepustacej spravy, ktoru vsak Gazo odignoroval). Ked som ho o nich ziadala, odbil ma ze nechape na co to je dobre a co si od toho lekari slubovali. Baby, mala som den po potrate, jeho neochota a nezaujem boli pre mna uplne nepochopitelne. S placom som ho uprosila, aby mi vysetrenia urobil. Tento tyzden som si bola pre vysledky. Mily doktor Gazo ku mne natocil monitor, vraj nech si ich precitam sama. Je vam jasne, ze som ani prt nerozumela. Na moje otazky len skonstatoval, ze sice je vsetko vporiadku, ale mam geneticku dispoziciu na vysoku zrazanlivost krvi, takze "ak sa mi potraty budu opakovat", poradime sa s hematologom. Pripadam si ako pokusny kralik. Inymi slovami, ak by som u tohto pofiderneho doktora ostala, asi mam sancu zazit par dalsich potratov ako zivotny bonus a potom sa mily doktorko mozno rozhybe a poziada o spolupracu ineho lekara. Takze ak ma niektora z vas chut, zaplatte poliklinike Prosanus za "nadstandardne sluzby", navstivte doktora Gaza a urobte si nazor na vlastnej kozi.

lalia123
30. apr 2010

Ahojte dievcata,

Ja sa bohuzial musim pripojit k Matilde. Chodim do rovnakeho centra a bojujem s neplodnostou. Som po neuspesnom IVF. Prisla som za dr. Gazom s tym, ze chcem preventivku, aby sa na mna aspon pozrel, ci je po tej davke hormonov z IVF vsetko OK a tiez sa poradit, co dalej. Spytal sa ma, ze preco som podstupila laparoskopiu min. rok v Gynfive a nie v Iscare. /Iscare je zazmluvneny s Prosanusom/ Ja mu hovorim, ze v GF robia laparku za 200EUR, v Iscare by ma vysla 500EUR koli poistovni. Jeho reakcia - "Tak chcete dieta a luto vam je penazi!" /??? 😕 / "Nechate do seba kadekoho vrtat..." /Ale ved ja som si platila nadstandardny zakrok v nadstandardnom centre a on mi povie, ze mi je luto penazi, ako keby som sa davala operovat na vratnici/ Potom si precital spravu z laparky a hovori - dajte si vybrat vajcovody, su Vam zbytocne a znizuju sancu otehotniet pri IVF.../??? 😨 /Podotykam, ani sa na mna nepozrel. Potom mi vypisal ziadost do Iscaru /ziadanku do CARu pritom vobec netreba/ a ze dovidenia...ani ma len nevysetril.
Bohuzial, aj s Gazom aj s Prosanusom koncim. Tento rok su to len negativne skusenosti... 😢

zvedavec1
5. máj 2010

ahojte, tak aj ja mam svoju skusenost. Bola som u neho dnes a sucho len povedal, ze maternicova grvidita. A ja ,ze ok, co dalej..a onze o 10 dni dalsie sono. Nic viac. Videl, ze som prvy krat tehotna..aspon daku radu, daco pozitivne. Tak radte..ku komu odist?

mychaella
5. máj 2010

cooze, baby odpadnem, piseme o tom istom Dr. tusim martin sa vola
zvedavec ty si bola na kramaroch?

zvedavec1
6. máj 2010

ahoj mychaella - nie v Prosanuse. Ved to..platime si tam "sukromnu kliniku" a sprava sa ku mne ako k dakej poslednej ciganke, co tam prisla s 12 dietatom...otazka " je to dieta chcene?" ma uplne zabila 😠

mychaella
6. máj 2010

no pekne...asi by som ho poslala niekam a vypytala si spat aj vsetky peniaze a isla niekam inam...a co je ho do toho ci je chcene alebo ci sa podarilo, on sa ma spravat profesionalne v kazdom pripade, to som ostala fakt vyvalena. by ma zaujimalo podla coho si "triedi" pacientky ku ktorej sa bude ako spravat.. Ja som cele tehu chodila k mojej gyn. a teraz od noveho roku uz si deli ordinaciu s Gazom na kramaroch a on ma na starosti tehu poradnu a ked som tam bola par krat zo segrou tak som bola uplne nadsena jeho spravanim a pristupom...preto mi teraz idu oci vypadnut 😒 mozno, ze sa len pretvaruje pred sestrickou...ta je uzasna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre