MUDr. Havalda z Bratislavy. Je dobrý odborník?

martinakozmanova
17. júl 2007

Ahojky tehulky a samozme aj uz mamicky! Som tu nova a velmi by som sa chcela popytat na Dr.Havaldu z Antolskej nemocnice, ci mi prosim neviete niektora povedat, ci je dobry, odbornik, a pod., ci s nim mate dobre skusenosti. Pomoze mi akakolvek infoska, ci uz dobra, alebo aj horsia, aby som sa vedela orientovat. Pojdem k nemu na buduci tyzden prvy krat, termin mam az za 3 mesiace, no velmi mi zalezi na pristupe a odbornosti Dr., iste ma chapete. Budem vdacna za akukolvek spravicku, netrpezlivo cakam 🙂 🙂 🙂

iffka2002
17. júl 2007

Ahoj Martina, nemam ziadne osobne informacie, ale tu na konikovi sa o nom pise na tejto stranke

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

je tam vskratke-
"su tam fajn lekari... Doc. Krobel... moj pravdepodobny porodnik je velmi mily, ukecany, vtipkuje... s pacietkami sa o vsetkom porozprava... Dr. Niznanska... mila, tiez ukecana, usmievava, strasne energicka... Dr. Havalda... mily, nie velmi ukecany, ale ochotny... vsetci traja su skutocni odbornici .sestricky... aj ked stale hundru, ze musia vela robit... pomozu, posluzia... aj lekarskymi radami, ak lekar nie je pritomny... "


Takisto je nieco aj na tejto stranke: http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...

"Ja som v Antolskej rodila 17.2.2006 a mojim porodnikom bol Dr. Havalda. Je to jeden vynikajuci lekar a urcite aj vyborny clovek. V tento krasny den som porodila svoje prve dietatko Lauru. Moja skusenost s touto nemocnicou je velmi dobra. Pred porodom som chodila cvicit k pani Jezikovej, ktora je podla mna vynikajuca a nemyslim ako tu niekto pisal ze informuje len tak. Podla mna je to skvela zena a ja som aspom vedela co mam pocas porodu robit a kedze som poctivo cvicila tak som mala aj dobru kondicku a porod som zvladla dobre. Personal v nemocnici ci uz na porodnej sale alebo po porode na oddeleni bol podla mna dobry. Jedna smena sice az taka ochotna nebola, ale ostatne boli uplne perfektne. No a mna aj tak po porode zaujimalo jedine moje slniecko ktore bolo cely cas pri mne. Dokazala som sa na nu po porode pozerat stale. Ak by toto nahodou cital niekto z tejto porodnice tak chcem podakovat hlavne MUDr. Havaldovi ze bol ku mne taky dobry a ze sa o mna tak krasne staral a ze to so mnou dotiahol az do konaca a dakujem mu za ten poklad ktory mam doma. A okrem neho dakujem vsetkym sestrickam a doktorom ktori si dvoju pracu robia velmi dobre. Vam vsetkym patri velke Dakujem Dufam ze aj ostatne mamicky budu mat taku skusenost ako ja a snad tam pojdem raz odrodit aj svoje dalsie dietatko"

"No ja teda s tým úžasným Havaldom nemám až tak dobrú skúsenosť. Dva dni pred termínom ma z dola z poradne poslali kvoli krvácaniu na 3. poschodie, nech mi tam spravia ultrazvuk, či sa neodlupuje placenta. Čakala som tam viac ako hodinu, kým dr. Havalda vyšetril ženy čo stáli predomnou a potom mi oznámil, že mi ten ultrazvuk neurobí lebo nie som "jeho" pacientka. A ani vtedy ked som mu povedal, že ma poslali z dola, lebo tam už o tom čase nerobili ultrazvuky. Ale čo už. Samozrejme že je Havalda milý keď mu strčíte niečoo do vrecka a tak sa stanete "jeho" pacientkou... "

"ja som rodila u HAVALDY dva krat a dva krat som maximalne spokojna,som k nemu chodila aj do poradne a bol ku mne velmi mily a pozorny aj bez toho aby som mu dala do vrecka a nakoniec ked to na mna prišlo v noci tak prišiel do porodnice odrodiť ma a dala som mu do vrecka až po porode.možno čo piseš ALENKA prave vtedy nemal svoj den,ale ja som o nom ešte nepočula nic zle"

"Fifina MUDr. Havalda je môj pôrodník. Ja čakám svoje prvé dieťatko a ako pôrodníka som si vybrala jeho, pretože som ho mala odporúčaného. Je to úžasný človek. Na všetky moje otázky ( a tých nie je málo) je vždy ochotný odpovedať. Má v sebe úžasnú charizmu. Ja naňho z doterajších skúseností môžem povedať iba to najlepšie. "

Len je tam toho strasne vela a tak ak mas cas si to precitat, urcite najdes toho viac! 😉

zuzinka33
18. júl 2007

Ahoj Martinka,
ja som tu tiež nová i keď pravidelne čítam, čo ostatné maminy napíšu. ja som sa s dr. Havaldom po prvý raz stretla včera, ale dojem na mňa urobil veľmi dobrý. Milý, usmievavý a ochotný. Doteraz som chodila k dr. Nižňanskej, ktorá odišla na dovolenku ( i nak zlatá to žena!) a ja už mám v nedeľu termín pôrodu , tak ma zverila do patery dr. Havaldovi. Sama dr. Nižňanská mu verí, čo je pre mňa "záruka kvality". Ale je pravda že na Antolskej je kvalitný personál, tak ak budeš rodiť u kohokoľvek, budeš spokojná. Stačí keď si prečítaš diskusiu o Antolskej. Nieje tam takmer nič negatívne o lekároch.

🙂

zilec
13. okt 2008

asi reagujem uz dost neskoro, ale kazdopadne chcem povedat na adresu pana dr. havaldu, ze je to fantasticky lekar. v podstate k nemu chodim od zaciatku tehotenstva. mala som silne bolesti bruska a na antolskej mal prave on sluzbu. od zaciatku bol naozaj velmi mily, ludsky, rozvazny a ochotny. aj ked ma nechali v nemocnici, chodil sa na mna pozerat a bol starostlivy. maximalne spokojna som s jeho pristupom a jedine k nemu by som chcela ist porodit babatko, tak dufam, ze o tri mesiace to spolu zvladneme. Petra R.

katka1981
7. mar 2009

Prosim aktualne info, od cerstvych mamiciek aj akym sposobom ste rodili, velmi dakujem.

katka1981
9. mar 2009

Haloo, ozve sa niekto????Ake mate skusenosti s Dr. Havaldom a najma CS. Dakujem

certica
9. mar 2009

katka, sice ti velmi neporadim...osobnu skusenost nemam, ale co som zatial mala moznost precitat, resp. pocut, zatial nic negativne sa tam neobjavilo

lubicka12
9. mar 2009

ahoj katka,ja som u havaldu rodila 2x.prvykrat som k nemu isla pred 3rokmi,ked sme cakali dcerku a robil mi cisarsky.nemala som ziadne vacsie problemy a aj jazvu mam peknu, ako on povedal aj so zarukou.a teraz som rodila u neho po 2x,pred 4,5mesiacmi.pre zmenu normalne,bez epiduralky a v pohode.po prvom porode som zostala u neho a cele 2tehotenstvo sa o mna a aj nase mimco vzorne staral.je naozaj MILY a OCHOTNY.a ked porovnam cisarsky a tento druhy porod, pre mna bol "prijemnejsi"tento druhy.uz na druhy den som behala po izbe.

atevi
22. mar 2009

Prve tehu som prezila par mesiacov v nemocnici a staral sa o mna Dr.H, ktoreho som si vybrala aj ako porodnika a dobre som urobila. Mozem potvrdit pozitivne info, ktore boli uvedene vyssie. Ja osobne som nemala negat. skusenost.

babatko37
27. mar 2009

Ahojte, neviete niekto aktuálne ordinačné hodina na MUDr. Andreja Havaldu? Ja možné chodiť k nemu na poradňu posledný mesiac pred pôrodom. Bola som u neho na ultrazvuku a mal vynikajúci prístup, uvažujem o tom, že si ho zazmluvním. Aký je postup pri zazmluvnení lekára na Antolskej? Ďakujem.

katka1981
29. mar 2009

babatko37, skusim opisat v piatok idem k nemu. V utorok ma poradnu , v piatok urogynekologiu. Jedna kocka ma nafotene aj jeho ordinacne hodiny. Cislo dveri 22.

babatko37
30. mar 2009

Ďakujem, Katka. Ty k nemu chodíš na rizikovú, lebo pozerám, že si ešte iba v 31. týždni.

katka1981
1. apr 2009

babatko37, v piatok pojdem k nemu prvykrat dohodnut si ho k porodu. V utorok ma prenatalnu poradnu od 8.00 do 14.30, v piatok ma urogynekologiu od 8.00-13.30. To su udaje z konika, ale v piatok pozriem ci su aktualne.

katka1981
18. jún 2009

Ahojte, prikladam svoju skusenost. K Dr. Havaldovi som chodila do poradne, velmi som mu doverovala, aj som si ho zazmluvnila, porod som mala nadherny, bez nastrihu, bez sitia, veceru som zjedla v tureckom sede na porodnom stole. 😀 Ak rodit este raz, jedine pod vedenim Dr. Havaldu. Dakujem mu. Vdaka nemu bol pre mna porod najkrajsim a najsilnejsim zazitkom v zivote, bol uplne bez stresu, hoci som prisla do nemocnice v zlom stave (bola som chora... museli vylucit zapal oblicky, mala som teplotu....) a vdaka epiduralke od Dr. Ballovej bol aj takmer bez bolesti a s usmevom.

wewe4
8. júl 2009

Ahojte, všetci tu doktora iba chvália...to je super! Naozaj ste nepočuli na neho nič negatívne? Sa mi nechce veriť 😅

miraclestudio
26. sep 2009

nic negativne.mne 19.okt.2007 priviedol sekciou na svet moju emmu.je uzasny,je zodpovedny,je dosledny,je ludsky....svoju pracu miluje.poznam ho trochu viac ako pacientka,nakolko spolupracuje s nasim studiom a chodi k nam robit prednasky o porode.1/3 nasich klientiek chodi k nemu do predporodnej poradne a vacsina si ho zazmluvni. verim,ze ked budem cakat druhe babo,tak ze mi ho porodi prave on.

katulka11
28. sep 2009

Niekedy, zhruba pred 5rokmi to bol môj ženský lekár. Bol výborný, super prístup, profesionál, pomohol mi z mojich žen.problémov.

lenuska85
22. okt 2009

Ahojte, chcela by som ist k MUDr. Havaldovi, kedze som na neho pocula velmi vela dobreho... len sa chcem opytat ako je to s novymi pacientkami, ci nie je problem s tym, ze ked ich ma vela tak novu uz nevezme...

Inak ako to funguje v gynekologicko porodnickej ambulancii na Antolskej co sa tyka financii? Plati sa nejaky rocny poplatok???
Dakujem pekne za odpovede 🙂

rainee
22. okt 2009

ja chodim na poradnu k Havaldovi, som bola u neho zatial 2x a tiez nemozem povedat nic negativne, pride mi mily, ochotny, aj zasradnuje...nejake velke problemy nemam ani som nerodila, takze jeho odbornost neviem velmi posudit, ale myslim ze sa zatial nikto nestazoval.

rainee
22. okt 2009

lenuska ja som k nemu prisla uplne nahodne a zobral ma bez problemov, ale ja k nemu nechodim na gyndu ale len predporodnu poradnu poslendy mesiac pred terminom. ved si tam zavolaj a uvidis ci ta vezme.

pepsiza15
17. nov 2009

Viem, že od diskusie na tému MUDr. Havalda je už dlhý čas, ale chcem sa aj ja podeliť o skúsenosti s týmto úžasným doktorom. Som slobodná mamička a spravil pre mňa úplné maximum. Ja som ešte rodila na jeho starom pracovisku, na Zochovej, ako jedna z posledných rodičiek, a pravdu, vybavenie nemocnice už bolo hrozné. Ale Dr. Havalda a celý personál, ktorý tam bol, vynahradil všetko zlé.
Vďaka Pán doktor a vďaka sestričky ktorí ste pri mne boli, za moje najkrajšie slniečko.
Boli ste fantastický a budúcim mamičkám neodporúčam iného pôrodníka a gynekológa.

improvizacia
28. jan 2010

ahojte,
mám cca.11 týždnou do pôrodu a vybrala som si k pôrodu práve doktora Havaldu. Nemáte na neho niekto priamy kontakt, prípadne aktuálne infošky, že kedy máva poradne? Vopred díky.

katarinka26
29. jan 2010

ja k nemu chodim 11 rokov, spolu sme "absolvovali " 3 laparoskopie , rizikove tehotenstvo a nakoniec jeden porod :O ), mam 2 rocneho zdraveho chlapceka , vela som stravila v nemocnici, vzdy sa o mna staral, ochotny dojst vzdy ked som to potrebovala, vysvetlit mi vzdy to na co som sa opytala,ukludnit , povzbudit ma, v zivote si odo mna nezobral a nie to este ze vypytal peniaze, a to som neni ziadne znama (resp. nebola som ), kazda moja kamaratka a nebolo ich malo co s nim rodila bola nesmierne spokojna, on je skvely doktor ale aj clovek,
bola som svedkom situacie, ze ked sme spolu vysli z ambulancie a videl lezat pacienku na kreslach pred ambulanciou v momente k nej dosiel a spytal ci jej je zle, nakoniec sa ukazalo ze to bola mlada zabka tinedzerka co sa nudila a tak si lahla od dlhej chvile...
bol skvely aj ked som bola na 5 poschodi (operacie), aj na porodnej sale, aj na oddeleni sestonedelia , aj v ambulancii , aj na ultrazvuku 🙂
dokonca aj moj muz ho ma velmi rad a doverujemu, doporucam vsetkym maminkam /tehulkam
poradne mava v utorky - 8 do 14 30, v stredu urogynekologia od 10 a v piatok poradna od 8 alebo od 9
drzim palceky

gabca999
4. feb 2010

Pokial ide o Dr. Havaldu, mozem len odporucit. Mam ho zazmluvneneho a tento tyzden mam termin. V podstate sa aj tesim na porod, i ked mam respek ale viem ze pan doktor je odbornik. Je velmi sympaticky a mozem len odporucit.

improvizacia
14. feb 2010

katarinka26 a gabca 999 dakujem za infošky.
Gabca ak budeš mať ešte chvlíku napíš mi prosím
- koľko týždňov pred pôrodom si si ho zazmluvnila?
- stačí ak sa posadím na Antolskej k jeho dverám, ked bude ordinovať a ked vojdem dnu poviem, že chcem rodiť u neho?
dakujem a želám super pôrod a zdravého drobčeka 🙂

amigaa22
3. nov 2010

@katka1981,

ahoj Katka, hladam nejake info o dr. Havaldovi a natrafila som na teba ako sa pytas najma na skusenosti s cisarskym rezom. ty si ho nakoniec absolvovala? bola si spokojna? chcela som ta kontaktovat cez IP, ale normalne mi to neponuka tuto moznost, co nechapem. ale budem rada ak mi odpovies, mozes aj do IP. dakujem

echo
8. nov 2010

ahojte, vie mi niekto poradit ci Dr.Havalda ma niekde klasicku gynekologicku ambulanciu, ci robi len na Antolskej a berie len tehulky? Dakujem za info 🙂

fuzinko
11. feb 2011

caute , ja viem ze pan MUDr. Halvada robi v MEDICLINIC ale neviete mi povedat kolko sa ta plati? dakujem

trinity525
12. feb 2011

Dr. Havalda je uzastny clovek, vrelo odporucam ako porodnika a aj ako gynekologa 😉 keby vsetci Dr. mali pristup k pacientovi tak ako on ... ludia by hned chodili viac na prehliadky atd.

iwesska
23. feb 2011

Pripajam sa k pozitivnym referenciam. Dr. Havalda je velmi sympaticky, mily doktor a hlavne profesional. Podobne ako aj Dr. Korbel, obaja vedia ako odlahcit situaciu. Bola som po cisarskom a chodili kazdy den spolu na vizitu. Ked som sa stazovala na treti den ze ma v rane strasne picha a taha, tak obaja mi ju pozreli a skonstatovali, ze s nou mozem ist na vystavu, tak sa pekne zahojila 🙂 Nasledne mi ju hned aj skontrolovali ultrazvukom, kde sa to aj potvrdilo. Tak som sa hned ukludnila a aj ked to bolelo dalej, ich komentar mi dodal energiu na to aby som to prekusla. Ked prisli potom na dalsi den tak uz od dveri vtipkovali: "nooo, teraz sa ideme pozriet na tu "strasne skaredu" jazvu... 😀 Mam rada doktorov, ktori vedia podporit ked treba, nielen vynadat, ked sa clovek na nieco stazuje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre