MUDr. Havalda z Bratislavy. Je dobrý odborník?

martinakozmanova
17. júl 2007

Ahojky tehulky a samozme aj uz mamicky! Som tu nova a velmi by som sa chcela popytat na Dr.Havaldu z Antolskej nemocnice, ci mi prosim neviete niektora povedat, ci je dobry, odbornik, a pod., ci s nim mate dobre skusenosti. Pomoze mi akakolvek infoska, ci uz dobra, alebo aj horsia, aby som sa vedela orientovat. Pojdem k nemu na buduci tyzden prvy krat, termin mam az za 3 mesiace, no velmi mi zalezi na pristupe a odbornosti Dr., iste ma chapete. Budem vdacna za akukolvek spravicku, netrpezlivo cakam 🙂 🙂 🙂

najsamkrasna
26. jan 2015

Mile mamicky...rodicky..... ,precitala som si Vase nazory na pana doktora...ja som rodila na Partizanskej ulice ,,teraz je to sukromnee...je to vela rokov ..poviem Vam uzila som si ako prvorodicka ,,,Mudr Havalda je jeden uzasny clovek ,ta ktora ho tu kritizuje poviem jej iba jedno raz byt tam v ,,kochu,,povie zlaty clovek...ja som bola po cisarskom nechali ma od rana do druheho dna poobedia lezat ????bola som ako fosna drevena ,ked som chcela ist s postele dolu zacali okolo behat preco chcem ist lebo ma boli chrbat,,,nedvihla som nohu na prvu schodku ked som vstala s postele taka som bola stuhnutaa...a pristup sestriciek ??? to ani nenapisem ..poznam mdr,Havaldu uz 13rokov ... a pred nim klobuk dolu...ked niekto chce ocernovat za uplatky ..mam dojem ze si nezobral preto je na ciernej listine,,,,,poznam pristup a terazsa tesim ze mozem ist mojou dcerou k nemu a budem rada ked o par mesiacou pomoze na svet mojmu vnucatku...

lensam
5. mar 2015

rodila som u neho v lete 2012. môj dojem z jeho poradní bol super. príjemný človek, citlivý. aj počas pôrodu nebol problém. ale iba do chvíle, kým neprišli tlaky. vsetko sa to zomlelo tak rýchlo, že som ani nestihla zistiť ako sa s tlakmi vyrovnať, aby som nekričala a tlačila ako sa má a už mi bolo povedané, že mám tlačiť, inak o dieťa prídeme. tak to je fakt profesionálne, čo poviete? Potom zrazu sestrička potiahla za moju košelu a bábo bolo na svete. Povedala by som 5 minút od počiatku tlakov, ktoré ma chytili na wc. Ale vnímanie času môže byť skreslené, hodiny som totiž nesledovala, bola som bez epi a moje vnímanie tlmené iba prirodzeným oxytocínom. zato môj manžel bol plne pri vedomí a potom mi rozprával čo som ja vôbec nezachytila. že to tam boli samí babráci a nikto netušil kde je vákuum extraktor a robili totálny stres. Doteraz netuším čo si o tom myslieť. Nástrih som necítila. Šitie bolo bezbolestné, skôr ma to šteklilo.

matkin
22. mar 2015

Ahojte,

Mudr Havalada je vo vseobecnosti pre mna jeden z najlepsich doktorov, akych som zazila za cely svoj zivot. Jeho pristup je ludsky a individualny. Pri kazdej poradni mi vzdy vysvetlil kazdy krok a dal mi priestor na moje otazky. Je odbornik a zaroven prejavuje respekt a uctu. Citila som sa pri nom vzdy vynikajuco. Neustale ma dobru naladu a je ustretovy. Odporucila by som ho kazdej zene.

plmko
3. máj 2015

dr. havalda vraj teraz prijima pacientky len v sukromnej ambulancii mediclinic, neviete mi nahodou niekto povedat ake su tam poplatky? vraj sa plati za kazdu navstevu ordinacie, ale zaujimalo by ma kolko.

kasyra
24. máj 2015

@plmko to by i mna zaujimalo

plmko
24. máj 2015

@kasyra ahoj volala som k nim na kliniku, presli na poplatok za kazdu navstevu. poplatky 30-80€ za navstevu, zalezi od vysetrenia. preventivna rocna prehliadka 80€. telefonicky viac nepovedali.

kasyra
25. máj 2015

@plmko dakujem za info

curly6
31. máj 2016

da sa k mudr havaladovi chodit aj niekde inde ako na antolsku pred porodom?
podla webu uz mediclinic nefunguje...

monca1109
5. mar 2017

ahojte zienky, troska starsia tema,ale skusim sa spytat. chystam sa k panovi dr Havaldovi- chcem ist na urogynekologicke vysetrenie, podla vas treba k nemu ten vymenny listok? alebo staci sa len objednat? snazim sa k nemu dovolat,ale neberie. prosim ma niektora z vas nanho kontakt-na antolsku? dakujeem

katariinka
29. jan 2018

Ahojte snazim sa tiez ozivit temu o dr. Havaldovi. Potrebovala by som sa aj ja objednat k nemu na urogynekologicke vysetrenie. prosim vas, neviete, kde aktualne, pracuje?

miriamxx1
29. jan 2018

@katariinka ahoj, zachytila som,ze by mal byt v nemocnici na Cintorinskej. Skus pozriet ich stranku,pripadne zavolaj tam na informacie, mohli by vediet.

katariinka
30. jan 2018

@miriamxx1 to je ta nemocnica sv.michala? Tam som skusala volat,aj ked medzi lekarmi jeho meno nefiguruje..ale nikto to tam neberie😳 nemate niekto spolahlive tel.cislo tam?

antamauru
5. nov 2018

Neviete prosim kde teraz ordinuje mudr Havalda ?

marusia674
1. feb 2023

Obnovim opäť tuto temu 😊 k Dr Havaldovi som sa dostala ako tehotna kedze moja gyn bola v Ziline a ja som sa medzitym odstahovala. Od prveho dna bol vyborny, vsetko sa pytal, vysvetloval, podrobne vysetroval. Dopredu ma upozornil ze v mojom termine porodu bude mat 3tyzdne dovolenku a bude odcestovany ale nemusim sa bat, na Antolskej da ruku do ohna za kolegov... vysvetloval mi aj postup ako a co v nemocnici... pytala som sa na aniball, aky ma na to nazor, odpoved bola ze ako muz s tym skusenosti nema ale ublizit to nema ako, jedine pomoze tak smelo do toho... po porode sa tiez zaujimal ako bolo v nemocnici, ake som mala zo vsetkeho dojmy, ci som to zvladla ok, ci ma nieco neboli, na dcerku sa pytal.. kazda prehliadka u neho je ako posedenie u kamarata, uvolnena atmosfera, srandicky 😊 Keby som druhy x tehotna tak dam aj vsetky svoje uspory za to, aby som si ho mohla zazmluvnit lebo je to naozaj vseobecne najlepsi lekar akeho som v zivote mala... nove pacientky pokial viem neberie lebo ma 2 ambulancie.. u sv.michala a na dolnych honoch ale stale robi aj porodnika na antolskej s moznostou zazmluvnenia... takze odporucam vsetkymi desiatimi 👌👌

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre